Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Professional, Conditioner Repair (Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Odżywka Diplona Professional regenerująca przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera nawilżający pantenol i białka pszenicy, dzięki którym włosy stają się miękkie, jedwabiste i lśniące. Nadaje włosom promienny wygląd oraz sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują. Produkt łatwy w aplikacji, wystarczy jedna pompka na włosy średniej długości. Linia produktów Diplona Professional rekomendowana jest przez niemieckiego Mistrza Fryzjerstwa Dietera Brunneta.

dziadowska

Kupiona przy okazji zakupów w Biedronce, duża pojemność za małe pieniądze, 7, czy 8zł, więc niedrogo. Zapach chemiczny, w trakcie użytkowania osobiście nie dałam rady znieść tego zapachu. Nie sprawdził się ani mi, ani reszcie domowników. Włosy po jego użyciu nie były absolutnie nawilżone, ani odżywione. W dotyku były tępe i ciężko było je rozczesać. Jedyny plus to opakowanie z pompką. Wydajność faktycznie była spora, dzięki dużej pojemnośći i niechęci do jej stosowania. Stała, stała w łazience, aż podarowaliśmy ją dalej w rodzinie, która również potwierdziła to, że ta odżywka jest po prostu słaba. Nie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459402].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny zapach

Odżywaka ma fajne opakowanie przez co jest wydajna. Cena jest też bardzo dobra. Odżywka sama w sobie jest bardzo przyjemna.Dobra do dziennego użytku. Jednak ten zapach jest dla mnie nie do zniesienia!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034712].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezła

Odżywkę kupiłam w akcie desperacji w biedronce za 6 zł. Uważam, że jak na odżywkę jest całkiem niezła. Może nie odżywia moich niskoporowatych włosów ale jako "zamykacz łusek" sprawdza się dobrze. Ma bardzo przyjemny, chociaż trochę chemiczny zapach oraz łatwo się spłukuje. Kolejnym plusem ( chociaż też i minusem, gdy się nie sprawdzi) jest jej ilość. Moje włosy są teraz w całkiem dobrym stanie, systematyczne olejowanie i odstawienie farby poprawiło ich stan, tak więc specjalnie nie potrzebują silniejszych odżywek. Myślę, że odżywka niekoniecznie sprawdzi się na włosach silnie zniszczonych.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935993].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Moja ulubiona!

Zacznę od tego, że jest to już druga odżywka z serii Diplony, którą mam przyjemność stosować. moje włosy sprawiają dużo kłopotu jeśli chodzi o pielęgnację, gdyż są bardzo gęste i mają dużą tendencję do puszenia się. Od odżywki oczekuję przede wszystkim nawilżenia i wygładzenia. I te dwa oczekiwania w 100% zostały spełnione przez produkt od Diplony :)
dodatkowym plusem jest napewno cena i wysoka wydajność. Włosy są miękkie i łatwo się rozczesują. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928337].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie niezbędna

fajna odżywka do włosów za niewielkie pieniądze. Natrafiłam na nia w biedronce i hebe. Wydajna pomaga w rozczesywaniu włosów. Za ta kase nie spodziewam sie pełnej regeneracji włosów. Spełania to, czego od niej oczekiwałam. Oczywiście nie można jej nakładac jak każdej odżywki na skórę głowy, bo obciązy włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913557].usefull || 0 }}% pomocna.

Jaka cena taka jakość

Kupiłam za 6zł w Biedronce.

Zapach przypomina dziką poziomkę, ładny ale nie na dłuższą metę, bo przy stosowaniu co drugi dzień jest męczący i zbyt intensywny.

Konsystencja w sam raz, pompka do aplikacji to bardzo przydatna rzecz.

Jeśli chodzi o działanie, to nie zauważyłam, żeby zadziałała pozytywnie na moje włosy, a nawet pogarsza ich stan wizualny. Mam włosy kręcone, które po zastosowaniu odzywki są spuszone, szybko się przetłuszczają i dostaje po niej łupieżu!

Dobrze, że tylko 6zł za nią dałam, bo tak to plułabym sobie w brodę :/

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zaczęte pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912430].usefull || 0 }}% pomocna.

Jako odżywka na codzień

Produkt zakupiłam (oczywiście:D) w Biedronce. Jest to już kolejne opakowanie z rzędu.
Produkt jest wydajny, tani i właściwie spełnia swoją rolę. Dzięki niemu włosy stają się gładsze, mogę je rozczesać, ładnie pachną. Czy poprawiła się ich kondycja? Szczerze wątpię, ale nie spodziewałam się cudów.

*Plusy:
- cena
- odżywka wg mnie pachnie ładnie
- wydajność
- włosy po spłukaniu jej są jedwabiście gładziutkie choć szkoda, że po wysuszeniu efekt nie utrzymuję się tak dobrze (mały szczegół)

*Minusy:
- dostępność
- brak działania
- na dłuższą metę właściwie nie robi z włosami nic

Polecam do stosowania codziennego, ale jeśli chodzi o odbudowę włosów pozostanę jednak wierna maskom.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891578].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekonomiczny zakup

Produkt w rewelacyjnej cenie, bardzo wydajny, gęsty. Jedno naciśnięcie pompki wystarcza na średniej długości włosy.
Nie obciąża włosów, zapach lekki do zaakceptowania. Nawet po krótkiej aplikacji i spłukaniu moje cienkie, plątające się włosy rozczesują się bez najmniejszego problemu.

Dużych właściwości regenerujących, odżywczych nie stwierdziłam. Włosy nie błyszczą się.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 600 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872961].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna odżywka za mała kasę

Jest to bardzo dobra odżywka rozczesująco- ochronna.
Stosuję ją często, jeśli chcę, żeby nie obciążyła wcale włosów to spłukuję ją natychmiast. nakładam, rozczesuję palcami i od razu spłukuję- mam wówczas rozczesane włosy, ale efekt jak po użyciu odżywki bez silikonów. Wydaje mi się, ze działa ochronnie na końce włosów, ułatwia rozczesywanie, nawet w ciągu dnia włosy są sypkie i nie plączą się. Zapach lekko miodowy, przyjemny. Dobra, gęsta, treściwa konsystencja, pompka ułatwiająca dozowanie.
Wielki plus- cena- przyjazna:)
Jeśli potrzebuję mocniejszego dociążenia i wygładzenia- trzymam ją na włosach kilka minut
Na pewno wrócę do tej odżywki, na cienkich, plączących, rozjaśnianych włosach sprawdza się naprawdę dobrze.
Staram się jednak nie używać jej na skórę głowy, bo jak zauważyłam włosy szybciej się przetłuszczają

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 600 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839805].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo bardzo fajna!

Super!
+bardzo ładny zapach
+nie plączą mi się włosy w ciągu dnia
+ułatwia rozczesywanie
+włosy miękkie i gładkie
+cena

jedyny minus to dostępność:(

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832676].usefull || 0 }}% pomocna.