Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Sprawdź ceny produktu

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

72% jesień/zima 28% wiosna/lato

Elegancja w każdym calu

Tego zapachu nie trzeba chyba przedstawiać nikomu.Ponad czasowy,odwieczny zapach Avon którego pokochała chyba każda kobieta.Ja jestem fanką tego zapachu od lat i często do niego powracam.Zapach odpowiadający na każdą porę dnia.Trwały i dający się poczuć wyjątkowo i elegancko.

Zawsze do siebie wracamy

Zapach bardzo zmysłowy, wyrafinowany i klasyczny. Używam go głównie w porze Jessienno Zimowej. Na nocne romantyczne wieczory czy spotkania biznesowe w lato również perfect!!! Zawsze do siebie wracamy głównie ze względu na d ługotrwały zapach a i cena jest nawet niska jak na Avon. Polecam !

Ponadczasowy!

Little Black Dress od Avon to już klasyk!
Pasuje każdej kobiecie - zarówno młodej jak i starszej. Nie jest nachalny, ale ma w sumie także pazur. Dobry na każdą okazję. Zapach jest naprawdę ponadczasowy!
Utrzymuje się cały wieczór, a nawet dłużej. Posiada minimalistyczne opakowanie, co wielu kobietom może się spodobać. Mimo paru upadków flakon nadal jest cały. :) Jest bardzo wydajny. Używam go często od około roku, a nadal się nie kończy.
Jak najbardziej polecam!

Zimowy klasyk

Little Black Dress to jeden z moich zimowych ulubieńców od wielu lat.
Zapach jest piękny, charakterystyczny, zauważalny ale w nienachalny sposób.
Jest bardzo wydajny i niesamowicie trwały- szczególnie biorąc pod uwagę cenę oraz jego dużo droższych konkurentów np. z Sephory.
Po całym dniu noszeniu nadal jest wyczuwalny na mojej skórze.
Klasyka Avonu. Warto wypróbować! Ja zawsze do niego wracam.

Klasyka

Każda kobieta która zna Avon miała je choć raz. Zapach bardzo klasyczny, nuty kwiatowe połączone z piżmem. Dobry w każdym wieku zarówno dla młodszych jaki i dojrzałych kobiet. Uniwersalny na wieczór i na dzień. Jak na zapach z tej półki cenowej jest trwały i wyrazisty

Klasyka gatunku

Chyba każda kobieta zna ten zapach i przynajmniej raz go zakupiła, bo osobiście nie znam takiej, która choć raz by go nie nosiła w torebce. Zapach klasyczny, kobiecy, wyrafinowany, choć przez swoją popularność strasznie oklepany. Piżmo, mandarynka robią za główną nutę zapachową - przyjemna, nie nachalna.

mega

Little Black Dress to klasyczna kompozycja zapachowa dla eleganckich kobiet. Jej stylowe nuty pozwolą Ci poczuć się pięknie w każdej kreacji. To zapach, którego nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. To zapach który musi być u każdej kobiety eleganckie biznesowe spotkanie tylko z nim :)

Hot

Uwielbiam Black Little Dress za intensywność zapachu.
Idealnie sprawdza się jesienią oraz zimą, wpasowując się w tę aurę. Uwielbiam przede wszystkim za piżmo, które robi całą robotę! Zapach jest nawet trwały, jak na kosmetyki z Avonu. Jakość adekwatna do ceny za jaką możemy Black Little Dress.

Niestety fakt, że firma testuje swe kosmetyki na zwierzętach sprawia, że nie kupię kolejnego opakowania perfum, a także innego kosmetyku tej marki.

mój nr 1 od stu lat ;-)

używam tego zapachu od nie pamiętam nawet kiedy, mimo iż mam stos perfum do tych zawsze wracam, przypominają mi się młodzieńcze lata ;-) były to moje pierwsze perfumy

długo pachną, maja taki elegancji zapach który u mnie utrzymuje się cały dzień

Ciekawe połączenie zapachowe!

Przyznaje się, że gdy wąchałam perfumy prosto z butelki to nie podobały mi się, były mocne i duszące. Ale dałam im szansę i zaczęłam ich używać. Na skórze perfumy całkowicie inaczej pachną, są bardzo kobiece i zmysłowe, długo utrzymują się na skórze. Osobiście polecam je w sezonie jesienno-zimowym. Do tego bardzo ładna buteleczka.

Zalety:
- zapach,
- trwałość,
- buteleczka.

Wady:
- dostępny tylko u konsultantki.

Idealny.

Zaraz po Treselle to jest mój drugi ukochany zapach marki Avon. Dla mnie idealnie się sprawdza na porę jesienno-zimową. Zmysłowy, bardzo kobiecy zapach. Nie jest duszący ani ciężki. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Elegancki flakon. Cena jak za tą jakość na plus. Polecam

Obłędny zapach

Wszystkie kobiety muszą go mieć. Pięknie pachnące perfumy... lekkie nuty białych kwiatów połączone z egzotycznym aromatem... zapach ten pozwala uwodzić swoim aromatem.. jest bardzo zmysłowy.. Dla mnie idealny..na codzien jak i na wielkie wyjście...Do tego elegancki flakon.. pięknie prezentuje się wśród innych kosmetyków.. Długotrwały zapach utrzymuje się nawet do 12h.