IB Enhancing Emulsion II

IB Enhancing Emulsion II

Wyjątkowo bogata emulsja pielęgnacyjna. Usuwa napięcia i stres nagromadzone w ciągu dnia. Pozostawia skórę nawilżoną i jedwabiście gładką. Bogata w wyciąg z japońskiego jedwabiu.

Cena: 250 zł

bardzo bardzo dobry krem

tylko ta cena ;)
pachnie cudownie, swietnie sie rozprowadza, przez caly ranek czulam sie rewelacynie, taka odswiezona, zadbana. No i ta wydajnosc - wlasiciwe mozna uzywac przez miesiac.
nie podoba mi sie opakowanie - dosc ciezkie i trudne do upchania w torebce w przypadku podrozowania, co mi sie zdarza dosc czesto. No i ciezko wycisnac juz te ostatnie kropelki.
Co do dzialania, to wszystko juz tu zostalo powiedziane. Po prostu swietnie nawilza i odzywia skore.
Polecam dziewczynom, ktore maja problemy z cera albo bardzo wrazliwa skore - pozostale na pewno osiagna podobne rezultaty z czyms tanszym ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

naprawdę dobry kosmetyk

Pora ocenić ten kosmetyk - właśnie zużyłam całe 100 ml. Przyznaję, że trwało to kilka ładnych miesięcy i naprawdę jest to niezwykle wydajna emulsja. Za to duży plus. A teraz do właściwej oceny: Bardzo podoba mi się konsystencja kosmetyku, forma lekkiej, świeżej emulsji, którą mozna "nalać" w zagłebienie dłoni, ogrzać i dopiero nałożyć na twarz. Efekty stosowania, poza czystą przyjemnością sensoryczną, to bardzo dobre nawilżenie, wygładzenie skóry i wzmocnienie oraz blask. Mam mieszaną skórę z tendencją do przesuszenia na policzkach i na okres wiosny i lata ta emulsja była ideałem, teraz na zimę byłaby zdecydowanie za mało bogata, testowałam już wersję "enriched" i to jest to, co zimą by mi bardzo odpowiadało... Dodam jeszcze, że stosowałam emulsję w połaczeniu z lotionem II, co w moim odczuciu zwiększało efektywność działania. Generalnie polecam z czystym sumieniem.

po prostu swietny

swietna emulsja,krem .szybko sie wchlania,buzka jest niesamowicie gladka,ale to pewnie za sprawa silikonu.uzywam na twarz i szyje.nie podraznia.zapach bardzo przyjemny.wogole bardzo komfortowy kosmetyk,szkoda tylko,ze drogi.ale warty swojej ceny.odejmuje jedna gwiazdke za opakowanie.troche ciezko mi wydobyc resztki kosmetyku ze szklanej buteleczki.dobrze,ze krem jest w postaci lotionu,bo jakby byl ociupinke gesciejszy ,to jego wydobycie byloby nie mozliwe.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

wspanialy

Chociaz uzywam tego kosmetyku dopiero od tygodnia, moze dwoch, wydaje mi sie, ze juz moge podzielic sie wrazeniami, ze to doskonaly kosmetyk.
Dostarcza skladnikow odzywczych skorze, a mnie wiele przyjemnosci podczas stosowania.
Pieknia, elegancka flaszeczka ma niestety pewna wade - nie ma pompki i trudno "wydobyc" z niej emulsje.

14.04.2004
Wciaz jestem ta emulsja zachwycona. Gdyby istniala taka mozliwosc dalabym jej 6-ta *.

pielęgnacyjne cudeńko

Brawo, teraz mogę o tym kosmetyku powiedzieć: pielęgnacyjne cudeńko i dodatkowo elegancka ozdoba łazienki. Świetnie sprawdził się jako krem miejski. Ze swoją opinią czekałam tak długo, ponieważ chciałam być pewna tych 5 gwiazdeczek. Dodam, że stosuję go łącznie z lotionem IB II. Początkowo drażnił mnie w lotionie wyczuwalny zapach alkoholu, ale potem "zapomniałam" o nim. Te dwa produkty pielęgnacyjne stosowane razem (zresztą takie jest zalecenie producenta, kosztowne co tu dużo pisać)czynią, ba, uczyniły na mojej buźce cuda. A ten zapach, niebiańska konsystencja, subtelny kolor - poezja! Buzia rewelacyjnie nawilżona, odżywiona, pełna blasku, po prostu żyje, "emanuje" szczęściem!!! Początkowo minusem był fakt, że emulsja nie zawiera SPF, ale z minusa uczyniłam plus, bo swobodnie mogę stosować te kosmetyków do wieczornej pielęgnacji, a w ciagu dnia używam fluidu Kanebo z SPF 10 i to mi zupełnie wystarcza. Kosmetyk drogi, ale godny polecenia, aha ma 100 ml, a nie 50 ml, jak to zwykle bywa. Może teraz cena nie będzie tak razić. Na lato wersja IB II dla osób z cerą tłustą i mieszaną może być trochę za "ciężka", proponuję spróbować Kanebo IB I. Dodam, że mam cerę mieszaną i jak na tak silny nawilżacz, nie spowodował na mojej twarzy "narodzin" krosteczek, co lubiły czynić inne bogate nawilżacze. Bla mnie bomba, doskonały Kosmetyk Wszech Czasów.

super krem

krem bardzo szybko sie wchłania i daje uczucie świeżości. bardzo dobrze nawilża i komfortowe uczucie nawilżonej skóry utrzymuje sie przez cały dzień.jest bardzo wydajny.uważam ,że jest wart swojej ceny.

japońskie cudeńko

Zgłosiłam - pora ocenić . Dla mnie cudo . Produkty KANEBO pielęgnują skórę i przynoszą ulgę zmysłom . Japońskie kosmetyki Kanebo należą do jednych z najdroższych na świecie ( wyobraźcie sobie krem za 3 tyś złotych ) .Skład tego kremu to :1) wyciąg z moreli B15 - stymuluje odnowe komórkową 2)witaminy B komplex - nawilża i chroni 3)wyciąg z sake ( tak tak :)) 4)fibroiny jedwabiu . Kanebo IB -Inner Balance należy do serii tańszej bo zapłaciłam 250 zł za 100 ml ( a więc nie jak w każdym kremie 50 ml )Uważam że jest doskonały .Uzywam stopnia II dla cery normalnej do suchej ( istnieje również I - cera tłusta , III - cera sucha i bardzo sucha ) . Ocena :): konsystencja niebiańska ,lekko niebieska o przepięknym relaksującym zapachu ( ale nie słodkim ) . Na twarzy rozprowadza się gładziutko , daje niesamowicie miłe wrażenie . Skóra jest bardzo ładnie nawilzona , gładka , bez wyprysków ( co zdarza się przy emulsjach silnie nawilżających ) . Rano buźka się nie świeci , jest jasna , nawilzona i baaaaaaaardzo gładka . Ja uzywam na razie próbki toniku z tej serii i razem te kosmetyki powalają mnie swoją siłą działania . Japońskie kosmetyki są naprawdę cudowne .I chociaż pewnie nigdy kremu za 3 tys nie kupię to na pewno poznałam przedsmak luksusu :). Dla mnie cudo . Moja skóra go uwielbia . Polecam serdecznie . ...