Oriflame Colour, Lash Sensitive Mascara (Tusz dla oczu wrażliwych)

Oriflame Colour, Lash Sensitive Mascara (Tusz dla oczu wrażliwych)

Nie podrażnia oczu, idealna dla pań noszących szkła kontaktowe. Zawiera witaminę E, która odżywia rzęsy i chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Innowacyjna szczoteczka rozdziela i rozczesuje rzęsy. Dostępne kolory: black, blue, brown.

top

Idealny tusz dający naturalny efekt! Ma małą szczoteczkę. NIE skleja rzęs, ładnie je rozdziela. Cudownie maluje się nim dolne rzęsy, których rozniez nie skleja.
Delikatnie wydłuża i podkręca (mam rzesy naturalnie dosc długie). Super je przyciemnia.

Nie zasycha w opakowaniu. Mimo iz na opakowaniu ma znak 6m to świetnie się sprawuje nawet po roku!

Nie ma problemow ze zmywaniem.
Dla oczekujących naturalnego efektu, a nie dramatycznych rzęs - polecam!

Używam tego produktu od: 3lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Uwielbiam go

MÓJ ULUBIONY KOSMETYK!!
Tusz fantastyczny, szczególnie kolor niebieski.
Faktycznie pod wieczór delikatnie może odpryskiwać, ale to jego jedyna wada!
Brak problemów ze zmywaniem!
Jedyny problem to fakt, że już go nie można kupić... :(
A może któraś z Was wie, gdzie mogłabym go jeszcze nabyć?

Używam tego produktu od:2 lat

świetny na codzień

Bardzo bardzo bardzo dobry!:) Z czystym sercem moge polecić dla:
- dziewczyn z wrażliwymi oczami
- noszącym szkła kontaktowe (idealny - nie przesadzam:))
- którym nie potrzebne są na codzień, do pracy lub szkoły bajery typu: pogrubianie, podkręcanie, wydłużanie i Bóg wie co jeszcze
- które nie chcą spędzać pół godziny na zmywaniu tuszu

Nie postawię 6 ponieważ:
- pod konec dnia odpryskuje (niestety...)

Idealny na codzień, delikatnie zaznacz rzęsy, nie skleja. Dla mnie super:)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie:)

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Naturalny

W zasadzie to tusz mojej mamy, ale podbierałam jej od czasu do czasu.
Tusz ładnie podkreśla rzęsy, trochę je wydłuża i podkręca. Bardzo łatwo się zmywa, po myciu twarzy żelem nie potrzebne już żadne mleczka czy płyny. Dopiero pod koniec dnia trochę się osypuje. No i nie podrażnia.
Sama go sobie nie kupię, bo lubię bardziej podkreślone rzęsy, ale od czasu do czasu może być.
Jeśli komuś zależy na delikatnym podkreśleniu oka, to polecam.Używam tego produktu od: ..
Ilość zużytych opakowań: 1 razem z mamą

nie drażni ale się rozmazuje

Faktycznie nie podrażnia wrażliwych oczu i łatwo się zmywa, jednak tak strasznie rozmazującego się tuszu nie miałam jak żyje. Długo schnie i cały się rozmywa nad oczami i pod nimi. Dlatego nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Rewelacja dla wrażliwych :)

Tego lata miałam straszny problem z alergią, moje oczy nie tolerowały żadnego kosmetyku, a ja nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez choćby tuszu!
Po wszystkich, miałam Giordani Gold, miałam Rimmel, miałam Meybelline i Avon color trend- wszystkie powodowały straszne opuchnięcie i łzawienie (teraz już nie, ale wtedy tak).

Kupiłam więc ten tusz. I byłam bardzo zadowolona. Jedno pociągnięcie- naturalny efekt. Dwa- ładnie pogrubione rzęsy. Bylam z niego bardzo zadowolona. Jedynym minusem jest fakt, że mam bardzo długie, ale niesforne rzęsy i mała szczoteczką z początku sobie nie radziłam, dopiero po około tygodniu nauczyłam się tuszować nią rzęsy.
Za to od koleżanki wiem, że jest idealny dla krótkich rzęs- szczoteczka dociera do każdej, nawet najkrótszej. Sama jak maluję kogoś kto ma krótkie rzęsy używam tego tuszu, nie muszę się baż, że szczoteczka odbije się na powiece.

Reasumując- bardzo dobry tusz, obietnice producenta spełnione.

Używam tego produktu od:

może być

Mam go w starym opakowaniu (takie białe). Jest jakby trochę za rzadki, ale już się przyzwyczaiła, teraz inne tusze w porównaniu do tego wydają mi się za gęste:). Naprawdę nie podrażnia oczu, gdzie przy tuszu podkręcającym avonu cały czas mnie piekły i szczypały (ale lubiłam go, bo fajnie podkręcał). Szczoteczka malutka, też mi już to nie przeszkadza, teraz nie umiem się taką dużą posługiwać ;) Dość ładnie rozdziela. Jest taki delikatny na rzęsach, które nie zostają obciążone. Wady to takie, że nie podkręca. Nie lubię tuszy wydłużających i pogrubiających - więc to mi nie przeszkadza. Ma za mało intensywny czarny kolor.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Bardzo fajny :)

Skusialam sie na niego bo chcialam go od dawna kupic a byl na promocji. Tusz jest swietny nie zaluje ze go kupilam wlasne mi sie skonczyl i czekam tylko na nastepny katalog zeby go zamowic. Tusz nie podraznia oczu nie skleja ich tylko ladnie rozdziela, odzywa bo ma witamine e. Wydluza i delikatnie podkreca. Ogolnie bardzo lekki dla oczu tusz :) Polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od:B.dawna

Dla mnie super

Dla mnie ten tusz jest bardzo dobry. Przede wszystkim nie podraznia i jest bardzo delikatny dla moich biednych oczek :) Porownalam go z Max factorem lash lift i oriflame troszke lepiej pogrubia i rozdziela (mimo ze nie jest on tuszem pogrubiajacym, a MF jest) poza tym w ogole nie odbija sie na powiekach i nie tworzy "pandy" co MF czyni. No i ta szczoteczka :) Niektorzy narzekaja ze jest malutka, ale wlasnie dzieki niej rzesy sa ladnie rozdzielone i latwo mozna nia operowac w przeciwienstwie do szczoty MF, ktora brudzi mi powieki przy malowaniu, a malutka ori poprostu nie siega powiek wiec nie brudzi ;) Daje **** bo lepszy jednak jest L'Oreal 4. Ale i tak polecam!!

jest ok

Tusz przede wszystkim bardzo delikatny, naprawdę nie podrażnia oczu, nie osypuje się, fajnie się rozprowadza, świetny do delikatnego makijażu oczu (żeby rzęsy były bardziej widoczne, trzeba go nałożyć kilka razy).
Ma bardzo fajną szczoteczkę, nie skleja rzęs. Nawet po całym dniu wygląda dobrze.Polecam miłośniczkom naturalnego makijażu, będą na pewno zadowolone. Ja teraz spróbuję tuszu bardziej spektakularnego, ale do Oriflamu z pewnością powrócę !!!

bardzo dobry

Zmienił całkiem moje nastawienie do malowania oczu. Kiedyś nie lubiłam stosować tuszu,gdyż koszmarem było jego zmycie - za każdym razem traciłam część swoich rzęs. Skusiłam się jednak na ten tusz i nie żałuję. Jest delikatny, nie podrażnia oczu i łatwo go zmyć. Zakochałam się też w tej szczoteczce! Jest maleńka co mi bardzo odpowiada - mogę się bardzo dokładnie pomalować. Jeśli chodzi o efekt końcowy to zaznaczam,że nie jest on zbyt spektakularny. Rzęsy są po prostu delikatnie podkreślone, lekko wydłużone.
Tusz "dobrze się trzyma" w opakowaniu. Stosuję go od wielu miesięcy i nie zauważyłam aby wysechł, lub zmienił swoją konsystencję. W promocji (ok. 15zł) na pewno go jeszcze kupię.

NAJGORSZY JAKI MIAŁAM

kupiłam mascarę bo noszę szkła kontaktowe. I rzeczywiście - tusz jest bardzo bardzo delikatny, świetnie i bez problemu się zmywa, nawet samą wodą.

Ale wielką wadą tego produktu jest to, że po nałożeniu go wogóle nie widać!! Spróbowałam nawet starej sztuczki z wielokrotnym malowaniem rzęs ale efekt był... okropny: posklejane rzęsy, a właściwie utworzona jedna wielka rzęsa :/

Rzęsy więc nie są wcele bardziej widoczne niz gdy są niewytuszowane. Po co wiec go kupowac skoro i tak go nie widac??

Najgorszy jaki miałam!!!