pH 5,5 Naturally Soft, Żel pod prysznic z mleczkiem z owsa i pomarańczą

pH 5,5 Naturally Soft, Żel pod prysznic z mleczkiem z owsa i pomarańczą

Orzeźwiający żel pod prysznic zawiera naturalne mleczko z ziaren owsa oraz wyciąg z pomarańczy. Dokładnie oczyszcza i orezeźwia skórę pozostawiając ją miękką i nawilżoną jeszcze długo po umyciu. Specjalna formuła współgra z pH zdrowej skóry które waha się naturalnie między 4,5 a 6,5.

Prysznic z tym mleczkiem to sama przyjemnosc

Pytanie- czy te mleczko jest ciagle dostepne w tej samej butelce?

Recenzja-co tu duzo gadac-zapach tego mleczka pod prysznic jest obledny!Przepienie,delikatnie pachnie pomaranczowo z nutka czegos...tylko nie wiem czego...calosc tworzy przesliczny zapach,ktory roznosi sie w calej lazince kiedy sie "szalerujemy".Mleczko nie jest geste,ale kremowe,swietnie sie pieni i dobrze myje skore.Nie wyszusza.Skora pozostawia delikatnie pachnaca.Woooow uwielbialam te mleczko,ale dawno go nie widzialam,byc moze wycofane?Polecam zdecydowanie jesli ktos jest zmeczony ciezkimi zapachami Dove...te mleczko robi wrazenie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: zuzylam dwa opakowania

dobry

Po prostu dobry żel. Łagodny dla skóry, odpowiednio pieniący się, wydajny i tani jedynie zapach nie przypadł mi specjalnie do gustu, ale nie do tego stopnia by mi przeszkadzał. Polecam

Fajniutki

Naprawdę godny polecenia żel. Ma świetny, naturalny zapach i fajnie nawilża skórę. Nie wywołuje podrażnień. Jest przyjemny w użyciu. Co do wydajności - średnia, jednak cena nieduża więc można wybaczyć. Polecam.

Dieta na AZS

Ach co za zapach!

zaczne od tego, że zdecydowanie wole takie kremowe żele (jak ten) niż zwykłe żele - więc za to już na wstępie 1 * :)
Druga * za przystępną cenę
Trzecia * za piękny, naturalny zapach - nie czuć chemią i sztucznidłem
Czwarta * dobrze nawilża, pielęgnuje, wygładza, skóra jest przyjemniutka i mięciutka po kąpieli
Piąta * jest bardzo wydajny - nie używam gąbki lecz siateczkowej myjki a na nią wystarczy odrobinka i już się robi bujna pachnąca piana

Zapach obłędny

Żel o fajnej konsystencji, taki krem-żel, nie za gęsty, ale też nie przelewający się między palcami. I co dla mnie ważne biały i kremowy, a nie typowo przezroczysto żelowy, których nie cierpie.Delikatnie nawilża i bardzo odświeża ciałko, które jest mięciutkie i pachnące. Zapach obłędny, długo się utrzymujący i świeżutki. Butla ogromna, teraz w innym, ładniejszym opakowaniu i chyba też bardziej poręcznym.

***

Kupiłam w promocji 3 opakowania- wydajny, gęsta konsystencja, ładny zapach, ale przy dłuższym stosowania staje się trochę duszący... ale ogólnie jet fajny :)

fajny

bardzo fajny, mam sucha skore i dla mnie jest ok, nie podraznia, nie wysusza, ma mily zapach, dobrze sie rozprowadza, skora jest po nim mila i delikatna, nie uczula, poza tym cena jest dosyc niska.

bardzo dobry

Żel jest naprawdę niezły !!! Dobrze nawilża, ma sympatyczny zapach, starcza na długo i jest naprawdę tani ! Używałam go kiedyś przez dość długi czas, więc teraz trochę mi się znudził :) Ale mogę go polecić z czystym sumieniem

nawilża i pielęgnuje!

jest super, nawilża, można nie używać balsamu, nie uczula i nie podraznia, bardzo wydajny:), cena przyzwoita! po prostu nie mam sie do czego przyczepić. zresztą pozostałe mleczka z tej serii (z miodem i migdałem) są takie same, i szkoda że są oceniane oddzielnie, bo pewnie byłyby liderem tej kategorii...

używam go od pół roku

Milusi

Orzeźwia, ładnie się pieni i spłukuje, nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry, jest dość gęsty i wydajny. Bardzo go lubię, prysznic z nim to przyjemność. Zapach ładny, orzeźwiający ale nie nachalny. Polecam.

świetny

Gęsty, jak mleczko. Ładnie pachnie. Świetnie się pieni i dobrze spłukuje. Dobrze myje, nie wysusza, nie podrażnia. Lekko wygładza, pielęgnuje i nawet lekko nawilża, chociaż od tygodnie nie używałam balsamu, skóra przy jego używaniu nie przesuszyła mi się dramatycznie. Wydajny.

polecam

ladnie pachnie, dobrze myje,bardzo przyjemny w stosowaniu.stosuje pod prysznicem po silowni.skora po nim jest miekka, nie musze wtedy nakladac balsamu.