Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

74% jesień/zima 26% wiosna/lato

Zapach wieczorowy

Mega intensywne i mega seksowne perfumy! Polecam zdecydowanie eleganckim kobietom, koniecznie na wieczór! Jak na perfumy z niżej pułki są naprawdę rewelacyjne, a do tego długo się utrzymują. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Upiorny

Mimo entuzjazmu, jaki wzbudza ten zapach dla mnie jak w tytule. Niby taki delikatny i niezobowiązujący, ale blisko killera: trwa i trwa i trwa i mdli i mdli i mdli. Dla mnie zapach zaduchu, niewietrzonego latami zagraconego pokoju, do którego nikt nie wchodzi, przytłaczający kurzem i zjełczałym masłem. Brak mu wszystkiego: polotu, przestrzeni, elegancji. Gdy czuję go na innych: fajnych często kobietach, chcę im powiedzieć, ze używają perfum, co latami stały w szafie i nadają się do wyrzucenia. Stare są, starością "jadą" i taniością, jak najgorsze podróby.

Ulubiony zapach

Perfumy Little Black Dress kupiłam razem z balsamem w pakiecie. Gdy dostałam je do ręki zakochalam się. Perfumy pachną przepięknie. Utrzymują się długo na skórze i ubraniach. Zazwyczaj zapachy perfum bardzo szybko mi się nudzą, ale nie ten zapach. Nie przepadam za slodkimi perfumami, dlatego te są dla mnie strzałem w dziesiątkę.

rewelacja

Perfumy o super zapachu. Są delikatne, a jednak do zapamiętania. Idealne na każdą okazję. Nie są za mocne oraz nie za słabe. Jednej z najlepszych jakie mialam.

Bardzo go lubię!

Bardzo lubię ten zapach, lubię do niego co jakiś czas wracać, aby przypomnieć sobie, że jest naprawdę świetny! Zapach jest wyjątkowy, podkreśla kobiecość i długo się utrzymuje.

little black radość codzienna

Avon rozkręca się z perfumami oraz ich jakością! :) Jest to perfum,po który najczęściej sięgam,a mam ich wiele,nie tylko z Avon :) Zapach piękny, intensywny. Ładne opakowanie, nie wygórowana cena. Według mnie trwały. na ubraniach utrzymuje się nawet tydzień czasu. Bardzo przyjemny:)

Używa produktu od: próbka

To jest to

Zapach ponętny, piękny i rozpieszczający zmysły zapach, zamknięty w bardzo eleganckim flakonie. Orzeźwiające cytrusy i białe kwiaty to kompozycja idealna na wiosenne spotkania. Szata graficzna opakowania czyli czarne tło w białe grochy ze złotymi napisami sugeruje nam, że zapach zamknięty w opakowaniu nie jest byle jaki, a raczej skierowany do kobiet ceniących sobie luksus i przepych.

Klasyk

Uwielbiam nosić ten perfum na ważniejsze okazje, ze względu na to, że jest dość mocny. Bez problemu utrzymuje się cały dzień. Jest bardzo wydajny. Podoba mi się to, że ma również mniejsza wersje, która można wrzucić do torebki.

świetny zapach

Chętnie po nią sięgam na wyjście, zapach mnie nie mdli, nie nudzi mi się i nie przyzwyczajam. Naprawdę dobra perfuma, polecam wszystkim niezdecydowanym :)

Na codzień

Little Black Dress używałam parę lat temu i dobrze wspominam . Nie jest to kosmetyk na wielkie wyjście, ale odpowiadał mi jako dyskretny zapach do pracy czy na zajęcia.
Zapach utrzymywał się średnio długo, a sam kosmetyk jest dość wydajny.

***

Zamówiłam u konsultantki mniej więcej rok temu. Zapach jest przyjemny, lekki, choć nie są to w mojej opinii świeże, wiosenne perfumy. W sam raz do pracy. Opakowanie proste i eleganckie (bardzo nie lubię tych nieporęcznych, o dziwnych kształtach). Ogólnie - jest OK.

Piękny

Od lat, od zawsze w mojej torebce. Pasuje na każdą okazję. Długo sie utrzymuje zarówno na skórze, jak i na ubraniach. Mocny, ale nie duszący. Wracam do niego zawsze jak nie wiem na jaki zapach się zdecydować. Dobra jakość w dobrej cenie.

Klasyka da się lubić

Lubię perfumy marki Avon, ponieważ cena równa się jakości. Zapach przez godziny utrzymuje się na skórze i na ubraniach, a nie kosztują fortuny :) Do tego mają bardzo różnorodny wachlarz wyboru. Little Black Dress to moim zdaniem naprawdę dobre perfumy. Zapach pasujący na każdą okazję, nie jest nachalny. Buteleczka wygląda bardzo elegancko i klasycznie ;) Daję 5 gwiazdek