Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

na noc
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

Lubię go!

Krem na pierwszy rzut oka ( opakowanie) wydaje się być średnio ciekawy ale mnie zaskoczył i to bardzo, POKOCHAŁAM go od pierwszego wejrzenia i jestem pewna że nie raz do niego wróce!

Taki sobie:/

Kupiłam ten krem wraz z kremem na dzień oraz żelem do mycia twarzy. Jest to mój pierwszy kontakt z firmą Tołpa. Opakowanie świetne, dużo informacji na nim dotyczących pielęgnacji skóry. Jednak jak dla mnie nie wystarczająco nawilża, skóra jest po nim spięta i nie czuć tego aby była dostatecznie odżywiona. Według mnie ten produkt jest bardziej dla cery mieszanej w kierunku tłustej lub tłustej a nie tak jak ja mam mieszaną w kierunku suchej. jeszcze jedna sprawa - zapach makabra. Już wiem, że będę miała duże trudnosci ze skończeniem tego produktu. Dobrze, ze używam go w lecie, bo w zimie moja skóra by go już nie scierpiała.

Lubię, bardzo lubię - mimo wad

Jest to jeden z moich ulubionych kremów, po który sięgam w sytuacji, kiedy nie potrafię sobie poradzić z nadmiarem sebum na mojej twarzy. Używam wtedy wszystkich kosmetyków z serii Dermo Face Sebio.
Zacznę od zalet:
- dość gęsta konsystencja
- przy regularnym stosowaniu widoczna jest poprawa kondycji skóry
- ilość wydzielanego sebum zmniejsza się
- skóra jest napięta i gładka
- specyficzny zapach, ale można go polubić
- ilość niedoskonałości zmalała
- opakowanie, które jest zaletą (można wycisnąć produkt do końca, nie zmarnuje się ani gram, ale również nie po wyciśnięciu produktu, do środka nie dostaje się ani powietrze, ani baterie)
- nie uczula
- nie podrażnia skóry
- łagodzi wszelkie zmiany na skórze

Wady:
- tworzy tłustą powłokę, która stosunkowo wolno się wchłania
- na początku po nałożeniu kremu na twarzy, możemy się czuć niekomfortowo, ale gdy się wchłonie, to dyskomfort mija
- cena
- używam maksymalnie 2 opakowania pod rząd, gdyż przy dłuższym stosowaniu, pojawiają się płaty wysuszonej skóry i wygląda to nieestetycznie, dlatego co kilka miesięcy wracam do tego produktu - szczególnie latem

Gorąco polecam jeśli nie wiecie jak poradzić sobie z nadmiarem sebum. Ten produkt naprawdę daje radę :)

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Nie polecam

Kupiłam ten krem razem z kremem na dzień. Krem na noc tragicznie się roluje. Kiedy nauczyłam się go w miarę umiejętnie nakładać, aby od razu nie schodził pod palcami, to i tak to był ogromny problem. Krem po nałożeniu zroluje się przy minimalnym dotknięciu twarzy/podrapaniu. Ciężko mi aż opisać jego właściwości i działanie ponieważ mam wrażenie, że za każdym razem pozbywałam się 80% kremu z twarzy pół godziny po nałożeniu.
Opakowanie w tubce jest okropne. Zazwyczaj opakowanie nie gra dla mnie większej roli. Jednak tutaj mamy tragedię. Tubka strasznie się brudzi, dodatkowo po czasie (w obu kremach) urwała się końcówka od nakrętki, przez co zakręcenie kremu graniczy już z cudem.
Na prawdę ciężko opisać mi działanie, o ile w ogóle jakieś jest...

Przyjemny bezrobotny

Krem kupilam na jakiejś promocji 1 plus 1. Słyszałam duzo dobrego o tej firmie, wiec kupilam z kremem CC (kit kitow). Wracając do kremu....to nie robil nic, ale robil nic z przyjemnością. Zuzylam cały co mi sie bardzo rzadko zdarza, ale nie zapchal mniei nie powodował nowych wykwitow. Uzywalo sie go milo i szybko.... dopiero po jakimś tygodniu...moja cera zaczęła sie zmieniac...z dnia na dzień moje świecące sie miejsca zamienialy sie w suche partie. Nie wiem czy to jest możliwe ale obecnie walczę i jej nawilżenie! Bardzo mozliwe , że to zbieg okolicznosci:) mimo wszystko niepewność pozostanie.
Krem przyzwoity w używaniu ale totalnie nie działający

Takiego kremu jeszcze nie miałam.

Mam cerę mieszaną, nieco odwodnioną, ale z rozszerzonymi porami, czasem wypryskami (blizny).

Krem mnie zaskoczył, chyba takiego jeszcze nie miałam.

+/- przypomina maść ze względu na opakowanie, konsystencję i nieco zapach (który jednak moim zdaniem jest przyjemny).

+ używałam go z różnymi kremami na dzień, ale cały czas rano zauważam, ze skóra ma bardziej jednolity koloryt i zwężone pory

+ nawet nawilża (ale nie natłuszcza) i nieco ujędrnia

+ mam ostatnio mniej wyprysków (ale tu też moze być to wynik innego kremu na dzień czy pory roku, czy hormonów etc)

Pierwszy raz muszę przyznać, że produkt robi to, co napisano na opakowaniu (a nie jestem czepialska i zazwyczaj nie oczekuję tych wszystkich cudów). To mój pierwszy produkt marki Tołpa i być może skuszę się na kolejne (a na pewno na kolejne opakowanie).

Dobry krem na noc

Jeden z lepszych kremów na noc dla mojej problematycznej cery. Rano twarz nie świeci się i nie jest przesuszona, a blizny po wypryskach staja się mniej widoczne z dnia na dzień (bez szału oczywiście). Kolejny plus za to ze nie zostawia śladów na poduszce i nie odstrasza zapachem. Jedyny minus to cena- zbyt wysoka zwłaszcza ze wydajność tego kremu nie jest jakaś oszałamiająca.

Mam mieszane odczucia

Troszkę dziwi mnie wiele opinii, że krem idealnie pasuje do tłustej cery. Akurat mi się wydaje, że mógłby się sprawdzić wyłącznie do cery suchej. Moja mieszana raczej się z nim nie polubiła. Owszem, ładnie regeneruje, ślady po wypryskach szybciej się goją. Niemniej nie spowodował większych zmian, jeśli chodzi o ilość pojawiających się krostek. Niestety od jakiegoś czasu borykam się z niedoskonałościami, i ten krem w żaden sposób nie pomaga. Na domiar złego, mimo, że stosuję wyłącznie na noc, twarz w ciągu dnia potwornie mi się świeci. Tego problemu nie miałam, zanim nie sięgnęłam po Tołpę. I tego nie mogę wybaczyć.
Aha, nie pachnie zbyt przyjemnie... Wręcz śmierdzi.

Super :)

Długo szukałam kremu, który pomógłby nawilżyć moją skórę i do tego nieco zminimalizował niedoskonałości. Używam dość mocnych maści od trądziku, a tołpa doskonale nawilża mi skórę i sprawia, że zaczerwienienia na twarzy znikają. Naprawdę jestem zadowolona, duży plus dla firmy. Nie podrażnia, matuje skórę i nawilża. Cieszę się, że trafiłam na ten produkt.

Jedyny krem który mi pomaga !!!

Kupiłam go po tym jak zaczełam stosować krem z tej serii na noc by wzmocnić efekt i powiem szczerze jestem mile zaskoczona. Już od tylu lat niemogłm dobrać sobie kremów do mojej strasznie tłustej cery i wkońcu coś podziałało. Po nocy zdecydowanie mniej się błyszcze niż wcześniej nie wysusza mi cery , bardzo szybko sie wchłania , nie tłusta konsystencja, wypryski też rzadko się pojawiają. nie oczekiwałam efektu łał ale jednak zmiany widze, drażni tylko troche zapach który jest jak dlamnie zbyt intensywny .

+ matuje i regeneruje
+cena jak na taki produkt korzystna (wydawałam wiecej na kremy które nie dawały takich efektów )
+nie zapycha nie widze nic takiego
+ opakowanie można wycisnąć do końca

- zbyt intensywny zapach

Dobry krem lecz na krótko

Przez pierwsze dwa tygodnie byłam zachwycona tym kremem sprawił że moja buzia zrobiła się gładka i wszystkie zaskórniki zamknięte zniknęły, później skóra się przyzwyczaiła i wszystko wróciło :( Na pewno jeszcze wrócę to tego kremu może następnym razem pomoże mi na dłużej. Co do zapachu nie mam zastrzeżeń pachnie jak lek żaden szał ale też nie drażni.

Fajny

Ta seria Tołpy naprawdę świetnie sprawdza się przy mojej BARDZO tłustej cerze ze skłonnością do wyprysków. Kiedy zaczęłam jednocześnie stosować żel, tonik i oba kremy z serii zauważyłam naprawdę sporą poprawę. Zmian było mniej, a jeśli jakaś już się pojawiła, to szybciej znikała.
Zapach i barwa kremu są specyficzne, ale po różnych specyfikach na trądzik robionych na zamówienie w aptece niż mnie już nie przeraża ;) można się przyzwyczaić.
Krem pewnie jest pomyślany dla młodszych osób, ale ja mam 29 lat i od kremu na noc oczekuję też trochę odżywienia i regeneracji. Tu mi tego zabrakło.

Plusy:
+mniej pryszczy i zaskórników
+szybko się wchłania, fajna konsystencja
+metalowa tuba pozwala wycisnąc krem prawie do ostatniej kropli (choć ja i tak wolę słoiczki)

Minusy:
-kolor, zapach
-za małe działanie odżywczo-regenerujące

Na pewno kupowałabym krem nadal gdyby nie to, że z wiekiem potrzebuję jednak działania przeciwzmarszczkowego, a on mi tego nie da.