Tusz japoński

Tusz japoński

Eyeliner napełniony japońskim tuszem, bardzo trwały - kreska trzyma się cały dzień, może się rozmazać pod koniec upalnego dnia w kącikach oczu. Mazak daje bardzo ładną równą kreskę, bardzo cienką; w sumie nie mam zastrzeżeń, ale mógłby być trochę tańszy.

Cena: ok. 33 zł

Mimo wad, lubię go

Mam kolor zielony:

+ maluje bez przerw
+ nie rozmazuje się, nie znika, nie kruszy

+/- aplikator jest bardzo sztywny, jak mazak, więc średnio wygodny. Żeby namalować cieniutką kreskę, trzeba przykładać go niemal pionowo do powieki :-)

- ma mało pigmentu, więc żeby kreska była intensywnie zielona, trzeba poprawiać

Dziwny jest, ale ja go lubię :-)

Super eyeliner

Nic więcej mi nie potrzeba

+ładna precyzyjna kreska
+cena (na allegro ok 7 zł)
+kolor
+trwałość

Dodam jeszcze, że warto zachować pisaczek gdy się zużyje, bardzo wygodnie maluje mi się przy jego użyciu kreskę eyelinerem w żelu :)

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte i trzeci w trakcie

słabo wydajny

Używałam eyelinera w kolorze brązowym dosyć długo. Z pierwszych opakowań byłam bardzo zadowolona. Kolor był intensywny, kreska trwała i jak dla mnie - bajecznie prosty w aplikacji. Po kilku opakowaniach zauważyłam, że bardzo szybko wysycha i 2 tygodnie po otwarciu ciężko było cokolwiek nim namalować. Kolor na powiece nie był jednolity. Nie wiem, czy zmienili formułę i produkt się zepsuł, czy "rzucili" do Polski jakąś starą partię. Ostatecznie poddałam się...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: siedem

WŁOSY lokówka

Słaby

twarda końcówka, cieżko nią zrobić linie blisko rzęs, a już napewno linia nie wyjdzie cienka, jak dla mnie w ogóle nie nadaje się do zrobienia zgrabnego zakończenia na końcu kreski, w dodatku tusz momentalnie wysechł

Używam tego produktu od: kilka razy

nie

Dramatyczny. tak ciezko sie nim robi kreski ze rece opadaja. jest niewygodny, twarda koncowka i na dodatek jakas dluga absolytnie uniemożłiwiala zrobienie starannej kreski. kolor wcale tez jakis super intensywny nie jest. i nawet nie wytrzymywał calego dnia na powiece. słabizna, szkoda kasy.

TRAGEDIA

Żałuję strasznie, że nie spojrzałam na KWC, zanim kupiłam ten bubel. Jak dla mnie ten liner zasługuje na miano Bubla Wszech Czasów. Pomijam już fakt, że kupiłam go wyschniętego. 25 zł wyrzucone dosłownie w błoto, nigdy nie byłam tak zła po kupieniu jakiegokolwiek kosmetyku. On nie nadawałby się nawet jako pisak do papieru. Nie wiem jak można było coś takiego wyprodukować...

Używam tego produktu od: Użyłam 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

wtf ?

Najgorszy tusz do kresek jaki używałam ;/ Końcówka tuszu jest tak twarda,że można sobie ją wydłubać oko , co do końcówki jeszcze to była ona cały czas sucha jakby nie było w środku tuszu ;/ Miałam wrażenie , że mnie uczula zresztą nie używałam jej długo bo po co skoro chęci zrobienie kreski na powiece zawsze kończyły się fiaskiem . Bez sensu , kolor niby czarny szkoda tylko, że na powiecie był to kolor jasno szary, który i tak znikał po 10 minutach . Po co porodukować takie buble ja sie pytam? Nigdy więcej !

Okropność

Głęboka czerń była tylko przy pierwszym użyciu. Za drugim razem pozostawia szarą smugę, potem coraz gorzej - przerywa, aż w końcu całkowicie nie maluje. Kreska nie wytrzyma pół dnia, cała się rozmazuje. Końcówka pisaka wysycha bardzo szybko, trzeba trzymać go bokiem, co jest bardzo niewygodne. Straszny bubel jak na taką cenę.

Używam tego produktu od: użyłam tylko parę razy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Pomyłka

Kupiłam go w Rossmannie tydzień temu, bo po treningu w ciepłe dni które przyszły, muszę makijaż robić prawie od początku. Eyeliner w pisaku wydał mi się najwygodniejszy do użycia.

Mimo że był nieużywany, kreski robi szare (nie czarne jak powinien), które nie wytrzymują nawet godziny. Końcówka pisaka nie miała dla mnie znaczenia, kreski już umiem robić, ale dla niewprawnej ręki może być kłopotliwa. Zauważyłam też że już zaczął wysychać = kolor jest jeszcze bardziej szary.

Nie polecam, będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

kpina!!!

Manhattan chyba robi sobie żarty z ludzi wypuszczając taki kosmetyk na rynek!

- szybko wysycha (po JEDNYM użyciu już nie nadawał się do niczego)
- brzydki kolor (bardziej przypomina grafit niż czerń)
- zbyt twarda końcówka
- końcówka szybko się niszczy

Nie polecam!

Używam tego produktu od: jeden raz

szybko wysycha, nietrwały nie jest wart tych pieniędzy

Bardzo szybko wysechł - już po 3 tygodniach w końcówce nie było tuszu, trzeba malowac bokiem co jest bardzo niewygodne. Wysechł całkowicie po 2 miesiącach.
Na powiece blaknie prawie zaraz po nałożeniu, nie wytrzymuje całego dnia, może pół w najlepszym wypadku.
Nie polecam bo za niższą cenę można mieć o wiele lepszy produkt np KOBO, którego teraz używam
Nawet nie mogę powiedzieć, że ułatwia malowanie kresek w związku z tym że jest w pisaku przez wyschniętą końcówkę.
Kompletny bubel

fajny produkt

Kupiłam zupełnie przez przypadek - ale jestem zadowolona.
Bardzo łatwo zrobić ładną, gładką kreskę - nawet niewprawiona ręka po kilku próbach świetnie sobie poradzi.
Kolor czarny, głęboki po ok. 5 godzinach blaknie/ściera się - ale poprawki są dziecinnie łatwe.
Bardzo wygodny kosmetyk, idealny do szybkiego makijażu, polecam poczatkującym z eyelinerami.
Końcówka jest cieniutka, twardawa jak we flamastrach, rysowanie kreski jest dużo łatwiejsze niż eylinerem z pędzelkiem.
Jednak jak pisały przedmówczynie - dość szybko wysycha.
Kupiłam w popularnej sieci drogeryjnej za ok. 22 zł. Taka cena za ten kosmetyk jest dla mnie do przyjęcia.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo chciałabym trafić na identyczny kosmetyk w wersji wodoodpornej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go