Water Therapy, Firming Body Smoother (Emulsja do ciała)

Water Therapy, Firming Body Smoother (Emulsja do ciała)

Emulsja do ciała zawierająca najskuteczniejsze składniki nawilżające (wyciąg z białej brzozy i rumianku, zmiękczający olejek z kokosa), które wnikając w skórę na długo utrzymują w niej wilgoć, pozostawiając skórę nawilżoną, ujędrnioną i gładką.

Cena: 160 zł / 200 ml

Nic specjalnego

Jak na kosmetyk z wyższej półki jest bardzo słaby. Jedyna zaleta to nie podrażnia skóry. Brak jakichkolwiek efektów. Po prostu zwykły balsam. Produkt jak większość kosmetyków Cliniquea bezzapachowy.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

w porządku

Balsam kupiłam znacznie taniej niż w sklepie (62 pln) na allegro. I gdyby nie to, to pewnie miałabym do niego zastrzeżenia. A tak - jest dobry, nie gorszy ani nie lepszy od innych przeciętnych balsamów. Bardzo szybko się wchłania, nie ma zapachu. Skóra jest po nim dobrze napięta, gładka, zyskuje taki delikatny połysk, bardzo naturalny. Minusem dla mnie jest to, że jest bardzo niewydajny, co przy cenie sklepowej moim zdaniem go dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

zawiodłam się

Zawiodłam się.
To miał byc super balsam firmy ktora potrafi robic dobre kosmetyki a okazał sie nijaki. Jak na tą cene to jednak mozna wymagac wiecej.
Minusy to:
-słaba wydajnosc - od 10 listopada zuzycie 90% (co drugi dzien na cale cialo)
- zapach kojarzy mi sie jakby cos skisło. Nie jest nachalny, ba ciele go nie czuc, ale jednak jest
- slabo nawilza. zaraz po uzyciu jest ok. ale po godzinie czuje dyskomfort, skora lekko swedzi i nie sprawia wrazenia bardzo nawilzonej.

plusy:
- ladna gladka skora, nawilzona przez godzine, maks 2 po zastosowaniu.
- nie uczulił.

opakowania nie zalicze ani do plusow ani do minusow bo z jednej strony poreczne, dozownik bardzo ulatwia zycie, ale pod koniec balsamu niestety trudno go wydobyc.
Opakowanie przyda sie do innych balsamow to chyba jedyna powazan zaleta tego produktu.

Jak za ta kase to niestety wielkie rozczarowanie. Używam tego produktu od: poczatku listopada br
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze.

Cellulit mity

Drogi,ale dobry

Naprawdę świetny balsam: wspaniale nawilża całe ciało.
Idealnie się wchłania po chwili. Nie zostawia tłustego filmu.
Ładnie pachnie, nie uczula.
Ujędrnia, ale na ciekawy sposób: po regularnym stosowaniu widać gładką, elastyczną skórę, np. nóg:)
Polecam!

raz,dwa,trzy...gotowe

Zachwycił mnie ten produkt od pierwszego użycia :) Po aplikacji czuje się jak skóra "pije soki ;)" z emulsji :) Nie minie minuta a preparat juz całkiem się wchłonął czym mnie absolutnie ujął, ponieważ można go użyć rano nawet gdy człowiek się śpieszy :)Skóra jest od razu świetnie nawilzona. Stosowałam po opalaniu i w trakcie największych skwarów i cały dzień ciało było nawilżone :) Skóra po aplikacji jest nie tylko nawilżona, ale i miękka i lekko ujędrniona. Wystarczy mała porcja preparatu. Wydajny. Niby nie ma zapachu ale dla mnie jakoś tak subtelnie pachnie aczkolwiek nie rozgryzłam czym ;) Polecam gorąco szczególnie mało cierpliwym osobom o suchej skórze ;)Dałabym 5 * ale cena jest troszkę zaporowa ;)