Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Macadamia Natural Oil, Deep Repair Masque (Maska głęboko odżywcza)

Macadamia Natural Oil, Deep Repair Masque (Maska głęboko odżywcza)

Rewitalizuje strukturę suchych i zniszczonych włosów. Kombinacja olejków macadamii i arganu wraz z olejkiem z drzewa herbacianego, rumiankiem, aloesem oraz ekstraktem z alg regeneruje i odbudowuje włosy pozostawiając długotrwały efekt odżywionych pełnych blasku elastycznych włosów.
SPOSÓB UŻYCIA: po umyciu i wysuszeniu włosów użyj małej ilości Macadamia Deep Repair Masque. Rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź równomiernie na wilgotne włosy. Przeczesz, aby rozprowadzić równomiernie produkt. Dla lepszego rezultatu dodaj niewielką ilość Macadamia Healing Oil Treatment do Deep Repair Masque. Pozostaw na 5 - 10 minut w celu wniknięcia preparatu w głąb włosa. Użycie ciepła nie jest w tym przypadku wymagane. Dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Wymodeluj fryzurę, tak jak zażyczy sobie tego klient. Macadamia Deep Repair Masque jest to intensywnie odżywiający produkt do pielęgnacji włosów, który nie powinien być używany więcej niż dwa razy w tygodniu.

regenerujące
Struktura
bogate
100 – 250ml

Mój ulubieniec

Długo wstrzymywalam się przed zakupem ponieważ był taki wielki zachwyt na Yt. Nie wierzyłam że takie cuda może maska zrobić z włosami. To był mój błąd.
Pewnego dnia dostałam próbkę bardzo duża saszetke ( starczyła na ładne kilka użyć) już po pierwszym użyciu zakochałam się. Moje włosy nigdy nie były tak miękkie i za razem proste.Dodam że mam włosy wysokoporowate, piszącego się i lekko kręcone od spodu. Kocham ją i nie wyobrazam sobie pielęgnacji włosów bez niej.

Przyjemna

Maskę do włosów kupiłam zachęcona opiniami pochodzącymi z amerykańskiego YT i postanowiłam sprawdzić na własnych włosach czy ten 'hype' jest zasadny. Otóż maseczka jest bardzo przyjemna, pięknie pachnie, zdecydowanie zmiękcza włosy. Niestety reszty zapewnień producenta nie odnotowałam u siebie. Nie zauważyłam, żeby włosy były szczególnie wygładzone, lśniące ani głęboko odżywione. Reasumując jestem zadowolona z używania tej maski jednak nie kupię jej ponownie ze względu na zbyt wygórowaną cenę. Przy maseczce It's a 10, której cena jest zbliżona lub jest nieco wyższa odnotowałam znacznie większe różnice w kondycji włosów.

Ulubiona

Mam włosy suche, cienkie, delikatne, długie, osłabione samodzielnym farbowaniem i prostowaniem codziennym i ta maska jest dla mnie rewelacyjna. Pięknie pachnie, jest wydajna, trzymam ją na ogół do godziny czasu na włosach. Po niej pięknie się rozczesują, są miękkie i takie mocniejsze. Cena adekwatna do jakości. Polecam

WŁOSY lokówka objętość

Maseczka mocno regenerująca

Zalety:
- ma bogatą konsystencję - jest trochę takie płynno-stałe w konsystencji, bardzo mocno kremowe i skupione
- ma przepiękny zapach podobny do zapachu oliwy z oliwek
- ma konsystencję która nie spływa z włosów
- bardzo szybko działa
- nadaje włosom miękkość, zdrowy połysk
- regeneruje już od pierwszego użycia
- włosy po jej użyciu są sypkie i łatwo się układają

Wady:
- trudno dostępny

Świetna

Bardzo dobra maska, włosy są po niej miękkie, sypkie, błyszczące. Maska jest gęsta, przez to wydajna, ładnie pachnie, ma dobry skład. Jedyny minus to wysoka cena, ale z drugiej strony wystarczy na bardzo długo i jest dość trudno dostępna, jednak na allegro można kupić.

Używa produktu od: próbka

Na moich włosach działa cuda ;)

Długo szukałam takiego produktu, wypróbowałam juz tysiąc masek ale żadna nie przyniosła takich efektów :) Moje końcówki na reszcie wyglądają jak postrzeępione pióra, w końcu nie mam ochoty ściąć się na łyso :D Dziś wypróbowałam pierwszy raz, razem ze sprayem i szamponem :) Jestem bardzo miłe zaskoczona, na początek zamówiłam male produkty na wypróbowanie, zobaczymy co będzie działo się dalej :))

Przywróciła moje włosy do życia

Czaiłam się na nią około dwóch lat, a po roku stosowania czas na recenzję :)
\\n
\\nNie wiem co ona w sobie takiego ma, chyba to połączenie składników, które sprawiło :
\\n+ koniec problemu z rozdwojonymi końcówkami ! przez ten cały rok ścinałam co 3 miesiące centymetr po to żeby wyrównać długość i za każdym razem zastanawiałam się po co, skoro moje kudły są poprostu zdrowsze
\\n+ leiste, nawilżone, dociązone włosy
\\n+ lepiej się układają, podkreśla też skręt i wydobywa z nich to co najpiękniejsze
\\n+ nie wymaga użycia ciepła, całego tego procesu czepek i turban.. producent zaleca nam trzymać 7 min, ja trzymam 10min raz w tygodniu
\\n+ chroni kolor farbowanych włosów
\\n+ piękny zapach
\\n
\\nUważajcie na mnóstwo podróbek!
\\nWielkim minusem jest cena!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Ulubiona

Zdecydowania najlepsza maseczka, którą miałam, a przetestowałam już bardzo dużo kosmetyków do włosów.

Zalety:
- skład
- gęsta konsystencja
- efekty - gładkie, odżywione włosy
- nie obciąża włosów (tylko nakładam od połówy długości, gdyż nakładnie na skalp nie jest najlepszym pomysłem w przypadku włosów przetłuszczających się)
- wydajna
- estetyczne opakowanie

Wady:
- cena (ale proponuję zakup w autoryzowanych sklepach online)

Serdecznie polecam! Każde włosy są inne, ale dla mnie to idealne rozwiązanie!

Używam tego produktu od: 2013 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Można spróbować...

Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Efekt lekkich i błyszczących włosów utrzymuje się jedynie do następnego mycia (maksymalnie 2 dni). Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Takie tam mazidło

Nie rozumiem fenomenu tej maski. Podejrzewam, że za wiekszością peanów na YT i blogach stoi czysta reklama i marketing. Jestem w stanie wydać grubą kasę za krem do twarzy, ale ręka zadrżała mi przy wydaniu 130 zł na maskę do włosów. Anulowałam więc zamowienie na dużą maskę i kupiłam 2 saszetki po 30 ml każda.
I dobrze zrobiłam.
Maska jak dla mnie nie robi nic specjalnego. Daje taki sam efekt jak mleczny Kallos, który kosztuje 10 zł za 500 ml, ta maska- 130 zł za 500 ml.
Jej konsystencja jest bardziej stała niż lejąca, dodatkowo ma w sobie jakby krople olejku, który pod wpływem dłoni rozpuszcza się i osiada na włosach. Owszem- włosy są lśniące, lejące, wyglądają i zachowują się jak zdrowe włosy, ale to wszystko do nastepnego mycia. Bo maska nie odżywia, ona kamufluje brak nawilżenia. Poza tym, lepszy (i bardziej trwały efekt) uzyskuję systematycznym olejowaniem najtańszym naturalnym olejem.
Dobrze, że zainwestowałam jedynie w szasetki, bo wiem, że plułabym sobie w brodę za tyle wydanej kasy na przeciętny efekt.

Ilość zużytych opakowań: 2*30 ml

idealna

Jedyny minus tego produktu to jego absurdalna cena.

Poza tym to naprawdę dobry kosmetyk.
Najlepiej nałożyć maskę na całą noc, wtedy efekt będzie powalający, po prostu nowe włosy.

Maska ma wiele plusów:
-wydajna (bardzo baaaaardzo)
-naprawdę działa
-pięknie pachnie
-regeneruje suche końcówki na długi czas
-duże opakowanie
-włosy są po niej miękkie i błyszczące
-wystarczy używać raz w tygodniu dla zadowalającego efektu

Opakowanie takie sobie estetycznie, ale wytrzymałe.

Po prostu wspaniała!

Po 2 latach poszukiwań, testowania różnych masek, szamponów i odżywek, święty graal został odnaleziony! I piszę to zupełnie poważnie. Ta maska zweryfikowała moje wymagania w stosunku do kosmetyków pielęgnujących włosy. Teraz już wiem, jaki potencjał mają moje włosy :-) Potrzebny jest tylko idealny kosmetyk i cieszę się, że go znalazłam.

Mam włosy fabowane na miodowy blond. Włosy farbuję sama od 3 lat ulubioną farbą z Loreala Recital Preference poziom 8.3. Borykam się z typowymi dla rozjasnianych włosów problemami: przesuszenie, skłonność do puszenia, rozdawajające się koncówki. Od 2,5 roku świadomie dbam o włosy i w tym okresie przetestowałam mnóstwo produktów i sposobów ich pielęgnacji. Wypracowałam stały sposób pielęgnacji, który z reguły się sprawdzał, ale bywało różnie i nie mogłam do konca dojść, co sprawia, że moje jednego dnia po umyciu wyglądają świetnie, a kolejnego jest średnio na jeża - brałam pod uwagę wszystko co można: dietę, punkt rosy, zmieniajający się w trakcie miesiąca poziom hormonów itd.
Próbowałam olejowania, które sprawdzało się na moich włosach - ale wyłącznie w grę wchodziły olejki makadamia, jojoba i awokado (w żadnym wypadku kokosowy). Ale olejowanie znajmuje dużo czasu, którego po prostu mi brakuje przy dwójce małych dzieci i aktywnym życiu zawodowym. No i postanowiłam kupić maskę macadamia :-) Alleluja!
Stosuję maskę na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nakładam naprawdę niewielką ilość - takiego niedużego orzecha włoskiego. Najmniejszą ilość wmasowuję u nasady, zaś większą część nakładam na resztę włosów. Trzymam przepisowe 7 minut.
Efekt c-u-d-o-w-n-y :-) Włosy lśniące, mięsiste, taka naturalna lekkość bez puszenia. Wyglądają jak milion dolarów, jakby nie były męczone farbą co 5-6 tygodni. Naprawdę wyglądają przepięknie, co potwierdza otoczenie. Nie zbijają się w strąki, ale miękko falują wraz z ruchem głowy, czy podmuchem wiatru.
Maska pięknie pachnie, taką owocową słodyczą. Nie jest to zapach nachalny, ale bardzo trwały bo utrzymuje się przez na moich włosach przez 2 dni.
Nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, a nawet zdaje mi się, że minimalnie przedłuża ich świeżość. Ma bardzo zbitą, oleistą konsystencję i przez to jest tak ekonomiczna. Stosuję ją od 2 mies., a zużyłam niedużo. Myślę, że spokojnie starczy mi jeszcze na ponad pół roku.
Cena mogłaby być minusem, kupiłam ją za 90 zł, ale jest to duży wydatek jednorazowy, który opłaca się w przeliczeniu na kilka miesięcy stosowania maski macadamia.
Jest to najlepsza maska, którą do tej pory stosowałam i wiem, że z pewnością kupię kolejne opakowanie, może o tej większej pojemności.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.