Fluid dla każdej cery - kryjący

Fluid dla każdej cery - kryjący

Fluid wygładza, poprawia niedoskonałości cery, nie podrażnia, nie zatyka porów. Nawilża skórę a kompleks witamin zatrzymuje wilgoć co zwiększa elastyczność skóry. Prowitamina B5 zmniejsza uczucie napięcia skóry i łagodzi podrażnienia. Witamina E neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając starzeniu się skóry.
Fluid ten ma cztery kolory: jasny, naturalny, umiarkowany, złocisty. Zawiera naturalny filtr przeciwsłoneczny.

Skład: Aqua, Titanium Ditoxide, Isohexadecane, Mineral Oil, Cetyl Acetate (and) Acetylated Lanolin Alcohol, Glyceryl Stearate, Kaolin, Capolymer, Shea Butter, Talc, Magnesium Aluminium Silicate, Dimethicone, Trithanolamine, Pantothenyl Ethyl Ether, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and0 Propylparaben (and) 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Xanthan Gum, +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)

Cena: / 30 ml

Slabizna

Mialam ten fluid dosc dawno temu, ale sie nie sprawdzil. Ani nie matowal, ani nie nawilzal, kolorek mial paskudny, zapach taki sobie, jednym slowem Zwyczajny, bez rewelacji. Powinna byc jedna *, ale dalama **, bo chociz kryl co powinien.

na 2+

Mam ten podkład już długo, ale raczej go nie używam. Mimo że mam odcień Naturalny, to jest jakiś taki jasny, nawet dla mojej i tak jasnej karnacji. Jest kryjący, i z tego wywiązuje się znakomicie, ponieważ ukrywa wszystko i tworzy maskę na twarzy. Na początku ukrywa moje widoczne pory, ale po pewnym czasie jeszcze bardziej je uwidacznia. No a do zalet napewno należy niska cena. Używam go czasem jako korektor i z tego wywiązuje się nienagannie. Ogólnie słaby.

nie!

Mam odcień Naturalny, jest bardzo widoczny na twarzy kolor, mimo że wydawałoby się najbardziej zbliżony do mojego koloru cery tworzy maskę na twarzy, ciemnieje, nie stapia się z kolorytem cery. Nie kryje, nie matuje, zatyka pory. Twarz bardzo szybko zaczyna się błyszczeć.

ilość zużytych opakowań:jedno

wrastające włoski

niewypał ;(

Z początku byłam nim zachwycona: taniutki, a ładnie matowił skórę, kolor - choć w sklepie był dostępny tylko jeden odcień (bardzo jasny,żółtawy)- ładnie stapiał się z moją cerą. Radość trwała jednak krótko: podkład przy codziennym nakładaniu potwornie wysuszył mi skórę, uwidaczniał pory, wciskał się w każdą nierówność skóry i uwidacznial ją, szybko się ścierał, na przesuszonej skórze wygląda jak maska: podkreśla każdą łuszczącą się skórkę, a na dodatek skra zaczęła się przed nim bronić produkując ogromne ilości sebum. teraz już w kilka minut po nałożeniu kosmetyku twarz świeci się, a podkład zaczyna z niej po prostu spływać ;( Widocznie nie jestto podkład dla mnie ;(

5* daje, a co!

Pp pierwsze: idealnie jasny odcień dla mojej skóry - żaden inny mi tak nie pasował jak ten.
Po drugie - bardzo dobrze się rozprowadza
po trzecie - świetnie się trzyma
po czwarte - nie uczula, nie podrażnia
po piąte - matuje, wyobraźcie sobie
po szóste - ta cena, CENAAAAA! JA dałam za niego 7,50
po siódme - bardzo ładnie kryje
po ósme - nie jest ciężki.

Zużyłam całe opakowanie do końca, nawet je rozkroiłam i wydłubałam wszystko ze środka. I teraz, kurcze, nie mogę go nigdzie dostać :(

Używałam tego kosmetyku przez 3 miesiące/ ilość zużytych opakowań: ...jedno

widoczny

plusy to: dobre rozprowadzanie sie podkladu, mialam do testow dobrze dobrany kolor
minusy:
- najwiekszy: zaraz po nalozeniu nie wyglada zle, ale juz po 4-5h staje sie widoczny,
- slabo matuje
- slabo kryje /chociaz to mi nie przeszkadza/
- jest nietrwaly i nawet po utrwaleniu sypkim pudrem dosc szybko sie sciera

ogólnie nie jest to podkład mojego żcyia ;)

taki sobie

Kupiłam ten podkład z czystej ciekawości,bo słyszałam duzo dobrego o tej firmie.No cóż nie jest zły,ale do zachwytów mu daleko.Nakłada się dobrze,zapach ma nie najgorszy ale dość szybko się ściera z twarzy.Słabo matuje a tak w ogóle to najlepiej wygląda na twarzy bezproblemowej.