Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

86% jesień/zima 14% wiosna/lato

Spodziewałam się więcej

Spodziewałam się więcej ponieważ dużo dobrego słyszałam o tych perfumach.
Ogólnie pachnie bardzo ładnie ale niestety nie na mnie. Inne osoby go u mnie czuły niestety ja na sobie nie. Dlatego nie żałowałam go sobie i zużyłam te perfumy w 3 miesiące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455977].usefull || 0 }}% pomocna.

LBD

Do tego zapachu powróciłam po latach (ale bez przesady :)) i muszę przyznać, że byłam nieco rozczarowana. Inaczej zapamiętałam niegdyś jeden z moich ulubionych zapachów, Być może to kwestia "dojrzałości" ale już mnie tak nie zachwycił. Jednakże nadal uważam, że jest to zapach, który potrafi przypaść do gustu niejednej kobiecie. Mi się od zawsze kojarzył z szykownością. Obecnie uważam, że jego różowa siostra jest lepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442021].usefull || 0 }}% pomocna.

wśród ulubionych

Kiedyś to były moje ulubione perfumy. Nie są zbyt trwałe (potrzymają z pół dnia), ale za to zapach jest bardzo śwież, przyjemny i mega kobiecy. Będzie pasował zarówno młodej dziewczynie jak i dojrzałej kobiecie. Myślę też też ta wersja sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na wieczór. Fajnie, że można też kupić mniejszą próbkę - 10ml? Za 10zł w sklepach Avon :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435771].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Lubię

Akurat ten zapach posiada moja mama, lecz od czasu do czasu pożyczam go ;)
Jest idealny dla mnie na wyjątkowe okazje - jakieś wyjścia, kolacja itp. ;)
Zapach długo się utrzymuje, nie jest przytłaczający. Często jest w fajnej cenie na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny zapach

Lubię perfumy z Avonu. Ten zapach jest jednym z ulubionych. Perfumy nie są super trwałe, ale warte zakupu, nie są też jakoś mega drogie. Flakonik oceniam na 4, ponieważ zakrętka potrafi spadać i gubić się w torebce :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419726].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubione perfumy mamy

To perfumy, które są ulubionym zapachem mojej mamy. Długo się trzymają a to AVON a nie żadna super marka. Poza tym mają świetną cenę w stosunku do jakości - wysoka jakość, niska cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418256].usefull || 0 }}% pomocna.

zmienili go

Zapach zdecydowanie zmienił się po reformulacji. Nie jest to już ten sam ciężki, trwały i elegancki zapach jak kiedyś. Ma dużo świeżości, więcej molekularnej chemii, zrobił się rozmyty i nie można już o nim powiedzieć, że się wyróżnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413581].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDOWNE!

Zapach jest genialny! Delikatny, uwodzący. Długo się trzyma na ciele. Perfumy są bardzo wydajne, starczyły mi na ok.4 miesiące.
Dużym plusem jest także cena
Na pewno do nich wrócę! Niezastąpiony zapach!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413526].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak :)

Bardzo fajne perfumy, zresztą to samo mogę powiedzieć o Little White Dress oraz Little Red Dress.
Cała trójka posiada piękne zapachy i są tak samo mocno trwałe :)
Długo utrzymują się na skórze, pachną delikatnie i subtelnie. Ogólnie nie mam nic im do zarzucenia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404251].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Perfumy do okazjonalnego użytku, stosowane codziennie strasznie mdlą. Maja w sobie coś specyficznego, przez co musi trafić odpowiedni dzień bym ich użyła. są trwałe 3 psiknięcia wystarcza by było je czuć cały dzień. Dodatkowo nie są drogie oraz maja elegancki flakonik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396826].usefull || 0 }}% pomocna.