Longueur Sublime (Tusz wydłużający)

Longueur Sublime (Tusz wydłużający)

Tusz nadający naturalny, trwały efekt wydłużenia rzęs. Nie osypuje się i przez wiele miesiecy pozostaje świeźy. Dostępny w kilku naturalnych odcieniach.

Cena: ok. 40zł / 7ml

Tragedia!

Najgorszy tusz, jaki miałam!

Wyblakły kolor, pozostawia grudki, skleja rzęsy, wcale nie wydłuża.
Rzęsy wyglądają jak kilka sklejonych piór. Po niedługim czasie obsypuje się. Na dodatek niewygodnie się nim maluje.

Niestety, ale nie zauważyłam ani jednej zalety tego tuszu.
Mogę tylko powiedzieć, że zawiodłam się na firmie. Liczyłam, że będzie to coś lepszego, a ani błyszczyk ani tusz nie spełniają moich oczekiwań ..

Kategorycznie odradzam.

słabiutki

Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii na temat tego tuszu, jak dla mnie jest poniżej przeciętnej...
Jedną z niewielu zalet jest to że wydłuża bez pogrubiania, jeżeli ktoś lubi taki efekt, poza tym nie skleja rzęs i efekt pomalowania jest faktycznie naturalny, dla mnie aż za bardzo. Podstawowa wada tego tuszu to bardzo szybkie osypywanie się, widoczne już po ok. 3 godzinach...co dyskwalifikuje go raz na zawsze...Z atutów można mu przypisać jeszcze łatwą zmywalność.

Podsumowując : efekt mało wyraźny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fantastyczny!

Widze tylko same plusy tego tuszu,uzywam go juz okolo roku i nawet troszke nie zgestnial.Swietna konsystencja,dobra szczoteczka,nie skleja rzes,nie osypuje sie,nie rozmazuje,trzyma sie jak nalezy caly dzien,pieknie podkresla rzesy,wydluza i to widac.Dla mnie nie ma wad i z pewnoscia jeszcze kupie!

Używam tego produktu od:prawie rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

Eris film 2

Taki badziewik za 40 zł

Cóż...za te pieniadze stanowczo odradzam...lekko wydłuża,skleja rzęsy ,szczotka rzadka i plusów nie widzę...No może jest dość trwały,ale poza tym nic więcej

Używam tego produktu od:kiedyś z 3 lata temu,może starcza tubka na jakieś 4 miesiące

był idealny:(

Rzęsy mam długie, gęste i całkiem czarne, więc tuszu używam czasem do bardziej wyrazistego podkreślenia. Ten był świetny! Wydłużał faktycznie, nie sklejał nic a nic, a moje rzęsy posklejać jest bardzo łatwo. Do tego w ogóle nie obsypywał się, nie rozmazywał w ciągu dnia, a to też ogromny plus. I nie wysychał w opakowaniu zbyt prędko.
Generalnie- nic dodać, nic ująć, szkoda tylko, że wycofali:(:( Kupiłam go jeszcze parę miesięcy temu na Allegro, okazał się być oryginalny (jakby ktoś był zainteresowany- użytkownik Atamas). Nie ma czarnego odcienia, ale u mnie i tak koloru nie widać, więc chyba ponowię zakup, bo nie umiem znaleźć dla niego godnego następcy. Podobnie spodobał mi się Lextreme Lancome, ale ten prędko wysycha, w zasadzie już po miesiący jest suchy.

ps. sprawdzał się również na mojej mamie o rzęsach raczej krótkich, więc można powiedzieć, że to tusz uniwersalny;)

Używam tego produktu od: parę lat

bardzo dobry

Naprawdę bardzo dobry tusz.
Świetna szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, jest bardzo wygodna - wręcz nie sposób się nią wybrudzić. Pokrywa bardzo dokładnie lekko pogrubiając u nasady (i nie ma efektu owadzich nóżek) i pięknie wydłużając, lekko również podkręca. Sam tusz jest bardzo trwały (spokojnie wytrzymuje od rana do wieczora nie obsypując się i nie tworząc "pandy"), nie tworzy nawet najmniejszych grudek, i rzeczywiście prawie nie schnie.

Gdy pomalujemy raz - efekt jest idealny na dzień, gdy pomalujemy dwa lub trzy razy - uważam , że efekt jest porównywalny do Hypnose Lancomea.

Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: kilka

to był tusz...

To był najlepszy tusz jaki mialam. Jeden z pierwszych ze "sredniej polki".
Wspaniale wydluzal moje rzesy (wszystkie kolezanki dopytywaly sie: czym sie wymalowalam), byl bardzo trwaly i wydajny.
Ostatnio szukalam go w kosmetycznym, ale chyba juz go nie produkuja. A szkoda :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

KWC

Tylko wtedy jak używałam tego tuszu ciągle słyszałam (od różnych osób) komplementy na temat rzęs (że sa długie, piękne itp). to mówi samo za siebie.
Opakowanie ładne, dobrze sie zmywa same plusy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

przecietny

To taki dziwny kosmetyk Bourjois: efekt jest wyposrodkowany miedzy spektakularnym coup the theathre a naturalnym Cils a cils - taki niby jest a jednak nie bardzo. Nie mam zastrzezen, ale i pozytkow rowniez nie - wiec srednia ocena. Ot po prostu jeden z tuszow ktore koloruja rzesy na wybrany kolor i tyle.

Super!

Super wydłużający tusz, naprawdę byłam zdziwiona że mam takie długie rzęsy-a jednak. Trwały efekt bez kruszenia czy rozmazywania, wygodna szczoteczka umożliwiająca precyzyjne nałożenie tuszu, cena przystępna

Fajniutki :)

Wydłuża i świetnie rozdziela rzęski! Kolorek taki ładny, aksamitny i błyszczący :)! Tylko szczoteczka trudna w użyciu ale przy odrobinie wprawy i chęci można osiągnąć śliczny efekt :) Obecnie nie używam już tego tuszu gdyż jakiś czas temu mi się skończył. Szczoteczkę zachowałam do dziś ponieważ doskonale podkreśla rzęski w kącikach oczu :) Polecam :)

bardzo dobry

podoba mi się ten czarny, głęboki kolor. fajnie rozprowadza sie na rzęsach, niesamowicie podkręca, lekko pogrubia i baaaardzo wydłuża. rzęsy wygladają bardzo ładnie--nie naturalnie i nie sztucznie, poprostu są ładnie wytuszowane.:)trzyma sie cały dzień, a wieczorem nie ma żadnych problemów ze zmyciem go z rzęs. wydajny, poręczne opakowanie, tylko szczotka z tuszem jakaś taka sporawa:/ nie daje 5 gwiazdek, bo mógłby troszkę mocniej pogrubiać i lekko rozdzielać rzęsy, bo czasem przy nieuważnym nakładaniu tuszu mogą wyjść 3 rzęsy:D