Clean & Clear, Odświeżające mleczko do oczyszczania twarzy

Clean & Clear, Odświeżające mleczko do oczyszczania twarzy

Szybko i skutecznie oczyszcza skórę, usuwając zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż, nawet ten mocny wokół oczu. Zostało specjalnie opracowane, aby nie wysuszać skóry. Nie blokuje porów, pozostawia skórę doskonale czystą, miękką, gładką i odświeżoną. Do każdego rodzaju skóry.

Cena: 10 zł

Perelka w tej serii

Super mleczko. Bylam mile zaskoczona jego swietnym dzialaniem. Nie wysuszylo mi skory, a nawilzylo, co jest niepodobne do calej serii clean&clear. Wspaniale oczyscilo pory z makijazu i zaskornikow, juz po pierwszym zastosowaniu, co rowniez mnie zdziwilo biorac pod uwage producenta i cene. Ogolnie buzia po uzyciu tego cudenka, nie potrzebowala juz zadnego nawilzacza czy toniku. Byla czysta i gladka, bez podrażnień. Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Najlepszy!

Mój ulubiony. Nigdy nie mialam lepszego kosmetyku do demakijażu.
Jest łagodny, nie wysusza skóry i jej nie podrażnia, przyjemnie pachnie, a dodatkowo skutecznie oczyszcza.
Jestem na tak ;)

Ilość zużytych opakowań: duużo..

wysusza i podrażnia!

Kupiłam to mleczko za 15 zł razem z tonikiem przeciw wągrom. Mimo że cena niewielka to jestem niezadowolona. Mleczko wysusza i podrażnia skórę, kiepsko radzi sobie z tuszem i pozostawia swiecącą się, tłustą warstwę na skórze. Niestety jest wydajne podobnie jak inne kosmetyki C&C więc zostało wyrzucone do kosza bądź oddane.... nie pamiętam ;)

pierwsza depilacja bikini

delikatne i skuteczne

Recenzję dodaję w imieniu swoim, bo do przetestowania namówiła mnie siostra - ma 16 lat i używa tego mleczka.
Twierdziła, że jest bardzo skuteczne i wydajne i ja to potwierdzam. Niewielka ilość przytrzymana na skórze doskonale ją oczyszcza. Świetnie radzi sobie z makijażem oczu, zupełnie nie podrażnia.
Nie jest tłuste, przyjemnie i delikatnie pachnie. Opakowanie w formie tubki jest poręczne i ustylizowane na takie "dla nastolatki".

ble...

Przede wszystkim produkt ten pogorszył stan mojej cery. A to dla mnie priorytet. Jeśli nie poprawia to przynajmniej niech pogarsza. Mleczko po oczyszczeniu pozostawia nieprzyjemną powłoczkę która ginie po zmyciu wodą...niestety żadne toniki nie pomagają. Myślałam że gorszy stan mojej cery to przypadek(pojawiło się więcej krostek i nierówności :( ), ale na szczęście po zmianie kosmetyku na inny wszystko wróciło do normy.
Nie polecam .

sprawdza się

Zmywa makijaż, oczyszcza, odświeża, nie wysusza.
Nie zauważyłam żadnej chłodnej świeżości ;)))
W ekstremalnych warunkach znakomicie zastępuje tradycyjne mycie.
Zaspokaja moje potrzeby.

Dosyć wydajne.
Cena jest rozsądna.

Podrażnia

Widocznie podrażnia skórę, po jego użyciu jest czerwona, piekąca.
Jeśli chodzi o demakiajż, wykluczam od razu demakijaż oczu widząc co czyni z cerą. Demakijaż z jego użyciem nie jest przyjemny.
Pozostawia tłustą warstwę na twarzy.
Podrażnia nawet moją mieszaną/tłustą cerę.
Odradzam

ilość zużytych opakowań: z trudem jedno przez kilka miesięcy

Dla mnie bobma ;)

kupiłam całkiem przypadkiem bo akurat bylo w zestawie z tonikiem (ktore tej firmy lubie)
i musze powiedziec ze jestem mile zaszkoczona :) mleczko jak dla mojej mlodej cery jest super :ok: ,
nie natluszcza ale i nie wysusza,
dobrze zmywa makijaż,
konsystencja mi odpowiada,
ładny zapach
a i opakowanie jest dla mnie poręczne ;)
przy tym niezbyt wygorowana cena
dlatego 5 gwiazdek ode mnie :D

bardzo mi się spodobało

Nocowałam kiedyś u przyjaciółki i zapomniałam zabrać z domu swojego mleczka do demakijażu więc kumpela pożyczyła mi właśnie to. Zapytałam ją, czy na pewno ono nadaje się do demakijażu oczu, a ona tylko odpowiedziała: 'spróbuj sama'. Na początku trochę się bałam, że ze względu na jego właściwości antybakteryjne podrażni mi oczy, ale nic takiego się nie wydarzyło. Doskonale wszystko usunął, tarłam powieki wacikiem dość mocno i nawet przez sekundę nic mnie nie szczypało ! Przetarłam nim też twarz (choć nigdy tego nie robię, bo uważam że mleczka są zbyt ciężkie dla mojej cery) i zadziałało jak tonik ! Nie pozostawiło żadnej tłustej wartwy, twarz była oczyszczona i przyjemna w dotyku. Zaraz po skończeniu mojego obecnego mleczka pobiegnę do sklepu i zaopatrzę się w to. Polecam

Niezłe

Nie mogłam sprawdzić jak działa ten kosmetyk po dłuższym czasie stosowania, ponieważ miałam 2 próbne saszetki. Ale po zużyciu ich swierdzam że mleczko te dobrze rozprowadza się po twarzy, nie wysusza jej, dobrze oczyszcza, jest leiste ale to w tym przypadku jego zaleta. Tylko nie wiem czemu po jego zastosowaniu czuję na buzi?! Na szczęście szybko mija. Ogólnie mleczko podoba mi się i chyba kupię sobie całe jego opakowanie.

Zdecydowanie polecam

Dobry kosmetyk za śmieszną cenę. Dokładnie oczyszcza, odświeża skórę, mam wrażenie, że dezynfekuje wypryski dzięki czemu szybciej znikają. Doskonale usuwa makijaż przy czym nie podrażnia oczu (obawiałam się szczypania i łzawienia). Wydajny - używam na wilgotnym waciku i przecieram twarz i oczy - schodzi jak po maśle. Nie jest to może kosmetyk wszechczasów, ale jest naprawdę godny polecenia.

moze byc

no coz, moge tylko powiedziec ze moze byc :)

nie czuje tego obiecanego chlodu, choc ladnie zmywa makijaz i mozna go stosowac do suchej cery bo nie wysusza to pozatym nic specjalnego

pozatym cene nie zbija na kolana