Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Cena już od 26,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

na dzień
<50ml

• Alantoina

Napisanych recenzji: 12

Bardzo dobry ;)

Jest to mój ulubiony krem na codzień. Matuje, dobrze się wchłania i mam wrażenie, że faktycznie leczy wypryski które pojawiają się na mojej cerze. Jedynym minusem jest to, że kompetnie u mnie nie nadaje się pod żaden podkład. ;c Noszę go jedynie wtedy, gdy nie nakładam makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219438].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny krem

Jak najbardziej godny polecenia!
- lekki tak jak zapewnia nam producent,
- wydajny ( stosuję miesiąc a zużycie jest niewielkie),
- przyjemny zapach,
- cena jak najbardziej adekwatna do jakości,
- po nałożeniu ładnie matowi buzie i nadaje jej zdrowy wygląd (niestety nie na cały dzień)
Nie ma się do czego przyczepić:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218111].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Wykorzystała: kilka próbek

Jednak to nie to...

Mam tłustą cerę na czole i nosie. Miałam nadzieję, że krem zniweluję ten problem, ale się zawiodłam. Skóra pozostaje matowa na max,3 godziny.
Plusy;
-Fajna konsystencja
-Delikatny zapach
-Miłe uczucie na twarzy
-Przez jakiś czas miałam mniej wyprysków na twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177063].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 20

Bardzo dobry krem

Mam bardzo tłustą cerę i do tej pory nic nie dawało rady powstrzymać świecenia. Dochodziło nawet do tego, że moja twarz była równocześnie mocno przesuszona i się świeciła. Dlatego do zapewnień producentów podchodzę ze sporym dystansem.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Tołpa Sebio. Może po samym kremie skóra nie jest matowa przez cały dzień, ale już w połączeniu z pudrem Kryolan Anti-shine efekty są świetne! Krem wchłania się dość długo, dlatego robię z 15 min przerwy między nakładaniem jego, a resztą makijażu. Za to skóra jest miękka w dotyku. Dodatkowy plus za higieniczne opakowanie.

+ spełnia obietnice producenta
+ przyjemny zapach
+ opakowanie
+ wydajność (jedna tubka wystarczyła mi na ponad pół roku!)
- dostępność

- cena nie należy do najniższych
- długo się wchłania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175018].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

warto wypróbować

Mam cerę problematyczną, tłustą na czole, z zaskórnikami, jednocześnie bardzo suchą przy nosie. Próbowałam już wiele kremów, ale nie znalazłam nic odpowiedniego dla mnie. Kremu Tołpa używam od niedawna, ale jestem póki co bardzo z niego zadowolona. Przede wszystkim matuje, nie świecę się po nim, jak w przypadku większości kremów. Dodatkowo cera po nim jest taka miękka i delikatna, nie wysusza, dobrze nawilża. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Krem wart wypróbowania.
Jedyny minus to cena regularna, ale można go kupić w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167761].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 908

Można spróbować...

Krem posiada kremowo-żelową, półprzezroczystą konsystencję o jasno-beżowym zabarwieniu. Niestety, wchłania się dość opornie, co więcej, zostawia po sobie tłustą i lepką warstwę. Nawilża, eliminuje suche skórki, aczkolwiek słabo matuje i z pewnością nie reguluje wydzielania sebum nawet przy regularnym stosowaniu. Pachnie przyjemnie, jego zapach określiłabym jako świeży. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1: 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101891].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej mnie nie zadowolił

+ładnie pachnie
+dobrze nawilża
-nie do końca się wchłania, zostawia delikatną warstewkę co go od razu skreśla z kremów na dzień
-nie odczułam redukcji niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: 1 (40ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062631].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Krem spełnia większość obietnic producenta, więc nie można mu wiele zarzucić.

+ wydajność
+ wygodne opakowanie
+ nawilża skórę
+ matuje
+ delikatny zapach
+ szybko się wchłania

- cena
- roluje się

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

do tej pory mój ulubiony :)

U mnie sprawdził się świetnie. Doceniłam go bardziej jak mi się skończył i zobaczyłam co dzieje się z moją cerą bez niego. Podczas jego stosowania na mojej twarzy jakaś krostka to była rzadkość, co najwyżej przed okresem. Konsystencja jak najbardziej na plus, wydajny też jest. Co do matowienia mam mieszane uczucia, ale w jakimś stopniu dawał radę :) Po całej tubce stan mojej cery znacznie się poprawił. Po nim skuszona promocją zakupiłam krem z eucerinu i baaardzo tego żałuję, nawet nie zużyłam całego tak źle wpłynął na moją cerę. Mają taką samą cenę w przeliczeniu na pojemności, a zdecydowanie krem z tołpy to mój hit :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037006].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

nie zaszkodzi, nie pomoże

Posiadaczka typowej cery tłustej.
Krem kupiłam ze względu na to, że już wcześniej miałam przyjemność skorzystać z toniku tej samej firmy, który bardzo odpowiadał mojej skórze twarzy.

Plusy:
+ wydajność
+ matowi i nawilża twarz, tak jak obiecuje producent
+ szybko się wchłania i nie pozostawia filmu na twarzy

- jeśli chodzi o wspomniane w opisie produktu radzenie sobie z podrażnieniami i niedoskonałościami to w tej kwestii krem mnie zawiódł, a przyznam, że bardzo liczyłam tutaj na poprawę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020220].usefull || 0 }}% pomocna.