Wella, System Professional, Color Saver Mousse (Odżywka w piance do włosów farbowanych)

Preparat ten pielęgnuje włosy farbowane oraz sprawia, że stają się przyjemne i miękkie w dotyku. Zawiera kompleks Lumi-Protect, w skład którego wchodzą specjalne molekuły chroniące kolor, wosk pszczeli i D-Panthenol, zapobiegające wypłukiwaniu się sztucznego pigmentu. Włosy na długo zachowują intensywny kolor i nabierają blasku.

Cena: ok. 30-40 zł / 150 ml

polecam

Doskonałe pielęgnacyjne uzupełnienie szamponu z tej serii. Daje cudowny efekt sypkich, śliskich włosów. Pozostawia je błyszczące i puszyste. Nie obciąża, nie powoduje szybszego przetłuszczania, czy "oklapnięcia" fryzury. Zamyka łuski i chroni kolor. Chroni też włosy przed wysuszeniem - żadnych sztywnych, rozdwojonych końcówek, włosy są gładkie na całej długości i łatwo się rozczesują.
Dużo bardziej wydajna niż szampon (mniej więcej 2:1), to dobrze, bo jest droższa ;) (ok. 55 zł).

Ilość zużytych opakowań: dużo na zmianę z Lifetexem :D

mój hicior ;)))

Najlepsza pianka jaką do tej pory miałam :) Bardzo lekka pianka, nie sklejająca włosów. Powodująca że włosy są bardzo miękkie w dotyku, jest ich więcej, bardzo się błyszczą i są puszyste. Pianka nie skleja włosów, nie powoduje też tego że robia się straki albo ich zbytnio nie obciąża. Włosy po jej uzyciu bardzo naturalnie wygladaja i takie też są w dotyku :) Nie lubię gdy po wietrznych dniach włosy się elektryzują, a ta pianka temu zapobiegła. Zauwazyłam, że mimo silnego letniego słońca pianka zapobiegła wyblaknięciu włosów i ich zmatowieniu. Włosy bardzo zdrowo wygladają. Wystarczy mała jej ilość. Przyjemnie, subtelnie pachnie :) Wydajna.