Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Sprawdź ceny produktu

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

72% jesień/zima 28% wiosna/lato

Zapach wieczorowy

Mega intensywne i mega seksowne perfumy! Polecam zdecydowanie eleganckim kobietom, koniecznie na wieczór! Jak na perfumy z niżej pułki są naprawdę rewelacyjne, a do tego długo się utrzymują. Polecam!

Klasyka

Każda kobieta która zna Avon miała je choć raz. Zapach bardzo klasyczny, nuty kwiatowe połączone z piżmem. Dobry w każdym wieku zarówno dla młodszych jaki i dojrzałych kobiet. Uniwersalny na wieczór i na dzień. Jak na zapach z tej półki cenowej jest trwały i wyrazisty

Klasyka Avon'u

Używałam go za czasów szkoły i mile to wspominam. Pięknie pachniał, długo się utrzymywał i był niedrogi. Według mnie wart swojej ceny i uważam że jest to jeden z lepszych zapachów tej marki

Klasyka gatunku

Chyba każda kobieta zna ten zapach i przynajmniej raz go zakupiła, bo osobiście nie znam takiej, która choć raz by go nie nosiła w torebce. Zapach klasyczny, kobiecy, wyrafinowany, choć przez swoją popularność strasznie oklepany. Piżmo, mandarynka robią za główną nutę zapachową - przyjemna, nie nachalna.

mega

Little Black Dress to klasyczna kompozycja zapachowa dla eleganckich kobiet. Jej stylowe nuty pozwolą Ci poczuć się pięknie w każdej kreacji. To zapach, którego nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. To zapach który musi być u każdej kobiety eleganckie biznesowe spotkanie tylko z nim :)

Hot

Uwielbiam Black Little Dress za intensywność zapachu.
Idealnie sprawdza się jesienią oraz zimą, wpasowując się w tę aurę. Uwielbiam przede wszystkim za piżmo, które robi całą robotę! Zapach jest nawet trwały, jak na kosmetyki z Avonu. Jakość adekwatna do ceny za jaką możemy Black Little Dress.

Niestety fakt, że firma testuje swe kosmetyki na zwierzętach sprawia, że nie kupię kolejnego opakowania perfum, a także innego kosmetyku tej marki.

mój nr 1 od stu lat ;-)

używam tego zapachu od nie pamiętam nawet kiedy, mimo iż mam stos perfum do tych zawsze wracam, przypominają mi się młodzieńcze lata ;-) były to moje pierwsze perfumy

długo pachną, maja taki elegancji zapach który u mnie utrzymuje się cały dzień

Ciekawe połączenie zapachowe!

Przyznaje się, że gdy wąchałam perfumy prosto z butelki to nie podobały mi się, były mocne i duszące. Ale dałam im szansę i zaczęłam ich używać. Na skórze perfumy całkowicie inaczej pachną, są bardzo kobiece i zmysłowe, długo utrzymują się na skórze. Osobiście polecam je w sezonie jesienno-zimowym. Do tego bardzo ładna buteleczka.

Zalety:
- zapach,
- trwałość,
- buteleczka.

Wady:
- dostępny tylko u konsultantki.

Idealny.

Zaraz po Treselle to jest mój drugi ukochany zapach marki Avon. Dla mnie idealnie się sprawdza na porę jesienno-zimową. Zmysłowy, bardzo kobiecy zapach. Nie jest duszący ani ciężki. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Elegancki flakon. Cena jak za tą jakość na plus. Polecam

Obłędny zapach

Wszystkie kobiety muszą go mieć. Pięknie pachnące perfumy... lekkie nuty białych kwiatów połączone z egzotycznym aromatem... zapach ten pozwala uwodzić swoim aromatem.. jest bardzo zmysłowy.. Dla mnie idealny..na codzien jak i na wielkie wyjście...Do tego elegancki flakon.. pięknie prezentuje się wśród innych kosmetyków.. Długotrwały zapach utrzymuje się nawet do 12h.

klasyk

Produkt schowany jest w prześliczne w swojej prostocie, eleganckie opakowanie. Buteleczka sprawdzi się zarówno jako produkt trzymany w damskiej torebce, jak zaprezentuje się efektownie na łazienkowej półeczce.
Zapach jest idealny do stosowania na codzień. Niezwykle kobiecy, nieco uwodzicielski i delikatny zarazem. Długo utrzymuje się na skórze. Little Black Dress jest ewidentnie wart swojej ceny. Chętnie do niego wracam, a znajome często pytają o ten zapach, co świadczy o tym, że za niewielką cenę możemy posiadać ciekawy, intrygujący zapach.

Zdecydowanie na TAK

Zapach Little Black Dress jest w avonie od X lat, ale trzeba przyznać , że jest on tak wspaniały nie zważając na czas istnienia na rynku. uniwersalny zapach sprawdzi się dla kobiet w każdym wieku. Bardzo polecam.

Niesposób go nie lubić

Pamiętam jak Avon wchodził na polski rynek i to był jeden z pierwszych ich zapachów. Kto by pomyślał że stanie się w pewnym sensie klasykiem. Na spotkaniu promocyjnym bardzo uroczystym dostałam próbki tego zapachu i czułam się taka wyróżniona. Wydawał się taki stonowany i stylowy, tylko na ważne okazje. Gdy kupiłam sobie pełnowymiarowe opakowanie uwielbiałam dostrzegać niuanse tego zapachu, który zasadniczo jest bardzo bogaty. Jest tam cyklamen, imbir i wiciokrzew, w sercu dominuje gardenia, piwonia, jaśmin i upojny bieluń. Baza zaś to piękna mieszanka drewna, piżma i śliwki. To niepowtarzalna mieszanka, bardzo udana i trwała. Lubię i na długo tak zostanie.