Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

72% jesień/zima 28% wiosna/lato

Ciekawe połączenie zapachowe!

Przyznaje się, że gdy wąchałam perfumy prosto z butelki to nie podobały mi się, były mocne i duszące. Ale dałam im szansę i zaczęłam ich używać. Na skórze perfumy całkowicie inaczej pachną, są bardzo kobiece i zmysłowe, długo utrzymują się na skórze. Osobiście polecam je w sezonie jesienno-zimowym. Do tego bardzo ładna buteleczka.

Zalety:
- zapach,
- trwałość,
- buteleczka.

Wady:
- dostępny tylko u konsultantki.

Idealny.

Zaraz po Treselle to jest mój drugi ukochany zapach marki Avon. Dla mnie idealnie się sprawdza na porę jesienno-zimową. Zmysłowy, bardzo kobiecy zapach. Nie jest duszący ani ciężki. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Elegancki flakon. Cena jak za tą jakość na plus. Polecam

Obłędny zapach

Wszystkie kobiety muszą go mieć. Pięknie pachnące perfumy... lekkie nuty białych kwiatów połączone z egzotycznym aromatem... zapach ten pozwala uwodzić swoim aromatem.. jest bardzo zmysłowy.. Dla mnie idealny..na codzien jak i na wielkie wyjście...Do tego elegancki flakon.. pięknie prezentuje się wśród innych kosmetyków.. Długotrwały zapach utrzymuje się nawet do 12h.

klasyk

Produkt schowany jest w prześliczne w swojej prostocie, eleganckie opakowanie. Buteleczka sprawdzi się zarówno jako produkt trzymany w damskiej torebce, jak zaprezentuje się efektownie na łazienkowej półeczce.
Zapach jest idealny do stosowania na codzień. Niezwykle kobiecy, nieco uwodzicielski i delikatny zarazem. Długo utrzymuje się na skórze. Little Black Dress jest ewidentnie wart swojej ceny. Chętnie do niego wracam, a znajome często pytają o ten zapach, co świadczy o tym, że za niewielką cenę możemy posiadać ciekawy, intrygujący zapach.

Zdecydowanie na TAK

Zapach Little Black Dress jest w avonie od X lat, ale trzeba przyznać , że jest on tak wspaniały nie zważając na czas istnienia na rynku. uniwersalny zapach sprawdzi się dla kobiet w każdym wieku. Bardzo polecam.

Niesposób go nie lubić

Pamiętam jak Avon wchodził na polski rynek i to był jeden z pierwszych ich zapachów. Kto by pomyślał że stanie się w pewnym sensie klasykiem. Na spotkaniu promocyjnym bardzo uroczystym dostałam próbki tego zapachu i czułam się taka wyróżniona. Wydawał się taki stonowany i stylowy, tylko na ważne okazje. Gdy kupiłam sobie pełnowymiarowe opakowanie uwielbiałam dostrzegać niuanse tego zapachu, który zasadniczo jest bardzo bogaty. Jest tam cyklamen, imbir i wiciokrzew, w sercu dominuje gardenia, piwonia, jaśmin i upojny bieluń. Baza zaś to piękna mieszanka drewna, piżma i śliwki. To niepowtarzalna mieszanka, bardzo udana i trwała. Lubię i na długo tak zostanie.

Fajny produkt

Wciąż zastanawiam się, dlaczego nazywa się to orientalnym, jak dla mnie Little White Dress to kwiatowy zapach, a dokładniej typowy biały kwiat. Na początku dostrzegam nuty cytrusowe, ale nie jest to owocowy lub cytrusowy, ani tarta, dodaje tylko trochę świeżości i na pewno jest trochę piżmy i drewna, może nawet lekki dotyk sandałów w środku i nutach bazy. Little White Dress jest bardziej jak zapach skóry o jedwabistym kremowym i lekkim wysuszeniu, jej charakter jest nieszkodliwy i spokojny.W sumie to nic ponad ekscytujące i oryginalne, ale to raczej dobre perfumy w cenie. Jest to również bezpieczny wybór do pracy w ciepłe dni w biurze. Nie oczekuj długotrwałej mocy ani mocnej uprawy (w końcu jest to Avon, chociaż droższe zapachy z Avon ostatnio przynoszą miłe niespodzianki). Sądzę jednak, że dla wielu kochających białe kwiaty może to wydawać się zbyt zwyczajnym i niekonwencjonalnym zapachem.

Lubię!

Produkt posiada bardzo eleganckie i wygodne opakowanie. Pięknie prezentuje się na półce. Sam zapach jest bardzo kobiecy, delikatny i przyjemny. Idealne na każdą okazję. Buteleczka nie zajmuje wiele miejsca, dlatego zawsze możemy mieć ją przy sobie. Little Black Dress jest produktem wysokiej jakości. Znakomicie nadaje się na prezent. Dodatkowo można tworzyć z nim zestawy. Są trwałe i wydajne. Warte swojej ceny :)

Wracam bardzo często

Jeden z moich ulubionych, do którego często wracam, kiedy nie mam szczęścia do znajdowania nowych zapachów. Nadal podoba mi się tak samo, jak za pierwszym razem. Zapach jest mocny, dobry na zimę, ale jednocześnie nie ma takiego babcinego podmuchu, jak część ciężkich perfum.

Mała czarna od AVON

Zapach ładny, nie za mocny ujawnia się przechodząc. Dla mnie tylko na wieczory, taki wyjściowy. Chociaż nie utrzymuje się za długo ale to nie perfum z wyższej półki

polecam

Bardzo podoba mi się ten zapach, jest trochę ciężkawy ale jednocześnie nie 'duszący'. Nadaje się raczej na wieczór.Ja jestem niestety uczulona na jakiś składnik tej wody, nie mogę używać jej w mój ulubiony sposób- bezpośrednio na skórę, ale na ubraniu też się ładnie prezentuje i jak narazie nie zauważyłam odbarwień.

Uwielbiam

Moje ulubione perfumy na wieczór. Zapach jest elegancki i kobiecy. Cenowo nie drogie i łatwo dostępne. Utrzymają sie dosyć długo na ubraniach. Odkąd je poznałam nie używam innych perfum na wieczorne wyjścia jest to mój ulubieniec.