Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax (Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim)

Poczuj delikatny dotyk wosku pszczelego. Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim wygładzi Twoje usta, odżywi sucha skórę łokci, wypielęgnuje skórki wokół paznokci. Zawiera miód i witaminę E.

Bardzooo wydajny

Używam go już prawie rok choć zastałam go gdy był już w połowie wykorzystany. Korzystala z niego moja mama ale znudził się jej wiem ci przekazała. Jak dla mnie jest trochę zbyt cięzka konsystencja. Taka wazelina zapachowa. No właśnie zapach jest przeciętny taki jakby gorzki mdlący miód. Jako maseczka na noc na usta jest ok ale na spierzchniete usta nie za bardzo. Wydaje mi sie ze w ogole sie nie wchlania tylko po jakims czasie sie sama sciera przy jedzeniu czy piciu. Trochę nieudana kopia tender care-u z oriflame.
EDIT:sprawdziłam skład. O matko nigdy wiecej nie nałożę tego na usta :o

Nieee

Kiedyś zakupiłam podobny probukt tyle, że u innego producenta. Ten inny zachwycił mnie, pachniał pięknie miodem, a pozostawiony na noc na ustach czynił cud regeneracji - znikały wszystkie suche skórki, a usta były miękkie. Gdy skończył mi się, bliżej mi było do marki Avon i postanowiłam kupić tu bardzo (wydawało mi się) podobny produkt. Niby konsystencja ta sama - miodek, ale nie miało to już nic wspólnego z regeneracją i efektem wow. Zwykła zapachowa wazelina bez wartości odżywczych.

Szału nie robi, ale jest uniwersalny

Jest to super zamiennik dla innego uniwersalnego balsamu tego typu, jednak opakowanie jest równie niepraktyczne i nieco mniej eleganckie.

Tak czy inaczej, lubię ten balsam, jest nieco słodki kiedy przypadkiem znajdzie się na języku, nie podrażnia, nic nie psuje.
Ale czy naprawia?

Formuła jest dość ciężka, nie wiem czy nawilża jakoś specjalnie, bardziej używam go, żeby po prostu mieć co nałożyć na usta, kiedy nie mam na niej pomadki. Nie mam ich jednakże podrażnionych, czy spierzchniętych.
Nie jest zły, ale szału nie robi.

balsam uniwersalny

W zasadzie myślałam, że będzie lepszy, nie mówię, że jest zły ale jest mocno gęsty. Po dłuższym czasie nie używania zrobił się za twardy i nie przyjemny w nakładaniu. Był ociężały, po prostu było czuć produkt , nie jest on lekki i szybko się nie wchłania. Zapach dla nie których dobry a dla innych mdły. Na łokcie na pewno nie jest on przyjemny. Przynajmniej taka jest moja opinia.

Opis Produktu:

Fajny pomysł na balsam do ust w słoiczku lecz ja nie lubię takiej formy opakowania ze względu na to , że podczas nabierania balsamu połowa zostaje pod moim paznokciem... :/ Balsam sam w sobie ładnie nawilża usta( . Super sprawdza się na zimę :) 4/5

I tak, i nie

Zaczęłam na niego patrzeć w zimę, ochrona do ust itp., ale wtedy nie zamówiłam, bo znalazłam coś innego. Kiedy znowu zmagałam się z zasuszonymi ustami, kupiłam balsam z woskiem pszczelim. Okazało się, że znacznie lepiej radzi sobie zwyczajny miód. Na dzień nie wyobrażam sobie nakładania tego specyfiku na usta, ale na noc, powiedźmy, że w formie maseczki, całkiem nieźle nawilża. Smaruję nim czasami również łokcie i pięty, ale zostawia tłustawe ślady i ma problemy z wchłanianiem.

Miłe zaskoczenie

Balsam z woskiem pszczelim uratował moje spękane usta. Od kilku dni próbowałam doprowadzić je do porządku, ale żadna pomadka ochronna nie dawała sobie rady. Balsam bardzo miło mnie zaskoczył. Ma przyjemną konsystencję, nie spływa, ładnie pachnie. Opakowanie jest miłe dla oka i powinno wystarczyć na długo.

Przyzwoite nawilżenie

+ Daje uczucie nawilżenia ustom i tworzy warstwę ochronną.
+ Ma przyjemny i delikatny zapach.
+ Avon ma często promocje.

+/- Jednak w porównaniu z balsamem Nuxe efekt jest słaby, więc sądzę, że lepiej trochę dołożyć i mieć świetny produkt.

Jest ok!

Balsam do ust kupiłam za grosze na promocji w Avon, ponieważ doskwierał mi problem spierzchniętych i bardzo przesuszonych ust. Dzięki swojej konsystencji dobrze rozprowadza się po ustach, ale również można używać go do innych części ciała. Nawilża, natłuszcza, pielęgnuje usta. Jest jednak ciężki i używam go tylko na noc. Ciężko wydobywa się go z maleńkiego pudełeczka, dlatego wykorzystuję pędzelek do ust. Jest bardzo wydajny.

Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax

Balsam sprawdza się idealnie do bardzo suchych miejsc typu usta, łokcie a także podczas kataru kiedy mamy podrażniony nos od używania chusteczek higienicznych. Minusem jest opakowanie, ponieważ przy dłuższych paznokciach strasznie cięzko nabrać produkt

Bardzo przyjemny

Zakupiłam go bardziej z myślą o suchych skórkach u dłoni. Świetnie się sprawdził. Na usta kilka razy użyłam, jednak wolę produkty w sztyfcie.

Opakowanie jest maleńkie, panie z długimi paznokciami mogą mieć problem z wydobyciem zawartości, będzie niewygodnie.

Bardzo ładny zapach. Był to przez długi czas mój ulubieniec, przestałam używać tylko dlatego, że przestałam współpracować z avonem jako konsultantka i nie miałam u kogo zamówić.

nie przepadam

Produkt ciężko się nakłada jest dość twardy i według mnie nie robi nic na ustach. Plus za ładne opakowanie ale to jedyny plus . Niestety się zawiodłam . Proponuję coś innego do ust nawet z avonu , bo wbrew pozorom mają kilka ciekawych produktów do ust ale nie jest to na pewno ten .