Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Cena już od 25,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

na dzień
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

• Alantoina

Matuje aż za bardzo dla skóry mieszanej

Mam skórę tłustą w strefie T, posiadaczką suchych skórek w tejże strefie od regularnego stosowania retinolu oraz skóry normalnej na policzkach. Dla części normalnej jest za mało nawilżający, uczucie ściągnięcia i suchości jest nieprzyjemne, natomiast świetnie zmatowił strefę T. Niestety, eksponuje suche skórki, ale nie jest to wina kremu per se, każdy matujący krem tak zadziała i nie da się z tym nic zrobić.
Metalowa tubka na plus- nie przepuszcza powietrza, a design jest ładny i nowoczesny.
Na minus brak filtra, jak dla mnie jest to mus, zważywszy na postęp wiedzy w temacie szkodliwości promieniowania dla skóry.
Nie kupię ponownie, z uwagi na niewystarczające nawilżenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517561].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem i cała seria świetna, ale...

... ale zapach jak dla mnie tragiczny :( Za każdym razem zatykam nos, bo zapach tej serii kosmetyków kojarzy mi się bardziej z... odświeżaczami do toalet. I to takimi starej generacji. W kostce... Niestety, zapach czuje się jeszcze długo po nałożeniu i wchłonięciu kremu. Na mojej cerze, mimo słusznego już wieku, baaardzo skłonnej do wyprysków i błyszczenia się, sprawdza się znakomicie. Tylko ten aromacik... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508901].usefull || 0 }}% pomocna.

matowi i nawilża

Bardzo ciekawy produkt, do którego z pewnością powrócę. Posiadam cerę mieszaną i stronę suchej i szukałam kremu, który będzie matowił strefę T, ale nie będzie dodatkowo przesuszał policzków
+ jak najbardziej matuje i reguluje wydzielanie sebum w strefie T w ciągu dnia
+ uczucie nawilżenia było wyczuwalne, skóra czuła się bardzo komfortowo bez uczucia ściągnięcia
+ szybko się wchłaniał dzięki lekkiej konsystencji
+ bardzo ładnie i świeżo pachniał (zapach miał w sobie coś pobudzającego, odświeżającego, naprawdę bardzo mi się podobał)
+ nie zapchał mi porów
+ solidne opakowanie, do którego nic się nie dostanie
+ makijaż całkiem ładnie się utrzymywał bez dodatkowej bazy

Jedyny minus to wydajność produktu.. dość szybko mi się skończył (jakieś max 1-1,5 m-ca) Nie wiem też jak zachowa się na cerach tłustych.. ze zbyt nadmiernym przetłuszczaniem cery może sobie nie poradzić.. polecałabym więc bardziej dla cer mieszanych. Niemniej jego działanie oceniam na mocne 4 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493111].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Mała mała pielęgnacja

Podobało mi się hasło ,,mała wielka pielęgnacja", jako codzienne, małe kroki dla urody, ale szczerze powiedziawszy, sądzę, że Tołpa raczej nie wyznaje go przy tworzeniu receptur swoich kosmetyków. Ten krem był jednym z kilku produktów, które mnie zawiodły, więc daję sobie spokój z ich kosmetykami na jakiś czas.

Działanie: Krem na dzień o konsystencji pomiędzy kremożelem, a klasyczną emulsją opartą na silikonach. Ma lekką konsystencję i matuje, który to efekt utrzymuje się mniej więcej 2 godziny. Nawilża również na krótko, a suchym partiom mojej mieszanej cery w ogóle nie zapewnia komfortu. Po miesiącu stosowania z przykrością zauważyłam, że cera wygląda gorzej niż przed jego stosowaniem - naskórek jest jakby rozpulchniony, pory w strefie T może nie tyle zapchane, co potwornie rozszerzone i bardziej widoczne.
Sporo podkładów się na nim roluje, również puder lub róż wyglądają gorzej i ciastkują się.

Na plus:
-delikatny, prawie niewyczuwalny zapach
-przyjemna konsystencja
-higieniczna tubka, która nie zasysa powietrza

Na minus:
-pogorszenie stanu i wyglądu cery: rozszerzone i widoczne pory
-niedostatecznie nawilża
-nie reguluje wydzielania sebum
-kosmetyki kolorowe rolują się na nim lub ciastkują
-cena w żaden sposób nie uzasadnia tak słabej jakości

Myślę, że na małą wielką pielęgnację nie wystarczy opakowanie, reklama i niedopracowana mieszanina składników taka, jak w tym kremie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489391].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Krem kupiłam z ciekawości zachęcona promocją, jednak niestety się rozczarowałam. Produkt jest bardzo średni.

+dość wydajny,
+matowi skórę,
+nadaje się jako baza pod makijaż,

+/- bardzo szybko się wchłania, co z jednej strony jest plusem, jednak używając go jako bazę pod makijaż musiałam bardzo szybko nakładać podkład, żeby się dobrze rozprowadził,

-nie zauważyłam, żeby niedoskonałości było mniej,
-pachnie bardzo aptecznie,
-bardzo niewygodna metalowa tubka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470882].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacka!

Genialny krem! U mnie się sprawdził doskonale, mam cerę mieszaną, problematyczną z przebarwieniami. Krem ładnie matuje, absorbuje nadmiar sebum i po dłuższym stosowaniu zauważyłam lekkie zmniejszenie przebarwień. Skóra jest gładka i nie świeci się przez kilka godzin ( u mnie około 3-4). Jest delikatny, lekki i bardzo dobrze się rozprowadza. Jedyny mały minusik dałabym za to, że jest mało wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446061].usefull || 0 }}% pomocna.

Szukam dalej

Natrafiłam na ten krem w promocji. Szukałam lekkiego kremu, który zadziała na strefę T , ale też zapewni komfort i nawilżenie pozostałym partiom mojej skóry. Krem w sumie nie zrobił mojej skórze nic złego, ale niestety też nie jest tym którego chciałabym używać. Matuje dosłownie przez chwilę, mam wrażenie, że potem strefy świecą się jeszcze bardziej. Na minus brak filtrów przeciwsłonecznych. Opakowanie mało wygodne. Skończyłam opakowanie i szukam innego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404606].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie.

Krem kupiłam z ciekawości w bardzo dużej promocji. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do świecenia się w strefie T. Krem jest lekki, o dość dziwnej żelowo- silikonowej konsystencji. Pachnie specyficznie, choć jest to świeży zapach. Wchłania się pozostawiając delikatną warstwę na skórze. Matuje delikatnie i tylko na czas pobytu kremu na skórze. Z tego co pamiętam brakowało mi w nim ochrony przeciwsłonecznej. Niehigieniczna tubka? A skądże. Krem umieszczono w metalowym opakowaniu, które przeciwdziała przedostaniu się powietrza do środka tuby. Każdorazowo po użyciu należy przetrzeć wylot a nie tylko po prostu ją zakręcać. Lubię markę Tołpa, podobają mi się uwagi producenta i polityka firmy. Jednak pomimo całej sympatii do marki nie mogę powiedzieć, że jest to dobry krem. Raczej taki sobie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334071].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczny

MINUSY

- produkt jest bardzo tłusty, niewchłaniający się (!!!)
- po kilku dniach używania miałam wrażenie, że sebum wydziela się podwójną siłą
- bardzo się roluję
- niehigieniczna tubka

Produkt może jest dobry dla osób z lekką święcącą się buźką ale na pewno nie z cera tłustą i mieszaną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259936].usefull || 0 }}% pomocna.

Opinia

Tragedia. Nie polecam. Krem nie koryguje, a wytwarza niedoskonałości, efekt matujący znikomy i krótkotrwały, a przy tym wrażenie suchej cery zaraz po nałożeniu produktu, natomiast po kilku godzinach twarz błyszczy się bardziej niż bez jakiegokolwiek kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251708].usefull || 0 }}% pomocna.