Exclusive Make Up Highlighter

Exclusive Make Up Highlighter

Rozświetlacz do twarzy i ciała polecany do stosowania jako cień do powiek, róż, bądź podkład rozjaśniający do ciała (ramiona, dekolt). Dostępny w kilku kolorach.

Cena: ok. 21zł

fajny gadżet

Bardzo fajny rozświetlacz w formie kremu. zamknięty jest w opakowaniu takim jak cienie do powiek.
Kosmetyk jest dość twardy ale nie na tyle aby utrudniać aplikację. Łatwo nałożyć go na wybrane partie twarzy. daje bardzo ładny efekt (miałam jasny beż), rozświetla i rozjaśnia skórę, można stosować w kącikach oczu czy na poliki, na powiekach nie sprawdza się najlepiej gdyż wchodzi w załamania. Efekt jest widoczny ale subtelny, rozświetlenie wygląda delikatnie, kosmetyk nie ma brokatu.
Rozświetlacz jest bardzo wydajny i nie jest drogi (zakupiłam go za połowę ceny wspomnianej wyżej).
Nie wiem czy jeszcze go kupię ponieważ chyba został wycofany.

Używam tego produktu od: 3 lata

Przydatny!!

nie wiem czy go gdzies jeszcze dostane bo kupiłam 4 lata temu i nie zuzyłam

uzywam go wtedy gdy chce wygladac swiezo i zniewalajaco... pamietam jak kiedys go uzylam w przerwie a lunch i po powrocie slyszalam opinie ze pewnie dzis dobrze spalam... ;]

gdy go znajde napewno kupie! jest lekki i dosc trwaly i podkresla to co mamy ochote podkreslic, ja go uzywam zaleznie, albo do oczu (kąciki lub sam srodek powieki) kosci policzkowych, nosa (pow. miedzy brwiami i grzbiet - nie czubek!!) i ust (serduszko ;)

Używam tego produktu od:4 lata

Niezły :)

Mam numer 03 Fashionlight (taki połyskujący delikatny róz)i używam go głównie jako rozświetlającego różu na kości policzkowe.W tej roli sprawdza się najlepiej! Nie polecam raczej do stosowania jako cień ani rozświetlacz do ciała ze względu na konsystencję. Ogólnie dość dobry produkt :)