Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax (Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim)

Poczuj delikatny dotyk wosku pszczelego. Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim wygładzi Twoje usta, odżywi sucha skórę łokci, wypielęgnuje skórki wokół paznokci. Zawiera miód i witaminę E.

Bardzo lubię

Ten niepozorny słoiczek skradł moje serce :) miodek do ust Avon dobrze nawilża i pielęgnuje usta.. Ubolewam tylko, że nie ma więcej wersji zapachowych. Kiedyś dostępny był w zapachu brzoskwinia z bawełną - pamiętam że był naj naj naj.. Dlaczego firma go wycofała z oferty ?..

Dobre

Balsam ma ładny zapach, stosuję go na popękane usta, ale można również stosować go na suchą skórę. Świetnie się przy tym sprawdza, bardzo dobrze nawilża, chroni skórę i sprawia, że jest zmiękczona. Opakowanie malutkie lecz wydajne, niestety niewygodne w użyciu. Cena niska. Polecam.

MIODZIO

Przepyszny kremik, słodko pachnie, fajnie się rozsmarowuje, nawet smak ma niezły, usta są dobrze natluszczone, bardzo wydajny, starcza na długo, na stałe w mojej kosmetyczce.

Avon Mark - relacja

Świetny produkt!

Produkt zdecydowanie wielozadaniowy. Radzi sobie świetnie z popekanymi, spierzchnietymi ustami ale i z zaczerwienionym nosem z odlazaczymi skorkami podczas kataru.Pięknie pachnie, ma leciutko slodki posmak. Gesta konsystencja sprawia ze nalozony na usta nadaje im zdrowy wyglad, zdecydowanie nie jest tlusty. Poki co moj numer 1 wsrod balsamow do ust ale przedmena jeszcze test kultowego eosa ;)

super na zimę

Produkt świetnie sprawdził mi się zimą. Okazał się wybawieniem dla spierzchniętych i suchych ust. Zamknięty jest w ładnym słoiczku, po otwarciu wydobywamy półprzeźroczysty lekko żółty produkt. Przywodzi na myśl propolis i tak właśnie pachnie. Po nałożeniu daje efekt lekkiego mrowienia, nałożony na noc dogłębnie odżywia i nawilża usta. Polecam

fajny balsam

Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Cudownie ratuje moje popękane i spierzchnięte usta. Nakładam zawsze na noc i rano czuję efekt. Uratował mnie nie raz. Jego jedyną wadą jest pojemniczek. Przy dłuższych paznokciach niestety zbiera się pod paznokciem a nie na palcu. A wygrzebanie produktu spod paznokcia i nałożenie na usta jest już średnio higieniczne i dużo się w ten sposób marnuje.

Wielozadaniowy i wydajny

Zamówiłam go kiedyś na próbę i bardzo mnie ucieszył działaniem. Balasm jest bardzo gęsty, tłuścitki, lekko przejrzysty i żółty, od razu kojarzy się z propolisem (i tak pachnie). Lekko piecze po nałożeniu na spierzchnięte usta, dzięki temu lepiej czuję, że działa. Wystarczy "jednonocna" kuracja i goi spierzchnięte, popękane usta, które rano znów są miękkie i gładkie. Doskonale łagodzi niewielkie podrażnienia i przesuszenia na skórze i to nie tylko u mnie, ale też u mojej sześcioletniej córki. I żeby zadziałał naprawdę nie trzeba go dużo nakładać.

Konieczność

Balsam, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Koniecznie stosuję po każdym umyciu zębów - rewelacyjne nawilża wysuszone usta. Świetnie radzi sobie zimą podczas mrozów. Opakowanie małe, ale wydajne, wystarcza mi na kilka miesięcy codziennego używania. Pięknie, słodko pachnie i smakuje.

Świetny balsam do ust.

Dla mnie jest to odpowiednik Tender Care z Oriflame. I choć można stosować go na różne suche miejsca, ja używam go tylko do ust, gdyż jest zbyt mały pojemnościowo. Bardzo ładnie nawilża i pięknie pachnie. Jedyny mały minus to, że jest on trudno dostępny i trochę jednak brakuje mu do balsamu do ust Tisane oraz Tender Care.

Delikatny i odżywczy kremik

Zalety:
- piękny miodowy zapach
- gęsta konsystencja
- nie klei się
- dobrze odżywia i regeneruje naskórek
- nawilża na długi czas
- to wydajny produkt, świetny do ust, pielęgnacji suchych miejsc

Przyjemny.

Tego balsamu używałam już kilka lat temu, ale miło go wspominam. Dobrze wygładzał i nawilżał usta, a efekt utrzymywał się kilka godzin. Zapach był przyjemny a konsystencja odpowiednia. Jedyne co było trochę męczące w nim to wydobycie go z opakowania, ale można się przyzwyczaić. Kosztuje niewiele, więc polecam wypróbować :)

Bez rewelacji.

Przede wszystkim nie jest to produkt nawilżający. Ja stosuje go głównie do ust, lub jak jestem chora regeneruję nim zdartą od chusteczek okolicę nosa. Nadaje miękkości, odrobiny połysku, kiedy się go naprawdę dużo używa regeneruje. Zapach całkiem przyjemny, opakowanie poręczne, mieści się do każdej torebki czy kieszeni. Niestety w stosowaniu mało higieniczne. Mam już od paru lat jedno opakowanie, nieco zmieniła się konsystencja, ale nadal jest mocno zbita, natomiast zapach i właściwości pozostały bez zmian.