Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Golden Rose, Ultra Rich Color Lipstick Creamy (Kremowa pomadka do ust)

Golden Rose, Ultra Rich Color Lipstick Creamy (Kremowa pomadka do ust)

Pojemność 4,5 g

Masz wciąż problem z wysuszonymi ustami na których pomadka nie utrzymuje się zbyt długo? Nowa seria pomadek Golden Rose zapewni Twoim ustom super nawilżenie, a jednocześnie pokryje je nasyconym kolorem, który utrzyma się przez cały dzień. Dzięki kremowej konsystencji rozprowadza się łatwo, idealnie pokrywając usta intensywnym kolorem. Bogata w składniki odżywcze receptura gwarantuje ustom odpowiedni poziom nawilżenia i pielęgnacji. Masło shea zmiękcza i koi wysuszone usta natomiast witamina E stanowi naturalny filtr przeciwsłoneczny.

Mocny kolor

Kolor jaki posiadam to 49 - bardzo ognista czerwień.
Pomadka moim zdaniem słabo nawilża, jednak warto ją zakupić dla super mocnego koloru. Kolor jest matowy i przyjemny dla oka. Trwałość średnia - do godziny, a potem trzeba poprawić, zwłaszcza przy jedzeniu/piciu. Opakowanie bardzo eleganckie i trwałe. Pomadkę mam od roku i nigdy nie otworzyła mi się w torebce :)
Dzięki niskiej cenie można nie zwracać uwagi na małe wady

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507481].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemnie kremowa

Mam odcień 44. Z pomadki jestem zadowolona, bo mało zapłaciłam, a jakościowo jest lepsza od niektórych droższych, które posiadam. Pomadka ma ładny, kremowy różowy odcień. Utrzymuje się na ustach średnio, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. Ma fajną, kremową konsystencję, szybko się nią maluje usta. Ładnie pachnie. Nie rozmazuje się i nie wysusza ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236431].usefull || 0 }}% pomocna.

Super !!!

Mam kolor 52 i zamierzam kupić kolejne. Nie sądziłam, że po matowej wersji pokocham coś innego. Ale to jest cudo. Ze względu na moje popękane usta musiałam pożegnać tamtą wersje. Ta pomadka nie dość, że nie podkreśla tak bardzo suchych skórek, wygląda super na ustach(piękny satynowy efekt, nasycony kolor), to jeszcze utrzymuje się naprawdę ok, zjada się przyzwoicie. Za taką cenę naprawdę warto ją mieć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160051].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

Świetna szminka. Golden Rose niezawodne jak zwykle.

Przekonałam się do szminek tej marki i teraz eksperymentuję z kolorami. Z tej serii kupiłam niedawno kolor 51- intensywny róż, wpadający w fiolet/fuksję. Bardzo wyrazisty efekt, długo utrzymujący się (4-5 godzin). Kiedy zaczyna schodzić z ust (schodzi bardzo równomiernie) wystarczy lekko przejechać szminką i efekt znowu jest tak samo trwały i wyrazisty. Polecam, sama zamierzam kupić jeszcze coś w innych odcieniach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030341].usefull || 0 }}% pomocna.

nie na moje usta

odcień różu pięknie wygląda na ustach... koleżanki :(
na moje usta niestety szminka się nie nadaje - podkreśla suche skórki, wałkuje się/waży - mam skórę skłonną do przesuszeń, starałam się zadbać o usta, uparcie nakładałam po tym szminkę wiele razy, ale bez zmian, po prostu muszę poszukać innej
koleżanka jednak jest zadowolona :)

podsumowując:
-nie nadaje się do suchych ust
+jeśli już komuś odpowiada, to jest świetna! piękne odcienie i trwałość mega jak na tą cenę

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980120].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo !

+cena, kupiłam ją za niecałe 8zł;
+idealnie napigmentowana;
+nie podkreśla suchych skórek;
+duży wybór kolorystyczny;
+ładne i schludne opakowanie;
+długo utrzymuje się na ustach, wgryza się;
+\'zjada się\' równomiernie;
+zapewnia idealne krycie;
+mam kolor 53, intensywnie różowy, w słońcu widoczne są złote drobinki nadające mu połysku;
+bardzo wydajne;

-dostępność;
-trzeba dać jej chwile na wyschnięcie, w przeciwnym razie będzie się rozmazywać;

Bardzo lubię pomadki z GR, to kolejna seria przypadająca mi do gustu :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze kupione, na pewno nie ostatnie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925897].usefull || 0 }}% pomocna.

intensywny kolor

Kolor pomadki jest niesamowicie intensywny! Używałam odcień łososia, wymieszanego z beżem i muszę przyznać, że za taką cenę (ok. 12 zł) nie spodziewałam się tak pozytywnego efektu. Miłe zaskoczenie.

Pomadka długo trzyma się na ustach i daje porządne krycie. Jest odporna na jedzenie, picie, nie zmywa się szybko, trwale utrzymując się na ustach do kilku godzin. Zamknięta w bardzo klasycznym, eleganckim opakowaniu nadaje klasy kobiecie, która ją nosi w torebce.

O ile sama pomadka nie nawilża specjalnie ust, to niestety nie mogłam jej stosować, gdy miałam zbyt suche usta, bo wtedy "wałkowała" mi się na ustach i suche skórki były z daleka widoczne. Smarowałam wcześniej usta kremem i pozbywałam się skórek. Usta do tej pomadki muszą być idealnie nawilżone, wtedy efekt murowany! Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840622].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA!

Mam kolory: 48- intensywna czerwień z pomarańczową nutką, 53- intensywny róż, 94- fioletowo-różowy, 124- ciemna czerwień, 128- jasny koral, 129- kremowa, cielisto-łososiowa

Plusy:
- kolory bardzo intensywne, nawet cielista przy pierwszym pociągnięciu daje 100% krycie
- cena! ok 12 zł
- trwałość- trzyma się na ustach standardowo ale porządnie, czyli przy jedzeniu i piciu ją "zjadamy" ale nie spływa z ust, ma odpowiednią konsystencje ani nie jest specjalnie lejąca ani za sucha (nie wysusza ust). Można dodatkowo przedłużyć jej trwałość wklepując w pomalowane usta odrobinę pudru matującego lub transparentnego.
-dostępność: oddzielne stanowisko w centrum handlowym, które jest tuż obok mnie ;-)
- bardzo wydajne

+/- może podkreślać suche skórki, dlatego wcześniej trzeba zadbać o usta, albo po nałożeniu szminki posmarować je kropelkę błyszczyku.

Dla mnie rewelacja, kolekcjonuje szminki, a te są tanie i mega intensywne!

Używam tego produktu od: 6 mc-y
Ilość zużytych opakowań: to dopiero początek, 6 zaczętych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814600].usefull || 0 }}% pomocna.

Moj ideal^^

Wybralam odcien 57- sliczny matowy roz. Jestem ta szminka oczarowana^^

Opakowanie- bardzo ladne, poreczne, zamykane na klik, szminka wyglada jakby byla z drozszej polki

Trwalosc- mam wrazenie ze jest nie do zdarcia, trzyma sie caly dzien

Nie wysusza

Zapach jest nie wyczuwalny na ustach

Konsynstencja ani tepa ani mega kremowa, wedlug mnie idealna

Nie zjezdza z ust, nie roluje sie, ale moze podkreslic suche skorki

Duza gama odcieni

Juz widze ze bedzie wydajna

Z czystym sercem polecam:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804606].usefull || 0 }}% pomocna.

mega trwałość za 12zł!! SZOK!!!!

mam nr 49: neutralną czerwień..idealną nie zimną i nie ciepłą. Intensywną

Wcześniej na "mikołajki" dostałam od mamy zestw 4 próbek 2 matowe(róż i ta czerwień) 1 diamentową i jedną błyszczacą. i tak mi sie ta czerwień spodobała że po wykorzystaniu tych 4 próbek poleciałam kupić mój nr 49!!

Szminka ma same plusy:
+Idealna czerwień w której nawet ja super wyglądam..Nie wulgarnie tylko naturalnie
+Idelanie kryje, nie spływa..(jest z tych suchych)
+ MEGA HIPER SUPER TRWAŁA. jakby się po kilkunastu sekundach wrzerała w wargi i Można pić,jeść ,całować się , rozmawiać, oblizywać usta a ona trwa i trwa.. po 3-4h zaczyna troszeńkę osadzać się na szklankach ale dalej trwa...Do tego stopnia jest trwała że po zmyciu mamy "zabarwione usta"
+starczy na wieki

minusik: uważajcie ..2-3 x pod rząd ją użyjecie i przesuszą się wam usta..no ale To nie problem. Wazelina i balsam na noc i jest ok.

nie stosuje codziennie szminek.Ta jest na "szczególne chwile" lub by poprawić sobie humor .
Jej piękny kolor i mega hiper trwałość przebije wszystko. Tylko ONA..i to za śmieszne 12zł!!!! SZOK!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 szt (zużyte 4 próbki)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775629].usefull || 0 }}% pomocna.