Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Cena już od 19,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

na noc
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

Takiego kremu jeszcze nie miałam.

Mam cerę mieszaną, nieco odwodnioną, ale z rozszerzonymi porami, czasem wypryskami (blizny).

Krem mnie zaskoczył, chyba takiego jeszcze nie miałam.

+/- przypomina maść ze względu na opakowanie, konsystencję i nieco zapach (który jednak moim zdaniem jest przyjemny).

+ używałam go z różnymi kremami na dzień, ale cały czas rano zauważam, ze skóra ma bardziej jednolity koloryt i zwężone pory

+ nawet nawilża (ale nie natłuszcza) i nieco ujędrnia

+ mam ostatnio mniej wyprysków (ale tu też moze być to wynik innego kremu na dzień czy pory roku, czy hormonów etc)

Pierwszy raz muszę przyznać, że produkt robi to, co napisano na opakowaniu (a nie jestem czepialska i zazwyczaj nie oczekuję tych wszystkich cudów). To mój pierwszy produkt marki Tołpa i być może skuszę się na kolejne (a na pewno na kolejne opakowanie).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521521].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem na noc

Jeden z lepszych kremów na noc dla mojej problematycznej cery. Rano twarz nie świeci się i nie jest przesuszona, a blizny po wypryskach staja się mniej widoczne z dnia na dzień (bez szału oczywiście). Kolejny plus za to ze nie zostawia śladów na poduszce i nie odstrasza zapachem. Jedyny minus to cena- zbyt wysoka zwłaszcza ze wydajność tego kremu nie jest jakaś oszałamiająca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428231].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam mieszane odczucia

Troszkę dziwi mnie wiele opinii, że krem idealnie pasuje do tłustej cery. Akurat mi się wydaje, że mógłby się sprawdzić wyłącznie do cery suchej. Moja mieszana raczej się z nim nie polubiła. Owszem, ładnie regeneruje, ślady po wypryskach szybciej się goją. Niemniej nie spowodował większych zmian, jeśli chodzi o ilość pojawiających się krostek. Niestety od jakiegoś czasu borykam się z niedoskonałościami, i ten krem w żaden sposób nie pomaga. Na domiar złego, mimo, że stosuję wyłącznie na noc, twarz w ciągu dnia potwornie mi się świeci. Tego problemu nie miałam, zanim nie sięgnęłam po Tołpę. I tego nie mogę wybaczyć.
Aha, nie pachnie zbyt przyjemnie... Wręcz śmierdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403041].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Super :)

Długo szukałam kremu, który pomógłby nawilżyć moją skórę i do tego nieco zminimalizował niedoskonałości. Używam dość mocnych maści od trądziku, a tołpa doskonale nawilża mi skórę i sprawia, że zaczerwienienia na twarzy znikają. Naprawdę jestem zadowolona, duży plus dla firmy. Nie podrażnia, matuje skórę i nawilża. Cieszę się, że trafiłam na ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386016].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny krem który mi pomaga !!!

Kupiłam go po tym jak zaczełam stosować krem z tej serii na noc by wzmocnić efekt i powiem szczerze jestem mile zaskoczona. Już od tylu lat niemogłm dobrać sobie kremów do mojej strasznie tłustej cery i wkońcu coś podziałało. Po nocy zdecydowanie mniej się błyszcze niż wcześniej nie wysusza mi cery , bardzo szybko sie wchłania , nie tłusta konsystencja, wypryski też rzadko się pojawiają. nie oczekiwałam efektu łał ale jednak zmiany widze, drażni tylko troche zapach który jest jak dlamnie zbyt intensywny .

+ matuje i regeneruje
+cena jak na taki produkt korzystna (wydawałam wiecej na kremy które nie dawały takich efektów )
+nie zapycha nie widze nic takiego
+ opakowanie można wycisnąć do końca

- zbyt intensywny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363911].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem lecz na krótko

Przez pierwsze dwa tygodnie byłam zachwycona tym kremem sprawił że moja buzia zrobiła się gładka i wszystkie zaskórniki zamknięte zniknęły, później skóra się przyzwyczaiła i wszystko wróciło :( Na pewno jeszcze wrócę to tego kremu może następnym razem pomoże mi na dłużej. Co do zapachu nie mam zastrzeżeń pachnie jak lek żaden szał ale też nie drażni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283086].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Ta seria Tołpy naprawdę świetnie sprawdza się przy mojej BARDZO tłustej cerze ze skłonnością do wyprysków. Kiedy zaczęłam jednocześnie stosować żel, tonik i oba kremy z serii zauważyłam naprawdę sporą poprawę. Zmian było mniej, a jeśli jakaś już się pojawiła, to szybciej znikała.
Zapach i barwa kremu są specyficzne, ale po różnych specyfikach na trądzik robionych na zamówienie w aptece niż mnie już nie przeraża ;) można się przyzwyczaić.
Krem pewnie jest pomyślany dla młodszych osób, ale ja mam 29 lat i od kremu na noc oczekuję też trochę odżywienia i regeneracji. Tu mi tego zabrakło.

Plusy:
+mniej pryszczy i zaskórników
+szybko się wchłania, fajna konsystencja
+metalowa tuba pozwala wycisnąc krem prawie do ostatniej kropli (choć ja i tak wolę słoiczki)

Minusy:
-kolor, zapach
-za małe działanie odżywczo-regenerujące

Na pewno kupowałabym krem nadal gdyby nie to, że z wiekiem potrzebuję jednak działania przeciwzmarszczkowego, a on mi tego nie da.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242521].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny krem dla problematycznej cery

Kupiłam ten krem przypadkowo szukając czegoś do mojej trudnej cery. Okazało się, ze to strzał w dziesiątkę. Idealnie radzi sobie z moja buźką. Przyspiesza gojenie wyprysków. Tak jak obiecuje producent, wyrównuje koloryt i działam antybakteryjnie. Nie stosuje go co dziennie tylko na zmianę z kremem nawilżającym. Postanowiłam tak go używać bo miałam wrażenie, ze przy codziennym stosowaniu nadmiernie wysuszał. Kolejnym plusem jest to że jest dostępny w każdym chyba Rossmannie Jedynym minusem moze być to że za szybko się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241038].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Kupiłam ten krem w zasadzie przypadkiem. I przypadkiem odkryłam,że to naprawdę świetny krem.
Regularnie stosowany naprawdę poprawia stan skóry. Niedoskonałości jest mniej,skóra wygląda zdrowiej, rano jest bardziej matowa, gładka, wygląda z każdym dniem lepiej. Nie wysusza, nie podrażnia.
Minusem jest zapach, nie sprawia,że stosowanie tego kremu jest zabiegiem relaksującym, wręcz przeciwnie. Ale jest to też znak,że jest to naturalny produkt, więc nie rozpaczam za bardzo,
Chętnie kupię kolejne opakowanie tego kremu. Jest naprawdę dobry dla cery z problemami, ale na efekt trzeba poczekać parę tygodni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225986].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest jakiś efekt

Krem stosuję z kilkoma innymi kosmetykami, więc trudno mi oddzielić działanie każdego z nich. Na tyle jednak odczuwam po użyciu na skórze, że "coś się dzieje" a stan skóry się poprawił, że nawet skusiłam się na następną tubkę.
Pierwsze co się nasuwa po zastosowaniu tego kremu to to że śmierdzi... Przynajmniej mnie ten zapach nie odpowiada. Na szczęście po pewnym czasie wietrzeje. Krem jest wydajny i lekki, a po zastosowaniu skóra się nie świeci. W sumie po kilku minutach w ogóle go nie czuć na twarzy i czasami zastanawiałam się czy by nie nałożyć jeszcze czegoś bardziej treściwego.
Jak już napisałam stan mojej skóry się poprawił, a skóra rano wygląda lepiej z niż bez.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216293].usefull || 0 }}% pomocna.