Eclat du Jour (krem na dzień)

Eclat du Jour (krem na dzień)

Zgłaszająca osoba: Elę

Krem witaminowy na dzień energetyzujący i rewitalizujący. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry, którym potrzeba przywrócenia blasku.

Działanie:

- "budzi" witalność skóry i sprawia, że staje się ona piękniejsza i zyskuje bardziej równomierny koloryt

- optycznie minimalizuje delikatne zmarszczki i niedoskonałości cery, nadaje skórze świeży i odmłodzony wygląd

- pomaga skórze odzyskać równowagę i stymuluje jej zasadnicze funkcje życiowe, zapewnia optymalne nawilżenie

- zapewnia gładszą, bardziej odporną i pełną blasku skórę dzień po dniu

- chroni przed szkodliwym wpływem środowiska

- ułatwia nakładanie makijażu i przedłuża jego trwałość

Skład:

- dziewięć wyciągów z roślin i owoców bogatych w witaminy zapewniające blask skóry, w szczególności witaminy A, B, C, E, K (kiwi, pomarańcze, ananasy, papaja, orzechy cashew, sezam, brzoskwinie, chmiel, szałwia)

- cztery istone minerały (cynk, mangan, magnez, wapń): działanie energetyzujące

- Vitacreatine (wyłączność marki Clarins): pomaga skórze przyswoić witaminy

- pigmenty wzmacniające blask cery: działanie minimalizujące drobne zmarszczki i niedoskonałości skóry

- kompleks Anti-Pollution: działanie neutralizujące zanieczyszczenie środowiska i utrwalające korzystny wpływ witamin

Stosowanie:

- codziennie rano na dokładnie oczyszczoną twarz i szyję

- delikatnie naciskać dozownik flakonu w celu uzyskania pożądanej ilości kremu

- idealne preparaty uzupełniające na noc, to olejki Face Treatment Oil: Lotus, Santal lub Orchidee Bleue

Opakowanie: Flakon z dozownikiem z systemem hermetycznej izolacji preparatu, opracowany specjalnie w celu zachowania wszystkich zalet składników kremu

Skład: Aqua, trioctanoin, glyceryl stearate ,isononyl isononanoate, C12-15 alkyl benzoate, cetearyl alkohol, ethoxydiglycol, squalane,buxus chinesis, peg-20 methyl glucose sesquistearate, ethyl hexanediol, citrus dulcius, panthenol, linoleic acid, polysorbate 20, carbomer, triethanolamine, sodium polyacrylate, sodium laury sulfate, dimethicone, equisetum arvense, spirala ulmaria, methionine, glycine, arginine, prunus persica, propylene glycol, dicaprylate, lantan gum, parfum, sesamum indicum, tristearin, actinidia chinesis, hydrolyzed wheat protein, aesculus hippocastanum, mannitol, panax ginseng, tilia cordata, sucrose,fax.,calcium pantothenate, biotyn,peg-32, ananas sativus, chumulus lupulus , papain, salvia officinalis, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, dioctyl adipate, zinc glukonate, anacardium occidentale, manganese gluconate, calcium gluconate, magnesium sulfate, linolenic acid, talk, titanium dioxide, silica, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, bytylparaben, ethylparaben, propylparaben, bht, mica

Cena: 210 zł / 50 ml

Bardzo przyjemny

Kupiłam go przez przypadek ,szukałam jakiegos kremu w douglasie i pani polecila mi wlasnie ten. Mialam juz doczynienia z kosmetykami clarins dlatego postanowilam sprobowac. Fajny zapach i konsystencja ,skora meciutka nawilzona i rzeczywiscie zauwazyalam poprawe jezeli chodzi o niedoskonalosci , fajny produkt. odejmuje 1 gwiazdke za cene

Używam tego produktu od: miesiaca

Uwielbiam go!

Nigdy nie zapomnę wrażenia jakie ten kosmetyk wywarł na mnie i na mojej skórze kiedy użyłam go po raz pierwszy-wow ! .Zniknął efekt zmęczenia,skóra wyglądała na rozświetloną,nawilżenie również poprawne.

Krem sprawdził się na mojej mieszanej skórze,nie zostawił filmu,pięknie się wchłonął.
Używałam go przez jakiś czas ,byłam zadowolona,ale to jeszcze nie KCW.

Używam tego produktu od:2007
Ilość zużytych opakowań:1x30ml

Nic specjalnego

Krem jak krem, równie dobrze mógłby kosztować 50 złotych, a nie 230. Ani specjalnie nie nawilża, ani nie rozświetla - mam wrażenie, że producenci trochę nas tutaj oszukali. Zapach ładny - podoba mi się. Opakowanie też nienajgorsze, ozdabia półkę w łazience. Na rzecz tego kremu zrezygnowałam ze stosowania kremów z apteki - chwilowo, jednakże teraz znowu do nich wrócę, bo one nawilżają najlepiej. Krem nie spowodował wysypu wyprysków, ale też nie przeciwdziałał ich powstawaniu. Ani nie poprawił wyglądu skóry, ani go nie zepsuł. Więcej się raczej nie skuszę, chciażby z powodu ceny.Używam tego produktu od: 3 tygodni

Manicure - klasyczny

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego kremu. Krem ma dosyć ciężką konsystencję- ja zdecydowanie wolę bardziej lekkie fluidy. Pozostawia tłustą warstwę,lepiącą się i błyszczącą nawet wiele minut po nałożeniu. MOże to jest kosmetyk dla suchej skóry ( ja mam mieszaną).

Używam tego produktu od:1 miesiąca

bardzo przyjemny

Nie przepadam za kremami tej firmy, ale ten mi podszedł. Wygodne, higieniczne opakowanie, przyjemny, delikatny zapach. Lekka konsystencja, ale wystarczająca i długotrwała pielegnacja. ładne sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawia lekki film, nawilza, nie nabłyszcza...Naprawde bardzo przyjemny i wygodny w stosowaniu krem. Nie mam do niego zadnych zastrzeżen, może poza brakiem podstawowych filtrów ;)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie za bardzo

Raczej nie zaprzyjaźniliśmy się z tym kremem. Jest dla mnie nijaki w najlepszym wypadku, a nawet dostrzegam w nim z perspektywy potrzeb mojej cery więcej minusów niż plusów.

Z plusów jestem pełna uznania dla fajnego opakowania. Pierwszych kilka razy wyciskało mi się trochę za dużo kremu, ale jest do umiejętność do opanowania. Podoba mi się też bardzo skład kremu, choć spodziewałabym się, że taka kompozycja bardziej znajdzie odzwierciedlenie na skórze (o czym poniżej).

Minusy: mam trudną cerę, przesuszoną od środka, tłustawą z wierzchu, świecącą a jednocześnie ściągającą się. Niestety ten krem, choć jako tako radzi sobie z przesuszeniem i uelastycznia skórę, pozostawia na niej niekomfortową warstewkę - jakiejś tłustawej chemii (tak to odczuwam). Mam wrażenie, że zaraz po aplikacji skóra zaczyna się pocić, jak w tropikalnym, wilgotnym klimacie, i wychodzą różne przebarwienia czy zaognienia (to nie jest na pewno uczulenie). Po jakimś czasie te przebarwienia wracają do normalnego kolorytu, ale pierwsze wrażenie jest nieciekawe.

Poza w miarę przyzwoitym nawilżeniem (aczkolwiek bez poczucia wniknięcia kremu pożądnie w głąb skóry) nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów - ani rozświetlenia (w sensie pozytywnym), ani pobudzenia skóry.

Extra!

Lżejsza wersja cudownego multiactiva, fantastyczny krem dzienny, zapewnia maksimum komfortu stosowania, oraz długotrwałe nawilżenie i kompleksową pielęgnację.

Świetnie nadaje się pod makijaż, błyskawicznie się wchłania, pozostawiając delikatną warstewkę ochronną.

Wygodne opakowanie z pompką umożliwia dozowanie dowolnej ilości, nawet najmniejszej. Bardzo mi odpowiada niż słoiczek multiactive.

Nie zapycha porów, nie uczula, pachnie subtelnie i pięknie, przez możliwość precyzyjnego dozowania wydaje mi się dość wydajny.

Konsystencja ptasiego mleczka, idealnie się rozprowadza, jest pod każdym względem fantastyczny.

Podobnie jak przy multiactive, zapomniałam już, że jeszcze nie tak dawno dobranie właściwego kremu było dla mnie katorgą.

Na szczęście dobra dusza :) wskazała mi właściwy kierunek.

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:1, drugie już czeka ;)

Nie zachwycił mnie...

Mnie niestety ten krem nie zachwycił-owszem, nie jest zły, ale spodziewałam się po nim więcej. Nawilża bardzo dobrze, rozświetlenia jednak nie zauważyłam. Ani też żadnego innego działania... Przeszkadza mi lekko tłustawa warstewka, jaką krem pozostawia na twarzy.Używam tego produktu od: 3, 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 12 ml

Ideał

Nie przepadam za kremami Clarinsa. Do tego również podchodziłam sceptycznie - poleciła mi go kosmetyczka w salonie Clarinsa, gdzie regularnie chodzę i okazał się to strzał w dzisieątkę!

Krem jest idealny, nie widzę w nim żadnej wady. Przede wszystkim wspaniale nawilża skórę! I to nawet suchą, jak moja. Używam go codziennie rano, najczęściej pod makijaż - w tej roli bardzo dobrze się sprawdza. Jeśli zaś nie mam potrzeby nakładania pudru czy podkładu, cera wygląda pięknie - jest gładka, promienna, nawilżona. Nie świeci się, gdyż krem nie pozostawia tłustego filmu - wchłania się szybko i całkowicie. Stosowany systematycznie daje naprawdę wspaniałe rezultaty :)

Ponadto pięknie pachnie, jest naprawdę wydajny, a konsystencja sprawia, że używanie go to czysta przyjemność :) Cena jest dość wysoka jak dla mnie, ale w stosunku do jakości można przeboleć... ;)
Wygodne, higieniczne opakowanie.

Mój zdecydowany KWC!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy z krótką przerwą
Ilość zużytych opakowań: połowa, ok. 25-30 ml

cudny :)

Właśnie dzisiaj mi się niespodziewanie skończył.:( Trudno ten koniec przewidzieć, ze względu na dozownik, który nota bene jest super pomysłowy.Tak sprytnie i higienicznie zamkniętego kremu jeszcze nie widziałam.Rewelacja.Za to punkt.
A sam krem? No cóż...jest wyśmienity.Wspaniale nawilża.To jeden w lepszych nawilżaczy w moim życiu.Niesłychanie skutecznie gasi pragnienie wymęczonej skóry.Jednocześnie odrobinę natłuszcza, co mi akurat odpowiada.:) Ale w ogóle się nie lepi, ani nie obciąża skóry.Doceniła to moja mieszana, ale ostatnimi czasy przesuszona skóra- dogodził jej wszelkim zachciankom- czasami sprzecznym. :D Pod makijaż nadaje się bardzo dobrze.Jest bardzo wydajny, niewielka ilość cudownie rozsmarowuje się po skórze, wchłania momentalnie i koi, koi, koi. :) Jest bardzo delikatny, nie tyle nie podrażnia, co wręcz łagodzi.Po aplikacji jest takie wspaniałe uczucie komfortu.A cera nabiera blasku, wygląda promiennie i zdrowo.Po dłuższym okresie używania- jest idealnie nawilżona, gładka, miękka i wypoczęta. Krem jest bez zarzutu.:) A pachnie moim zdaniem bardzo sympatycznie, aczkolwiek subtelnie.
W związku z brakiem jakichkolwiek filtrów, nawet symbolicznej 8 ;) , nie dam 5 gwiazdek.
A czy kupię raz jeszcze nie wiem, bo cena jednak delikatnie studzi mój zapał.

ulubiony :)

Ja uwielbiam yen krem wracam do niego srednio raz w roku.Zapach jest cudowny[jak wiekszosci kosmetykow tej firmy],swietny dozownik.Buzka po zastosowaniu super,dokladnie taka jak byc powinna.
Mam cere sucha i wrazliwa u mnie sprawdza sie super,w pelni polecam :)

ulubiony

Mam do niego wielki sentyment i na pewno kupię go ponownie. Bardzo lubię jego konsystencję i zapach, był idealny na zimowe poranki - budził i poprawiał samopoczucie. Nawilża i odżywia, choć nie można powiedzieć, że daje jakieś wybitne efekty - raczej doraźne wygładzenie i przyjemne uczucie odświeżenia. Ma wyjątkowe, b. higieniczne pudełeczko. Jedyny minus to brak filtrów, mimo że to krem typowo dzienny.