Hemp, Hand Protector (Krem do rąk)

Hemp, Hand Protector (Krem do rąk)

Ochronny krem do rąk jest częścią serii kosmetyków zawierających wyciąg z marihuany. Krem ma działanie regenerujące skórę dłoni, dzięki zawartości nawilżającego olejku z cannabis oraz usuwających przesuszenie glicerynie i alantoinie. Dodatek lanoliny powoduje, że na rękach tworzy się film ochronny. Krem nawilża, regeneruje, ma lekką, nielepiącą konsystencję, i charakterystycznie zapach .

Faaajny jest.

Krem dostałam od mojej przyjaciółki, gdyż wie że moje dłonie są narażone na bardzo częste mycie i dezynfekcję.
Zalety:
- ma wygodne opakowanie
- dobrą konsystencję
- dobrze nawilża i chroni skórę.

Jego jedyną wadą jest jak dla mnie OKROPNY zapach... :(

raczej dla Panów

Skusiłam się na ten krem, ponieważ wiecznie walczę z suchą skórą rąk.
Krem wyglądem przypomina mi tubkę apteczną z jakąś maścią. Niezbyt estetycznie się gniecie przy użytkowaniu.
Zapach według mnie męski, trochę jakby dymny.
Co do samego kosmetyku - nie wchłania się, zostawia tłusty film.
Przy dłuższym stosowaniu nie poprawia zbytnio stanu skóry.
Udało mi się zakupić go w promocji, więc cenowo wyszedł całkiem znośnie.
Bardzo wydajny.

Intensywna terapia dla zniszczonych, wymagajacych szybkiego nawilzenia rak.

Krem regeneracyjny, pielegnacyjny (polecany tez przez dermatologow). Stosowany rowniez przy egzemie i roznego rodzaju schorzeniach skornych (krem testowany przez mojego znajomego).Ma gesta, lepka konsystencje ale wbrew pozorom szybko sie wchlania. Minusem dla mnie jest opakowanie i intensywny zapach dlatego stosuje go tylko na noc.
*Przy bardzo zniszczonych dloniach mozna zastosowac 2x w tyg maske. Naloz grubsza warstwe kremu na skore i zaloz bawelniane rekawiczki, zostaw na cala noc (jest niestety efekt delikatnego pieczenia ale po kilku terapiach pieczenie przechodzi).

Cellulit jak stosować kosmetyki

Bardzo tłusty ale skuteczny

Jak wyżej wspomnialam jest niemilosiernie tlusty, czego w kremach do rak nienawidze. Poprostu mnie to brzydzi :/ Dlatego wole uzywac masla shea, o dziwo mniej tlustego i szybciej wchlaniajacego sie. Jak dla mnie nie pachnie brzydko i dziala bardzo dobrze, wiec gdybym nie miala nic lepszego - uzywalabym :)

Śmierdzący ale dobry produkt

Moze niektorym sie wydawac, że jesli coś jest z marihuany to jest złe/kontrowersyjne.. Nic bardziej mylnego. Produkt bardzo dobrze nawilza dłonie i jest wydajny. Moze jedynie zapach nie jest najpiękniejszy..
Plusy:
- dobre nawilżenie długo utrzymujące się
- solidne aluminiowe opakowanie
- mozliwosc kupienia większej i mniejszej pojemnosci (mniejsza 30ml idealna do torebki)
Minusy:
- zapach nie kazdemu moze podpasować
- dość drogi jak na krem do rąk

lubię;)

Jest to dość fajny krem, jednak bez żadnego efektu wow. Dobrze nawilżający, przyjemny o bardzo ładnym zapachu krem.

Nie jest to coś wspaniałego dlatego, będę nadal szukać odpowiedniego dla mnie kremu.

Wydajność- 3

Zgodność z opisem producenta* 4

Zapach* jest cudowny, 5!

Stosunek jakości do ceny 4

Opakowanie* 5

Szybkość wchłaniania się produktu: 5

dobry, ale drogi

Jak na krem do rąk to koszmarnie drogi, chociaż działa, to używam go bardzo oszczędnie ;) Dobrze się wchłania, nawilża, regeneruje. Jestem zadowolona z działania, ale na co dzień mam tańsze i równie fajne kremy ;)

Idealny na noc

Krem The Body Shop nie jest dla wszystkich.
Miłośniczki pięknych kwiatowych zapachów nie znajdą w nim swojego KWC.
Dla mnie jest z pewnościa wart swojej ceny. Dlaczego?
The Body Shop jest marką naturalną i jak sami siebie nazywają etyczną (Community Fair Trade). Ich kultowy krem do rąk świetnie nawilża, a moje dłonie pozostają po nim miękkie i zadbane. Zapach jak dla mnie nie ma większego znaczenia, ten akurat mi nie przeszkadza. Krem ma działać i tak też jest.
Używam go przeważnie na noc, dlatego, że nie wchłania się szybko. Metalowa tubka u mnie się sprawdziła, nie pękała. Konsystencja kremu jest gęsta i treściwa. W skąłd produktu wchodzą naturalne składniki i jestem zadowolona, że nie sa ona wymienione na ostatnim miejscu.
Krem u mnie się sprawdził, wiem jednak, że jak z wieloma "kultowymi" produktami, albo się je kocha albo nienawidzi. Ja kocham <3

bardzo dobry

Używam go zawsze jesienią i zimą, jest gęsty i treściwy, dość długo się wchłania, ale sprawdza się na noc. Pachnie specyficznie - możliwe, że maryśką :P
Cudownie nawilża dłonie i łagodzi podrażnienia. Często w zimę od przesuszenia skóry, między palcami na wierzchu dłoni robią mi się takie czerwone krostki. Po kilku użyciach tego kremu na noc, całkowicie znikają. Przy regularnym używaniu nie muszę się juz o nic martwić.
Jest drogi, ale tez bardzo wydajny.

Koszmarny zapach

Krem Hemp Hand Protector byl czescia zestawu do rok, ktory dostalam jako prezent urodzinowy. Bardzo ladnie zapakowany - jak wiekszosc productow marki The Body Shop. Bardzo dobrze nawilza, dobrze sie wchlania, niestety dyskwalifikuje go koszmarny zapach. Wydajny - probuje go zuzyc od poltora roku, a wciaz zostala 1/3 tubki...

Dobry, ale zapach nie dla mnie

Dostałam krem w prezencie, więc chciałam go zużyć, ale sama nie kupiłabym go na pewno ze względu na zapach. Wydajność jest przeciętna. Nie zachwyciła mnie też konsystencja kremu: jeśli nałoży się go choć odrobinę za dużo, to robi się lepki. Jeśli uda Ci się idealnie wycelować z porcją, to wchłania się przyzwoicie.

Plusy
+ma przyjemną aksamitną konsystencję
+nieźle nawilża i odżywia skórę

Minusy:
-moim zdaniem jest dość lepki
-zapach mnie umęczył, jest nieprzyjemny
-cena
-dostępność

perełką TBS

Nie lubię kosmetyków TBS, większośći z nich to olej słonecznikowy z perfumem w łądnym opakowaniu za 5 razy zawyżoną cenę z nalepką "kosmetyk naturalny".

Konopny krem do rąk jest ta perełką między nimi po którą naprawdę warto wybrać się do ich sklepu. (ja zazwyczaj kupuję go w outlecie TBS w Austrii, gdzie da się go dostać za lepszą cenę).

Jestem sporym freakiem jeśli chodzi o kremy do rąk. Bardzo często przeszkadza mi filtr który pozostawiają na skórze . Nie znosze też tych lejących przeperfumowanych.

Cudeńko od TBS jest treściwe i gęste na tyle, że na kontroli lotniskowej nie kwalifikują go jako "ciecz" :p
Krem oprócz olejku z konopii, któy genialnie regenruje skórę zawiera również pszczeli wosk, glicerynę, olej rycynowy i pantenol. Zawiera również oleje mineralne, ale krem do rąk to jedyny produkt w którymje toleruję.
Moje dłonie potrafią porządnie wyschnąć i popękać, zwłaszcza zimą, więc taka ochronna warstewka w tym wypadku się przydaje.

Zapach. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jak dla mnie ziołowy i przyjemny. Lepszy niż naperfumowane kremiska.

Wydajność. Spora. Do aplikacji wystarczy naprawdę niewiele.

Opakowanie. I tu pojawia się zgrzyt, bo choć na pierwszy rzut oka metalowa tubawydaje się bardzo higieniczna i elgancka, to lubi pękać w miarę ubywania kremu. Trzeba na to uważać. Poza tym zakrętka nie zawsze zakreca się "na pierwszy raz".

Niemniej póki co jest to mój faworyt wśród ochronnych kremów do rąk na zimę i z daleka nie ma konkurenta.