Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Odżywka polecana go włosów najbardziej wymagających: suchych, zniszczonych i poddawanych częstym zabiegom stylizacyjnym. W połączeniu z szamponem z tej samej linii chroni włosy przed wysuszeniem, uszkodzeniami i rozdwojonymi końcówkami. Wzbogacona o kompleks Amino Pro-V pomaga uzupełnić składniki, które są kluczowym budulcem struktury włosów. Dzięki temu pozwoli zatrzymać wilgoć wewnątrz włosów, chronić je przed uszkodzeniami i neutralizować utratę wilgoci.
Linia Intensywna Regeneracja pomaga w usuwaniu już istniejących uszkodzeń i zapobiega im na przyszłość, a zawarty w niej specjalny system odżywek sprawia, że włosy odzyskują zdrowie i blask. Włosy stają się mocniejsze i bardziej sprężyste, miękkie i łatwe w układaniu, bez rozdwajających się końcówek.

Perfekcyjna!

To jedna z niewielu odżywek, której działanie można zaobserwować od razu po użyciu. Ona naprawdę działa! Na włosy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, na włosy kręcone, które z reguły są słabe i suche, na rozdwojone końcówki - szczerze polecam. Ta odżywka jest jak silnie działają serum i to się widzi. Minimalnie obciąża włosy, ale tego prawie się nie widzi, pachnie raczej neutralnie, ani brzydko, ani ładnie. Osobiście zagęściłabym jeszcze troszkę konsystencję.
Plusy
- nawilża
- łatwość użycia
- uzdrawia włosy
- mocno trzyma
- trwałość
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
brak

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

jest dobra

Kupiłam za namową koleżanki lecz niestety u mnie się nie sprawdziła więc nie kupię więcej.

Plusy:
+ ułatwia rozczesywanie
+ śliczny zapach
+ cena
+ wydajność
+ poręczne opakowanie

Minusy:
- nawilżenie słabe, tak samo jak obiecywana regeneracja włosów której nie zauważyłam

Jak dla mnie to zwykła odżywka, nic specjalnego

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie

zakupilam przez pomylke zamiast onnej z tej firmy. wydajna starcza na dlugo juz malailosc nalozona na wlosy znaczne je wygladza. natomiast efekt jest fatalny. wlosy sa sianowate pusza sie nie da sie ich nawinac na szcote i wymodelowac. w efekcie sa straszne oklaple, naelektryzowane. opakowanie jest praktyszne daje gwiazdki pol wole jednak miekkie tuby z ktorych da sie wiecej wycisnac, cena za wysoka , efekt bez gwiazdki ,wydajnosc gwiazdka, konsystencka pol
nie wiem czy dam sie namowic na jeszcze jakies produkty tej linii.

depilacja ciąża

Super!

Jak dotąd nie używałam lepszej odżywki:) Po rozjaśnianiu włosy miałam jak spalone siano, fryzjera nie widziałam bardzo długo, do tego suszenie, prostowanie, farbowanie... Do tego włosy szybko mi się przetłuszczają. Używam bez szamponu z tej serii, i:
+ widzę efekty! włosy bardziej miękkie, stan końcówek też się poprawił
+ wydajna, starcza na długo
+ nie przetłuszcza włosów
+ wygładza włoski
+ przyjemnie pachnie:)

Używam tego produktu od: nieregelarnie, przez około rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dziadowsko

Cholerna "odżywka" nie warta swej ceny. Śmierdzi okropnie, włosy po niej bardzo szybko się przetłuszczają, a co najważniejsze podczas stosowania nagminnie wypadają okropne cholerstwo. Nigdy więcej

Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Nie dla mnie

Odżywka jak każda z silikonami, daje efekt gładkich włosów, jednak nie regeneruje ich wcale. Jeżeli raz jej nie użyjemy nasze włosy znowu będą szorstkie i zniszczone. Odżywka nadaje się jeżeli będziemy jej używać codziennie, ja używałam jej co dwa dni, to drugiego dnia włosy były już suche i szorstkie.

Super.

Włosy sa po nim delikatne, odżywione, gładkie, lśniące i jedwabiste w dotyku.
Łatwo się po nim rozczesuje. Są piękne naprawdę zdrowe. A przynajmniej się takie wydają.:D
Minus za wysoką cenę, ale cóż,za jakość się płaci:)

Niezła.

Nie daje tak spektakularnych efektów jak odżywka z linii Restoratives, ale jako odżywka codzienna sprawdza się świetnie i jest dostępna w dużym opakowaniu.
\\nNajwyraźniej moje grube, proste i farbowane na czarno włosy kochają silikony, bo jak ostatnio spróbowałam je odstawić to wróciłam z podkulonym ogonem ...
\\nOmawiana odżywka jest wydajna, ładnie oblepia włosy jakimś specyficznym składnikiem, który nie obciąża, a jakby zalepia włos. Nie mam na głowie ciężkiego hełmu, a normalne, lekkie i błyszczące włosy, dające się bez problemu rozczesać.
\\nPrzesuszone końcówki też wyglądają dobrze.
\\nJakieś minusy?
\\nUżywam od niedawna, więc najwyżej jeszcze edytuję.
\\n-Na opakowaniu jest adnotacja, że odżywki tej nie należy stosować na skórę głowy. To informacja dla tych, którym wypadały po niej włosy,pojawiał się łupież,czy przetłuszczanie, a widziałam,że były takie narzekania w komentarzach. Czytajmy etykietki ;)
\\n-Nie leczy włosów. To pewne i wspomniane już w recenzjach.
\\n
\\n+Zapach... Nie przepadam za zapachem produktów Pantene, ale tu jakoś mi nie przeszkadza. Mógłby utrzymywać się krócej.
\\n+Użycie: łatwo się spłukuje,co nie znaczy,że można to robić niedokładnie. Ja dodatkowo stosuję odrobinę na same końcówki i nie spłukuję.
\\n+Dostępność i cena dobre. Ilość (400 ml) w stosunku do wydajności też mi odpowiada, dlatego wybrałam tą, a nie ulubioną Restoratives Program Odnowy.
\\n

Jak na "marketową" - bardzo dobra

Moje włosy są dość mocno przesuszone (same z siebie - są kręcone, codziennie "ciągnięte" na suszarce a czasami także prostowane). Cały czas testuję różne preparaty poprawiające ich kondycję i obecnie jestem na zestawie:
- szampon profesjonalny
- maseczka profesjonalna
- jedwab
w związku z tym, że włosy myję codziennie, potrzebuję czegoś przede wszystkim niekłopotliwego w stosowaniu, w przystępnej cenie, no i nadającego się do codziennego stosowania.

Pantene to taka odżywka w typie "silikonowych". Poprawia wygląd włosów, ale nie trwale - jeśli podczas następnego mycia nie użyje się odżywki, widać, że ich stan tak naprawdę nie poprawił się.

Na pewno efekt jest duuuuużo lepszy niż po elseve czy timotei. Niestety nie taki, jak po starym herbalu z dziką różą, którego już nigdzie nie można dostać :/

Jeśli ktoś szuka czegoś doraźnego, będzie zadowolony. Jeśli chodzi o autentyczną poprawę stanu włosów - nie obejdzie się bez profesjonalnych produktów do regeneracji. Podsumowując - Pantene to dobra odżywka jako towarzyszka dobrych maseczek/ampułek.

Plusy:
- wyraźnie poprawia wygląd włosów
- ułatwia rozczesywanie
- włosy są miłe w dotyku i się nie plączą
- bardzo wydajna
- przystępna cena

Minusy:
- trwale nie zregeneruje zniszczonych włosów
- nie nadaje się jako jedyny kosmetyk regenerujący w przypadku włosów przesuszonych

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 750 ml

Dobra

Odżywka jest świetna- kondycja włosów bardzo się poprawiła, są miękkie i błyszczące. Wydaje mi się, że mniej wypadają. Tania i wydajna, łatwo dostępna. Przy ciągłym używaniu trochę przeciąża moje włosy, więc używam jej 1-2 razy w tygodniu i daje świetny efekt. Polecam ten produkt zdecydowanie!

EDIT. Jednak nie jest taka idealna... Po dłuższym stosowaniu przesusza włosy, więc ma wielkiego minusa.

najlepsza

zdecydowanie jest to najlepsza odżywka, jakiej używałam. włosy po umyciu są miękkie, łatwo się rozczesują i dobrze układają. na moich grubych, kręconych włosach sprawdziła się świetnie.
mój odżywkowy kwc :)

cena w porządku, wydajność średnia i są lekkie problemy z wydobyciem kosmetyku do końca, ale i tak daję 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: duużo

Ah !

Świetna odzywka. Pozostawia włosy piękne, gładkie, miękkie, lśniące i są podatniejsze na układanie. Jest dosyć wydajna i cena też przystępna. W Rossmannie kupiłam ją na promocji. Używałam na zmiane z niebieską maseczką Dove i efekt cudowny ! Polecam tę odżywkę !