Tołpa, Dermo Face, Sebio, Mikrozłuszczający żel peelingujący do mycia twarzy

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Mikrozłuszczający żel peelingujący do mycia twarzy

Dermokosmetyk usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, działa antybakteryjnie i odblokowuje pory. Posiada neutralne pH i nie wywołuje podrażnień. Wygładza i odświeża skórę. Może być stosowany codziennie.
Składniki aktywne: torf Tołpa, piasek korundowy, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry, betaina.

Cera
tłusta
w tubie
żel
>100ml

Mój ulubieniec

Linia Sebio jest idealna do mojej cery, zarówno wrażliwej jak i mieszanej. Ogólnie jestem fanką produktów do oczyszczania z Tołpy, czego niestety nie powiem o kremach. Ten żel z peelingiem świetnie się u mnie sprawdził, super oczyszcza twarz, zostawia skórę delikatną i miekką. Do tego zapach, w którym się zakochałam i również dla niego będę zawsze sięgać po ten produkt.

Wykorzystała: kilka próbek

Delikatny peeling

Peeling zakupiłam z racji tego, iż uwielbiam kosmetyki o składzie sprawdzonym, naturalnym. Peeling od Tołpy to dermokosmetyk dla skóry wrażliwej, która potrzebuje delikatnego oczyszczenia, złuszczenia i odblokowania porów skóry. U mnie efekt było widać bardzo szybko. Skóra jest oczyszczona, ale nie podrażniona. Uczucie świeżości utrzymuje się dość długo.. Zaletą peelingu jest to, iż można go stosować praktycznie codziennie, co jest bardzo przydatne dla kobiet nakładających makijaż każdego dnia. Bez silikonów czy sztucznych barwników to kolejny plus. Kosmetyk jest wydajny, opakowanie estetyczne i cena- dostępny na każdą kieszeń :)

Oczyszczanie

Żel o fajnej konsysencji i rewelacyjnym zaopachu. Delikatnie złuszcza naskórek oraz super oczyszcza skórę twarzy. Odblokowuje pory oraz znacznie redukuje powstawanie noeych zaskorników. Po miesiącu używania znacznie zauważyłam poprawę mojej cery.

Moja rzecz

Absolutnie pomocny - po pierwszym użyciu twarz mnie piekła (mam wrażliwą skórę), po spłukaniu żelu twarz niemal od razu się świeci. Polecam użyć na noc, wówczas skóra się odświeży podczas snu i nie będziesz jej 'przepychać' przez dzień na siłę tuż po kuracji :) Faktycznie czyści pory, wygładza powierzchnię skóry. Ma dziwny słodkawy zapaszek który nie do końca mi pasuje, ale siłą tego żelu jest jego działanie i to mi dziś przychodzi chwalić. Na stałe na mojej półeczce.

Mam raczej suchą skórę, jednak problemem są wypryski i grudki na brodzie. Używam żelu wieczorem i fajnie odświeża skórę, zmniejsza widoczność grudek. Po użyciu żelu skóra jest taka "lekka i czysta", żel się ładnie pieni i dokładnie oczyszcza po całym dniu. Drobinki pilingujące są delikatne ale też skutecznie złuszczają martwy naskórek.

Tak, tak, tak !

Rewelacja ! W końcu żel, który zadowala mnie w 100%.
Wydajny, stosunkowo tani, o przyjemnym, świeżym zapachu.
Doskonale oczyszcza, usuwa suche skórki i zmniejsza pory i, co najważniejsze, matowi ! Naprawdę matowi !
Używam codziennie wieczorem i muszę przyznać że kondycja mojej cery bardzo się poprawiła. Do tej pory, w okresie wiosenno - letnim , moja skóra pokryta była wypryskami i zaskórnikami. Teraz ? Nie ma tego problemu !

sredni

jak dla mnie żel ten był średni. Nie umiałam go wręcz wykończyć. Z jednej strony byłam nim wręcz znudzona i zmęczona, z drugiej strony świadczy to o jego wydajności. Cząstki peelingujące drobne i delikatne. Efekt taki sobie. Nie kupię ponownie

Bardzo lubię!

Zaczęłam jego stosowanie od miniaturki - w ogóle świetny pomysł na sprzedać miniaturowych produktów, można przetestować bez dużego bólu portfela, zabrać na wyjazd.
Żel na tyle mi się spodobał, że zaopatrzyłam się w duże opakowanie, a potem...ale o tym za chwilę.
Bardzo podoba mi się stylistyka Tołpy i z samego tego powodu najchętniej kupiłabym od tej firmy absolutnie wszystko, żeby stało i ładnie wyglądało. Lubię też te ich quasi przyjacielskie rady na opakowaniach. Łapię się na pomysły speca od marketingu, bo zaraz jestem jak - hej, tak, ufam Ci, Tołpa. Chodźmy razem na kawę.
W każdym razie żel jest mocno leisty, zawiera w sobie wspomniane w nazwie mikrogranulki. Trzeba uważać przy delikatnej skórze, bo zbyt dużym naciskiem i mocnym tarciem można sobie zrobić krzywdę. Używany z głową, delikatnie, naprawdę mocno oczyszcza twarz, likwiduje suche skórki i faktycznie ogranicza nieco przetłuszczanie. Porów mi za bardzo nie rusza, ale jak się okazuje, nie mam typowych wągrów tylko sebaceous filaments, więc nie liczyłam na to. Faktycznie jednak bardzo leciutko je ściera z wierzchu więc wyglądają lepiej i mniej rzucają się w oczy.
Nie uczula, nie podrażnia.
Po pełnym opakowaniu kupiłam głęboko oczyszczający żel dla mężczyzn. Skład podobny, działanie dokładnie takie samo, cena niższa. :)

Przyjemny żel

Bardzo miły w użyciu dobrze się spłukuje i co najważniejsze daje efekt. Cała seria Tołpy sebio jak dla mnie pach cudnie i równie dobrze działa na moją skórę. Produkt jest wydajny i ma w miarę dobry stosunek jakości do ceny. Ja jestem zadowolona.

Nieprzyjazny w użyciu, ale skuteczny

To mój żel na wieczorną pielęgnację. Niestety średnio się z nim polubiłam. Ma zbyt wodnistą konsystencję, a peeling jest nieco za ostry. Nie kwestionuję jego skuteczności, skóra po nim ewidentnie mniej się przetłuszcza. Dobrze poradził sobie z zastanymi niedoskonałościami na mojej twarzy, ogranicza także powstawanie nowych. Nie jest zły, ale mógłby być lepszy.

Warto mieć

Żel skusił mnie przede wszystkim fajnym składem , a że moja cera jest bardo wybredna to stwierdziłam "SPRAWDZIMY TO CUDO!"

Na początek kupiłam mini produkt Tołpy w obawie ,że moja buzia się z nim nie polubi a produkt wyląduje w koszu, aczkolwiek po wykończeniu mniejszej wersji pobiegłam do rossmana po pełnowymiarowe opakowanie i już mówie dlaczego : po 1 żel bardzo fajnie oczyszcza skóre dzięki ostrym drobinkom (ktore nie kazdemu moga przypasc do gustu lecz dla mnie to plus) pory są odblokowane , uczucie świezej "odtluszczonej"cery
Po 2 ma bardzo przyjazny dla wrażliwej skóry skład po 3 po około tygodniu stosowania zauważyłam że zaskornikow i drobnych niespodzianek ,do ktorych mam skłonność jest mniej . Żel jest również bardzo przyjemny w stosowaniu , ma bezproblemową do użytku konsystencje i , jak dla mnie nie drażniący zapach. Jedynym małym minusem może być to że przy czestym i długim stosowaniu może lekko wysuszać skóre , choć moja twarz reaguje w ten sposob na wiekszosc zeli , mydeł i innych produktow do mycia buzi. Podsumowujac produkt bardzo sobie chwale , warto dać mu szanse a w mojej pielęgnacji napewno zagości na długo :)

Skuteczny

Kosmetyk spełnia swoją podstawową rolę, czyli dobrze oczyszcza skórę twarzy. Po raz pierwszy w życiu nie mam zaskórników wokół nosa (chociaż nigdy nie były one szczególnie duże), a skóra mojej twarzy jest gładka i miękka. Największym plusem jest jednak to, że bardzo fajnie usuwa martwy naskórek. Stanowi bardzo fajne uzupełnienie dla typowych kosmetyków peelingujących. Poza tym skóra nie jest po nim zbyt sucha.