Bronze After Sun, After Sun Lotion (Nawilżające mleczko po opalaniu)

Bronze After Sun, After Sun Lotion (Nawilżające mleczko po opalaniu)

Nawilżające mleczko po opalaniu wzbogacone ekstraktem aloesu i witaminą E, chłodzi, koi i wygładza skórę oraz przywraca jej naturalny poziom nawilżenia i miękkość. Regularne i hojne stosowanie kosmetyku po opalaniu chroni skórę przed złuszczeniem i utrwala opaleniznę.

Cena: 19,90 zł / 200 ml

fajny

super jest ten spray.rzeczywiscie chłodzi i odżywia spaloną skórę,jest bardzo wydajny i ma przyjemny zapach.cena tez jest zadowalająca.naprawde szczerze go polecam:)!

Uratował moją skórę...

Gdyby nie to mleczko nie wiem jakby dzisiaj wygladala moja skóra spieczona na skwarek. Bardzo dobrze nawilza i koi skórę po opalaniu, moja skóra go chłonęła w sekundzie. Pozostawia lekki film, który zapobiega utracie wilgoci, co jest wazne przy spalonej skórze:D Ja jestem z niego zadowolona i w tym roku też będę go uzywac;)

maże się

ZŁE ZDJĘCIE!!!
Ten jest w normalnym opakowaniu i bardzo się maże, praktycznie się nie wchłania i średnio nawilża, można kupić coś o wiele lepszego za te pieniądze.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

to działa

Znakomity ..produkt.Byłam w tym roku nad morzem i spiekłam swoją jasną skórę :(Ten kosmetyk uratował nie tylko moją opalenizne ale i skórę:)Lekka konsystencja,przyjemny zapach...

skuteczny

Bardzo dobry produkt :)) Poleciła mi ten balsam koleżanka i nie żałuję :) Bardzo przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza, dosyć szybko wchłania, ma konsystencję która mi odpowiada. Nawilża, łagodzi. Skóra staje się mięciutka w dotyku, nawilzona. Rzeczywiście nie "złazi" skóra nawet jak się przesadziło z opalaniem. Ma się wrażenie, że rzeczywiście produkt pielegnuje skórę. Podoba mi się też opakowanie. Wydajny. Stosowałam go przez lato po opalaniu z prawdziwą przyjemnością :)