The Body Shop, Hemp, Hand Protector (Krem do rąk)

The Body Shop, Hemp, Hand Protector (Krem do rąk)

Ochronny krem do rąk jest częścią serii kosmetyków zawierających wyciąg z marihuany. Krem ma działanie regenerujące skórę dłoni, dzięki zawartości nawilżającego olejku z cannabis oraz usuwających przesuszenie glicerynie i alantoinie. Dodatek lanoliny powoduje, że na rękach tworzy się film ochronny. Krem nawilża, regeneruje, ma lekką, nielepiącą konsystencję, i charakterystycznie zapach .

Nieznośny

Przypomina bardziej maść, niż krem. Wchłania się szybko i faktycznie regeneruje przesuszone dłonie. Kupiłam mniejszą wersję i dobrze, bo... nie jestem w stanie go używać. Zapach jest strasznie odpychający. Nie potrafię opanować odruchów wymiotnych czując go... Jest skuteczny, jednak jak dla mnie - zapach nie do przeskoczenia. Właśnie zamówiłam wersję migdałową...

Oryginalny !!!

Krem który przede wszystkim zachwycił mnie swoim opakowaniem (od razu spodobał mi się format opakowania i materiał z którego jest zrobiony), bardzo miła i łatwa aplikacja.

Najlepsza linia kremów nawilżających

Krem w zestawie z pomadka i balsamem dostałam w prezencie od chłopaka. Pierwsze co, to dość "inny" zapach do którego trzeba się przyzwyczaić i zaakceptować go.

Botoksu zastosowania

Idealny

Jest to pierwszy produkt do rąk, który uratował moje dłonie. Pracowałam przez wakacje jako sprzątaczka na Islandii. Miałam codziennie kontakt z chemią, w dodatku zwiedzałam krainę lodu i ognia bez rękawiczek - oj bardzo tam wieje. Moje dłonie dostawały w kość. Byłam dla nich nie miłosierna. Chociaż pracowałam w lateksowych rękawiczkach i zawsze myłam ręce, a potem nakładałam krem - na nic się to nie zdało. Dopiero ten produkt uratował sytuację. Super nawilża, regeneruję mocno zniszczone dłonie. Dłonie są miękkie i nawilżone już po pierwszym użyciu. Zapach dla mnie jest dziwny, lecz znośny

Bardzo dobry

Jedyny krem który podczas zimy potrafi nawilżyć moje suche dłonie. Nie podrażnia mi skóry ani nie piecze. Po aplikacji zostawia cienką tłustą warstwę, mi akurat to nie przeszkadza. Opakowanie całkiem ok

Faaajny jest.

Krem dostałam od mojej przyjaciółki, gdyż wie że moje dłonie są narażone na bardzo częste mycie i dezynfekcję.
Zalety:
- ma wygodne opakowanie
- dobrą konsystencję
- dobrze nawilża i chroni skórę.

Jego jedyną wadą jest jak dla mnie OKROPNY zapach... :(

raczej dla Panów

Skusiłam się na ten krem, ponieważ wiecznie walczę z suchą skórą rąk.
Krem wyglądem przypomina mi tubkę apteczną z jakąś maścią. Niezbyt estetycznie się gniecie przy użytkowaniu.
Zapach według mnie męski, trochę jakby dymny.
Co do samego kosmetyku - nie wchłania się, zostawia tłusty film.
Przy dłuższym stosowaniu nie poprawia zbytnio stanu skóry.
Udało mi się zakupić go w promocji, więc cenowo wyszedł całkiem znośnie.
Bardzo wydajny.

Intensywna terapia dla zniszczonych, wymagajacych szybkiego nawilzenia rak.

Krem regeneracyjny, pielegnacyjny (polecany tez przez dermatologow). Stosowany rowniez przy egzemie i roznego rodzaju schorzeniach skornych (krem testowany przez mojego znajomego).Ma gesta, lepka konsystencje ale wbrew pozorom szybko sie wchlania. Minusem dla mnie jest opakowanie i intensywny zapach dlatego stosuje go tylko na noc.
*Przy bardzo zniszczonych dloniach mozna zastosowac 2x w tyg maske. Naloz grubsza warstwe kremu na skore i zaloz bawelniane rekawiczki, zostaw na cala noc (jest niestety efekt delikatnego pieczenia ale po kilku terapiach pieczenie przechodzi).

Bardzo tłusty ale skuteczny

Jak wyżej wspomnialam jest niemilosiernie tlusty, czego w kremach do rak nienawidze. Poprostu mnie to brzydzi :/ Dlatego wole uzywac masla shea, o dziwo mniej tlustego i szybciej wchlaniajacego sie. Jak dla mnie nie pachnie brzydko i dziala bardzo dobrze, wiec gdybym nie miala nic lepszego - uzywalabym :)

Śmierdzący ale dobry produkt

Moze niektorym sie wydawac, że jesli coś jest z marihuany to jest złe/kontrowersyjne.. Nic bardziej mylnego. Produkt bardzo dobrze nawilza dłonie i jest wydajny. Moze jedynie zapach nie jest najpiękniejszy..
Plusy:
- dobre nawilżenie długo utrzymujące się
- solidne aluminiowe opakowanie
- mozliwosc kupienia większej i mniejszej pojemnosci (mniejsza 30ml idealna do torebki)
Minusy:
- zapach nie kazdemu moze podpasować
- dość drogi jak na krem do rąk

lubię;)

Jest to dość fajny krem, jednak bez żadnego efektu wow. Dobrze nawilżający, przyjemny o bardzo ładnym zapachu krem.

Nie jest to coś wspaniałego dlatego, będę nadal szukać odpowiedniego dla mnie kremu.

Wydajność- 3

Zgodność z opisem producenta* 4

Zapach* jest cudowny, 5!

Stosunek jakości do ceny 4

Opakowanie* 5

Szybkość wchłaniania się produktu: 5

dobry, ale drogi

Jak na krem do rąk to koszmarnie drogi, chociaż działa, to używam go bardzo oszczędnie ;) Dobrze się wchłania, nawilża, regeneruje. Jestem zadowolona z działania, ale na co dzień mam tańsze i równie fajne kremy ;)