Macadamia Natural Oil, Deep Repair Masque (Maska głęboko odżywcza)

Macadamia Natural Oil, Deep Repair Masque (Maska głęboko odżywcza)

Rewitalizuje strukturę suchych i zniszczonych włosów. Kombinacja olejków macadamii i arganu wraz z olejkiem z drzewa herbacianego, rumiankiem, aloesem oraz ekstraktem z alg regeneruje i odbudowuje włosy pozostawiając długotrwały efekt odżywionych pełnych blasku elastycznych włosów.
SPOSÓB UŻYCIA: po umyciu i wysuszeniu włosów użyj małej ilości Macadamia Deep Repair Masque. Rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź równomiernie na wilgotne włosy. Przeczesz, aby rozprowadzić równomiernie produkt. Dla lepszego rezultatu dodaj niewielką ilość Macadamia Healing Oil Treatment do Deep Repair Masque. Pozostaw na 5 - 10 minut w celu wniknięcia preparatu w głąb włosa. Użycie ciepła nie jest w tym przypadku wymagane. Dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Wymodeluj fryzurę, tak jak zażyczy sobie tego klient. Macadamia Deep Repair Masque jest to intensywnie odżywiający produkt do pielęgnacji włosów, który nie powinien być używany więcej niż dwa razy w tygodniu.

regenerujące
Struktura
bogate
100 – 250ml

Numer 1

Po rozjaśnieniu włosów miałam z nimi straszne problemy. Suche i placzace się końcówki, nie przyjemne w dotyku. Próbowałam wielu produktów a także podcinalam włosy i robiłam zabieg ze split enderem. Nic nie działało dopóki nie polecono mi tej maski. Początkowo zrazilam się ceną ale zaryzykowałam i nie żałuje!! Po 3 zastosowaniu moje włosy są w takiej kondycji jakiej nigdy nie miałam ! Sypkie, miękkie i błyszczące jak z salonu, a to tylko za zasługą maski stosowanej pare minut 2 razy w tygodniu!

bardzo dobra, ale cudów nie czyni

Świetna maska do włosów, bardzo gęsta, treściwa, ma świetny skład. Po przeczytanych recenzjach i mocno wygórowanej cenie spodziewałam się jednak więcej. Niestety na moich bardzo zniszczonych rozjaśnianych włosach nie czyni cudów, więc tak drogi zakup nie jest uzasadniony. Polecam na początek kupić małe opakowanie 150 ml za 30-40 zł. Z uwagi na gęstą konsystencję jest bardzo wydajna.

Bardzo lubie

Odzywke kupilam na poczatek w mniejszym opakowaniu (150 ml ) bo nie bylam pewna czy bede z niej zadowolona. Jak sie okazalo po miesiacu stosowania jestem bardzo zadowolona i nie zaluje zakupu. Rowniez tego ze to male opakowanie bo odzywka jest bnardzo wydajna i wystarczy ilosc orzecha wloskiego aby rozprowadzic ja na dlugich wlosach.
Konsystencja jest idealna-gesta, trzymajaca sie na wlosach, nie zasychajaca za bardzo z przyjemnym zapachem.
Trzymam ja ponad godzine i to z przyjemnoscia-chyba jest to pierwsza odzywka ktora nie wkurza mnie i nie zmusza do szybszego zmycia :)
Efekt-bardzo porzadny! Wlosy sa odzywione, skoraglowy uspokojona, ladniej sie kreca i nie pusza. Nie tluszcza sie tez szybciej.
Generalnie bardzo fajna nowosc w mojej lazience
Polecam!

Nic spekrakularnego

Testowałam opakowanie 100 ml z tk-maxa za około 37 zł
Wystarczyła mi na kilkanaście użyć ale szczerze mówiąc nie zrobiła niczego szczególnego z moimi włosami - garnier za 9 zł wygładzał niewiele gorzej...
Byłam bardzo zdziwiona tak mizernymi rezultatami bo na internecie jest wiele zachęcających filmików i super recenzji, rzeczywistość jest jednak mniej kolorowa :)

Mój ulubieniec

Długo wstrzymywalam się przed zakupem ponieważ był taki wielki zachwyt na Yt. Nie wierzyłam że takie cuda może maska zrobić z włosami. To był mój błąd.
Pewnego dnia dostałam próbkę bardzo duża saszetke ( starczyła na ładne kilka użyć) już po pierwszym użyciu zakochałam się. Moje włosy nigdy nie były tak miękkie i za razem proste.Dodam że mam włosy wysokoporowate, piszącego się i lekko kręcone od spodu. Kocham ją i nie wyobrazam sobie pielęgnacji włosów bez niej.

Przyjemna

Maskę do włosów kupiłam zachęcona opiniami pochodzącymi z amerykańskiego YT i postanowiłam sprawdzić na własnych włosach czy ten 'hype' jest zasadny. Otóż maseczka jest bardzo przyjemna, pięknie pachnie, zdecydowanie zmiękcza włosy. Niestety reszty zapewnień producenta nie odnotowałam u siebie. Nie zauważyłam, żeby włosy były szczególnie wygładzone, lśniące ani głęboko odżywione. Reasumując jestem zadowolona z używania tej maski jednak nie kupię jej ponownie ze względu na zbyt wygórowaną cenę. Przy maseczce It's a 10, której cena jest zbliżona lub jest nieco wyższa odnotowałam znacznie większe różnice w kondycji włosów.

Ulubiona

Mam włosy suche, cienkie, delikatne, długie, osłabione samodzielnym farbowaniem i prostowaniem codziennym i ta maska jest dla mnie rewelacyjna. Pięknie pachnie, jest wydajna, trzymam ją na ogół do godziny czasu na włosach. Po niej pięknie się rozczesują, są miękkie i takie mocniejsze. Cena adekwatna do jakości. Polecam

Maseczka mocno regenerująca

Zalety:
- ma bogatą konsystencję - jest trochę takie płynno-stałe w konsystencji, bardzo mocno kremowe i skupione
- ma przepiękny zapach podobny do zapachu oliwy z oliwek
- ma konsystencję która nie spływa z włosów
- bardzo szybko działa
- nadaje włosom miękkość, zdrowy połysk
- regeneruje już od pierwszego użycia
- włosy po jej użyciu są sypkie i łatwo się układają

Wady:
- trudno dostępny

Świetna

Bardzo dobra maska, włosy są po niej miękkie, sypkie, błyszczące. Maska jest gęsta, przez to wydajna, ładnie pachnie, ma dobry skład. Jedyny minus to wysoka cena, ale z drugiej strony wystarczy na bardzo długo i jest dość trudno dostępna, jednak na allegro można kupić.

Używa produktu od: próbka

Na moich włosach działa cuda ;)

Długo szukałam takiego produktu, wypróbowałam juz tysiąc masek ale żadna nie przyniosła takich efektów :) Moje końcówki na reszcie wyglądają jak postrzeępione pióra, w końcu nie mam ochoty ściąć się na łyso :D Dziś wypróbowałam pierwszy raz, razem ze sprayem i szamponem :) Jestem bardzo miłe zaskoczona, na początek zamówiłam male produkty na wypróbowanie, zobaczymy co będzie działo się dalej :))

Przywróciła moje włosy do życia

Czaiłam się na nią około dwóch lat, a po roku stosowania czas na recenzję :)
\\n
\\nNie wiem co ona w sobie takiego ma, chyba to połączenie składników, które sprawiło :
\\n+ koniec problemu z rozdwojonymi końcówkami ! przez ten cały rok ścinałam co 3 miesiące centymetr po to żeby wyrównać długość i za każdym razem zastanawiałam się po co, skoro moje kudły są poprostu zdrowsze
\\n+ leiste, nawilżone, dociązone włosy
\\n+ lepiej się układają, podkreśla też skręt i wydobywa z nich to co najpiękniejsze
\\n+ nie wymaga użycia ciepła, całego tego procesu czepek i turban.. producent zaleca nam trzymać 7 min, ja trzymam 10min raz w tygodniu
\\n+ chroni kolor farbowanych włosów
\\n+ piękny zapach
\\n
\\nUważajcie na mnóstwo podróbek!
\\nWielkim minusem jest cena!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Ulubiona

Zdecydowania najlepsza maseczka, którą miałam, a przetestowałam już bardzo dużo kosmetyków do włosów.

Zalety:
- skład
- gęsta konsystencja
- efekty - gładkie, odżywione włosy
- nie obciąża włosów (tylko nakładam od połówy długości, gdyż nakładnie na skalp nie jest najlepszym pomysłem w przypadku włosów przetłuszczających się)
- wydajna
- estetyczne opakowanie

Wady:
- cena (ale proponuję zakup w autoryzowanych sklepach online)

Serdecznie polecam! Każde włosy są inne, ale dla mnie to idealne rozwiązanie!

Używam tego produktu od: 2013 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne