Little Black Dress EDP

Little Black Dress EDP

Cena już od 34,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

88% jesień/zima 13% wiosna/lato

Bardzo fajne

Perfumy znajdują się w minimalistycznym, ale eleganckim flakoniku.
Ma bardzo przyjemny zapach, według mnie dobry na każdą okazję.
Najbardziej nadaje się na okres jesienno/zimowy.
Z trwałością jest średnio, ulatnia się po kilku godzinach.
Kupiłam go na promocji, więc jego cena była kusząca, ale nie kupiłabym
go w cenie regularnej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277366].usefull || 0 }}% pomocna.

Nr. 1

Mój ulubiony perfum. Stosuję go rzadko, tylko na wyjątkowe okazje. Zawsze mam w domu więcej niżeli jedną butelkę- tak na wszelki wypadek :) Lubię go za zapach, wygodną butelkę i przystępną cenę. Zapach jest delikatny, nieco tajemniczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268646].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na co dzień

Zapach bardzo trudno zrecenzować, w końcu jest to jedno z najbardziej subiektywnych odczuć. Mnie się ten zapach podoba, jest subtelny, nie za słodki i lekki, jednocześnie bardzo trwały. Spokojnie utrzyma się cały dzień, idealny do pracy, szkoły czy na studia, ale także na randkę - druga strona na pewno się nie udusi ;) Flakonik jest bardzo schludny, minimalistyczny, bez zbędnych udziwnień. Z kolekcji Avon to jeden z moich faworytów, uniwersalny, na każdą okazję, mnie się nie nudzi od wielu lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267298].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

piękmy zapach

Bardzo lubie zapachy Little. Zapach jest naprawde piękny, kuszący. Opakowanie bardzo eleganckie a cena przystepna. Nie jest jakos super bardzo trwały ale ogólnie jest ok. Polecam. Uzywam do dzis.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263356].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam od zawsze .

Bardzo lubię ten zapach, bardzo uniwersalny, dla młodych i starszych. Klasyczny, ale nie pełen patosu. Perfuma jest tania, to odbija się na jej wytrzymałości, ale to nie ma znaczenia - bo sam zapach jest Rewelacja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258708].usefull || 0 }}% pomocna.

tak

Zapach dość ciężki ale mój ulubiony, używam już parę lat i jeszcze mi się nie znudził. Dość trwały, ładne klasyczne opakowanie, pasuje na wieczorne imprezy, cena bardzo przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221931].usefull || 0 }}% pomocna.

Trudno ocenić

Zapach dość ciężki, ale ładny. Trwałość-po 3/4 godzinach prawie nie czuć zapachu, a to źle, bo ja oczekuję czegoś więcej.
Bardziej na wieczorne letnie pory. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216173].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak oryginalności nie zawsze jest wadą...

Nie używam zbyt wielu perfum, nie lubię mocnych i przytłaczających zapachów. Wiadomo, jak każda kobieta poszukuję wyjątkowości w produktach tego typu, jednak jej brak w tym przypadku nie stanowi dla mnie dużej wady. Little Black Dress jest delikatną, lekko słodką, elegancką perfumą. Nie posiada szczególnie charakterystycznej woni, ale dzięki temu, moim zdaniem, dopasuje się do wielu stylizacji i okazji. To dobry wybór na prezent dla mamy/babci, ponieważ dzięki wyżej wspomnianym cechom mimo, że raczej nikogo nie rozkocha w sobie do szaleństwa - nie wzbudzi też negatywnych reakcji. Nazwałabym tę perfumę "zapachem uniwersalnym" (interpretacja dowolna) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203803].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie

Raczej nie kupuje perfum z Avonu. Miałam kilka różnych zapachów tej marki i nie powaliły mnie, nie wspominając o tym, że nie są trwałe (to może być tylko moje odczucie).
Ten zapach dostałam w prezencie na gwiazdkę. I powiem szczerze jestem bardzo mile zaskoczona. Jest kobiecy i ma w sobie to coś. Nie jest to dla mnie ideał ale myślę, że jest godny polecenia.
Bardzo podoba mi się także flakon :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195663].usefull || 0 }}% pomocna.

Hm, klasyk z avon

Zapach kupiłam w ciemno, po przeczytaniu wszystkich opinii na internecie. Cóż, nie rozczarowałam się. Zapach jest bezpieczny, dla każdej kobiety. Raczej na ważniejsze wyjścia czy randkę, tak na co dzień trochę za ciężki. Nie dusi otoczenia ale też nie zbiera komplementów, ot jest po prostu. Trwałość jest taka sobie, dlatego odjęłam gwiazdę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188678].usefull || 0 }}% pomocna.