Lancaster, Light Enhancing Powder Blush

Lancaster, Light Enhancing Powder Blush

Lancaster Light Enhancing Powder Blush to róż w kamieniu, mający ożywić twarz poprzez naturalnie wyglądający, wibrujący, połyskliwy kolor. Róż nadaje policzkom jedwabisty, lekki odcień, a jednocześnie jego cząsteczki pochłaniają światło, by, odbijając je, rozjaśnić twarz. Skóra po jego zastosowaniu, dzięki złotym drobinkom, wydaje się gładsza, jest też pięknie ożywiona transparentnym kolorem.
Róż jest hiper-wydajny, trwały i bardzo łatwy (dzięki świetnemu pędzelkowi) w aplikacji.
Występuje w ośmiu odcieniach, pasujących do chyba każdej karnacji.
Opakowany jest w ozdobną, szykowną, złotawą puderniczkę, mieszczącą także lusterko i pędzelek z naturalnego włosia.

Cena: ok. 25euro/ 5g

Przeciętny

Róż dostałam w prezencie, dlatego płakać nie będę, że zmarnowałam pieniądze. A konkretnie:
-ładne opakowanie, lusterko
-trwałość
-jak dla mnie jednak zbyt intensywny kolor i te drobinki jakby za duże
-pędzelek to tragedia! Zbyt mały przez co robi plamy na policzkach. Trzeba się nagimnastykować, by wszystko wyglądało naturalnie.

Na wieczór jest ok, ale na dzień nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

SUPER!!!

Zbyt intensywny? Naprawdę? Mnie mój (WL14) dobrała pani w perfumerii, i jest jaśniutki, transparentny wręcz :). Do rzeczy: róż jest ekstremalnie wydajny - cała powierzchnia była pokryta delikatną falą, kiedy go kupiłam, i na brzegach owa fala cały czas się utrzymuje, a z centrum dopiero co zniknęła. W śroku, w pigmencie, zatopione złote drobinki, i daje to rewelacyjny efekt na mojej twarzy! Jestem w nim tak zakochana, że, kiedy zależy mi na naturalnym makijażu, pociągam nim też powiekę, i wygląda świetnie, a przede wszystkim - nie osypuje się, nie znika w załamaniu oka, lepszy niz wiekszość cieni!Na policzkach - jak marzenie, łącznie z niewidocznym przenikaniem do właściwego koloru skóry. Aha, opakowanie po kilkumiesięcznym noszeniu w torebce wygląda jak nowe (niech się schowa okropne Givenchy).

dla zaawansowanych

Jest to mój najmocniejszy róż - w takim sensie, że ma niesamowicie wysycony i wyrazisty kolor. szczerze mówiąc jeszcze nie umiem sie nim dobrze posługiwać, chyba że idę na imprezę, gdzie MAM byc przesadnie umalowana - wtedy się nadaje. na codzień dla mnie jest zdecydowanie za mocny, ale myślę, że nauczenie się jego obsługi to kwestia czasu. Pędzelek delikatny, ścięty, jak dla mnie za malutki.