Little Black Dress EDP

Little Black Dress EDP

Cena już od 28,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 7

tak

Zapach dość ciężki ale mój ulubiony, używam już parę lat i jeszcze mi się nie znudził. Dość trwały, ładne klasyczne opakowanie, pasuje na wieczorne imprezy, cena bardzo przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221931].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Trudno ocenić

Zapach dość ciężki, ale ładny. Trwałość-po 3/4 godzinach prawie nie czuć zapachu, a to źle, bo ja oczekuję czegoś więcej.
Bardziej na wieczorne letnie pory. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Brak oryginalności nie zawsze jest wadą...

Nie używam zbyt wielu perfum, nie lubię mocnych i przytłaczających zapachów. Wiadomo, jak każda kobieta poszukuję wyjątkowości w produktach tego typu, jednak jej brak w tym przypadku nie stanowi dla mnie dużej wady. Little Black Dress jest delikatną, lekko słodką, elegancką perfumą. Nie posiada szczególnie charakterystycznej woni, ale dzięki temu, moim zdaniem, dopasuje się do wielu stylizacji i okazji. To dobry wybór na prezent dla mamy/babci, ponieważ dzięki wyżej wspomnianym cechom mimo, że raczej nikogo nie rozkocha w sobie do szaleństwa - nie wzbudzi też negatywnych reakcji. Nazwałabym tę perfumę "zapachem uniwersalnym" (interpretacja dowolna) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203803].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 2

Zaskoczenie

Raczej nie kupuje perfum z Avonu. Miałam kilka różnych zapachów tej marki i nie powaliły mnie, nie wspominając o tym, że nie są trwałe (to może być tylko moje odczucie).
Ten zapach dostałam w prezencie na gwiazdkę. I powiem szczerze jestem bardzo mile zaskoczona. Jest kobiecy i ma w sobie to coś. Nie jest to dla mnie ideał ale myślę, że jest godny polecenia.
Bardzo podoba mi się także flakon :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Hm, klasyk z avon

Zapach kupiłam w ciemno, po przeczytaniu wszystkich opinii na internecie. Cóż, nie rozczarowałam się. Zapach jest bezpieczny, dla każdej kobiety. Raczej na ważniejsze wyjścia czy randkę, tak na co dzień trochę za ciężki. Nie dusi otoczenia ale też nie zbiera komplementów, ot jest po prostu. Trwałość jest taka sobie, dlatego odjęłam gwiazdę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188678].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

+ ładny, przyjemny zapach
+ nie jest duszący
+ długo się utrzymuje
+ wydajny
+ nie jest "agresywny" w swoim zapachu
+ pasuje zarówno do luźnego ubrania i wyjścia do sklepu jak i do wieczorowej sukienki i kolacji w restauracji
+ nie uczula

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183073].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Piękny zapach

Po mimo tego, że jest tani to jest świetny!
Plusy:
-piękny kobiecy zapach
-trwały
-świeży
-ładne opakowanie
-nie zacina się
-dostępny
-wydajny
-długo się utrzymuje
Minusów brak ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174143].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Przyjemny

Produktu używam od kilku lat ze względu na ciekawy i przyjemny zapach, który utrzymuje się bardzo długo i przy tym jest bardzo wydajny. Często wracam do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163326].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 99

Tani i dobrze

Jedne z nielicznych które prawie każdemu się podobają
Fajny zapach
Trwałe
Ładna klasyczna buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155846].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Uwielbiam go!

Lubię perfumy z Avonu. Nie używam drogich zapachów, bo po prostu szkoda mi na nie pieniędzy. LBD to totalny ulubieniec! Zawsze do niego wracam (i moja mama też) ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142786].usefull || 0 }}% pomocna.