Hemp, Lip Protector (Pomadka ochronna do ust)

Hemp, Lip Protector (Pomadka ochronna do ust)

Pojemność 3,5 g

Bezbarwna pomadka zawiera wosk pszczeli, lanolinę i olejek z marihuany, połączone z składnikami nawilżającymi. Chroni usta przed nawet ciężkimi warunkami zewnętrznymi, takimi jak mróz, wiatr, ale też klimatyzacja czy centralne ogrzewanie.Wygładza i odżywia usta, usuwając objawy przesuszenia i pękania. Pozostawia grubą, wyczuwalną warstwę ochronną.

Mój hit

+ nawilża i regeneruje suche i popękane usta
+ ciekawy skład
+ wydajna
+ ładnie pachnie
+ nie wchłania się za szybko, ani nie daje się zlizać za szybko

Jedna z najlepszych jakich kiedykolwiek używałam. Na pewno zostanie w mojej kosmetyczce.

Jedna z najlepszych pomadek ochronnych

+ nawilża
+ regeneruje
+ ciekawy zapach (ale tak jak wspominałam we wcześniejszych recenzjach - zależy co kto lubi)
+ chroni przed wiatrem
+ nie wchłania się zbyt szybko, przez co nie mam odczucia, że muszę smarować usta co 5 minut (dla mnie to akurat zaleta :P)

- cena (!!!)

u mnie na podium!

Kupując pomadkę z serii Hemp, nie nastawiałam się na cuda. Zazwyczaj do produktów promowanych jako "super nawilżacze" podchodzę jak pies do jeża, ale po stokroć się myliłam. Zajmuje stałe miejsce w moim sercu oraz rankingu ukochanych pomadek ustępując jedynie Nivei- lemon & olive oraz Bebe różanej. Kocham ją (prawie) za wszystko. ;)

+Boski zapach!! coś co kojarzy mi się z błotnistym lasem po deszczu orzeźwionym zroszoną trawą. Zapach lata tuż przed świtem. Kocham ten zapach!
+nawilża rewelacyjnie
+trzyma się na ustach nawet po napiciu się
+starcza na bardzo długo
+nie rozpuszcza się i nie łamie nawet przy wysokich temperaturach
+odżywia usta, poprawiony stan moich ust trzymał się przez dłuższy okres czasu, a nie znikł zaraz po odstawieniu pomadki, jak to najczęściej bywa

-cena!! jak na pomadkę to jakiś kosmos
-napisy na naklejce zdarły się do białości, a szkoda, bo szata graficzna była mocno w moim guście.

Podsumowując: Stać Cię? To kup, bo naprawdę warto. :)

Dieta na AZS

Fajny gadżet, ale są lepsze

Do pomadki mam ogromny sentyment - po raz pierwszy spotkałam się z nią, gdy TBS nie było jeszcze w Polsce, w czasach liceum dostałam ją od siostry, która wróciła z Londynu. Wzbudzała wtedy niezdrowe zainteresowanie wśród kolegów i koleżanek, a nawet... nauczycieli ;) Pomadka ma naturalny skład, bardzo fajne i poręczne opakowanie i specyficzny zapach, który akurat mnie odpowiada (ale to chyba właśnie kwestia sentymentu). No i plusów właściwie tyle, bo czego właściwie można się spodziewać po pomadce? Nawilża, natłuszcza, chroni. Pozostawiała raczej dość tłusty film, który czasem się rolował, wolę takie, które lepiej się wchłaniają. Warto wypróbować, natomiast ogólnie szału nie ma.

Używam tego produktu od: łącznie przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

za wysoka cena

Zacznę od tego, że pomadka kosztuje 30 zł, a jakość jest taka sama jak tych za 10-12 ...może to dlatego, że dość szybko znika z ust... ale kiedy pomaluje się nią na noc, to budzę się z taka miłą powłoczką na ustach. Są wygładzone i zregenerowane. Ma naprawdę świetny skład i muszę przyznać, że dobrze nawilża.
Jak dla mnie jest bezsmakowa. Natomiast zapach jest nieco nieprzyjemny.

Dobra ale ma niemiły zapach

Naprawdę dobrze nawilża i leczy spierzchnięte usta. Jest wydajna i dobrze się ją aplikuje. Jednak w moim przypadku zaraz po aplikacji pieką usta i nie mogę znieść jej ostrego zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

zawsze w torebce

To jedena z niewielu pomadek ochronnych jaką jestem w stanie używać regularnie.
Używana w ziemie regularnie, ochroniła moje usta przed spierzchnięciem ( a co roku w ziemie męczę się z popękanymi i sprzechniętymi ustami ) Jest wygodna w użyciu. Stanowczo wolę taką formę pomadki niż np słoiczek z którego pomadkę trzeba wydobywać palcami.
Robi to co ma robić. Chroni usta, zapobiega spierzchnięciom a nawet leczy. Kiedy dłużej jej nie używam i czuję że usta zaczynają pierzchnąc natychmiast jej używam i wszystko mija :) coś w tym jest bo zazwyczaj wcześniej jak tylko zaczynałam czuć lekkie przesuszenie ust nic nie było w stanie im już pomóc.
Minus daję za zapach. Bo chociaż chwastwa seria tbs jest super jeśli chodzi o działanie do zapachu chwastów nie potrafię się przyzwyczaić ;)

Porządna pomadka ochronna

Od lat jestem wierna pomadkom Bebe, ale czasem je "zdradzam", żeby wypróbować coś nowego.
O pomadce Hemp TBS słytszałam wiele pochlebnych opinii z ust znajomych, więc postanowiłam ją kupić i przetestować
Opakowanie jest niewielkie i poręczne, zapach - dla mnie ledwie wyczuwalny, co było niespodzianką, bo znając inne produkty z tej serii, spodziewałam się "killera" ;)
Pomadka ma dobry poślizg i gładko rozprowadza się na ustach. Fajnie natłuszcza i nawilża, dobrze chroni przed mrozem, niweluje suche skórki.
Wadą jest to, że dość szybko znika z usta i trzeba smarować często i obfice oraz wysoka jak na tego typu produkt cena.
Wydajna specjalnie nie jest, ale to pewnie dlatego, że ja jestem prawdziwą pomadkoholiczką i zużywam ją ponad miarę ;)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie daje rady

Poręczne opakowanie, wydajność, ciekawy zapach, nawilżenie gdy pomadka jest na ustach i ... to tyle.
Jak miałam ściągnięcie i wysuszone usta, tak mam dalej, chociaż Pani w sklepie mnie zapewniała, ze na pewno będę zadowolona, bo ona miała spierzchnięte usta i jej pomogła. Mnie niestety nie. A ulga tylko na chwilę, to trochę za mało jak na 25 zł.

Porządna

Po sukcesie z kremem do rąk z tej serii postanowiłam przetestować resztę serii i muszę przyznać że pomadka to kolejny bardzo udany produkt.

Świetnie natłuszcza,pielęgnuje-moje wiecznie spierzchnięte usta pozostają gładkie i nawilżone na dłużej niż po użyciu innych tego typu smarowideł.
Dodatkowym plusem jest wydajność.
Byłaby idealna gdyby jeszcze zapach był jakoś smakowicie owocowy,więc tego jej tylko brakuje do KWC:)

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

100% KWC !

Używałam bardzo wielu nawilżaczy i protektorów do ust, ale tylko ten sztyft zasługuje na recenzję i to najlepszą jaką mogę sklecić:)
Pachnie bardzo miło chociaż nie każdemu ten zapach będzie odpowiadał.
Aplikacja jest dziecinnie prosta, dla mnie konsystencja jest idealna, pozostaje na ustach zadziwiająco długo. Jest treściwa i wydajna.
Czujesz, że naprawdę dba o twoje usta.
Szkoda, że tak późno się odnalazłyśmy, ale teraz już się nie rozstaniemy:)
Polecam bardzo!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Rewelacja !

Obecnie leczę się intensywnie lekiem Curacne (isotroteina), który u mnie powoduje jedynie bardzo wysuszenie i suchość warg, ust. Po wypróbowaniu licznych kosmetyków do ust takich m.in jak La Roche czy Avene, jak i drogich pomadek najpopularniejszych marek. Muszę przyznać, że ta pomadka okazała się zbawienna dla mnie. Pokrywa usta grubą warstwą, w upały nie topi się w torebce. Ma w składzie m.in kit pszczeli, który najczęściej jest w balsamach do ust, które jednak nie są tak efektywne jak ta pomadka. Mogę z czystym sercem polecić ten kosmetyk!