Ultra Diamonds Lipstick (Błyszcząca szminak do ust)

Ultra Diamonds Lipstick (Błyszcząca szminak do ust)

Pojemność 4,2 g

Pomadka nadaje ustom blask diamentów. Zawiera połyskujące drobinki. Doskonale nadaje się do wykończenia makijażu na wieczór. Bardzo trwała. Dostępna w piętnastu modnych odcieniach.

Ostre drobinki

Szminkę dostałam ale oddałam mamie. Drobinki pieknie mienią się na ustach ale są za ostre, kłują mocno w usta i można odczuć dyskomfort. Czy kupiłabym ponownie? Musiłabym obejrzec palete kolorów bo ten kolor co miałam nie odpowiadał mi był to chyba nr 2 , może jak by jakiś kolor mi się spodobał puściłabym w niepamięć te drobinki hehe, bo ogólnie szminka jest dość trwała.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Moja pierwsza szminka.

Miałam ją dość dużo lat temu, jak dopiero zaczynałam się malować, wybrałam wtedy jasny brąz ze srebrnymi drobinkami, nazwy albo numeru nie pamiętam.
Wtedy gdy jej używałam modny był błysk na ustach a dodatkowo ona ładnie, delikatnie podkreślała usta, tak właśnie dla młodej kobiety.
Kolor mój był delikatny, codzienny, dobrze mi się ją nosiło, nie rozmazywała się ale trochę usta mi wysuszała.
Dość długo ja miałam bo używałam cieniutko by nie wyglądać jak przemalowana bez umiaru, miałam ją tylko raz bo kupiłam ją poza miejscem mojego zamieszkania, ale widzę że Golden Rose ma sklep online tak że można zamawiać.
Pomadkę polecam do delikatnego makijażu, nie jest neonowa albo mocno napigmentowana, to taki błyszczyk w sztyfcie , no i plus wielki za to że się wcale nie klei.
3,5 gwiazdki za to że wysusza usta, bo są teraz pomadki które nabłyszczają, koloryzują i nawilżają, tak że wypadają od niej lepiej.

Używam tego produktu od: Kilka lat.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

może być

Bardzo fajna pomadka z niesamowitymi drobinkami. Ładnie podkreśla usta, jest kremowa. Niestety kolor szybko się ściera a na ustach zostaja tylko drobinki. Jednak za taką cenę warto kupić:)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Lip Marker - Golden Rose

Niesamowita

Pomadka która przebija wytrzymałością wiele innych droższych od siebie - w śmiesznej cenie !
Posiada efekt diamentowych drobinek - ten sam który wiele lat temu usiłowało osiągnąćMaybelline - ale z marnym skutkiem - co daje jej niepowtarzalny blask wśród wielu pomadek jakie miałam w swoim życiu ( a trochę tego było).

Paleta pomadek zawiera kolory o jakich nie śniło się nikomu, te same których szukam od lat bo wielkie koncerny kosmetyczne ich nie produkują.

Zapach klasycznej pomadki - żadnych udziwnien i zapaszków- tylko klasyka.

Posiadam odcien nr 15 - chłodny, trupi fiolet

Polecam - zwłaszcza poszukującym niestandardowych kolorów typu bordo, wiśnia, fiolet, brąz.

Dobry produkt nadający ustom piękny efekt

Zadziwiająco dobry produkt jak na przedział cenowy ( ok 10 zł.)Nie chciałam jej kupić bo myślałam że za tą cenę to będzie bubel a jednak się pozytywnie zdziwiłam.
Mam kolor 05 i 02 z tych diamentowanych -raczej mocne kolory bo takie lubię. Krycie bardzo dobre, trwałość również, można spokojnie pojechać gdzieś na zakupu czy coś załatwić , zjeść obiad a po powrocie pomadka nadal się trzyma i nie potrzeba większych poprawek w ciągu dnia.Drobinki dają efekt roziskrzonych ust przez co usta wyglądają jak pomalowane błyszczykiem tylko z trwalszym efektem.Plusy:
- cena - zachęcająca do wypróbowania większej ilości kolorów
-dobre krycie
- ładne kolory
-trwałość, długo się utrzymuje i nie wymaga zbyt wielu poprawek
-jest to wręcz pomadka trudna do "zdarcia"-(bynajmniej mój mocny kolor 05) myślę , że gdyby nie myć ust przez 2 dni to wciąż było by ją widać a bynajmniej jej drobinki bo bardzo ściśle przylegają do ust
-wydajność
-duży wybór kolorów
Minusy:
-opakowanie mogło by być estetyczniejsze bo wygląda na bazarowe za 2 zł(inne serie golden Rose mają akurat ładniejsze opakowania)
- zapach kojarzący się z babcinymi pomadkami
Poza tym uważam że to dobry produkt który warto mieć, ja napewno wypróbuje inne kolory

Jestem zdecydowanie na tak!!!

Bardzo fajna pomadka! Przede wszystkim trwała i akurat mnie absolutnie nie przeszkadzają drobinki,zresztą w nazwie jest "diamonds ",więc wiedziałam na co się piszę:-)
Cudny kolorek! Mam akurat nr.11 i uważam,że jest chyba z całej palety najładniejszy!:-) Taki beżyk jasny,wpadający w łosoś...? W każdym razie pięknie opalizuje na ustach i wygląda to efektownie!
Poprzedniczki piszą tu o opakowaniu... Mnie się trafiło takie,że z trudem je mogłam otworzyć,ale lepsze to,niż szukanie po torebkach zatyczki!;-)
Jak do tej pory,byłam wierna pomadce ze "starej,poczciwej" Vipery,ale Golden Rose podbiła moje...USTA!:-)
Nie ma się co zniechęcać,tylko wydać te drobne 13 zł.i
wypróbować! A nóż stanie się dla Was tak samo niezbędnym gadżetem,jak dla mnie!
Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobra szminka, dla mnie idealna ponieważ lubie efekt roziskrzonych ust :)
Posiada w sobie bardzo dużo srebrnych drobinek, które zostają na ustach nawet po zjedzeniu koloru. Jest dużo trwalsza np. od szminek z Avonu z serii 24k a jest znacznie tańsza. Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że kolor mógłby się odrobinę dłużej trzymać na ustach ale nie jest źle, ponieważ przy większości odcieni można robić poprawki nawet bez lusterka :)
Polecam. Szminka niedroga, a ładnie utrzymuje się na ustach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka kolorów po opakowaniu

dobry plus

Racja, drobinki brokatu są większe jak w np. Glam Shine LOreal. Efekt taki sam. Niektóre się ważą (mam 4 sztuki; 01,02, 06 i 11), podczas gdy pozostałe są bardziej kremowe. Uważam, że jest to kwestią zawartości owych brokatów. Cena - adekwatna do jakości.
Kolorystyka ciekawa - duży wybór jasnych beży.
Opakowanie typowe, nie wyróżnia się, ale osobiście ważniejsza jest zawartość niż opakowanie.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4

trwala blyszczaca :)

wspaniale drobinki chociaz fakt usta staja sie szorstkie :( mimo to usta w polaczeniu z blyszczykiem przezroczystym sa tak piekne ze to szok!!!

+ mam kolorek 02 piekny na lato pod blyszczyk :)
+ dluugo sie utrzymuje
+ mila konsystencja nie zjada sie szybko :)
+ ladnawy zapach nie dusi nie przeszkadza :)
+ podobne opakowanko w miare do maybelline :)

- slaba dostepnosc :(

Używam tego produktu od: dawna

Średnia

Peelingi lubię, ale na twarzy, a nie na ustach. Szminka kusi drobinkami i ładnymi kolorami oraz niską ceną. Niestety nie jest to dobry produkt. Drobinki są ogromne, to kawałki brokatu. Drażnią moje usta, a na dodatek rozłażą sie po twarzy. Kolor, który posiadam, jasny beż, jest sliczny w opakowaniu i na ręce, ale na ustach wygląda jakoś nierówno. Pomadka ma klasyczne, niebrzydkie opakowanie. Dobrze nawilża i natłuszcza usta. Choć najlepiej wygląda pokryta błyszczykiem, to sama w sobie dość mocno błyszczy. Co zadzwiające, mam ją chyba od trzech lat (pamiętam jak dostałam ją od babci, gdy byłyśmy razem na zakupach :) ), a nie jest zjełczała, nie śmierdzi, nie zmieniła konsystencji, nie wysusza. Choć nie będę jje już pewnie używałą, to za to ma sporego plusa.

Używam tego produktu od: ponad trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte prawie do końca

DOBRA!!!

Zakupiłam kolorek 11, taki jasny beżyk , ktory na ustach wygląda raczej jak koral z łososiem z tysiącem drobinek.Z koloru jestem nawet zadowolona , natomiast drobinki ...jest ich wszędzie i zbytnio przeadnie. Ale ...po głębszym zastanowieniu się ... naprawde mogą być. Na sylwestrze zrobiłam nią niesamowitą furorę. Otóż każda z moich koleżanek myślała, że to jakaś pomadka z górej półki.Mam tu na myśli Dior , Chanela itp. Nie wprowadzałam nikogo w błąd - powiedziałam , że to gloden rose, firma stylizowana na Lancomea. Były w szoku!!! Pomadeczka a raczej błyszczyk w sztyfcie jest rewelacyjny!!

Używam tego produktu od:2006

Czy ja wiem

Moja recenzja nie będzie obiektywna poniewż kolor jaki wybrałam na ustach nie przezentuje sie tak jak powinien.Kupiłam nr.07(nie pamietam nazwy),taki brąz wpadajacy w bordo.Na dłoni tester prezentował się znakomicie.Niestety na ustach już nie.Owczem,przy sztucznym świetle wygląda ładnie,ale przy dziennym przypomina pomarańcz.
Szminka średnio utrzymuję sie na ustach;jest jednka zdecydowanie za szorstka.Cena jest przystepna.

Używam tego produktu od:od czasu do czau
Ilość zużytych opakowań: