Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

79% jesień/zima 21% wiosna/lato

Stały przyjaciel :)

Perfumę zamówiłam kilka miesięcy temu przez ciekawość. Kończyły mi się perfumy i chciałam spróbować czegoś nowego. Zapach był strzałem w dziesiątkę! Gdy tylko wchodzę do pomieszczenia, znajomi pytają jakich perfum używam :) Sam zapach jest dość intensywny, utrzymuje się kilka godzin i trafił w moje gusta. Dla kobiet ceniących klasyczne zapachy - rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564371].usefull || 0 }}% pomocna.

a ja nie wiem o co biega, więc stoję

wszystkie recenzentki jak jeden mąż zachwalają ten produkt pod niebiosa, tymczasem mój nos kompletnie nie rozumie sytuacji.

Wiem, że to zabrzmi absurdalnie, ale ten zapach pachnie zapachem. W tym sensie, że owszem, czuć zmianę ze stanu "brak zapachu" do "obecności zapachu", ale ten zapach jest żaden. Ani ładny, ani brzydki. Pachnie jak pierwszy moment psiknięcia na nadgarstek, zanim spirytus zejdzie - coś się dzieje, ale nie wiesz co.
Z tym zapachem nic się nie dzieje. Konsekwentnie atakowałam się nim dzień w dzień, ale połączenia na linii skóra - nos nie uzyskałam.
Nie wyróżnia się żadna nuta. Nie wiem, co tu się wydarzyło, prócz wyrzucenia pieniędzy w błoto. Jeśli tak pachną mała czarna i elegancja, to ja wolę tandetnie żyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556141].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyka sama w sobie.

Perfum używam już parę lat, co prawda z przerwami, ale pozostaję im wierna. To bardzo ładny, klasyczny zapach, który mimo wszystko jest lekki. Według mnie pasuje na każdą porę dnia i roku, ale mi najbardziej kojarzy się z długimi jesiennymi wieczorami. Właściwie wszystko w nich jest na 5, od eleganckiego flakonu, niezawodny dozownik, cudny zapach czy cenę, która nie jest wygórowana. Według mnie zapach pasuje do każdej stylizacji i każdej kobiety, może być różnie odbierany, nie tylko jako elegancki. Jedyny minus, przez który nie mogę być im całkowicie oddana jest trwałość. Mam co do tego wygórowane oczekiwania i niestety za to muszę odjąć gwiazdkę. Pomimo to, z pewnością jeszcze nie raz kupię flakonik.
Bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554191].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Zawsze razem(:

Jest to jeden z nielicznych zapachów, które najprawdopodobniej będą towarzyszyły mi aż po kres;) Mam do niego wielki sentyment, był ze mną na większości ważnych dla mnie uroczystości- weselach, chrzcinach, urodzinach.
Ma dobrą trwałość, pięknie rozpływa się na skórze, jest subtelny. W czasie dnia traci na intensywności, co oczywiste, jednak na ubraniach delikatną nutkę można wyczuć jeszcze przez długi czas. Wiem, że zawsze do niego wrócę:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552381].usefull || 0 }}% pomocna.

powrót sentymentalny

Bardzo lubię ten zapach, jest niesamowicie kobiecy, dość trwały jak na zapach z tej półki cenowej. Zgrabny flakon, często w promocji można dostać, lubię też dezodorant w sprayu lub kulce oraz balsam. Świetny kobiecy zapach na co dzień, nie jest zbyt nachalny i nie męczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549066].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieziemski zapach

Little Black Dress to perfum w którym się zakochałam jako nastolatka! Idealny na spotkania biznesowe, pasuje do kobiet, które są silne, odważne i pewne siebie, czyli dla mnie stworzony. Długo utrzymuje się oraz wzbudza zaintrygowanie u innych. Cena do jakości jak najbardziej adekwatna :) Kupię go jeszcze i to nie raz! POLECAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536516].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Według mnie jeden z najlepszych perfum z Avonu. Zapach cudowny, trwały utrzymujacy sie przez kilka godzin oraz nadający sie zarówno na dzień jak i na wieczór.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532351].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudne

Jedne z moich ulubionych perfum zaraz po LRD. Mają bardzo intensywny zapach, który utrzymuje się przez dość długi czas. Idealne dla kobiet, bardzo zmysłowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530756].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy perfum

Zapach kojarzący mi się z wchodzeniem w dorosłość, dawniej ulubiony zapach mojej mamy. To właśnie od niej dostałam pierwszy flakonik i przepadłam. Jeden z najbardziej trwałych zapachów Avonu. Bardzo kobiecy, jednocześnie delikatny. Przyjemny dla oka flakon, niska cena i łatwa dostępność, używam od lat i dalej będę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529361].usefull || 0 }}% pomocna.

na wieczorne wyjścia w sam raz

Miałam je bardzo dawno temu.
Zapach bardziej dla kobiety zdecydowanej bo jest jak dla mnie mocny.
Nadaje się również na wieczorne wyjścia.
Buteleczka poręczna idealnie zmieści się do każdej torebki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526421].usefull || 0 }}% pomocna.