Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Big Volume Lash Professional Mascara Natural BIO Formula (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara Big Volume Lash Natural BIO Formula to wyjątkowy kosmetyk, który w naturalny sposób upiększa i równocześnie pielęgnuje rzęsy. Sprawi, że staną się one niesamowicie wymodelowane, wyraźnie uniesione, pełne objętości oraz niesamowicie wydłużone. Perfekcyjnie wyprofilowana, giętka i elastyczna szczoteczka BOLD & FLEXY BRUSH precyzyjnie wystylizuje nawet najbardziej wymagające rzęsy, dając efekt gęstych i wyraźnie pogrubionych rzęs. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja szczoteczki dociera nawet do najkrótszych rzęs, dzięki czemu są one idealnie rozdzielone i pokryte intensywnym, czarnym kolorem. Opatentowana formuła tuszu oparta jest na naturalnych Bio komponentach. D - pantenol skutecznie uelastycznia i nawilża rzęsy od nasady aż po same końce. Naturalny wyciąg z wosku carnauba odżywia rzęsy, ekspresowo je regeneruje i zapobiega ich wypadaniu. Ekstrakt z Jojoby wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując jego strukturę. Naturalne pigmenty mineralne rewitalizują rzęsy, pobudzają je do wzrostu i chronią przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Super

Ten tusz do rzęs naprawdę przypadł mi do gustu. Fajnie pogrubia i dokładnie rozdziela rzęsy. Dzięki temu, że ma kolorowe opakowanie bez problemu mogę znaleźć go w swojej kosmetyczce. Tusz nie osypuje się i jest naprawdę wydajny. Uwielbiam jego szczoteczkę.

Dobry produkt

Szukałam czegoś nowego, maskary z Maybelline znudziły mi się i cena ich mi nie odpowiadała. Przypadkiem stanęłam przy szafie Eveline i się wachałam. Mam złe wspomnienia z odżywką do paznokci 8w1, przez co strasznie zraziłam się do tej firmy. Koniec końców tusz wylądował u mnie w koszyczku dając ostatnią szansę dla Eveline. Jestem pozytywnie zaskoczona, na pewno do niego powrócę

Dobry, ale...

Tusz bardzo ładnie podkreśla rzęsy i rozdziela je. Jego czerń bardzo mi odpowiadała. Minusem tuszum który dyskwalifikuje go w moich oczach jest wywoływanie podrażnienia. Po aplikacji moje oczy łzawiły, co skutkowało rozmazaniem makijażu. Gdyby nie to, byłby jednym z ulubionych tuszy do rzęs.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

idealny - polecam!

tusz jest najlepszy jaki do tej pory miałam - nie skleja rzęs, nie zostawia grudek, nie kruszy się w ciągu dnia, dobrze się zmywa po całym dniu bądź całej nocy. bardzo efektownie pogrubia rzęsy, bardzo dobry produkt w jeszcze lepszej cenie

Może być

Tusz poleciła mi pani w Rossmannie, gdy zagadałam ją o nie-uczulające tusze. Do tej pory używałam Eveline Extension Volume 4D i wszystko było OK, jednak od pewnego czasu swędziały mnie oczy, miałam je brzydko zaczerwienione a mijało to tylko w te dni, w które nie tuszowałam rzęs.
Jak się on ma do moich oczu?
+ Nie uczula, nic nie swędzi, nie szczypie, nie ma wrażenia kłujących drobinek w kącikach oczu.
+/- Kolor ma bardziej ciemnoszary niż czarny. I jakby matowy. Na rzęsach wygląda w miarę dobrze, może nawet bardziej naturalnie niż taki całkiem czarny, ale chodzi o sam fakt (jeśli chciałabym kupić grafitowy, to bym szukała tuszu grafitowego, a kupując czarny spodziewałam się czarnego).
- Skleja rzęsy, nie jakoś tragicznie ale jak przeciętny tusz marki "bez nazwy". Po pomalowaniu rzęs muszę je przeczesywać czystą szczoteczką po zużytym tuszu, by je rozdzielić i zdjąć nadmiar tuszu i... grudek (punkt niżej)
- Ma grudki, praktycznie od drugiego użycia.
- Nie podkręca rzęs, co prawda, nie zależy mi na tym, ale skoro tak producent zachwala i reklamuje...
- Szczoteczka mi "nie leży", ale ja po prostu nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami (wyjątek to ta z tuszu wspomnianego wyżej),
Czy odżywia? Nie wiem, nie zauważyłam, żeby rzęs było więcej albo były grubsze czy ładniejsze. Ale nie wypadają, więc nie szkodzi ;-)
Czy go kupię? Jeśli po próbie powrotu do poprzedniego tuszu znowu oczy źle zareagują - to tak, kupię, innego wyjścia nie mam. Chyba że znajdę inny łagodny tusz, który bardziej mnie zadowoli.

Swietny tusz :)

Kupiłam go bardzo tanio na jakiejś promocji i nie wiązałam z nim zbyt dużych nadziei, ale okazał się naprawdę świetny. Najlepszy, jaki ostatnio miałam.

+ głęboki czarny kolor
+ pięknie podkreśla cienkie i jasne rzęsy - mocno pogrubia i lekko wydłuża
+ bardzo wygodna szczoteczka, nadaje się do malowania krótkich rzęs
+ łatwo i szybko się go nakłada
+ już po jednej warstwie widać efekt
+ nie czuć go w ogóle na oczach, nawet jeśli nałożę go dużo
+ nie podrażnia oczu, rzęsy są w super kondycji po zmyciu
+ trwały
+ nie robi grudek, nie skleja, szybko wysycha
+ wystarcza na długo, nie zasycha szybko w opakowaniu
+ cena

- opakowanie mogłoby być ładniejsze ;)

Mieszane uczucia...

Nie mam zdania na temat tej maskary, jednego dnia jest idealna, rzęsy wyglądają cudownie, a jednego mam ochotę wyrzucić ją przez okno, i sama nie wiem od czego to zależy.
Szczoteczka jest średnia, ale nie najgorsza, tusz sam w sobie daje radę.
Raczej wytrzymuje na rzęsach do kilkunastu godzin, rzęsy są ładnie wydłużone, ale przesadnie pogrubione. Taki średniak, w awaryjnych sytuacjach może być.

Zwyklak

Kupując ten tusz na samym początku nie wymagałam od niego spektakularnych efektów jak u jego innych rówieśniczych produktów. Zatem nie zawiodłam się.

+ Niska cena potrafi skusić każdego do zakupu i nawet do użycia tylko parę razy,
+ Dostępność w wielu drogeriach sieciowych jak i tych mniejszych,
+ Wydajność taka sama jak w przypadku wielu tuszy Eveline,
+ Nie wysycha szybko w opakowaniu,
+ Nie skleja rzęs,
+ Intensywna czerń,
+ Nie trzeba wycierać szczoteczki w trakcie tuszowania, ponieważ nabiera jego odpowiednią ilość,
+ Łatwo się zmywa,
+ Nie podrażnia i nie uczula,
+ Nie powoduje wypadaniu rzęs (nie wiem skąd taka historia tutaj na Wizażu).

- Nieestetyczny opakowanie tuszu, ponieważ napisy po czasie ulegają ścieraniu się przez co ciężko rozpoznać co to jest,
- Nie podkręca rzęs ani też ich w żaden sposób nie pogrubia,
- Szczoteczka dość elastyczna jednak nie rozczesuje rzęs idealnie i ciężko z dotarciem do tych najmniejszych.

PODSUMOWUJĄC chwilę go poużywałam do rzęs, a potem delikatnie tuszowałam nim brwi :)

Hit gdyby nie...

zastyga bardzo szybko. Kupowałam ten tusz wiele razy, głównie przez to że bardzo szybko zasychał i nie nadawał się do niczego (rozwadnianie go powodowało osypywanie się tuszu pod okiem). Gdyby nie ta jedna wada używałabym go nadal bo pięknie malował rzęski :)

Beznadzieja

Jestem ogromną fanką kosmetyków Eveline, ale z wielkim żalem przyznaję, że nie góruje ona w zakresie tuszów do rzęs, to już moje drugie rozczarowanie z tej firmy.
Tusz jest tępy, suchy, na szczoteczkę nabiera się go bardzo niewiele, przez co czuję się, jakbym walczyła z końcówką opakowania - ledwo po zakupie. Szczoteczka jest zbyt miękka, żeby cokolwiek nią wymodelować. Trwałość przecietna - bo zawsze, niezależnie od dnia, zostawia mi pandę pod okiem. Jest o tyle lepszy od wodoodpornej wersji, że da się go jakoś zmyć - wszystko inne niestety na minus, może oprócz ceny, ale i w tej kwocie mogę znaleźć coś o niebo lepszego.
Niestety, pozostanę wierna innym kosmetykom Eveline.

Producent koloryzuje...

Uważam, że producent co do opisu produktu przesadza. W rzeczywistości jest to maskara przeciętna, z pewnością nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych... Pogrubienie? Owszem po nałożeniu 2-3 warstw. Podkręcenie i rozdzielenie? Przy jednej warstwie tak, nałożysz drugą i już są posklejane.... Pod koniec dnia posypuje się delikatnie pod okiem i niestety szybko zasycha w opakowaniu.

bardzo fajny i niedrogi tusz

Najlepszy z dotąd używanych tuszy do rzęs. Ogromny plus za nieuczulającą formułę. Pogrubia, ładnie rozczesuje i lekko podkręca. Łatwa w użyciu szczoteczka silikonowa, poręczna, spełniająca swoją funkcję.
Duży plus za łatwy demakijaż.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki