Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Bardzo fajny dla wrażliwej skóry

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było naprawdę fajne. Ładny zapach, lekka konsystencja produktu i jego działanie. Zaciekawiona przeszłam do testu. Więcej informacji poniżej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetne usuwanie makijażu.

trudność sprawiało mi to zmywanie.Ten płyn nie podraznia,nie ma mocnego zapachu,idealnie usuwa nawet wodoodporny makijaż.Teraz dzieki Garnier Essentials 2w1 wieczorne zmywanie makijażu,już nie jest nielubianym obowiązkiem tylko czymś łatwym i przyjemnym.Polecam.

I mocny makijaż oczu znika :)

Naprawdę dobry! Uwielbiam "mocne oko" -dużo tuszu, eyeliner itp. a ten płyn radzi sobie z usunięciem ich bardzo dobrze -demakijaż jest szybki i sprawny. Bardzo poręczna buteleczka -dobra wydajność i przyjemny zapach. Nie do końca odpowiada mi tylko troszkę tłusty film, ale i tak bardzo polubiłam ten produkt. Działa!

Sprawdzony

Demakijaż z płynem Garniera stał się prostszy i szybszy.Wcześniej nie było mowy o ociąganiu się ze zmyciem całodziennego makijażu,jasne z progu nie byłam chętna przychodząc zmęczona do domu by zrobić to jako pierwszą z czynności,ale musiałam się do tego zabrać gdy byłam jeszcze całkiem przytomna (czyt.nie przysypiałam 'tylko na 5 min'). Musiałam 'zarezerwować' na to trochę czasu. Z dwufazówką z Garniera,spokojnie zostawiam sobie tę czynność na przysłowiowe 5 minut przed snem razem z oczyszczeniem twarzy na noc,nie przejmując się ile to tym razem zajmie. Demakijaż oka to dosłownie kilka sekund-jeśli chodzi o cienie czy eyeliner bądź kredkę. Natomiast tusz nie schodzi już tak bajecznie jak mógłby. Trzeba namoczyć wacik po czym przyłożyć do rzęs na kilka minut ,wtedy schodzi lepiej. Z twarzą radzi sobie genialnie. W porównaniu do środków których używałam wcześniej czyli płynów micelarnych,mleczek czy pianek, najzwyczajniej ta wydajność jest widoczna gołym okiem. do zmycia podkładu i pudru potrzeba mi 8 wacików z płynem micelarnym,natomiast na ten płyn zużywam 3-4, to nie tylko oszczędność wacików, produktu (pieniędzy),ale też czasu. choć producent zapewnia,że produkt nie posiada zapachu,jest obecny. Bardzo delikatny,nie drażniący.

Mistrzostwo świata

Używam od lat. Nie ma dla mnie lepszego. Zmywa bez problemu wodoodporny makijaż ( tylko taki noszę), nie podrażnia wrażliwych oczu -nawet przy soczewkach nie mam problemu. Ale co dla mnie najważniejsze mogę nim zmyć całą twarz i nie pozostaje tłusty film (przy mojej tłustej cerze to bardzo trudne). Dodatkowo cena jest niska (choć kupilabym nawet gdyby kosztował 3 razy tyle).

Nie polubiliśmy się

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam, aż dwa opakowania. Niestety nie polubiliśmy się. Kończę, kończę i nie mogę wykończyć. Aby zmyć makijaż muszę mocno pocierać twarz, przez co skóra jest zaczerwieniona. Co prawda płyn zmywa makijaż, ale z wielkim trudem. Czuję, że płyn nawilża moją skórę, ale nie podoba mi się to, że na twarzy pozostaje tłusta warstwa.

Najlepszy!

Po prostu najlepszy płyn dwufazowy jaki używałam do demakijażu oczu, a było już ich kilka.
Bardzo ładnie zmywa wszystko co jest na oku, nawet wodoodporny tusz do rzęs. Nie zostawia jakiejś mega tłustej warstwy, raczej jest to umiarkowana tłustość ;)
W dodatku ilość produktu w opakowaniu (200ml), nie kończy się tak szybko i nie muszę się martwić, że za chwilę mi go braknie.
Cena - bajka, dostępność - duża, komfort użytkowania i działania - MEGA!
Mam nadzieję, że go nie wycofają, bo rzadko kupuję produkt kosmetyczny ponownie, w tym przypadku zużyłam już kilka opakowań, to o czymś świadczy.
Polecam!

Dobry

Do demakijażu moich wrażliwych oczu najlepiej sprawdzają się płyny dwufazowe.
Ten nie jest zły tylko bardziej wolę jego ciemniejszego brata.
Zmywa nie rozmazuje, oczy nie łzawią.
Zostawia tłustą warstwę którą i tak przemywam płynem micelarnym, więc się nie czepiam.
Zgadzam się że za dużo płynu wypływa na wacik. I chlapie.

Nawet fajny, tylko zostawia tłustą warstwę

Płyn o pojemności 200ml jest zamknięty w plastikowej buteleczce, jak to zazwyczaj u Garniera (i u innych firm) bywa. Podzielony jest na dwie fazy, więc przed użyciem trzeba go dobrze wstrząsnąć, gdyż jedna z nich bardzo tłusta i nieprzyjemna. Szczególnie widoczne jest to kiedy plyn już zbliża się ku końcowi, bo tylko ta tłusta warstwa zostaje.
Jeśli przed użyciem wstrząśniemy, to będzie wszystko ok i płyn będzie półtłusty. Niestety zostawia trochę tłusty film na twarzy, choć dla mnie nie jest to wielkim problemem, bo po demakijażu twarzy i tak myję ją żelem, ale wiem, że są dziewczyny, które nie cierpią, jak po użyciu preparatu tego typu na buzi zostaje tłusta warstewka - nie jest ona mocna, ale jednak jest.
Produkt nadaje się do skóry wrażliwej i jest przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie, więc krzywdy nie powinien nikomu zrobić, ALE jak się dostanie do oczu to niestety powoduje zaczerwienienie i chwilowe pieczenie (przynajmniej u mnie), na szczęście to po kilku minutach przechodzi.
Jeśli chodzi o działanie to nie mam najmniejszych zastrzeżeń - jest bardzo dobry, świetnie zmywa makijaż oczu (cienie, tusz, eyeliner żelowy i co tam jeszcze) i twarzy, skóra jest dobrze oczyszczona. Podczas zmywania oczu trzeba na chwilę przyłożyć nasączony płynem wacik i wtedy bez problemu cały makijaż schodzi, jeśli tego nie zrobimy to niestety trzeba będzie chwilkę potrzeć. Ale makijaż jest usunięty dobrze, więc działanie mnie zadowala.
Cena też nie jest jakaś kosmiczna, także spróbować warto. Wydajność versus cena też oceniam dobrze, bo produkt ten kosztuje niewiele, a starcza na jakieś 2.5 miesiąca. Jak dla mnie jest to całkiem fajny płyn (w przeciwieństwie do mleczka niebieskiego z tej samej serii) i pewnie wrócę do niego za jakiś czas.

Średni

Kupiłam kosmetyk na promocji, akurat potrzebowałam, więc szkuszona niską ceną udałam się do kasy. Zmywając makijaż zauważyłam, że rzeczywiście nie ma zapachu. Mam skórę mieszaną, więc mnie nie podrażnił. Za to oczy mam bardzo wrażliwe i w kontakcie z płynem niemiłosiernie piekły. Mam wrażenie, że wszystkie produkty Garniera (te które stosowałam) są naszprycowane chemią i bardzo drażniące. Sam płyn z makijazem radzi sobie średnio. Podkłady, pudry itd zmywa fajnie, ale kosmetyki mające kolor tj. Maskara, szminki itd. Niestety z nim wygrywają. Muszę zużyć spora ilość produktu i wacikow, aby dobrze wykonać demakijaż. Jest lekko tłusty jak wszystkie dwufazówki, ale mam wrażenie że minimalnie mniej niż np. Ten z Ziaji. Produkt z kategorii MEH :/

Polecam!!

Dostalam ten produkt w prezencie. Sprawdza sie!! Po uzyciu tego plynu do demakijazu oczy mnie nie pieka i przepieknie zmywa on caly makijaz. Bardzo polecam ! Z pewnoscia kupie ponownie.

Najlepszy na rynku

Delikatnie ale skutecznie zmywa nawet wodoodporny makijaż. Duże opakowanie starczy na długo. Długo szukałam produktu który nie będzie podrażniał mojej delikatnej okolicy oczu. Niezastąpiony w każdej kosmetyczce. Niestety ostatnio ciężko dostępny .