Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Cera
wrażliwa
płyn
oczyszczające
w butelce
>100ml

Średni

Kupiłam kosmetyk na promocji, akurat potrzebowałam, więc szkuszona niską ceną udałam się do kasy. Zmywając makijaż zauważyłam, że rzeczywiście nie ma zapachu. Mam skórę mieszaną, więc mnie nie podrażnił. Za to oczy mam bardzo wrażliwe i w kontakcie z płynem niemiłosiernie piekły. Mam wrażenie, że wszystkie produkty Garniera (te które stosowałam) są naszprycowane chemią i bardzo drażniące. Sam płyn z makijazem radzi sobie średnio. Podkłady, pudry itd zmywa fajnie, ale kosmetyki mające kolor tj. Maskara, szminki itd. Niestety z nim wygrywają. Muszę zużyć spora ilość produktu i wacikow, aby dobrze wykonać demakijaż. Jest lekko tłusty jak wszystkie dwufazówki, ale mam wrażenie że minimalnie mniej niż np. Ten z Ziaji. Produkt z kategorii MEH :/

Polecam!!

Dostalam ten produkt w prezencie. Sprawdza sie!! Po uzyciu tego plynu do demakijazu oczy mnie nie pieka i przepieknie zmywa on caly makijaz. Bardzo polecam ! Z pewnoscia kupie ponownie.

Najlepszy na rynku

Delikatnie ale skutecznie zmywa nawet wodoodporny makijaż. Duże opakowanie starczy na długo. Długo szukałam produktu który nie będzie podrażniał mojej delikatnej okolicy oczu. Niezastąpiony w każdej kosmetyczce. Niestety ostatnio ciężko dostępny .

marcelina zawadzka o opryszczce

Świetny.

Mam nadzieję, że nie zmienię o nim zdania tak jak o jego "złotym bracie".... Ma łagodną formułę, dobrze oczyszcza (wystarczają dwa płatki kosmetyczne), nie podrażnia, skóra po nim nie szczypie. Przede wszystkim NIE MA ALKOHOLU w składzie. Polecam. Polubiliśmy się. :)

Super

Uwielbiam ten płyn, że super radzi sobie z demakijażem wodoodpornym w moim przypadku z rzęsami, z którymi daje radę i bardzo dobrze je oczyszcza, również dobrze wpływa na ich pielęgnacje. Wystarczy niewielka ilość płynu na waciku, by dobrze zmyć demakijaż oczu, nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy, no może taką delikatną bardzo ale szybciutko się wchłania. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Najlepszy, jaki używałam.

Obecnie w drogeriach są inne wersje i pojemności tego płynu. Ten konkretny płyn można jeszcze czasami dostać w hipermarketach.
Był i jest to najlepszy płyn do demakijażu oczu, jaki używałam. A po drodze wypróbowywałam jeszcze sporo innych dwufazówek. Mam wrażliwe oczy, a używam kosmetyków o przedłużonej trwałości. Ten płyn nigdy nie podrażnił mi oczów, a np. dwufazowy płyn z Ziaji już po jakimś czasie sprawiał, że szczypały mnie oczy. Dobrze zmywa makijaż oczu, bo właściwie tylko w tym celu go używałam. Pisząc tę recenzję. zastanawiam się, czy nie wrócić do niego, akurat mój dotychczasowy płyn dwufazowy mi się skończył i zastanawiam się, w co teraz zainwestować. Niedługo (albo już) pozostanie mi zamawianie go z internetu, bo zniknie ze sklepów, kiedy zostaną zapasy powykupowane.

Może być

Nie jestem zwolenniczką dwufazowych płynów, jednakże pokusiłam się na niego gdyż był na promocji.
Płyn usuwa demakijaż, lecz bez przerwy miałam wrażenie, że produkt pozostawiał tłustą warstwę na powiekach.

Najlepszy demakijaż oczu!

Najlepszy płyn dwufazowy do demakijażu oczy. Nie ma takiego makijażu wodoodpornego, z którym ten płyn sobie nie poradzi. Nie szczypie w oczy, nie powoduje zaczerwienienia, rano nie budzę się z rozmazaną pandą. Wydajny, duża pojemność, jedna butelka wystarcza mi na długo. Jedyny minus to coraz trudniejsza dostępność. Kiedyś był do kupienia wszędzie, dziś nie mogę go znaleźć w żadnym warszawskim Super-Pharm, Rossmanie, Carrefourze itd. :(

najlepszy

Kupiłam go przypadkiem, kiedy nie było pod ręką dwufazowego płynu z Rival de Loop. Teraz kupuję go regularnie. Dla mnie płyny dwufazowe to konieczność, niestety inne produkty nie radzą sobie z moim makijażem.

+ z łatwością zmywa każdy makijaż, nie wymaga mocnego pocierania oczu
+ nie podrażnia oczu
+ nie przesusza skóry wokół oczu
+ nie zostawia bardzo mocnego, tłustego filmu, ale bardzo delikatny, mi nie przeszkadza, prawie niewyczuwalny
+ opakowanie starcza na ok. 1,5 - 2 miesiące używania, co ważne nie traci swoich właściwości pod koniec stosowania
+ opakowanie solidne, płyn jeszcze nigdy mi się nie wylał

- mógłby być tańszy

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój ideał

Nie zamieniłabym go na żaden inny, po prostu spełnia wszystkie moje wymagania.

PLUSY:
- cena
- dobra firma :)
- zmywa makijaż wodoodporny
- nie powoduje podrażnień
- nawilża skórę
- bardzo wydajny - starcza na pół roku co najmniej

Jednym słowem TAK TAK :)

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Kocham go!Idealny do wrażliwych oczu

Nie znalazłam do tej pory lepszego płynu do demakijażu oczu.
+ świetnie i szybko zmywa makijaż
+ idealny dla wrażliwców
+ nie podrażnia,nie powoduje pieczenia
+ radzi sobie świetnie z każdym tuszem i eylinerem
+ miła dwufazowa formuła
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ wydajny

- dostępność tylko w naturach, ostatnio nie widuje tego produktu w rossmannach :(

Ilość zużytych opakowań: nie zlicze opakowań które zużylam,ale było ich bardzo bardzo dużo, stale kupuje ten produkt

Njlepszy z najlepszych

Najlepszy płyn do demakijażu z jakim miałam do czynienia. Używałam go od wielu lat, aż do dnia kiedy zniknął z półek sklepowych... :(

+ dobrze zmywa makijaż
+ wydajny
+ przystępna cena
+ nie podrażnia
+/- zostawia tłustą otoczkę, chociaż mi to osobiście nie przeszkadza
- jedyny ogromny minus: został wycofany

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele