Schwarzkopf 3 Weather Taft, Xpress, Action XXX (żel do włosów mocny)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Xpress, Action XXX (żel do włosów mocny)

Pojemność 1 szt

Bardzo dobry i tani żel do włosów, który kupiłam zniechęcona Lorealem (Invisible żel i Out of Bed). Taft XPRESS trwale układa włosy, sprawia że jest ich optycznie więcej, nie skleja, pozostałości łatwo zmyć zarówno z włosów jak i z rąk. W porównaniu do konkurencji jest raczej tani. Po kilku godzinach wystarczy zmierzwić włosy palcami i efekt odnawia się :) Jestem naprawdę zadowolona.

nie pasuje mi

Zalety: jest tani i się nie lepi za bardzo. Nie skleja włosów, nie obciąża.Jednak na moich wlosach (cienkie i delikatne, ale nie podatne na układanie) oczekiwany efekt utrzymuje się bardzo krótko (ok 2h), później jest dokładnie tak jak było przedtem, a przecież nie będę tego (znaczy żelu) ze sobą nosić i poprawiać.Szczerze mówiąc zawiodlam się na tym produkcieIlość zużytych opakowań: Męczę sie z pierwszym :(

dobry

Całkiem niezły, z tego co widziałam w drogerii budzi duże zainteresowanie okolicznego dresiarstwa, hmm ;-) Osobiście wolę wersję supermocną, ten jednak także zasługuje na pochwałę.

Oceniam na 4.00

Dobry, dość tani - w porównaniu z np. L'orealem - produkt, jednak spodziewałam się bardziej efektu bardziej "XXL"; ten utrwala dość mocno, ale wciąż nie bardzo.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

mój ideał

Jak wyżej - bardzo polecam. Mam cienkie i mało puszyste włosy, ten żel jest jedynym, który tego nie podkreśla, a wręcz przeciwnie :) Dla mnie rewelacja.