Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Cena już od 12,82 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Cera

• Poloxamer-184,
  • Polyaminopropyl Biguanide,
  • Potassium Phosphate,
  • Sodium Chloride,
  • CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Napisanych recenzji: 11

Najlepszy, jaki używałam.

Obecnie w drogeriach są inne wersje i pojemności tego płynu. Ten konkretny płyn można jeszcze czasami dostać w hipermarketach.
Był i jest to najlepszy płyn do demakijażu oczu, jaki używałam. A po drodze wypróbowywałam jeszcze sporo innych dwufazówek. Mam wrażliwe oczy, a używam kosmetyków o przedłużonej trwałości. Ten płyn nigdy nie podrażnił mi oczów, a np. dwufazowy płyn z Ziaji już po jakimś czasie sprawiał, że szczypały mnie oczy. Dobrze zmywa makijaż oczu, bo właściwie tylko w tym celu go używałam. Pisząc tę recenzję. zastanawiam się, czy nie wrócić do niego, akurat mój dotychczasowy płyn dwufazowy mi się skończył i zastanawiam się, w co teraz zainwestować. Niedługo (albo już) pozostanie mi zamawianie go z internetu, bo zniknie ze sklepów, kiedy zostaną zapasy powykupowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1202438].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Może być

Nie jestem zwolenniczką dwufazowych płynów, jednakże pokusiłam się na niego gdyż był na promocji.
Płyn usuwa demakijaż, lecz bez przerwy miałam wrażenie, że produkt pozostawiał tłustą warstwę na powiekach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194083].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Najlepszy demakijaż oczu!

Najlepszy płyn dwufazowy do demakijażu oczy. Nie ma takiego makijażu wodoodpornego, z którym ten płyn sobie nie poradzi. Nie szczypie w oczy, nie powoduje zaczerwienienia, rano nie budzę się z rozmazaną pandą. Wydajny, duża pojemność, jedna butelka wystarcza mi na długo. Jedyny minus to coraz trudniejsza dostępność. Kiedyś był do kupienia wszędzie, dziś nie mogę go znaleźć w żadnym warszawskim Super-Pharm, Rossmanie, Carrefourze itd. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170451].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 128

najlepszy

Kupiłam go przypadkiem, kiedy nie było pod ręką dwufazowego płynu z Rival de Loop. Teraz kupuję go regularnie. Dla mnie płyny dwufazowe to konieczność, niestety inne produkty nie radzą sobie z moim makijażem.

+ z łatwością zmywa każdy makijaż, nie wymaga mocnego pocierania oczu
+ nie podrażnia oczu
+ nie przesusza skóry wokół oczu
+ nie zostawia bardzo mocnego, tłustego filmu, ale bardzo delikatny, mi nie przeszkadza, prawie niewyczuwalny
+ opakowanie starcza na ok. 1,5 - 2 miesiące używania, co ważne nie traci swoich właściwości pod koniec stosowania
+ opakowanie solidne, płyn jeszcze nigdy mi się nie wylał

- mógłby być tańszy

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044387].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Mój ideał

Nie zamieniłabym go na żaden inny, po prostu spełnia wszystkie moje wymagania.

PLUSY:
- cena
- dobra firma :)
- zmywa makijaż wodoodporny
- nie powoduje podrażnień
- nawilża skórę
- bardzo wydajny - starcza na pół roku co najmniej

Jednym słowem TAK TAK :)

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038703].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Kocham go!Idealny do wrażliwych oczu

Nie znalazłam do tej pory lepszego płynu do demakijażu oczu.
+ świetnie i szybko zmywa makijaż
+ idealny dla wrażliwców
+ nie podrażnia,nie powoduje pieczenia
+ radzi sobie świetnie z każdym tuszem i eylinerem
+ miła dwufazowa formuła
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ wydajny

- dostępność tylko w naturach, ostatnio nie widuje tego produktu w rossmannach :(

Ilość zużytych opakowań: nie zlicze opakowań które zużylam,ale było ich bardzo bardzo dużo, stale kupuje ten produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026799].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Njlepszy z najlepszych

Najlepszy płyn do demakijażu z jakim miałam do czynienia. Używałam go od wielu lat, aż do dnia kiedy zniknął z półek sklepowych... :(

+ dobrze zmywa makijaż
+ wydajny
+ przystępna cena
+ nie podrażnia
+/- zostawia tłustą otoczkę, chociaż mi to osobiście nie przeszkadza
- jedyny ogromny minus: został wycofany

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025637].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

Dobry produkt w dobrej cenie

Radzi sobie z makijażem zwykłym i wodoodpornym, chociaż nad zmyciem tego drugiego trzeba trochę popracować. Jest za to delikatny dla oczu i za to daję duży plus. Cena ok, łatwo dostępny. Dobry produkt do którego chętnie wracam.

+ łagodny dla oczu
+ nie zostawia mocno tłustego filmu
+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012083].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Świetny i delikatny

Trafiłam na niego przypadkiem, bo był w promocji i to był strzał w 10.
\\\\nBardzo wydajny, nie pozostawia tłustegj powłoki a przy tym idealnie usuwa kazdy makijaż i jest bezzapachowy.
\\\\n
\\\\nZdecydowanie polecam😊!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003386].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Bardzo dobry!

Jeden z moich ulubionych płynów do demakijażu oczu (bo głównie do tego go używam).
Bardzo dobrze i szybko oczyszcza (zwłaszcza oczy) z makijażu, nie trzeba pocierać, wystarczy przyłożyć wacik do oka i po chwili delikatnie zebrać tusz czy inne kosmetyki kolorowe.
Nie podrażnia ! Dla mnie najważniejszy aspekt przy wyborze tego typu produktu do demakijażu.
Cena - około 10 złotych.
Wszystko dosłownie idealnie, wszystko prócz:

No właśnie, pół gwiazdki odejmuję za dostępność. Produkt naprawdę fenomenalny a bardzo ciężko go ostatnio kupić.
Jeszcze do niedawna był dostępny na stałe w asortymencie Biedronki, niestety od jakiegoś czasu go nie widuję.
Czyżby został wycofany?!

EDIT:

Po kontakcie z firmą Loreal, faktycznie okazało się, że produkt został wycofany ze sprzedaży i nie będzie już produkowany.

Ubolewam nad tym ogromnie bo jest to naprawdę jeden z najlepszych płynów do demakijażu.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999866].usefull || 0 }}% pomocna.