Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

83% jesień/zima 17% wiosna/lato

lubię je

Moje pierwsze perfumy z serii Little Dress. Ładny zapach, idealny na wieczór. Zapach jest trochę słodki ale trochę też taki klasyczny i idealny na wyjście. Utrzymują się ok jak na perfumy tej klasy. Często do nich wracam.

Klasyk

Aż mi się nie chce wierzyć, że nie ma mojej recenzji.
Zapach jest bardzo popularny i podejrzewam, że większość osób go zna... No zna i kropka. Doceniam ten zapach z wiekiem... Jako gowniara traktowalam ten zapach jako pogrzebowy... Czarny i smutny... Zero radości, zero szaleństwa, zero przygody - nuda, nuda, nuda. Ostatnio wpadł w moje ręce przypadkowo... Psikniecie po takim czasie, sprawnie obudzilo wspomnienia i wyobraźnię. Uważam teraz, że jest to bardzo dobry zapach i nazwa produktu pasuje idealnie. Tak, to mała czarna... Niezależnie od okazji:czy to zebranie, randka czy bal. Zapach jest elegancki i idealnie doposowany do sukienki. Powinno się sprzedawać eleganckie czarne sukienki z tym zapachem. Tworzą duet idealny, i się uzupełniają. Faktycznie każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Coś co było kiedyś dla mnie niezrozumiałym fenomenem, dopiero teraz nabiera kolorów.

Zapach szafy poważnej damy

To elegancki, uniwersalny zapach. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy poczuć się wyjątkowo. Jak sama nazwa wskazuje dopełnia małą czarną. Jest jak ona: typowa prosta sukienka, bezpieczna i klasyczna, ale trochę opatrzona. Jeśli nie dodamy szczypty pikanterii w postaci czerwonych szpilek, to troszkę giniemy w tłumie niezauważeni. I tak jest z tym zapachem. Klasyka, szyk, ponadczasowość i... nuda. Niestety nie prowokuje żadnymi ciekawymi nutami, które uwodzą i pieszczą nasze powonienia. Kryje w sobie imbir, kolendrę, peonię, gardenię, śliwkę i piżmo. Jak dla mnie zbyt poważny, zbyt ciężki, może jeszcze nie dorosłam do takich perfum, a może wręcz przeciwnie. Według mnie ten zapach ma wymagania. Nie wyobrażam sobie go używać na co dzień np. do stroju sportowego, dżinsów, T-shirta, to zapach na wielkie wyjścia, do sukienki, szpilek, garnituru. Zapewne wrócę do niego za jakiś czas, może zmienię o nim opinię, ale na razie jak dla mnie jego czas minął, choć flakonik jest prawie nie tknięty. Plusy to długotrwałość oraz proste opakowanie, które nie może się nie podobać. Myślę, że będzie to zapach odpowiedni dla pań ceniących klasyczną elegancję.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ulubieniec

Mam wszystkie wersje tej perfumy i to właśnie ta jest najładniejsza ..
Trwała , kobieca , romantyczna , bardzo ładny flakonik , elegancja Francja :D
Na bardzo długo zostanie w mojej kosmetyczce bo jest przeurocza i czarująca ..
Klasyk Avonu .. używam od bardzo dawna i nigdy mi sie ten zapach nie znudzi , cudnaaa

Klasyk dosc mocny raczej na wieczor i zime dobra cena ladne opakowanie czesto w proomocjach

Klasyk Avonowy ja go osobiście stosuje do pracy bo lubie mocne perfumy ale jest dość intensywny i długo pachnie wiec nie dla każdego.
Ladna butelka bardzo często jest w promocjach wiec można go dość okazyjnie zakupić.
Osobiscie go bardzo lubie i pomimo mojego ukochanego Angela co jakiś czas go "zdradzam" i kupoje wlasnie taki lżejszy perfumik do pracy .
Świeże akordy moreli i cyklamenu dodają perfumom Little Black Dress cechy wyjątkowości .
Bardzo polecam.

woda perfumowana

Uwielbiam ten perfum. Od lat go używam i nie mogę się mu oprzeć. Piękna kompozycja zapachowa przyciąga również spojrzenia mężczyzn. Gorąco polecam zwłaszcza jeśli chcesz poczuć się drapieżna,sexy a zarazem zmysłowa i kusząca.

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepszy perfum !

Mistrzostwo ! Jest po prostu idealny. Nadaje się na wieczór, ale także na co dzień. Mi osobiście poprawia humor i tylko jak się nim spryskam, dodaje pewności siebie.

Moje ulubione

Moje ulubione perfumy. Używam ich od dłuższego czasu i zapewne kupię kolejne opakowanie. Elegancki zapach, który długo się utrzymuje. Buteleczka też jest prosta jak i elegancka zarazem. Wyraźny zapach, ale nie narzucający się, nie duszący.

Jedne z moich ulubionych

Używam ich już od bardzo dawna, uwielbiam ich zapach, taki piękny, elegancki, trwały, utrzymuje się długo.

+ piękny zapach,
+ trwały,
+ dostępność,
+ niska cena,
+ flakonik,

Klasyk

Kupuję te perfumy od lat dla mamy. To klasyk, elegancki zapach, nie dusi, nie przytłacza, podkreśla kobiecość, nie zabijając jej. Po jakimś czasie oczywiście pozostawia po sobie wspomnienie w postaci delikatnego zapaszku np. na apaszce. Uwielbiam jak moja mama mimo nie korzystania z perfum potrafi mieć zapach Little Black Dress na jakimś elemencie ubrania, zwłaszcza na szalikach lub przy kołnierzu. Skład jak twierdzi producent: nuta głowy - afrykański imbir, kolendra, cyklamen. Nuta serca - różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy. Nuta bazy - drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo. Co czuć? Trudno to opisać ale zapach jest słodki, klasyczny, prosty ale nie jednolity. Dobry zarówno na wyjścia jak i do pracy w biurze (o ile pamiętamy o umiarze). Flakon- grube szkło w prostej kwadratowej formie wygląda elegancko. Może równie dobrze leżeć w torebce bo nie jest zbyt duży, jak i prezentować się dumnie na półce. Obecnie w ofercie dostępny w rozmiarze 50ml, jak i 100ml. Bardzo udany zapach na pewno jeszcze nie raz go kupię.

Średni

To już moje drugie podejście do tego zapachu. Za pierwszym razem zachwycił mnie zapachem - jest bardzo elegancki, w każdym tego słowa znaczeniu, czułam się bardzo dobrze kiedy miałam go na sobie lecz, właśnie tutaj pojawia się problem - utrzymywał się krótko. Niedawno wróciłam do tego zapachu, postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, jednak bardzo przeszkadza mi to, że zapach utrzymuje się na mnie 2, maksymalnie 3 godziny. Ponadto uważajcie, bo bardzo łatwo z nim przesadzić, nie czujemy tego na sobie ale dla naszego otoczenia zapach ten moze byc wrecz duszący, jeśli zaaplikujemy go za dużo :)

Kocham

Jedne z moich ulubionych perfum z Avonu. Moim zdaniem to absolutna klasyka. Pamietam, że będąc młodsza zawsze podkradałam je mamie, bo miała ich zapas. Zapach jest bardzo ładny, taki klasyczny i uniwersalny. Nadaje się na każda okazuje i porę dnia. Długo się utrzymuje, nawet po całym intensywnym dniu go bardzo dobrze czuć. Na pewno za niedługo go sobie kupię, chętnie przypomnę sobie ten zapach.