Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Dostępny w 3 odcieniach: Ivory (kość słoniowa), Natural (naturalny) i Tanned (opalony).
Polecany do skóry normalnej, tłustej i mieszanej skłonnej do błyszczenia się i łojotoku w celu ukrycia jej niedoskonałości oraz zapewnienia efektu zmatowienia.
Fluid zapewnia efekt zmatowienia skóry i trwały 10 - godzinny makijaż. Zawiera kompleks współdziałających ze sobą składników długotrwale matujących i przywracających naturalną równowagę skóry nawet w warunkach stresowych. Unikalna kompozycja pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości cery nie powodując efektu maski. Zawarta laktoflawina wpływa na zwiększenie energii komórkowej, stymuluje proces dogłębnej regeneracji i wygładzania skóry. Wzmacnia mechanizmy obronne skóry i sprawia, że jest mniej podatna na czynniki zewnętrze i podrażnienia. Lekka konsystencja fluidu opartego na technologii SoFTBase nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów pozwalając jej oddychać. Zawartość fotostabilnych filtrów UVA i UVB zapewnia ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego.
Preparat równomiernie rozprowadzić cienką warstwą na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostawić do wchłonięcia.
Beztłuszczowy. Niekomedogenny. Ochrona przed UVA/UVB

Skład: E1536 - 1538, Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethylhexanoin, Lauryl PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Titanium Dioxide, Methyl Trimethicone, Dimethicone/ PEG-10/ 15 Crosspolymer, Acrylates/ Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin, Sorbitol, Glycerin, Lecithin, Tocopherol, Riboflavin, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Dipropylene Glycol, CI 77891,CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: 36,50zł / 30ml

Nigdy więcej!

Podkład jak dla mnie ma same minusy.
-zapycha
-po pierwszym użyciu pojawiły mi się bolące wypryski, które goiły się 3 tygodnie
-tłusty
-ciężko go zmyć, po nałożeniu nie mogłam go zetrzeć
-czuję, że po nałożeniu moja skóra nie oddycha
-gdy go używałam to pytano mnie czy na pewno dobrze się czuję, bo wyglądam niewyraźnie
Nigdy więcej go nie kupię. Zyskałam tylko twarz pokrytą wypryskami utrzymującymi się kilka tygodni. Strata pieniędzy. Odradzam!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1, które musiałam wyrzucić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073761].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być, choć nie matowi.

Podkład ten dostałam od koleżanki, bo dla niej był za ciemny. Dla mnie okazał się okej, nie pozostawia smug, nie tworzy maski, choć nie matuje. Po kilku godzinach na twarzy powstaje wręcz tafla. Jest trwały, konsystencja nie jest toporna, choć pod koniec ciężej rozprowadza się. Zapach mi przeszkadzał. Miałam odcień Ivory 01

Konsystencja: nie posiada grudek, dosyć łatwo rozprowadza się, nie ciemnieje na twarzy.

Działanie: zaraz po aplikacji podkład wygląda dobrze na twarzy. Jest ona zmatowiona a koloryt wyrównany. Wraz z pudrem utrzymuje się krótko, po 3 godzinach twarz (szczególnie czoło czy nos) świeciły się, czyli niekoniecznie nadaje się do cery mieszanej w kierunku tłustej. Kolor miałam dobrze dobrany, nie odcinał się od szyi. Nie wchodził w zmarszczki pod oczami czy na powiekach, dobrze współgrał z bazą pod cienie, z korektorem już gorzej, ale nie było tragedii. Gdyby efekt matu utrzymywał się chociaż z 8 godzin to polubiłabym na dłużej ten kosmetyk.

Opakowanie: ma wygodną pompkę, która pozawala maksymalnie wykorzystać produkt. Jedynie co może być minusem to to, że nie można sprawdzić ile kosmetyku zostało i możemy zostać z twarzą na pół \\\'umalowaną\\\' ;). Ale podstawiając opakowanie pod lampę można ocenić gdzie sięga denko. Ładnie zachowana szata graficzna, klips jest poręczny, opakowanie łatwe do przechowywania w kosmetyczce.

Zapach: nie podoba mi się, z początku ładnie pachnie aptecznym kosmetykiem, ale po chwili wyraźnie mi śmierdzi, ciężko mi opisać czym, ale tak jakby był zepsuty. Może to zwyczajnie taka jego cecha.

Dostępność: spotykałam go tylko w aptekach.

Plusy:
- wyrównuje koloryt
- jest wydajny
- pompka nie zacina się
- opakowanie wyciska produkt do końca

+/- nie matuje, nic a nic
- zapach nie podoba mi się
- opakowanie nie pozwala na sprawdzenie ile produktu pozostało

Minusy: nie mam.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania 30 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017225].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mojej cery

Skusiłam się raz na ten fluid z sentymentu do jego kryjącego kolegi. Ten jednak nie sprawdził się na mojej cerze. Odcień pasował nieźle, jednak bardzo wysuszał. Po jakimś czasie od nałożenia ze skóry schodziły mi dosłownie płaty skóry. Nie było opcji, żeby makijaż wytrzymał chociaż pół dnia. No i bardzo brudzi. Z całym sentymentem, jestem na nie

Używam tego produktu od: użyłam jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955905].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

JESTEM NA TAK!

Długo szukałam doskonałego podkładu dla mojej cery trądzikowej. Po wielu rozczarowaniach w końcu trafiłam na ten właściwy!
PLUSY
+odcień doskonale pasujący do mojej skóry (natural)
+nie ma efektu maski
+nie zapycha porów
+cena nie jest specjalnie wygórowana
MINUSY
-brak

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944108].usefull || 0 }}% pomocna.

GENIALNY ! MÓJ HIT !

sprawdził się!! w końcu dobrałam porządny podkład do swojej cery naczynkowej z rozszerznymi porami.On jest najlepszy ! nigdy nie mogłam trafić na podkład który przykryje moją zaczerwienioną cerę z delikatnymi przebarwieniami i nie będzie tworzył na cerze łuszczenia. Pharmaceris spisuje się na medal-zero łuszczenia, ładnie zakrywa wszelkie przebarwienia na skórze, rozszerzone pory, nie złuszcza mi skóry po nałożeniu podkładu przy nosie jak to zawsze przy stosowaniu innych podkładów. Mam odcień tanned i ładnie on wygląda na twarzy ponieważ jestem opalona i fajnie się on prezetuje do reszty ciała. Nie zmaienię tego podkłądu na żaden inny!jest wart na pewno swojej ceny-po nim tak samo nie wyskakują mi żadne zaskóniki. To jest HIT jeśli chodzi o podkład dla osób z problemami skónymi!!! bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918165].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Kupiłam ten podkład, ponieważ miałam duże problemy z trądzikiem, a podkłady z drogerii mnie zapychały, pomyślałam sobie czas na kosmetyk z apteki. Może krótko wspomnę o plusach, konsystencja jest w porządku, nie ma nachalnego zapachu, jest w miarę neutralny dla trądziku. Natomiast jego największą wadą jest jego kolor. O ile się nie mylę, większość ludzi w Polsce jest biała, ba, nawet blada. Używałam 01 Ivory, który nie dość, że okazał się za ciemny, to jeszcze bezczelnie ciemnieje na powietrzu
(utlenia się). Nie obchodzi mnie matowanie, podkład to nie puder, podkład nigdy nie będzie matował no chyba że jest musem. Ciemnienie go automatycznie dyskwalifikuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913887].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Rewelacja!
Nie rozumiem recenzji dziewczyn, które twierdzą że nie spełnia podstawowego zadania - nie matuje. Może powinniście więc używać talku ??? Jeszcze nigdy nie miałam tak aksamitnej, dobrze pokrytej buźki jak właśnie po tym fluidzie.
Dostałam małą próbkę od znajomej i mnie zachwycił. A kolorów z tego co wiem jest kilka więc też można coś wybrać.
Podsumowując jak dla mnie jest całkiem w porządku, wiadomo że na rynku mamy wiele tańszych produktów, ale ten wart swojej ceny.

+konsystencja
+wydajność
+kolor (ja mam akurat ivory)
+ matuje
+ wygładza
+ skóra jest aksamitna w dotyku
+ higieniczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1- 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904327].usefull || 0 }}% pomocna.

Jego działanie - tak, kolor - nie

Używam testera, który dostałam od mamy. Dla mnie fluid wystarczająco, a wręcz bardzo dobrze matuje. Jednak odcień 01 Ivory i tak jest dla mnie zbyt ciemny! ;( z tego powodu nie skuszę się na jego zakup w przyszłości.
Dodam jeszcze że fluid ten nie podkreśla suchych skórek.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903736].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale mało kolorów

Plusy
+ cena
+ nie wyciera się
+ matuje (choć puder i tak się przyda)
+ dobre krycie
+ łatwe dozowanie
+ dobrze się rozprowadza

Minusy
-mało kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893416].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Faktycznie, podkład nie jest matujący, to trzeba powiedzieć głośno i wyraźnie ;) Lecz mimo to bardzo go polubiłam, głównie dlatego że na twarzy wygląda dobrze, nie ma efektu "maski" i łatwo się rozprowadza:) Mimo wszystko polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891109].usefull || 0 }}% pomocna.