Avon, Naturals, Vanilia, Moisturising Body Whip (Nawilżający mus do ciała `Wanilia`)

Linia Naturals poszerzyła się o świąteczne musy do ciała oparte na bazie naturalnych składników. Kremowe balsamy o puszystej konsystencji nie tylko odpowiednio zadbają o skórę, odpowiadając na jej potrzeby, ale również dostarczą zmysłom przyjemności. Produkty dogłębnie nawilżą i zrewitalizują zmęczoną skórę, a także poprawią jej kondycję. Po zastosowaniu skóra będzie miękka, gładka i ukojona. Nawilżające właściwości i piękne zapachy musy zawdzięczają swoim delikatnym formułom opartym na bazie naturalnych składników. Musy otulą ciało kuszącymi aromatami pełnymi słodyczy.

Lipa

Nie przypadł mi do gustu ani zapach ani konsystencja - taka jakaś galaretowato-glutowata... Zapach zbyt intensywny, ciężki, przytłaczający, chemiczny, męczący. Wchłanialność kiepska. Według mnie seria Avon Naturals to kompletna klapa... Nie polecam!

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Idealny na lato

Delikatny,nie trzeba go za mocno wcierać ,słodki zapach,aż by się chciał zjeść cena ok.10 zł.minus to to,że nie zawsze one się nadaje,jak ktoś potrzebuje mocnego nawilżenia i czasem trzeba smarować się 2-3 razy dziennie jak ktoś chce być mocno nawilżony,ale dla tłustej lub normalnej skóry polecam.

na poczatku super

Kupiłam ten produkt w zestawie z mgielką i scrubem, na początku super, piekny zapach, aż miałam ochotę go zjeść. Niestety po otworzeniu i kilkakrotnym uzyciu wyladował w szafce, bo zapach zaczął mnie troche irytować. Chciałam do niego wrócić po miesiącu lub dwóch ale niestety, zapach stał się bardzo sztuczny i drażniacy nozdrza, oprocz tego pojawiła się na nim kolorowy, bardzo mocno pachnący płyn. Zdrezygnowałam z dania drugiej szansy i pożegnałam się z kosmetykiem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Dobry

Nabyłam go w bardzo dobrej cenie a skusiłam siebo uwielbiam zapach wanilii. Całkiem dobrze nawilża, zapach utrxymuje sie na ciale ale bardzo długo, Pomino pafafiny w składzie, nie zapycha. Lekka konsystencja, przez to jest mniej wydajny ale i tak na długo starcza. Dobrze sie wchłania i rozprowadza. Po jakimś czasie się lekko rozwarstwił ale nie przezkadza to w używaniu. Nie jest ideałem ale jest ok. Chętnie skusiłabym się na ten mus ale tym razem w innej wersji zapachowej.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

dla zapachu

nie jestem wielbicielką wanilii, a jednak zapach tego kremiku umila mi dzień
i głownie dla zapachu można go kupować, bo właściwiości pielęgnacyjnych to ma niewiele
*zapach trwały, cały dzień go czuć, ale nie jest nachalny ani męczący, dał się uzywać nawet w upały
*lekki, fajnie rozpuszcza się na skórze, szybko wchłania, nie lepi i nie jest tłusty
*słabo nawilża, ale na lato wystarczył, zazwyczaj używałam go na przemian z innym balsamem, bo po kilku dniach skóra robiła się sucha

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

najlepszy mus jaki stosowałam

uwielbiam ten mus za jego zapach, konsystencję oraz fakt, że jest bardzo wydajny. mam go już od około miesiąca i jeszcze trochę go tam jest. ciężko jest mi go zamienić na jakiś inny, bo spełnia moje wszelkie oczekiwania co do pielęgnacji skóry. nie uczulił mnie, nie pozostawia na mojej skórze tłustej warstwy. wolałabym, żeby był w tubce, jednak nie uważam opakowania za wielką wadę - w końcu liczy się wnętrze :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zapach piękny

Plusy:
+ ładny zapach
+ delikatna konsystencja
+ dobrze się rozprowadza i wchłania
+ pozostawia skórę miła w dotyku
+ nie podrażnia i nie uczula
+ fajne opakowanie

Minusy:
- cena
- dostępność
- nie nawilża tak jak zapewnia nas producent

Po pierwsze lekki, szybko się wchłania i ma obłędny zapach. Szczególnie latem się sprawdza.Mysle ze bardzo dobrze sprawdzi sie dla skory normalnej ,nie wymagajacej jakiegos wielkiego nawilzenia.Ot,codzienna lekka,jakze słodka pielegnacja.

Używam tego produktu od: dawno

Słodki zapach, delikatna konsystencja

Mus ma delikatną konsystncje, aż chciało by sie go zjeść :D

plusy:
+ładny zapach
+starcza na długo
+dobrze nawilża
+niska cena

minusy
-niewygodne opakowanie, mogło by być w tubce

Używam tego produktu od: 21>03>2014
Ilość zużytych opakowań: dwa

Delikatna lekkość :)

Opakowanie to wygodne pudełeczko z odkręcanym wierzchem. Konsystencja jest bardzo przyjemna, mus jest bardzo delikatny, lekki. Zapach wanilii doprowadza mnie do pozytywnego szału. Uwielbiam wanilię! Łatwy do rozsmarowania, szybko się wchłania, nawilża, nie pozostawia tłustego filmu, nie uczula, nie podrażnia. Skóra po jego użytku jest miękka i gładka w dotyku. Jest wydajny używam go od ponad miesiąca i jak widzicie dopiero mi się kończy. Dobrze, że zdążyłam zrobić zdjęcie. Czasami występuje w promocji i kosztuje ok 6 zł. Jak najbardziej polecam. Sama zrobię sobie zapas gdy tylko katalog wpadnie w moje łapki :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemny

Używałam go kilka miesięcy temu i potem kupiłam kolejne opakowanie ale zapomniałam o nim kompletnie i używałam sporadycznie, teraz ok 2/3 oddałam mamie ;)

Plusy:
+ naprawdę wyjątkowa konsystencja!
+ wygodne opakowanie
+ ładny zapach
+ nawet nawilżał

Minusy:
- rozwarstwia się jeśli go odstawimy na jakiś czas.. ale można wymieszać i jest ok
-/+ nie wiem jak z wydajnością i ceną, nie pamiętam ;p

Używam tego produktu od: kilka mies temu
Ilość zużytych opakowań: ok 1 i 1/3

pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go za 5.99 w katalogu świątycznym skusiła mnie moja ukochana wanilia i za tą cenę nie spodziewałam się rewelacji a wyszło że produkt jest bardzo dobry i chętnie do niego wrócę

Plusy
- ładny ale nienachalny zapach słodkiej wanilia
- lekka,puszysta konsystencja
- cena
- szybko się wchłania
- łatwo go rozsmarować
- nawilża
- wygodne i ładne opakowanie
- skóra jest po nim miękka,gładka i pachnąca
- delikatny - nie podrażnia,nie uczula

Minusy
- wydaje mi się,że ma trochę słabą wydajność

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

fajne,ale słabo nawilża

+fajny słoiczek
+super zapach,trwały,długo utrzymuje sie na skórze
+łatwo się rozprowadza
+szybko się wchłania
+skóra nie jets po nim lepka ani tłusta,gdy się wchłonie
+wydajny

-słabo nawilża, do skóry normalnej ok,ale do suchej juz sie nie nada

Uzywam go obecnie sporadycznie,bo ten zapach mnie zasładza :p

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze