Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Douglas, Nails Hands Feet, Daily Ageless, Aanti-Aging Handbalm (Krem do rąk)

Douglas, Nails Hands Feet, Daily Ageless, Aanti-Aging Handbalm (Krem do rąk)

Szybko wchłaniający się balsam do rąk z czynnikiem chroniącym przed światłem to prawdziwy „klucz do urody”, a dzięki praktycznemu dyspozytorowi z pompką można go łatwo dozować. Kwas hialuronowy efektywnie wiąże wilgoć i uzupełnia zasoby wody w skórze. Witamina E przechwytuje wolne rodniki i chroni przed starzeniem skóry, wywołanym przez światło. Bogata formuła pielęgnacyjna, złożona z oleju sezamowego, masła shea, aloe vera i pantenolu pielęgnuje dłonie i wspomaga regenerację skóry.

kremy do rąk
w butelce, z pompką
krem
100 – 250ml

cudeńko

prawdziwe MUST HAVE w dziedzinie pielęgnacji dłoni
Krem ten zawsze mam w torebce, jeden egzemplarz jest dostępny w sypialni, bo mąż mi zaczął podkradać :).
Ma mleczną akuratną konsystencję, nie jest ani wodnisty, ani gęsty, fajnie się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego filmu na skórze. Ma lekko pudrowy, delikatny i przyjemny zapach.
co robi? nawilża i uelastycznia, wystarczy
plus za fajne opakowanie i pompkę, która nie siada przed końcem opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396656].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Krem ten już od dłuższego czasu zawsze mam stać w kuchni i jego to używam, jak na mnie dosyć często. Zdecydowanie ma fajną mleczną konsystencję nie za gęsta ani nie za wodnista. Krem ma przyjemny delikatny pudrowy, elegancki zapach, który dosyć długo utrzymuje się na skórze. Dodatkowo szybko się wchłania w skórę, nie pozostawia klejącej warstwy, a skóra jest jakby gładsza, bardziej elastyczna, przyjemniejsza w dotyku i dobrze nawilżona. Opakowanie także jest higieniczne, wygodne, pompka dozuje odpowiednią ilość kremu przez co produkt jest bardzo wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384496].usefull || 0 }}% pomocna.

Subtelna dzika róża.

Prawdziwie luksusowy krem do rąk, którego udało mi się kupić za 20 zł.

+ piękne opakowanie
+ przyjemne dozowanie, pompka, która się nie psuje i wydobywa tyle produktu ile chcemy
+ kwiatowo- pudrowy zapach kwiatów dzikiej róży, który utrzymuje się na dłoniach przez długi czas
+ mleczna konsystencja
+ bardzo szybko się wchłania
+ nie lepi się
+ cudownie nawilża dłonie
+ są miękkie, aksamitne w dotyku, pachnące
+ zadziorki znikają, skórki zaróżawiają się
+ efekt nawilżenia nie jest któtkotrwały
+ wydajny, wystarczy jedna pompeczka

- cena regularna

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354601].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja opóźnianie porostu włosów

Przez przypadek odkryty, Hit!

Krem kupilam przez przypadek. Pani przy kasie w douglasie reklamowala go, ze niby promocja itp. a ze moj krem z mixy dobiega koncowi, to zakupalam opakowanie 100ml za 4,99 euro. Jak juz poprzedniczki wspomilaly, swietne opakowanie! Matowe, nie slizga sie z dloni. U mnie stoi przy klawiaturze i caly czas mam go ochote uzywac. Pozatym w ogole sie nie lepi, wsiaka w 3 sek. Przy innych kremach mialam wrazenie, ze normalie rece musze po aplikacji umyc, takie byly lepkie, uczucie jakby byly oklejone i brudne. Zapach jest przepiekny, jakby drogie perfumy.Jedna pompka starcza na idealne jedne uzycie. Dlonie sa po uzyciu bardzo aksamitne. Zauwazylam takte, ze suche skorki przy paznokciach sie zmniejszyly. Mino ze kremy do rak nie naleza do moich ulubionych kosmetykow, to polecam naprawde!

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093416].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z najlepszych! Cudo <3

Ulubiony z moich wszystkich kosmetyków!

+ super nawilżenie
+ o lepkości
+ aksamitna skóra
+ doskonała ochrona
+ pompka
+ meeeega wydajny
+ ładny zapach
+ fajna konsystencja

- cena mogłaby być niższa :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041594].usefull || 0 }}% pomocna.

do CZYTANIA KSIĄŻEK !

Tak, tak, tak!
Przeprzyjemny krem :)

+ Natychmiastowo się wchłania.
+ Pięknie, acz nienachalnie pachnie.
+ Nawilża na długo, a przy regularnym stosowaniu dłonie są naprawdę aksamitne!
+ Genialne, wygodne, stabilne, użyteczne opakowanie.
+ Wydajny.

Nie znajduję więcej słów, czasem warto pomilczeć. Nawilżyć nim dłonie, i zrelaksować się :) Na przykład przy dobrej książce! Wchłania się błyskawicznie, więc żadna strona się nie zatłuści!! ;)

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997492].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo pozytywne zaskoczenie

zaczynając od początku - opakowanie. przeźroczyste - na plus. z pompką - a plus. prosty, nieskomplikowany design - na plus.

a w środku... lekki krem o przyjemnym, delikatnie pudrowym zapachu. wystarczy niewielka ilość, żeby wysmarować całe dłonie, aż po nadgarstki! szybko się wchłania - czyli tuż przed włożeniem rękawiczek spokojnie można aplikować ;-)

i co najważniejsze DZIAŁA! wygładza i zmiękcza delikatną skórę dłoni niemal natychmiastowo. ale nie tak do następnego użycia mydła - o nie, nie, nie. zatrzymuję tą gładkość i miękkość na trochę dłużej. przy regularnym stosowaniu dłonie stają się wygładzone i wyraźnie wypielęgnowane - i nie trzeba na te efekty długo czekać, mi zajęło to ok. tygodnia.

krem jest bardzo wydajny. butelka wystarcza na 2 miesiące.

Używam tego produktu od: 5/6ciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981162].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z najlepszych :)

Krem kupiłam instynktownie spodobało mi sie opakowanie takie delikatne eleganckie i porzadne :) gdy byłam w daglasie ekspedientka zachwalala go, mowila jaki jest wydajny skuteczny same ohy i ahy.
Ja zbytnio w takich sytuacjach nie daje sie wkrecic ale pomyslalam ok spróbujmy. Pani wycisnela mi go na rece i wtedy mnie oczarowal jego zapach konsystencja i efekt na dloniach po rozsmarowanieu niewielkiej ilosci dlonie wygladaly jak po zabiegu kosmetycznym. Od razu na drugi dzien polecialam go kupic i nie zaluje jest cudowny, dobrze pielęgnuje moje dłonie, nawilza i ten zapach <3 nie moge sie teraz obejsc bez niego i nie mam zamiaru z niego rezygnowac to jest poprostu ideał :)

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania 200ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868896].usefull || 0 }}% pomocna.

przypadł mi do gustu ;-)

posiadam wersję 100ml za 19zł wiem, że istnieje także 200ml za 39zł. Bałam się kupować w ciemno coś droższego z większą pojemnością :) ale teraz...chętnie kupię nawet kilka buteleczek na zapas :D
\\nMoja skóra dłoni jest bardzo sucha , niekiedy nawet pęka, krwawi i okropnie boli. Przesuszona jest do granic możliwości. Trafiłam na ten krem i nie żałuję. Dość , że wspaniale nawilża i pielęgnuje moje dłonie to w ogóle nie czuć go na rękach. Nie pozostaje żadnego tłustego ani żadnego innego niechcianego filmu. Nie trzeba się martwić, że się pobrudzi dłońmi papiery, ani o to że będziemy mieć problemy z trzymaniem w ręce długopisu i zaraz nam z niej wyleci. Jest niewidoczny, nie odczuwalny na dłoniach. Ma przepiękny zapach który przypomina mi coś slodkiego, różanego i zarazem pudrowego.
\\nZdecydowanie polecam. Najlepszy jaki do tej pory miałam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[771394].usefull || 0 }}% pomocna.

geniusz, dlatego KWC

od dłuższego czasu miałam straszny problem z bardzo suchymi dłońmi, którym nie pomagały ani kolejne kremy które testowałam ani zabiegi kosmetyczne. do Douglasa poszłam już w przypływie desperacji, myśląc że mogłabym za ten krem nawet z 200 zł zapłacić, byleby coś zrobił z moimi dłońmi. ekspedientka zaproponowała mi dwa - wybrałam ten podkuszona jakąś intuicją. i odkryłam najlepszy krem do rąk na świecie.
ma bardzo przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu na skórze. gdy nawet po dwóch minutach pójdę umyć ręce, nie mam uczucia że zmywam krem.
dozownik wyciska idealną ilość kremu. jest bardzo wydajny - używam go już przez 2 miesiące a nie zużyłam nawet 1/3!
a przede wszystkim - przynosi prawdziwą ulgę skórze. jest przyjemnie gładka i nawilżona. dosłownie przez dwa dni używałam go kilka razy dziennie, teraz wystarczy raz i to też nie każdego dnia. zazwyczaj używam go na noc, żeby rano obudzić się z cudownie miękkimi dłońmi.
cena jak najbardziej w porządku bo 39 zł jak na taki wydajny krem to koszt przeciętny.
ostatnim plusem jaki mu dam jest wspaniały zapach - moim zdaniem pachnie wręcz perfumowo, dzięki czemu czuję, jakbym miała na dłoniach coś luksusowego.
wady - brak.
polecam każdej dziewczynie z suchymi dłońmi, które wypróbowały już wszystko.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[581993].usefull || 0 }}% pomocna.