Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax (Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim)

Poczuj delikatny dotyk wosku pszczelego. Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim wygładzi Twoje usta, odżywi sucha skórę łokci, wypielęgnuje skórki wokół paznokci. Zawiera miód i witaminę E.

Jest ok!

Balsam do ust kupiłam za grosze na promocji w Avon, ponieważ doskwierał mi problem spierzchniętych i bardzo przesuszonych ust. Dzięki swojej konsystencji dobrze rozprowadza się po ustach, ale również można używać go do innych części ciała. Nawilża, natłuszcza, pielęgnuje usta. Jest jednak ciężki i używam go tylko na noc. Ciężko wydobywa się go z maleńkiego pudełeczka, dlatego wykorzystuję pędzelek do ust. Jest bardzo wydajny.

Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax

Balsam sprawdza się idealnie do bardzo suchych miejsc typu usta, łokcie a także podczas kataru kiedy mamy podrażniony nos od używania chusteczek higienicznych. Minusem jest opakowanie, ponieważ przy dłuższych paznokciach strasznie cięzko nabrać produkt

Bardzo przyjemny

Zakupiłam go bardziej z myślą o suchych skórkach u dłoni. Świetnie się sprawdził. Na usta kilka razy użyłam, jednak wolę produkty w sztyfcie.

Opakowanie jest maleńkie, panie z długimi paznokciami mogą mieć problem z wydobyciem zawartości, będzie niewygodnie.

Bardzo ładny zapach. Był to przez długi czas mój ulubieniec, przestałam używać tylko dlatego, że przestałam współpracować z avonem jako konsultantka i nie miałam u kogo zamówić.

nie przepadam

Produkt ciężko się nakłada jest dość twardy i według mnie nie robi nic na ustach. Plus za ładne opakowanie ale to jedyny plus . Niestety się zawiodłam . Proponuję coś innego do ust nawet z avonu , bo wbrew pozorom mają kilka ciekawych produktów do ust ale nie jest to na pewno ten .

Najlepszy ever

Uwielbiam. Od dawna używam go na noc na usta, ewentualnie na jakieś suche miejsca. Idealny, nie klei się, zapisach ma cudny. Jedyne zastrzeżenie dotyczy innych wersji - waniliowa jest potwornie lepka.

Bardzo lubię

Ten niepozorny słoiczek skradł moje serce :) miodek do ust Avon dobrze nawilża i pielęgnuje usta.. Ubolewam tylko, że nie ma więcej wersji zapachowych. Kiedyś dostępny był w zapachu brzoskwinia z bawełną - pamiętam że był naj naj naj.. Dlaczego firma go wycofała z oferty ?..

Dobre

Balsam ma ładny zapach, stosuję go na popękane usta, ale można również stosować go na suchą skórę. Świetnie się przy tym sprawdza, bardzo dobrze nawilża, chroni skórę i sprawia, że jest zmiękczona. Opakowanie malutkie lecz wydajne, niestety niewygodne w użyciu. Cena niska. Polecam.

MIODZIO

Przepyszny kremik, słodko pachnie, fajnie się rozsmarowuje, nawet smak ma niezły, usta są dobrze natluszczone, bardzo wydajny, starcza na długo, na stałe w mojej kosmetyczce.

Świetny produkt!

Produkt zdecydowanie wielozadaniowy. Radzi sobie świetnie z popekanymi, spierzchnietymi ustami ale i z zaczerwienionym nosem z odlazaczymi skorkami podczas kataru.Pięknie pachnie, ma leciutko slodki posmak. Gesta konsystencja sprawia ze nalozony na usta nadaje im zdrowy wyglad, zdecydowanie nie jest tlusty. Poki co moj numer 1 wsrod balsamow do ust ale przedmena jeszcze test kultowego eosa ;)

super na zimę

Produkt świetnie sprawdził mi się zimą. Okazał się wybawieniem dla spierzchniętych i suchych ust. Zamknięty jest w ładnym słoiczku, po otwarciu wydobywamy półprzeźroczysty lekko żółty produkt. Przywodzi na myśl propolis i tak właśnie pachnie. Po nałożeniu daje efekt lekkiego mrowienia, nałożony na noc dogłębnie odżywia i nawilża usta. Polecam

fajny balsam

Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Cudownie ratuje moje popękane i spierzchnięte usta. Nakładam zawsze na noc i rano czuję efekt. Uratował mnie nie raz. Jego jedyną wadą jest pojemniczek. Przy dłuższych paznokciach niestety zbiera się pod paznokciem a nie na palcu. A wygrzebanie produktu spod paznokcia i nałożenie na usta jest już średnio higieniczne i dużo się w ten sposób marnuje.

Wielozadaniowy i wydajny

Zamówiłam go kiedyś na próbę i bardzo mnie ucieszył działaniem. Balasm jest bardzo gęsty, tłuścitki, lekko przejrzysty i żółty, od razu kojarzy się z propolisem (i tak pachnie). Lekko piecze po nałożeniu na spierzchnięte usta, dzięki temu lepiej czuję, że działa. Wystarczy "jednonocna" kuracja i goi spierzchnięte, popękane usta, które rano znów są miękkie i gładkie. Doskonale łagodzi niewielkie podrażnienia i przesuszenia na skórze i to nie tylko u mnie, ale też u mojej sześcioletniej córki. I żeby zadziałał naprawdę nie trzeba go dużo nakładać.