Pielęgnacyjny krem do stóp - szałwiowy

Pielęgnacyjny krem do stóp - szałwiowy

Krem zawiera unikalną formułę ekstraktu z szałwi i oleju z drzewa herbacianego, która likwiduje podrażnienia i łagodzi stany zapalne skóry. Dzięki obecności w kremie mentolu, działa odświeżająco i rewitalizująco na zmęczone stopy. Aktywne składniki wnikają w głęboko zmiękczając i wygładzając szorstki naskórek. Krem szybko się wchłania pozostawiając przyjemny zapach. Przebadany dermatologicznie.

Cena: 3,50 zł / 100 ml

nawilżający krem do stóp

Plusy:
+ świetny, delikatny zapach - właściwie powiedziałabym, że jest to rzadkość jeśli chodzi o kremy do stóp, które często zawierają dużo mentolu, że nie mogę domyć rąk z jego zapachu
+ faktycznie kojący i przynoszący ulgę niewymagającym zbytniej pielęgnacji stopom, przeszłam jedną z drogerii wzdłuż i wszerz, większość kremów była ROZGRZEWAJĄCA co naprawdę ciężko mi zrozumieć
+ kremowa konsystencja, nie za lepka, nie za zbita
+ nawilża i pozostawia przyjemną skórę, ale tylko chwilę po nałożeniu

Minusy:
- obiecywano wygładzenie naskórka stóp, ja nie mam z tym raczej problemu, ale nie zauważyłam żadnego ciągłego efektu wygładzenia, tak jakby nie miał żadnej mocy
- dostępność i cena - ja kupiłam go w Carrefourze, i to za cenę dwukrotnie wyższą niż w opisie (plus 90 ml a nie 100)

Przyjemny krem do stóp i na pewno kupię go ponownie, jednak nie poradzi sobie już z choć trochę przesuszoną skórą czy szorstkimi piętami.

Lekki, na lato...

Ostatnio z uporem maniaka testuję wszystkie kremy do stóp dostępne w drogerii, toteż i ten nie uszedł mojej uwadze. Kosztował grosze, miał wygodne opakowanie (tubka!) , więc pomyślałam, że nie powinnam żałować zakupu nawet jeśli okaże się, że nie będzie mi odpowiadał. Już na samym począku spodobał mi się jego zapach - delikatny, ziołowy, ba, mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że poprawiający samopoczucie. Okazało się też, że krem ma właściwości chłodzące i naprawdę przyjemnie odświeża zmęczone, obolałe stopy, oj czuje się ten mentol...Niestety, nie nawilża dostatecznie i ciężko mu idzie z wygładzaniem szorstkiego naskórka, a przez gęstą konsystencję czasami nie mogę sobie poradzić z wydobyciem go z tubki, ale te wady rekompensuje mi cena. Na pewno nie nadaje się on stóp zniszczonych, obolałych, bo nie poprawi w sposób widoczny ich kondycji, ale myślę że będzie dobry dla stóp niewymagających, które potrzebują jedynie lekkiego, odświeżającego kremu na letnie dni. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

jest ok

Kupiłam zupełnie przypadkiem i jestem bardzo zadowolona. Duża tuba i niska cena, działa dobrze, wygładza nawilża i odświeża stopy. Ma ładny zapach. Uczucie relaksu stóp utrzymuje się dosyć długo. Tuba taka trochę mało atrakcyjna ale nie będę wybrzydzać. Uważam że ten krem świetnie spełnia swoja funkcję, ale na pewno trzeba go regularnie stosować bo za pierwszym razem nie powala skutecznością :D