Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Pojemność 1,6 g

Kredka do brwi ze szczoteczką dostępna w 3 odcieniach:
- 010 Blond But Brow`d,
- 020 Date With Ash-ton,
- 030 Brow-n-eyed Peas.
- 040 Don't Let Me Brow'n

Świetna

Kupiłam tą kredkę zachęcona recenzjami blogerek/vlogerek i jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie formuje i maluje brwi, długo się utrzymuje, wygląda naturalnie, nie podrażnia, jest wydajna i wygodna w użyciu. Jak najbardziej polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607701].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i tania

Produkt tani i dobry, jak w tytule. Spełnia swoje zadanie, można nim nadać naturalny jak i wyrysowany efekt. Jest mięciuchna, co sprawia, że mejkap brwi jest naprawdę przyjemny!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600461].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubieniec!

Kredkę poleciła mi kuzynka i całkowicie się zakochałam! Kolory są przede wszystkim naprawdę bardzo fajnie wybrane, na pewno każdy powinien znaleźć coś dla siebie (osobiście posiadam ją w odcieniu Don't Let Me Brown). "Czesadełko" to ogromny atut, kredka nie jest zbyt miękka, ani zbyt twarda, pozostaje na brwiach przez długi czas i wygląda bardzo naturalnie, pozwala na precyzyjne "dorysowanie" brwi (w moim przypadku to początek brwi) i jest meeega wydajna!
Jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to zatyczka, która często spada i bardzo łatwo ją zgubić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577701].usefull || 0 }}% pomocna.
Polki w mieście konturowanie oczu

Fajna

To mój pierwszy i jak dotąd jedyny produkt do brwi, ale muszę przyznać że bardzo przypadł mi do gustu. Po pierwsze jest bardzo wydajny, używam go ponad pół roku i widzę że wystarczy jeszcze na wieeele miesięcy. Jeśli chodzi o opakowanie (jeśli można o nim mówić w przypadku kredki ;) to bez wątpienia ,,czesadełko" jest ogromnym jej plusem. Jedynym problemem jest cały czas odpadająca zakrętka :-/ Aplikacja jest wygodna, ciężko przesadzić, a nawet gdyby to łatwo można to naprawić wspomnianym już grzebyczkiem ;) Mój kolor to 020, jest raczej chłodny i (mam nadzieję ;) nie odznacza się raczej od moich brwi :) Jeśli chodzi o efekt woskowego utrwalenia to trzeba jej dać na prawdę sporo żeby go uzyskać. Na koniec plusik za to że nie rozmazuje się w ciągu dnia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568756].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Jest bardzo przyjemna w użyciu, można nią uzyskać delikatny efekt dorysowania pojedyńczych włosków jak i mocniejszego podkreślenia. Miękka ale nie za miękka, trwała i wydajna. Duży plus za bardzo fajną szczoteczkę. Myśle, że ten produkt zostanie ze mną na długo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563891].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita

Z tą kredką zaczęłam swoją przygodę z makijażem brwi. Jest przyjemna w użyciu, jest miękka, łatwo się rozprowadza, duży plus za grzebyk, który świetnie wyczesuje brewki. Jest dość wydajna, trwała, trzyma się na brwiach cały dzień. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kolor, mam ją w odcieniu 04 i jak dla mnie jest zbyt ruda. Naprawdę polecam, jest idealna na co dzień.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561011].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z ulubionych!

Nigdy wczesniej nie używałam kredek do brwi , trafiłam na tę i dziś nie wyjdę z domu bez użycia jej. Ma odpowiednią miekkość i nie rozmazuje się w czasie dnia. Moj kolor to Don't let me brown , idealnie wtapia się między włoskami i nie tworzy grudek.Dodatkowo bardzo łatwo się ją temperuje , wielku plus za spiralkę do wyczesywania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553986].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Kupiłam kredkę na promocji w naturze i szczerzę mówiąc sprawuje się całkiem dobrze, kupiłabym nawet bez promocji. Mam najciemniejszy odcień, który świetnie dopasowuje się do koloru moich ciemno brązowych/czarnych brwi. Sama w sobie jest średnio miękka ale idealnie da się nią wyrysować kontury i pouzupełniać przerwy w brwiach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544526].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem spoko

Posiadam nr 030

Kolor jest cieplejszy niż można by się tego spodziewać. Kredka jest miękka. Plus za szczoteczkę na drugim końcu, jest to bardzo wygodne - niestety, po pewnym czasie skuwka poluzowała się (mam nadzieję, że nie odpadnie).
Jest dosyć trwała, lecz traci na intensywności w ciągu dnia.
Trudno nią wypełnić gęste brwi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531161].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tę cenę rewelacja

Jak w tytule, jedna z lepszych kredek w tej półce cenowej, a w promocji -40% to już w ogóle miodzio. Kredka ma uniwersalnych kolor (oceniam nr 020 'Date with Ash-Ton'), jest mięciutka, posiada spiralkę do wyczesywania. Dobrze się ostrzy, rysik się nie łamie. Do precyzyjnego wyrysowywania brwi jak również tylko do ich wypełniania - swoją rolę wypełnia wyśmienicie. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530921].usefull || 0 }}% pomocna.