Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Gracja, Aloesowy krem nawilżający

Gracja, Aloesowy krem nawilżający

Cena już od 6,63 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bardzo skuteczny w działaniu krem nawilżający oparty na składnikach naturalnych, które intensywnie ujędrniają i przywracają skórze równowagę hydrolipidową. Chroni przed procesami starzenia się skóry, powstawaniem bruzd, zmarszczek i przebarwień. Wyciąg z aloesu działając z kwasem hialuronowym przynosi z zwielokrotnione efekty pielęgnacyjne nadając skórze jędrność i sprężystość, dzięki czemu zmarszczki zostają natychmiast wygładzone. Krem doskonale się rozsmarowuje i wchłania, regularnie stosowany sprawia, że skóra staje się delikatna, elastyczna i miękka w dotyku.
Aloe Vera – wyciąg z liści aloesu niezwykle bogaty w witaminy A, E, C, B, kwasy tłuszczowe, polisacharydy oraz minerały (magnez, cynk). Silnie nawilża i odżywia cerę, zapewniając jej elastyczność i jędrność. Poprawia ukrwienie skóry i stymuluje pracę komórek oraz produkcję kolagenu.
Glikoproteiny – wpływają na system odpornościowy skóry, wzmacniając naturalne mechanizmy ochronne, które ulegają osłabieniu wraz z wiekiem.
Kwas hialuronowy – biologicznie aktywna substancja, niezbędna do utrzymania skóry w dobrej kondycji. Posiada nadzwyczajną zdolność magazynowania wody. Doskonale nawilża, działa łagodząco oraz kojąco. Zwiększa odporność skóry na szkodliwe działanie czynników klimatycznych.
Olej winogronowy – zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT, fitosterole, witaminę E, dzięki czemu wykazuje działanie przeciwrodnikowe. Działa ochronnie, hamuje proces starzenia się skóry.

uniwersalne
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Udane zaskoczenie

jest lato .
Moja cera mieszana, ale dużoprzebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach, stąd częśc sucha , bardzo dala mi sie we znaki.

Krem fajnie nawilża- stosuję na noc.
Przyjemnie pachnie
bardzo dobra konsystencja- nie za gesta i nie za rzadka.
szybko sie wchlania.
Nie zatyka porów

Czasem uzywam w dzień i makijaz tez fajnie się trzyma.

Jak dla nie na prawde fajny. Polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927566].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Lekki krem na wiosnę/lato. Dobrze nawilża, wydajny. Nie powoduje szczypania oczu ani nie zapycha. Szybko się wchłania. Ładne szklane i wygodne opakowanie. Śmiesznie niska cena. Minusem może być dostępność - kupiłam go na Allegro.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy/z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917254].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba

Kremik kupiłam, bo potrzebowałam czegoś nawilżającego. Zawiodłam się na kremie z górnej półki, więc trochę ryzykownie kupiłam cos taniego i...strzał w dziesiątkę. Krem ma świetny, delikatny zapach, szybko się wchłania, ma delikatną, musową konsystencję. Przy nakładaniu na twarz mam wrażenie, jakbym używała wody w kremie. Świetnie nawilża, nie mam już żadnych problemów z napiętą skórą po umyciu. Nakładam go również pod makijaż - nie zauważyłam jakichś negatywnych efektów.
Krótki skład chemiczny, wyciąg olejowy z pestek winogron i wyciąg z liści aloesu na wysokim miejscu.
Plusem jest też śmiesznie niska cena, za tak dobry kosmetyk.
Jedyny minus jaki znalazłam - na zmarszczki zbytnio nie działa mimo hasła "przeciw zmarszczkom"

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874009].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

plus/minus

+ aksamitna, miła konsystencja
+ wydajny
+ tani
+ ładnie pachnie

- nie nawilża, nie odżywia, nic nie robi
- zostawia tłustą warstewkę
- nie nadaje się pod makijaż

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[624423].usefull || 0 }}% pomocna.