3-in-1 Complete Make-Up (Podkład korygujący w kompakcie do cery suchej i normalnej)

Podkład ma spełniać trzy funkcje: podkładu, korektora i pudru w jednym. Można go nakładać na dwa sposoby: aby otrzymać równe pokrycie twarzy, należy aplikować suchą gąbeczką; jako korektor, zaleca się zastosowanie go przy pomocy pędzelka. Jest w 100% beztłuszczowy i nie zawiera żadnych substancji zapachowych. W opakowaniu znajduje się gąbeczka i lusterko. Dostępny jest w sześciu odcieniach.

poprawny

kosmetyk, o którym można powiedzieć tyle samo złego, co dobrego:
+ łatwo się nakłada, nie jest "tępy"
+ ma dobrą konsystencję
+ jest bezzapachowy
+ całkiem nieźle sprawdza się jako korektor pod oczy
+ nie wysusza skóry

- jest średnio trwały
- czasami znika nierównomiernie zostawiając plamy
- ma tendencje do "włażenia w pory", co nieładnie wygląda

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa w różnych odcieniach, do połowy zużyte

Dobr, lecz nie dla mnie.

Do kupienia tego podkładu skusiła mnie dobre opinie na jednym z portali internetowych. Postanowiłam go kupić mimo że jest on przeznaczony do suchej i normalnej cery (a ja mam tłustą).

Kremowa konsystencja jest na pewno jego zaletą, ale efekt jaki pozostawia - nie zupełnie. Jestem przyzwyczajona do płynnych podkładów, więc używanie kompaktu było dla mnie nie lada wyzwaniem. Za to jako korektor jest rewelacyjny pod względem łatwości w rozprowadzaniu. Mógłby kryć trochę lepiej, ale i tak efekt jest zadowalający.
Panie, które nie lubią nakładać kremowych podkładów będą z niego zadowolone, ze względu na pudrowe wykończenie makijażu (dla mnie zbyt mocno podkreśla krostki). Istotny jest także sposób nakładania: rozcierając go pozostawimy smugi, dlatego należy go wklepywać.

Ogólnie jest to dobry produkt, i kupiłabym go tylko jako korektor, bo jako podkład daje inny efekt niż klasyczne podkłady i robienie makijażu trwa długo przy maskowaniu defektów urody.

Używam tego produktu od: 2 mies

ok!!!

a ja jestem zadowolona. kryje dobrze, poprawki robie raczej odruchowo a nie z tego powodu, że szybko znika.
duże, poręczne lusterko, dobra gąbka. Wydajny. Kolor łatwo dobrać do swojej cery. nie mam żadnych wyprysków, wiec tak na prawde nie musi niczego korygować. jedyne o co mi chodzi, to przytłumienie w zimie koloru nosa niestety jest czerwony jak od zimnych zakąsek :)
dla mnie ma ten dodatkowy plus, że nie muszę się bawić w nakładanie palcem jakiejś mazi ze słoika a potem przykrywanie tego pudrem sypkim. tu mam wszystko w jednym i nawet laik może sobie poradzić nie tworząc na twarzy tapety :)
wracam wiernie i zamierzam robić tak dalej :)

Używam tego produktu od:3 lat

Serum na zmarszczki

TAK!!!!

Ja kupiłam go ponad rok temu w Londynie i byłam załamana i rozczarowana, jakiś czas temu, całkiem przypadkowo dowiedziałam się, że ten podkład trzeba wklepywać, a nie rozcierać! No i okazało się, że jest boski. Dlatego polecam!

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego

szkoda pieniedzy

Kupilam na probe, mam cere ladna, wszelakich mazidel na twarz uzywam w celach wyrowania kolorytu, zmatowienia.

Ten podklad nie ma zadnego krycia, to co zostawia na twarzy nie wiem kogo moze satysfakcjonowac. Wazy sie, zostawia dziwne pudrowe wykonczenie.

Kiedy wspomaga sie go dodatkowo pudrem w kamieniu (bo sam wyglada tak nieestetycznie) tworzy sie niezla macha.

Jest ieprzewidywalnym kosmetykiem i nie mozna mu zaufac, moj nos (bez wiekszych problemow ze swieceniem) potrafi blysnac po nim jak latarnia. Jako korektor tez sie nie sprawdza.

W chwili obecnej wrzucilam do torebki, nosze do pracy i juz w extremalnych chwilach stosuje punktowo do poprawek.
Zdarza sie jednak, ze i z tym sobie nie radzi. Kiedy nakladam bardzo cienka warstwe gabeczka (dolaczona) musze i tak poprawic palcem bo zostawia mi smugi na buzi.

Tragiczny produkt w ladnym opakowaniu, z duzym wygodnym lusterkiem.

Używam tego produktu od: wrzesien 2007
Ilość zużytych opakowań: 1sze i ostatnie

Etam

Używałam ten podkład jakiś czas temu niestety nie byłam zadowolona nie mogłam dobrać koloru do twarzy. A w dodatku na mojej twarzy po dwóch godzinach strasznie się rolował .Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 roku

zadowolona

Recenzja..
ogolnie jestem bardzo zadowolona jak dla mnie naklada sie ok wyglada bardzo naturalnie , swietnie wygladza cere i matuje zaczerwienienia .co do efektu maski: moze niektore z pan wybraly zbyt ciemny odcien?,bo u mnie go niema.

Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Kosztowny Dermacol :)

Z pewnością , Słyszałyście legendy krążące wokół Deracolu :)
Ten podkład skupia w sobie wszystkie jego najgorsze cechy :)
Absolutnie nie jest wart swojej ceny, zatyka pory, z czasem, przechowywany w temperaturze pokojowej, zaczyna "wydzielać" tłustą oliwkę, a jego konsystencja staje się rzadka.

Tworzy nienaturalny makijaż, kryje średnio skutecznie.

Slowem-śmiało można j ominać go z uśmiechem :)

Spełnia moje oczekiwania

Mam cerę naczynkową mieszaną i ten kosmetyk bardzo dobrze sobie z nia poradził.Zakrył moje popękane naczynka i ładnie matował mi skórę,lecz nie polecam go do cery bardzo suchej i tłustej.Ogólnie kosmetyk warty polecenia.Najlepszy kompakt jaki miałam.
odejmuje jedna gwiazdkę,ponieważ doszłam do wniosku,że za taka cenę nie opłaca się go kupować,szczególnie dlatego ,że jest go dosyć mało i nie starcza na długo.

A miało być tak pięknie..

Miało być wszystko w jednym, a nie ma nic. Wyobrażałam sobie dość kryjący podkład o pudrowym wykończeniu, który można w razie czego nałożyć grubszą warstwą na problemowe miejsca (korektor idealnie dopasowany kolorystycznie) a tu krycie marniutkie, dwie warstwy włażą w pory i są widoczne jako plama. Pudrowe wykończenie jest, więc tu ok, ale produkt jest nietrwały i łatwo się ściera.
Moim zdaniem nadaje się tylko do poprawek w ciągu dnia i to minimalnych. Podejrzewam, że nieskazitelna cera zniosłaby go lepiej, ale po co takiej podkład?...
Na plus kolory: duży wybór jasnych odcieni.

NAJLPESZY !!!!!!!!!!!!!!!

Jest to zdecydowanie najlepszy podklad, korektor i puder (w jednym ;) ) jaki mialam. Mam cere mieszana, sucha na nosie i policzkach a tlusta na czole i brodzie , doskonale matuje to co ma matowac i nie wysusza partii suchych. Swietnie kryje niedoskonalosci, cienie pod oczami i absolutnie nie tworzy efektu maski. Mam odcien foft beige, jest bardzo naturalny. Polecam wszystkim szczegolnie z cera mieszana i przebarwieniami ,gdyz zaden inny podklad z jakims sie spotkalam nie zachwycil mnie tak bardzo jak ten. Mala uwage mam do wielkosci , moim zdaniem powinno go byc o kilka g wiecej (jest 11 g)

;/

wady:3 w 1 tak?korektor?jeśli nawet został tam wmieszany, to i tak niczego nie jest w stanie zakryć; puder?hmm,wysusza i zbyt duże nałożenie rzeczywiście powoduje efekt maski; podkład?-podaruję sobie komentarz
zalety:lusterko ;) ; dobrze się rozprowadza; trzyma się dosyć długo na buźce; u osób z tłustą cerą może i by się sprawdził,bo im lekkie "wysuszanie" nie zaszkodzi...