Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

84% jesień/zima 16% wiosna/lato

Eleganckie :)

Te perfumy kojarzą mi się z elegancją. Nie jestem pewna czy sprostają oczekiwaniom młodszych kobietek. Ja mam ciągle wrażenie, że wyczuwam w nich akordy pomadki. Ale nie takie stare.... Tylko delikatnie, subtelne. Zapach utrzymuje się stosunkowo długo, ale na mojej skórze nie rozwija się. Jest ciągle taki sam.

bezpieczny i uniwersalny zapach

Zapach jak dla mnie trochę zbyt nudny, ale to tylko dlatego , że osobiście lubię bardziej wyraziste perfumy. Na pewno przypadnie do gustu wielu kobietom i z tego powodu nadaje się na prezent. Jest niewątpliwie elegancki i trwały, w sam raz na wieczór do małej czarnej. Wyrazisty, ale nie męczący, więc nie powinien drażnić otoczenia. Dobry na wieczór, ale także na dzień, właśnie dlatego, że nie narzuca się innym. Raczej dla tradycjonalistek i dla wielbicielek klasyki. Dobry dla młodych dziewczyn i dla dojrzałych kobiet- tak jak mała czarna :)

Idealnie elegancki!

Perfum idealny na eleganckie wyjścia, przyjęcia czy też imprezy. Dość długo utrzymuje się i to jest wielkim plusem. Dodatkowo buteleczka dodaje uroku!
Perfum tego typu zapachu trzeba polubić. Nie każdemu się spodoba. Jest dość specyficznym zapachem.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

świetny zapach

Zapach pasuje na co dzień jak i na eleganckie wyjścia. Mnie przypadł do gustu, poleciła mi go mama. Długo się utrzymuje na ubraniach, jest tani, łatwo dostępny i wydajny. Ulubieniec mojego chłopaka

Avon, Little Black Dress EDP

Avon Little Black Dress to kwiatowy, orientalny zapach dla eleganckiej kobiety. Łagodne tony piwonii i gardenii gustownie dopełniają się z osobliwą śliwką i imbirem. Świeże akordy moreli i cyklamenu dodają perfumom Little Black Dress cechy wyjątkowości i doskonałości. Stań się elegancką damą i przyciągnij uwagę.

Świetny !

Odkad pamietam używała go moja mama. Przeszlo to na mnie ! Perfum jest REWELACYJNY ! Jest swieza bomba kwiatowa ! Pasuje do malej czarnej jak i do wiekszego wyjscia.

Mnie nie urzekły

Naczytałam się wiele dobrego o tych perfumach, wszyscy je chwalili ale mi zapach nie przypadł do gustu. Owszem jest ok, ale nic specjalnego... Plus za niezłą trwałość i ładny flakonik ale więcej ich nie kupię

Moje ukochane <3

To są moje ukochane perfumy od lat. Mają przydymiony, dosyć ciężki zapach. Piżmo czuć i ogon zostawia nieziemski. Idealny na zimowy romantyczny wieczór w blaski świec i kominka przy lampce wina :) Trzyma się na mnie kilka ładnych godzin. Cena też nie jest jakaś z kosmosu wzięta.

Elegancja w przystępnej cenie :)

Jak w tytule recenzji :)

Miły, średnio ciężki zapach, dobry nawet na co dzień jak i większe wyjście.

Jestem wierna jednemu zapachowi z Dior, ale kiedy gorzej z finansami ;) to dobra alternatywa.

Mój ulubieniec od Avon

Bardzo lubię wodę i jest ona moim ulubieńcem jeśli chodzi o zakupy w Avon.A jeśli ktoś szuka ładnego, eleganckiego, trwałego zapachu za nieduże pieniążki to dobrze trafił.Najlepiej sprawdza się w okresie jesienno-zimowym zarówno na co dzień jak i wieczorami.Super wydajny.Bardzo też urzeka sama oprawa flakonu który wręcz luksusowo prezentuje się w każdym miejscu.

Moje Chanel nr 5

Pachnie intensywnie. Piękny zapach. Używam od kilku lat. Mimo, iż jest to mocny zapach używam nie tylko na wieczorne wyjść, także w ciągu dnia. Przepiękne.

Na ważne uroczystości, jak i na co dzień

Jeden z moich ulubionych zapachów. Często do nich powracam. Zapach intensywny, trwały, utrzymuje się kilka godzin. Perfum idealnie sprawdzą się dla kobit z klasą ceniących sobie elegancję. Buteleczka starcza na długi czas.