Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Big Volume Lash Professional Mascara Natural BIO Formula (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 10,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara Big Volume Lash Natural BIO Formula to wyjątkowy kosmetyk, który w naturalny sposób upiększa i równocześnie pielęgnuje rzęsy. Sprawi, że staną się one niesamowicie wymodelowane, wyraźnie uniesione, pełne objętości oraz niesamowicie wydłużone. Perfekcyjnie wyprofilowana, giętka i elastyczna szczoteczka BOLD & FLEXY BRUSH precyzyjnie wystylizuje nawet najbardziej wymagające rzęsy, dając efekt gęstych i wyraźnie pogrubionych rzęs. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja szczoteczki dociera nawet do najkrótszych rzęs, dzięki czemu są one idealnie rozdzielone i pokryte intensywnym, czarnym kolorem. Opatentowana formuła tuszu oparta jest na naturalnych Bio komponentach. D - pantenol skutecznie uelastycznia i nawilża rzęsy od nasady aż po same końce. Naturalny wyciąg z wosku carnauba odżywia rzęsy, ekspresowo je regeneruje i zapobiega ich wypadaniu. Ekstrakt z Jojoby wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując jego strukturę. Naturalne pigmenty mineralne rewitalizują rzęsy, pobudzają je do wzrostu i chronią przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Zwyklak

Kupując ten tusz na samym początku nie wymagałam od niego spektakularnych efektów jak u jego innych rówieśniczych produktów. Zatem nie zawiodłam się.

+ Niska cena potrafi skusić każdego do zakupu i nawet do użycia tylko parę razy,
+ Dostępność w wielu drogeriach sieciowych jak i tych mniejszych,
+ Wydajność taka sama jak w przypadku wielu tuszy Eveline,
+ Nie wysycha szybko w opakowaniu,
+ Nie skleja rzęs,
+ Intensywna czerń,
+ Nie trzeba wycierać szczoteczki w trakcie tuszowania, ponieważ nabiera jego odpowiednią ilość,
+ Łatwo się zmywa,
+ Nie podrażnia i nie uczula,
+ Nie powoduje wypadaniu rzęs (nie wiem skąd taka historia tutaj na Wizażu).

- Nieestetyczny opakowanie tuszu, ponieważ napisy po czasie ulegają ścieraniu się przez co ciężko rozpoznać co to jest,
- Nie podkręca rzęs ani też ich w żaden sposób nie pogrubia,
- Szczoteczka dość elastyczna jednak nie rozczesuje rzęs idealnie i ciężko z dotarciem do tych najmniejszych.

PODSUMOWUJĄC chwilę go poużywałam do rzęs, a potem delikatnie tuszowałam nim brwi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527416].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit gdyby nie...

zastyga bardzo szybko. Kupowałam ten tusz wiele razy, głównie przez to że bardzo szybko zasychał i nie nadawał się do niczego (rozwadnianie go powodowało osypywanie się tuszu pod okiem). Gdyby nie ta jedna wada używałabym go nadal bo pięknie malował rzęski :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415876].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadzieja

Jestem ogromną fanką kosmetyków Eveline, ale z wielkim żalem przyznaję, że nie góruje ona w zakresie tuszów do rzęs, to już moje drugie rozczarowanie z tej firmy.
Tusz jest tępy, suchy, na szczoteczkę nabiera się go bardzo niewiele, przez co czuję się, jakbym walczyła z końcówką opakowania - ledwo po zakupie. Szczoteczka jest zbyt miękka, żeby cokolwiek nią wymodelować. Trwałość przecietna - bo zawsze, niezależnie od dnia, zostawia mi pandę pod okiem. Jest o tyle lepszy od wodoodpornej wersji, że da się go jakoś zmyć - wszystko inne niestety na minus, może oprócz ceny, ale i w tej kwocie mogę znaleźć coś o niebo lepszego.
Niestety, pozostanę wierna innym kosmetykom Eveline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360101].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście SEPHORA

Producent koloryzuje...

Uważam, że producent co do opisu produktu przesadza. W rzeczywistości jest to maskara przeciętna, z pewnością nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych... Pogrubienie? Owszem po nałożeniu 2-3 warstw. Podkręcenie i rozdzielenie? Przy jednej warstwie tak, nałożysz drugą i już są posklejane.... Pod koniec dnia posypuje się delikatnie pod okiem i niestety szybko zasycha w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166206].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny i niedrogi tusz

Najlepszy z dotąd używanych tuszy do rzęs. Ogromny plus za nieuczulającą formułę. Pogrubia, ładnie rozczesuje i lekko podkręca. Łatwa w użyciu szczoteczka silikonowa, poręczna, spełniająca swoją funkcję.
Duży plus za łatwy demakijaż.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144326].usefull || 0 }}% pomocna.

odradzam zakupu, ponieważ kierując się ceną można traić rzęsy

MINUSY:
* po miesiącu użytkowania zauważyłam, że stan moich rzęs znacznie się pogorszył tj. zaczęły mi masowo wypadać i stały się słabsze

PLUSY:
* tusz pogrubia i wydłuża
* rozczesuje rzęsy
* cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136641].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny :)

Bardzo dobry tusz, chociaż mam wrażenie, że troszkę się ostatnio popsuł. Świetnie rozdziela i wydłuża. Bez problemu można budować nim warstwy w zależności od oczekiwanego efektu. Mam długie rzęsy, ale raczej cienkie i jaśniejsze na końcach - jak go używam to mam piękną firanę! Formuła jest raczej sucha, więc czasami mogą się zdarzyć grudki. Ale ogólnie polecam. Ja na pewno kupię kolejne opakowanie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113641].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy tusz jaki miałam w rękach

Zalety:
+ wydłuża i pogrubia rzęsy
+ jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na około 3 miesiące, a tuszu używam na codzień w bardzo dużych ilośćiach
+ dobra cena
+ szczoteczka ma idealne wymiary, nabiera odpowiednią ilość tuszu
+ nie skleja rzęs
+ szczoteczka nie psuje się
+ wygodne opakowanie
+ nie osypuje się
+ nie pozostawia grudek
+ ma barszo fajną formułę

Minusów nie dostrzegam.
Dołączam zdjęcie moich rzęs, pomalowanych właśnie tym tuszem :)
Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: chyba pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110746].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niego wracam

Przetestowałam wiele tuszy w różnych przedziałach cenowych i nabieram przekonania że mascara to kosmetyk w który wcale nie trzeba inwestować kroci by uzyskać wymarzony efekt na rzęsach. Ten tusz to jeden z wielu dowodów który potwierdza moją tezę ;)
+Wydłuża moje liche rzęsy (Teraz po terapii odżywką wyglądają bajecznie po wytuszowaniu)
+Pogrubia- optycznie jest ich dużo więcej niż jest realnie
+Nie skleja (jak np. Collosal)
+Świetna szczoteczka- nie jest wielka, dobrze rozczesuje i maluje małe rzęski w kącikach oczu
+Kosztuje ok.17 zł, w drogeriach internetowych kupuję za ok. 11 zł więc cena jest pozytywna
+Starcza na ok.3-4 miesiące intensywnego użytkowania- nie żałuję sobie tuszu
+szczoteczka jest trwała- nie psuje się jak np. szczoteczka w Masterpiece Maxfactor\'a. Nabiera dobrą ilość tuszu więc nie trzeba jej wycierać przed użyciem
+Nie uczula i nie powoduje nadmiernego wypadania rzęs, łatwo się zmywa

Ma pewne mini wady ale nie psują one efektu jaki daje na moich rzęsach. Tusz:
-Nie podkręca moich rzęs. Bez zalotki nie mam złudzeń.
-Napisy na opakowaniu ścierają się po paru miesiącach w kosmetyczce
-Producent pisząc opis wpadł chyba w jakąś ekstazę i puścił wodze fantazji- z opisu wynika że ten tusz to najdoskonalsza, najnaturalniejsza odżywka która zdziała cuda i malucha zmieni w Porshe. Nie oszukujmy się- to tylko tusz :)

Polecam gorąco! Dla mnie to tani odpowiednik Maybelline Collosal z o niebo lepszą szczoteczką- bo wygodniejszą, bardziej precyzyjną. Warto go wypróbować. Przy obracaniu szczoteczki efekt niesamowity. Koleżanki chwaliły moje liche rzęsy pod niebiosa a to świadczy samo za siebie ;) Warto zwłaszcza za te pieniądze.

Używam tego produktu od: ok. Roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania tuszu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072971].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam.

Jedynym plusem tego tuszu jest szczoteczka, która zbieram czasem nadmiar innego tuszu.

Nie pogrubia, nie wydłuża, a już tym bardziej nie podkręca.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1060726].usefull || 0 }}% pomocna.