Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Cena już od 26,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

na dzień
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

• Alantoina

Tragiczny

MINUSY

- produkt jest bardzo tłusty, niewchłaniający się (!!!)
- po kilku dniach używania miałam wrażenie, że sebum wydziela się podwójną siłą
- bardzo się roluję
- niehigieniczna tubka

Produkt może jest dobry dla osób z lekką święcącą się buźką ale na pewno nie z cera tłustą i mieszaną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259936].usefull || 0 }}% pomocna.

Opinia

Tragedia. Nie polecam. Krem nie koryguje, a wytwarza niedoskonałości, efekt matujący znikomy i krótkotrwały, a przy tym wrażenie suchej cery zaraz po nałożeniu produktu, natomiast po kilku godzinach twarz błyszczy się bardziej niż bez jakiegokolwiek kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251708].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny :)

Ta seria Tołpy naprawdę świetnie sprawdza się przy mojej BARDZO tłustej cerze ze skłonnością do wyprysków. Kiedy zaczęłam jednocześnie stosować żel, tonik i oba kremy z serii zauważyłam naprawdę sporą poprawę. Zmian było mniej, a jeśli jakaś już się pojawiła, to szybciej znikała.
Jedyny minus to za małe działanie matujące kremu. Zapach i barwa kremu są specyficzne, ale po różnych specyfikach na trądzik robionych na zamówienie w aptece niż mnie już nie przeraża ;) można się przyzwyczaić.

Plusy:
+mniej pryszczy i zaskórników
+dość wygodne opakowanie, krem można wycisnąć w zasadzie do końca
+przyjemna konsystencja
+dobrze się wchłania
+można stosować pod makijaż, o ile nie ma się ultra tłustej cery jak ja

Minusy:
-kolor i zapach nie każdemu będzie odpowiadał
-brak działania matującego

Ja zostaję wierna Avene i ich emulsji matującej, ale krem Tołpy ma silne drugie miejsce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242516].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Bardzo dobry ;)

Jest to całkiem dobry krem na codzień. Matuje, dobrze się wchłania i mam wrażenie, że faktycznie leczy wypryski które pojawiają się na mojej cerze. Matuje średnio. Minusem jest także to, że kompetnie u mnie nie nadaje się pod żaden podkład. ;c Noszę go jedynie wtedy, gdy nie nakładam makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219438].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny krem

Jak najbardziej godny polecenia!
- lekki tak jak zapewnia nam producent,
- wydajny ( stosuję miesiąc a zużycie jest niewielkie),
- przyjemny zapach,
- cena jak najbardziej adekwatna do jakości,
- po nałożeniu ładnie matowi buzie i nadaje jej zdrowy wygląd (niestety nie na cały dzień)
Nie ma się do czego przyczepić:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218111].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Jednak to nie to...

Mam tłustą cerę na czole i nosie. Miałam nadzieję, że krem zniweluję ten problem, ale się zawiodłam. Skóra pozostaje matowa na max,3 godziny.
Plusy;
-Fajna konsystencja
-Delikatny zapach
-Miłe uczucie na twarzy
-Przez jakiś czas miałam mniej wyprysków na twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177063].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Mam bardzo tłustą cerę i do tej pory nic nie dawało rady powstrzymać świecenia. Dochodziło nawet do tego, że moja twarz była równocześnie mocno przesuszona i się świeciła. Dlatego do zapewnień producentów podchodzę ze sporym dystansem.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Tołpa Sebio. Może po samym kremie skóra nie jest matowa przez cały dzień, ale już w połączeniu z pudrem Kryolan Anti-shine efekty są świetne! Krem wchłania się dość długo, dlatego robię z 15 min przerwy między nakładaniem jego, a resztą makijażu. Za to skóra jest miękka w dotyku. Dodatkowy plus za higieniczne opakowanie.

+ spełnia obietnice producenta
+ przyjemny zapach
+ opakowanie
+ wydajność (jedna tubka wystarczyła mi na ponad pół roku!)
- dostępność

- cena nie należy do najniższych
- długo się wchłania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175018].usefull || 0 }}% pomocna.

warto wypróbować

Mam cerę problematyczną, tłustą na czole, z zaskórnikami, jednocześnie bardzo suchą przy nosie. Próbowałam już wiele kremów, ale nie znalazłam nic odpowiedniego dla mnie. Kremu Tołpa używam od niedawna, ale jestem póki co bardzo z niego zadowolona. Przede wszystkim matuje, nie świecę się po nim, jak w przypadku większości kremów. Dodatkowo cera po nim jest taka miękka i delikatna, nie wysusza, dobrze nawilża. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Krem wart wypróbowania.
Jedyny minus to cena regularna, ale można go kupić w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167761].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować...

Krem posiada kremowo-żelową, półprzezroczystą konsystencję o jasno-beżowym zabarwieniu. Niestety, wchłania się dość opornie, co więcej, zostawia po sobie tłustą i lepką warstwę. Nawilża, eliminuje suche skórki, aczkolwiek słabo matuje i z pewnością nie reguluje wydzielania sebum nawet przy regularnym stosowaniu. Pachnie przyjemnie, jego zapach określiłabym jako świeży. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1: 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101891].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej mnie nie zadowolił

+ładnie pachnie
+dobrze nawilża
-nie do końca się wchłania, zostawia delikatną warstewkę co go od razu skreśla z kremów na dzień
-nie odczułam redukcji niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: 1 (40ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062631].usefull || 0 }}% pomocna.