Krem brzozowo - nagietkowy z betuliną

Krem brzozowo - nagietkowy z betuliną

Krem brzozowo-nagietkowy zawiera w swoim składzie naturalne składniki. Betulina uzyskiwana z kory brzozy łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę w przypadku oparzeń, odmrożeń i uczuleń. Zawarty olej sojowy i jojoba doskonale nawilża i natłuszcza suchą i popękaną skórę. Odbudowuje naturalną warstwę ochronną oraz poprawia jej jędrność. Olej z pestek winogron, jako naturalny przeciwutleniacz, działa skutecznie przeciwko wolnym rodnikom skóry, jest również bogatym źródłem witaminy E. Wosk pszczeli sprawia, że naskórek jest wygładzony i nie złuszcza się. Ekstrakt z nagietka ma właściwości oczyszczające, zmiękczające i kojące.
Przebadany dermatologicznie. Hypoalergiczny.

Zastosowanie:
Oparzenia słoneczne – działa łagodząco i przyspiesza regenerację skóry. Wskazane jest stosowanie jako filtr ochronny przed szkodliwym promieniowaniem.
Wysuszona skóra rąk – usuwa złuszczony naskórek, pielęgnuje i zapobiega ponownemu wysuszaniu skóry.
Pęknięcia stóp i pięt – likwiduje problem zrogowaciałego naskórka.
Przebarwienia skóry – wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia wywołane działaniem promieni słonecznych.
Otarcia, odgniecenia skóry – przyspiesza procesy odbudowy warstwy ochronnej, działa osłonowo w przypadku ryzyka wystąpienia uszkodzeń naskórka.
Odleżyny – stosować profilaktycznie i pomocniczo po wystąpieniu odleżyn.Opryszczka – krem stosowany w najwcześniejszej fazie rozwoju opryszczki zapobiega powstawaniu pęcherzyków, w dalszej fazie redukuje widoczne zmiany.
Ukąszenia owadów (komary, pchły, muchy, osy, itp.) – działa najskuteczniej po natychmiastowym zastosowaniu w miejscu ukąszenia – likwiduje obrzęk i minimalizuje dokuczliwe uczucie swędzenia i pieczenia.
Grzybice – opóźnia rozwój i sprzyja procesowi regeneracji. Stosować równolegle z leczeniem dermatologicznym.
Łuszczyca – łagodzi objawy, przy regularnym stosowaniu redukuje zmiany skórne. Dobrze jest połączyć z wewnętrznym stosowaniem preparatu BETULECO SYLVECO®.
Trądzik – bakteriobójcze właściwości kremu pomagają w przypadku trądziku młodzieńczego i różowatego, przywracając skórze równowagę
Uczulenia (alergie) – łagodzi objawy uczulenia, alergii skórnej, egzemy, wysypki.
Żylaki i niedokrwienie tkanek – Skutecznie likwiduje wieloletnie rany odżylakowe. Na otwarte rany dobrze jest również zastosować preparat BETULECO SYLVECO® do chwili zasklepienia się ran.
Oparzenia termiczne – przynosi ulgę po natychmiastowym zastosowaniu. Dotyczy to oparzeń bez widocznych zniszczeń skóry
i naskórka (1-go stopnia i lżejsze 2-go).
Oparzenia termiczne 3-go stopnia – na otwarte rany najlepiej zastosować preparat BETULECO SYLVECO®. Preparat zabezpiecza przed zakażeniem, sprzyja ziarninowaniu i regeneracji tkanki skórnej. Po zamknięciu otwartych ran stosować Krem Brzozowy SYLVECO®.
Oparzenia chemiczne – stosować w przypadku oparzeń kwasami, zasadami lub innymi substancjami agresywnymi. Po zneutralizowaniu odczynu stosować Krem Brzozowy SYLVECO® tak, jak przy oparzeniach.
Odmrożenia – likwiduje skutki odmrożeń (również wieloletnich), przywracając skórze naturalny kolor i gładkość.

• Aqua,
  • Olej jojoba,
  • Olej sojowy,
  • Olej z pestek winogron,
  • Betulina,
  • Stearynian sodu,
  • Kwas cytrynowy

niestety się nie sprawdził

Kupiłam ten krem zachwycona pozytywnymi opiniami i fantastycznym składem. Stosuję go na noc, ze względu na bardzo tłustą formułę. Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, widać na niej niedoskonałości i podrażnienia. Do tego łatwo się przesusza, dlatego nocna pielęgnacja powinna dostarczać jej nawilżenia i odżywienia.

Jeśli chodzi o plusy, to krem ma neutralny zapach i dość przyjemną konsystencję (pod wpływem ciepła rąk zmienia się niemal w olejek). Nie zapycha porów, nie powoduje powstawania dodatkowych niedoskonałości.
Jednak już po pierwszej nocy stosowania, rano zauważyłam suche skórki na nosie i brodzie, a cała twarz miała nieprzyjemne wrażenie wysuszenia. Muszę przyznać, że zupełnie się tego nie spodziewałam. Po tygodniu nie wytrzymałam i dokupiłam do niego kwas hialuronowy. Jest lepiej, jednak nadal nie mogę z nim osiągnąć promiennej, miękkiej i nawilżonej skóry po przebudzeniu. Wykończę jakoś to opakowanie, jednak na pewno nie kupię kolejnego. Jeśli już mam się męczyć z takim tłuściochem, to 100 razy bardziej wolę czyste masło shea, które u mnie sprawdza się fantastycznie.

EDIT: Jednak nie wytrzymałam i oddałam go mamie, może u niej sprawdzi się lepiej. Przesuszył mnie koszmarnie i na prawdę nie wiem, jak to się mogło stać. Najbardziej widoczne było to na policzkach, które stały się szorstkie i odwodnione jak nigdy. Po zmianie kremu w zasadzie z dnia na dzień skóra odżyła. Niestety mimo dużych oczekiwań daję jedną gwiazdkę.

Najlepszy

Nie ma minusów co do jakości kremu. Leczy, natłuszcza, chroni. Cera jak u niemowlaka.
Plusy- dobrze się wchłania, do suchej cery idealny; rano skóra jest gładka i nawilżona; nie zostawia dziwnej warstwy jak większość kremów, która ani nie nawilża ani nie chroni. Utrzymuje w dobrym stanie wyleczony trądzik. Nie powoduje żadnych zaskórników ani niespodzianek. Idealny przy leczeniu izotekiem.
Minusy- Najgorsze opakowanie, bardzo niehigieniczne.

Krem idealny do cery suchej i wrażliwej. Najlepszy!!!

Długo szukałam kremu który podoła mojej bardzo suchej skórze. W zasadzie większość kremów nawilżało tymczasowo, albo po prostu stwarzało wrażenie nawilżenia tworząc warstwę ochronną. TEN krem jest inny. To co robi z moją skórą jest niesamowite. Używam go na noc i rano moja skóra wygląda na bardzo zdrową i świeżą, a do tego jest odp nawilżona.

PLUSY:
+ dobre nawilżenie
+ delikatna formuła
+ delikatny zapach/ w zasadzie prawie brak
+ wydajność

MINUSY:
- cena, ale przy tym jest wydajny, więc jakość do ceny jest adekwatna

marcelina zawadzka o opryszczce

Super

Krem o naprawdę zachwycającym składzie. Łagodny, nawilża, nie zapycha. Puki co z zakupu jestem bardzo zadowolona i kremik na pewno jeszcze nie raz się u mnie pojawi. Moja cera zyskała na blasku i stała się promienna. Super

zapowiadało się pięknie

Kosmetyki Sylveco są bardzo chwalone za działanie jak i naturalny skład. Był to mój pierwszy produkt tej firmy, co zauważyłam?

- krem jest bardzo tłusty
- wchłania się wolno
- skóra była nawilżona
- czytając obietnice producenta, wywnioskowałam że krem powinien być dobry dla mojej mieszanej skóry ze względu na działania antybakteryjne i oczyszczające, jednak po miesiącu stosowania zauważyłam kaszke na czole -
i tu musiałam przerwać jego stosowanie

Zdecydowanie TAK

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zapychania i powstawania niedoskonałości. Długo szukałam kremu zarówno na noc i na dzień, ale już mam :) Ze względu na to, że krem jest dość tłusty, stosuję go przeważnie na noc. Jednakże zdarzyło mi się go użyć parę razy na dzień i dość ładnie się wchłonął.

+ odżywiona, promienna cera
+mam wrażenie, że u mnie wycisza niedoskonałości
+skład
+ rano buzia jest świeża, nie świeci się
+ dość wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ zapach dla mnie neutralny
+ wygodny słoiczek, łatwo zużyć 100% kremu

- jak dla mnie nie ma

Polubiliśmy się i przed nami na pewno jeszcze nie jedno zużyte pudełko :) Na zimę idealny.

Numer 1

Długi czas szukałam kremu, który będzie wreszcie działał na moja skórę. Mam skórę bardzo bardzo suchą. Potrzebowała bardzo dużego nawilżenia, wręcz natłuszczenia. Zmieniając pielęgnacje na jesienno-zimową stwierdziłam ze go kupię... niewiele osób było nim jakoś specjalnie zachwycone ze względu na jego tłustość, ale stwierdziłam, że spróbuje! I to był strzał w 10. Używam go rano i wieczorem. Moja skóra go dosłownie wypija!
Zalety:
- małe śliczne opakowanie i słoiczek (genialnie zaprojektowane),
- dołączona ulotka jakie składniki i jak używać
- utrzymuje ładnie lekki makijaż (w moim wypadku),
- napina skórę, wygładza, rozjaśnia,
- nie powoduje nowych wyprysków, a goi już te istniejące,
- po około miesiącu wygoily się wszystkie wypryski na twarzy pomimo tej tłustej faktury kremu,
- całkiem ciekawa cena,
- łatwo dostępny (w wielu miejscowych sklepach zielarskich czy sklepach bio),
Wady:
Jeśli miałabym jakieś wady się doszukiwać to moge powiedzieć, że zapach. Jest dosyć mocny i ziołowy, ale nie jest wyczuwalny długo ani nie drażni.
Ogólnie jak dla mnie 5/5

świetny ale trzeba go "ujarzmić"

Musze zacząć od tego, że krem jest naprawdę tłusty! Mam tu na myśli prawdziwe mazidło, zostawiające grubą tłustą warstwę. Kompletnie nie nadaje się pod makijaż, każdy podkład na nim pływa. Nie wchłania się wcale, dlatego czekanie rano aby nałożyć makijaż to strata czasu. Mimo tego, zakochałam się w nim totalnie! Genialnie sprawdza się na noc, rano buzia jest napięta, nawilżona i pełna blasku. Świetnie regeneruje skórę pod oczami. Co do walorów estetycznych, to zapach jest mocny i ziołowy, nie wszystkim przypadnie do gustu. Konsystencja jest gęsta, przypomina mi masła z TheBodyShop. To sprawia, że jest ogromnie wydajny, używam go już ponad dwa tygodnie co wieczór a nie tknęłam go prawie wcale. Jestem też bardzo zadowolona z efektów jego działania, goi zmiany zapalne po wypryskach, nie powoduje powstawania zaskórników, co wydawało mi się prawie pewne ze względu na jego treściwość. Nie zauważyłam niestety aby rozjaśniał przebarwienia, ale dam mu szansę w tej kwestii, gdyż używam go jeszcze zbyt krótko.
Polecam to naprawdę genialny krem na noc z naturalnych składników w rozsądnej cenie.

Kuszący skład a efekty

Po przeczytaniu składu tego kremu musiałam go mieć. Lekko schodząca skóra z nosa, trochę niedoskonałości i niski poziom nawilżenia, sylceco miał pomóc.
Po pierszym tygodniu używania (ciut ciut kremu) zauważyłam, że żaden z 3 podkładów jakich używam nie jest w stanie się dobrze rozprowadzić na buźce. Jest zbyt tłusty.
Producent obiecuje wiele efektow, jednak po 4 miesiącach stosowania (na tyle wystarczył mi krem) nie zauważyłam, żeby skórki z nosa zniknęły. Co do natłuszczania- krem to robi aż za mocno, z kolei wcale nie nawilża... przebarwienia też nie znikały.
Chyba nie jest odpowiedni dla skóry między 20 a 25 r.ż...
Mam mieszane uczucia- skład świetny ale efekty znikome...

W końcu fajny krem do twarzy

Mam cerę mieszaną, z problemami (wypryski, rozszerzone pory)
Miałam używać tylko zimą, na mrozy... ale wiosna za pasem, a ostatnio nałożyłam go z ciekawości na noc.

Efekt: skóra przyjemnie nawilżona, gładka, jędrna.
Rano zauważyłam, że wypryski znacznie przybladły. a skóra dalej jest miła w dotyku.

Jest ZNACZNIE lepszy, niż lekki krem nagietkowy, z którym kupiłam go w zestawie.
Pomyśleć, że uważałam, że będzie za tłusty dla mnie...
W moim wypadku muszę tylko mniej nakładać na czoło niż na pozostałe partie twarzy i jest idealnie.
Polecam!

Używam tego produktu od: z przerwami kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno

rewelacja

Borykam się z poważnym trądzikiem już siódmy rok, musiałam przerwać leczenie izotekiem z powodu groźnych skutków ubocznych. Chemia obecna wszędzie, w dziesiątkach antybiotyków, specyfików zewnętrznych zrujnowała mój żołądek, ba, organizm. Kolejne leki nie działały, stan cery coraz gorszy.
Blizny potrądzikowe, ropne gule, wysyp po wszystkim.
Doszłam do wniosku, że należy wyeliminować całą tę tablicę Mendelejewa, która zamiast pomagać, szkodzi...
Najpierw podkład mineralny, później krem Physiogel. Niestety - gliceryna, parabeny... Nie zwracałam na to uwagi, myśląc, że skoro hipoalergiczny i bezzapachowy to po prostu cera, jej stan się nie poprawia i tak już musi być.

Do czasu odkrycia Sylveco i cudownej gamy kremów.

+ SKŁAD! wspaniały skład, nieuczulający, nie zatykający porów mimo olejów, prawdziwie odżywiający zmęczoną, podrażnioną i w opłakanym stanie skórę twarzy!
+ delikatny, wręcz neutralny ziołowy zapach
+ konsystencja, treściwa
+ poprawia koloryt skóry, wypryski bledną
+ cera jest uspokojona, suche skórki znikają
+ 30 zł nie jest wysoką ceną za tak dobry i skuteczny specyfik (jestem oszczędną osobą i wiem co mówię :D)
+ nareszcie pożegnałam się z uczuciem ściągniętej skóry nawet gdy go nie zastosuję - działa... naprawdę odżywia, długotrwale nawilża...
+ jest wydajny

+/- jest tłusty, dlatego solo nadaje się raczej tylko na noc, ALE - ja znalazłam sposób na używanie go na dzień - po umyciu skóry (bez żadnych wysuszających żeli - tonikiem i następnie samą wodą, przy tym polecam poczytać o metodzie OCM którą stosuję na noc i stan buzi poprawił się diametralnie) nakładam odrobinę na jeszcze mokrą twarz i delikatnie osuszam ręcznikiem. i wilk syty i owca cała :) nie roluje się pod makijażem a buźka jest super miękka i nawilżona

Podsumowując: idealny :) opatrunek. dla buzi mega wrażliwej, która przetestowała już WSZYSTKO i myślała, że nic nie pomoże - strzał w setkę, nie w dziesiątkę. super kremik, super skład, cena przystępna, czego chcieć więcej. powrócę na pewno, przy czym lubię też lekkie kremy z gamy Sylveco. chociaż nie robią krzywdy, to lista składników jest już nieco dłuższa - wolę uważać i pozostanę raczej przy tym :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

mój ratunek

po próbach z wieloma kremami dla mojej bardzo wymagającej skóry ten w końcu naprawdę się sprawdził, dobrze nawilża, szybko się wchłania, zmniejsza zaczerwienienia i przede wszystkim przyspiesza gojenie się pozostałości po wszystkich niemiłych niespodziankach ;)

nadaje się również dla skóry atopowej

minusem może być zapach ale moim zdaniem wystarczy się do niego przyzwyczaić bo nie jest brzydki ale po prostu specyficzny i używając kremu na noc nie przeszkadza wcale

kolejny minus dla niektórych to pewnie też cena ale moim zdaniem jak na tak dobre działanie i to że wystarcza na miesiąc nie jest wcale aż taka wysoka

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego