Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Cena już od 7,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

na noc
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 277

Jestem zadowolona

Kupiłam ten krem w zasadzie przypadkiem. I przypadkiem odkryłam,że to naprawdę świetny krem.
Regularnie stosowany naprawdę poprawia stan skóry. Niedoskonałości jest mniej,skóra wygląda zdrowiej, rano jest bardziej matowa, gładka, wygląda z każdym dniem lepiej. Nie wysusza, nie podrażnia.
Minusem jest zapach, nie sprawia,że stosowanie tego kremu jest zabiegiem relaksującym, wręcz przeciwnie. Ale jest to też znak,że jest to naturalny produkt, więc nie rozpaczam za bardzo,
Chętnie kupię kolejne opakowanie tego kremu. Jest naprawdę dobry dla cery z problemami, ale na efekt trzeba poczekać parę tygodni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Jest jakiś efekt

Krem stosuję z kilkoma innymi kosmetykami, więc trudno mi oddzielić działanie każdego z nich. Na tyle jednak odczuwam po użyciu na skórze, że "coś się dzieje" a stan skóry się poprawił, że nawet skusiłam się na następną tubkę.
Pierwsze co się nasuwa po zastosowaniu tego kremu to to że śmierdzi... Przynajmniej mnie ten zapach nie odpowiada. Na szczęście po pewnym czasie wietrzeje. Krem jest wydajny i lekki, a po zastosowaniu skóra się nie świeci. W sumie po kilku minutach w ogóle go nie czuć na twarzy i czasami zastanawiałam się czy by nie nałożyć jeszcze czegoś bardziej treściwego.
Jak już napisałam stan mojej skóry się poprawił, a skóra rano wygląda lepiej z niż bez.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

zapychacz

Kupiłam ten krem jak i resztę kosmetyków z tej serii w Rossmanie z nadzieją, że przyniesie ukojenie dla mojej twarzy, pozbędzie się i zapobiegnie kolejnym niespodziankom. Na początku byłam zachwycona działaniem. Krem na dzień jak i na noc zapychał strasznie, po ok. 10 dniach moja twarz była w opłakanym stanie i skończyło się to wizytą u dermatologa..
Cena też dosyć wysoka jak na taką pojemność. Chyba jedyny plus to higieniczne opakowanie. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214538].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 8

Mój ulubiony krem ever!

Krem kupiłam w i Super-pharm, za cenę ok.23 zł (w promocji -40%). Pojemność kremu jak dla mnie idealna. Opakowanie jest papierowe, a w nim znajdziemy aluminiową tubę, co jest ogromnym plusem, ze względu na to, że do środka nie przedostaje się ani powietrze ani bakterie, a składniki aktywne zawarte w preparacie są dłużej czynne. Szata graficzna jest przyjemna - nienachalna a zarazem nowoczesna i czytelna. Na opakowaniu i tubie znajdziemy wszystkie przydatne informacje do stosowania kremu, a nawet więcej - bowiem wewnątrz kartonika, można znaleźć cenne rady dotyczące codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Bardzo utkwiło mi w pamięci hasło marki: "mała, wielka, pielęgnacja", które jest niezwykle chwytliwe.
Przejdźmy już do specyfikacji samego kremu. Jego skład jest bardzo bardzo dobry - nie zawiera nic co mogłoby drażnić czy uczulać naszą skórę. Ma za to pełno naturalnych składników, np. wyciąg z torfu Tołpa, ekstrakt z mirry, ekstrakt z kory cynamonowca, które mają zbawienne działanie dla naszej skóry.
Krem testuję już miesiąc i śmiało mogę stwierdzić, że spełnił on wszystkie obietnice producenta. Jest to chyba pierwszy produkt do twarzy, który pokochałam praktycznie od pierwszego użycia. Przyjemnie się go rozprowadza - ma lekką, rzadką konsystencję, która szybko się wchłania. Na początku, kiedy zaczniemy rozsmarowywać go na twarzy, czuć leciutkie pieczenie, które po chwili ustępuje - dla mnie jest to znak że produkt zaczyna swoje działanie ;) Jest bardzo wydajny. Jego kolor jest zgniło-żółto-zielono-szary. Nie ma zapachu. Już po pierwszym użyciu, rano moja skóra stała się bardzo gładka, nawilżona, a zaczerwienienia i podrażnienia - złagodzone. Po dłuższym używaniu zauważyłam, także, że moja skóra mniej się przetłuszcza, a zaskórniki i wągry znacznie się zmniejszyły. Podsumowując: polecam ten kremik, wszystkim kobietom mającym problemy z przetłuszczającą, kłopotliwą skórą, mającą tendencję do wyprysków i wągrów, która jednocześnie jest bardzo wrażliwa. Serio - mnie uczula praktycznie każdy krem a ten sprawdził się u mnie świetnie i na pewno kupię go ponownie! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1202128].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Może być, ale wysusza!

Może zacznę od tego, że nie mam dużych niedoskonałości w formie wyprysków, grudek, zrogowaceń. Moim głównym problemem i powodem (po dziś dzień!) jest nadmierne sebum i wiecznie rozszerzone pory.
Stosuję ten krem od pół roku..
Na początku byłam ogromnie zachwycona - kolor cery po nocy jakby wyrównany..mniej błyszczenia..i w sumie to tyle..
Jednak stosowałam nadal oczekując większych rezultatów. Nic z tego efekt nie ruszył się ani o milimetr a za to mam okropnie przesuszoną skórę..Moja skóra rano chce pić, policzki wołają o pomoc!

Polecam gdy ktoś ma problemy trądzikowe, jednak jeśli chodzi o zwężenie porów...próżno oczekiwać tego efektu.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania jestem w trakcie 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135046].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nijaki

Minusy:
- nie koryguje niedoskonałości
- po zastosowaniu na policzki strasznie podrażnił mnie pod oczami
-szczypie po nałożeniu
-nie nawilża
Plusy :
+ zapach
+ dobrze się rozprowadza, nie roluje się
+ chyba nie zapcha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 27

Bardzo dobry krem

Mam cerę mieszaną.
Stosowałam razem z kremem Strefa T na dzień oraz żelem do mycia twarzy sebio.
Bywały dni, że miałam bardzo ładną buzię, ale przeważnie nie powstrzymywał niespodzianek hormonalnych aż tak zaciekle. Jednak naprawdę fajnie działał - skóra była matowa, ale jednocześnie nawilżona.
Ma bardzo przyjemny zapach.
Nie zapycha i nie robi krzywdy na skórze.
Dobrze matuje, co przyda mi się na pewno latem. Na ten moment zmieniłam pielęgnację na bardziej nawilżającą i przeciwzmarszczkową, ale jestem przekonana, że jeszcze do tego produktu powrócę.

Minusy:
- cena,
- pod koniec używania nie idzie wydostać produktu, przecinanie tubki i grzebanie nie bardzo mi odpowiada...

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Całkiem przyzwoity

Bardzo dobry krem dla cery z niedoskonałościami. Niestety jak dla mnie za mało nawilżał. Co kilka dni musiałam go zastępować czymś bardziej nawilżającym. Dobrze radzi sobie z wypryskami, nie jest to działanie natychmiastowe ale po około tygodniu już widać efekty. Zapach dla mnie był przyjemny, lekko ziołowy. Opakowanie w postaci metalowej tuby nie jest najlepsze, krem jest dość rzadki i na początku lubi się wylewać z opakowania w nadmiarze. Może być, chociaż nie jest to ideał

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097496].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 185

ciekawy produkt

Na Tołpę natknęłam się kiedy szukałam kremu nawilżającego. Ten krem na pewno taki nie jest, powiedziałabym, że jest raczej regulujący niż regenerujący. Wszystko przez kwas salicylowy w składzie. Pierwsze użycia wiązały się dla mnie z lekkim uczuciem pieczenia, ale potem to ustąpiło. Myślę, że mogłabym się zgodzić z tym, że rano skóra jest wygładzona i ma wyrównany koloryt. Ja łączyłam go z olejkiem tamanu i świetnie mi się to połączenie sprawdzało, miałam zawsze ładnie przygotowaną pod makijaż twarz, taką jędrną. :) Na dłuższą metę jednak nie mogłabym go stosować, tzn. uważam, że konieczna jest przerwa albo naprzemienne używanie kremu nawilżającego, szczególnie dla osób, które na dzień niczym się nie smarują. Chociaż lekki zostawia na twarzy delikatnie tłustawą powłoczkę, ale to mi nieprzeszkadzało, bo rano byłam zadowolona z tego jak wyglądam. Podobało mi się jak kwas w małym stężeniu działa na całą twarz, lekkie złuszczanie przydaje się nawet tym mniej problematycznym miejscom na mojej twarzy. Ponadto krem jest polski, łatwo dostępny i całkiem przystępny cenowo, ma przemyślany skład i estetyczne, apteczne opakowanie, które trafia w mój gust. Ale najważniejsze, robi robotę. ;) Nic na opakowaniu nie jest napisane na wyrost.

Ilość zużytych opakowań: tubka 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056566].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Cudo

Bomba. Szukalam i wkoncu znalazlam!! Mam cere mieszana i ten krem w 100% jest dla mnie idealny.Wszystkie wypryski idealnie wysusza.Cena adekwatna do jakosci.Co tu duzo pisac.KREM JEST CUDOWNY!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043248].usefull || 0 }}% pomocna.