Young, C+ Żel - Peeling myjący do twarzy

Young, C+ Żel - Peeling myjący do twarzy

Dokładnie oczyszcza skórę z drobnych zaskórników i złuszcza zrogowaciałe komórki naskórka. Nie zawiera tradycyjnego mydła.
Masaż poprawia ukrwienie i wygładza skórę, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania przed kremem samoopalającym.
Pozostawia długotrwały efekt nawilżenia na skórze.
Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Pojemność : 125 ml

Jak oni mogli!

Najlepszy żel jaki miałam. Był cudowny. Żałuję, że go wycofali, podobnie jak koleżanka z poprzedniej recenzji szukałam tej serii latami. Żel był tani, nie testowany na zwierzętach, oczyszczał rewelacyjnie, przy okazji mycia wykonywało się masaż skóry, drobinki odpowiedniej wielkości, ścierały ale nie za mocno. A aromat - był zabójczy, cudowny prawdziwy zapach pomaranczy, poprawiał samopoczucie, odstresowywał. Tez żel to był strzał w 10, dlaczego zawsze wycofuję się te dobre kosmetyki ?

Używam tego produktu od:używałam wiele lat temu

Chlip:(

Dlaczego, dlaczego, dlaczego wycofano tę serię? Używałam jej wtedy, kiedy aromaterapia raczkowała, i trudno było dostać kosmetyk o owocowym,naturalnym zapachu. Miałam całą serię pomarańczową i uwielbiałam ją - była naprawdę świetna. Szukałam tych kosmetyków latami, strasznie żałuję, że je wycofano. Żel był moim ulubionym kosmetykiem z całej serii - minęło chyba z 6 lat odkąd używałam go ostatni raz, ale do dziś pamiętam obłędny zapach i gładką skórę po każdych użyciu.

Chlip :(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Mniam mniam ;)

Kosmetyk dobrze oczyszcza cerę i nie wysusza jej. Skóra po nim jest gładka w dotyku. Kosmetyk ma też wspaniały pomarańczowy zapach, który rzeczywiście relaksuje. Szkoda że producent zaleca stosowanie go tylko 2-3 razy w tygodniu - ja bym takiego "smacznego" peelingu mogła używać codziennie! :) No i wielki plus za WYDAJNOŚĆ!!! Naprawdę potrzeba "kapkę" żelu żeby uzyskać dobry efekt. Ja swój używam regularnie od ok. 3 miesięcy i w ogóle nie widać że jest go mniej w tubce!!
Muszę odjąć jedną gwiazdkę za to, że, moim zdaniem, żel nie radzi sobie zbyt dobrze z zaskórnikami.