Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

73% jesień/zima 27% wiosna/lato

Zapach wieczorowy

Mega intensywne i mega seksowne perfumy! Polecam zdecydowanie eleganckim kobietom, koniecznie na wieczór! Jak na perfumy z niżej pułki są naprawdę rewelacyjne, a do tego długo się utrzymują. Polecam!

Mała czarna

Zapach gościł już u mnie kilka razy. Trwałość dobra, czuć go długo na ubraniach. Zapach jest slodki, ale nie duszący. Lubię do niego wracać, jest klasyczny i każdy powinien mieć go na polce z kosmetykami. Polecam

Klasyka w najlepszym wydaniu

Bardzo podoba mi się ten zapach – kojarzy mi się z elegancja i kobiecością. Mimo upływu lat nadal jest na topie, nie traci na wartości. Nazwa jak najbardziej adekwatna do zawartości tego eleganckiego flakonika – podobnie jak mała czarna należy do absolutnej klasyki. Dzięki intensywnemu zapachowi najlepiej sprawdza się przy okazji wieczornych wyjść – uzupełnia kreację. Na co dzień także się sprawdza, jest dość trwały. Cena jest bardzo przystępna, na dodatek często jest w promocji. Warto zakupić, jeśli jeszcze ktoś nie ma 

Opis Produktu:

Bardzo ładne elegancie,kobiece perfumy. Tony perfum nie wchodzą w słodkość a w intensywny kobiecy zapach. Zapach ten jest zapadający w pamięć i z miłą chęcią używam go zarówno na wielkie wyjścia jak i na co dzień :) Są wydajne

Ulubiony !

Jest to jeden z tych perfum do których lubię wracać. Zawsze musi stać na toaletce bo a nóż widelec będę mieć ochotę się nim popsikać a ta ochota przychodzi dość często. Zapach jest bardzo trwały, gdy rano się popsikam to wieczorem ciuchy jeszcze nim pachną. Jestem od niego uzależniona ! :D

Piękny zapach

Perfum z avonu, którego używam zarówno na dzień jak i na wieczór. Zużyłam juz kilka flakonów. Cena nie wysoka jak na 50 ml perfum. Zapach długo się utrzymuje.

Niedrogi klasyk

Te perfumy od firmy Avon chyba większość zna, albo chociaż o nich słyszała. Ja długo nie mogłam się do nich przekonać, ale jak już się to stało to przepadłam :)
Perfumy są cięższe, kwiatowe z orientalną nutą. Zapach jest elegancki, nie za słodki i nie za ciężki. Trudno w sumie mi stwierdzić na jaką porę są te perfumy, ja używam rano, wieczorem, wiosną, zimą... mi pasują zawsze ;)
Są też całkiem trwałe.

Ich dużą zaletą jest to, że moim zadaniem dopasowują się do każdego wieku - zarówno dla młodej dziewczyny jak i dojrzałej kobiety.

Bardzo ładny, minimalistyczny flakon. Ładnie wygląda na toaletce :)
Automizer nie zacina się.
Świetny zapach w niskiej cenie, który często można dostać w różnych promocjach.

Ulubiona

Na tę perfumę trafiłam metoda prób i błędów. i muszę przyznać, że zakochałam się w niej. Lubię mocniejsze zapachy, więc Little Black Dress jest dla mnie idealna.
Zapach jest intensywny, wystarczy naprawdę odrobina by był wyczuwalny dla otoczenia a co najważniejsze długo utrzymuje się na skórze. Lubię zmieniać zapachy ale to jest ten jedyny do którego ciągle wracam.

Mała czarna? Zawsze

Kupiłam w wieku 18 lat, chcąc poczuć się dojrzalej. I rzeczywiście, nadaje on charakteru, powagi. Ma intensywny zapach, utrzymujący się nad wyraz długo, co w Avon'ie nie jest jednak normą. Flakonik też bardzo przemyślanie zaprojektowany, wygląda tak elegancko, jak przysłowiowa mała czarna! Cena warta jest tego, aby mieć ją na półce.

Tani klasyk

Albo się go kocha albo nienawidzi. Zapach klasyczny jak dezodoranty pewnej marki będącej od dziesięcioleci na rynku. Kompozycja bardzo kobieca, typowo kwiatowa, połączenie jaśminu, piżma,róży. Zapach delikatny, nienachalny w prostej butelce o klasycznym wyglądzie. Niestety, krótko utrzymuje się na skórze.

Mój must have

Jest to zdecydowanie klasyka Avon. Ten zapach jest piękny. Flakonik ma ładny i praktyczny kształt. Zazwyczaj używam ich na większe wyjścia. Utrzymuje się kilka godzin

Może być

Zapach ten dostałam na urodziny i niekoniecznie przypadliśmy sobie do gustu. Jest to wina tylko moich preferencji zapachowych, po prostu wole słodsze perfumy. Jednak co moge o nich powiedzieć? Na pewno pierwszą rzeczą, która przychodzi mi na myśl jest ich TRWAŁOŚĆ, wystarczy jedno psiknięcie, a czuję je na sobie kilka godzin. Przyznam, rzadko się to u mnie zdarza, a nawet jeśli to zazwyczaj nie czuję już perfum na sobie, a czują je inni, w przypadku Little black dress i ja wciąż je czuję. Zapach jest, powiedziałabym, elegancki, kojarzy mi się z dojrzałą kobietą lub jakby był dedykowany na większe wyjścia - wieczorowy. Jak dla mnie, nie jest to zapach na codzień typu do szkoły/pracy. Może po prostu jeszcze do nich nie dorosłam? ;) Flakon bardzo mi się podoba, nie jest przesadzony , niewątpliwie bardzo ładnie prezentuje się na toaletce. Wybór pojemności w katalogu to duży plus. Cena też nie jest wybujała jak za taka trwałość i pojemność.

Ulubione!

Jedne z moich ulubieńców! Cudowny zapach zarówno na dzień jak i na wieczór, na wiosnę i zimę, do luźnej kreacji jak i eleganckiej - zapach na każdą okazję! Utrzymuje się długo na skórze i ubraniach. Jest naprawdę godny polecenia