Argan, Colour Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Argan, Colour Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Chroniąca kolor maska do włosów farbowanych i zniszczonych o zapachu olejku arganowego. Intensywny krem odżywczy, który odżywia i regeneruje włosy farbowane.
Bogata w składniki odżywcze maska przywracają włosom witalność, blask i miękkość.
Olejek arganowy uzyskiwany jest z drzewa arganowego, które rośnie w Maroku. Olejek z drzewa arganowego odżywia i nawilża, zawiera witaminę E oraz karoten.

Polecam!!!

Bardzo lubię maski Kallos i za każdym razem kupuję inną. Teraz skusiłam się na tą i jak zwykle jestem zadowolona :) Jest bardzo wydajna, włosy są po niej miękkie, zregenerowane. Ale...ale śmierdzi, nie podoba mi się zapach, za mocny i za duszący. Mimo to ją używam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531671].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie!

Kupiłam ją około tydzień, może dwa tygodnie temu. Włosy myję codziennie, a działanie tej maski poczułam już od pierwszego użycia - było to dla mnie ogromne zaskoczenie.

Mam włosy proste, przetłuszczające się u nasady dość suche na końcach. Maskę nakładałam od połowy włosów do samych końcówek - mam włosy mniej więcej do połowy pleców.

Podczas pierwszego użycia od razu chciałam ją skreślić. Nie czułam, żeby włosy przy spłukiwaniu były niesamowicie miękkie - były miększe, ale jednocześnie były dość tępe, nie miały poślizgu. Pierwsze zaskoczenie dopadło mnie przy rozczesywaniu - zero pociągnięć, zero kołtunów, włosy rozczesały się jak marzenie co u mnie jest rzadkością. Drugie zaskoczenie - rano. Obudziłam się i włosy były nadzwyczajnie gładkie, lśniące i bardzo proste - tak jak to mają w nawyku moje włosy. Nie musiałam używać prostownicy, nie puszyły się były jednolicie proste i gładkie. Wyglądały pięknie, nie były obciążone, nie przetłuściły się na koniec dnia.

Ma konsystencję budyniu. Pachnie fryzjersko, elegancko. Zapach ten utrzymuje się na włosach, jednak jest bardzo delikatny i jeśli komuś nie pasuje - wystarczy popsikać włosy perfumami i przestaje być zupełnie wyczuwalny..

Maskę kupiłam trochę w ciemno - w Hebe jest ich tyle, że ciężko wybrać jedną, jednak jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i na pewno niejednokrotnie będę do niej wracała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525546].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Nie jest tak dobry jak keratin ale zdaje swoje zadanie włosy po niej są miękkie a sama maseczka pięknie pachnie no i oczywiście cena to na duży plus ale opakowanie mogłoby wyglądać ładniej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351286].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak dbać o włosy zimą?

Świetna !

Maska jest bardzo wydajna,wystarcza na 2-3 miesiące(zależy od indywidualnych potrzeb). W dodatku ma Piękny zapach. Po zastosowaniu maski włosy są miękkie ,pełne blasku, łatwo się rozczesują oraz są sypkie. Jeżeli chodzi o cenę to jest idealna w stosunku do jakości produktu. Niestety opakowanie jest trochę nie praktyczne. Mimo wszystko polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292336].usefull || 0 }}% pomocna.

straszna maska...

Maska śmierdzi niemiłosiernie, ale gdyby przynosiła pozytywne efekty to bym przymknęła na to oko ;) jednak... dostałam po niej takiego łupieżu, że walczyłam ok miesiąca aby włosy wróciły do normalnego stanu. Wylądowała w koszu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263833].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowujący śmierdzioch

Maski Kallosa uwielbiam, miałam różne, na tą trafiłam przypadkiem bo kocham moc oleju arganowego. Najgorsza maska kallosa jaka mialam ( mialam : keratynowa, omega, jagodowa i ta organowa). Olej arganowy pachnie bajkowo, ta maska smierdzi!! Dodatkowo nie robi wg mnie nic.

Zalety:
- cena
- opakowanie,
- ułatwia rozczesywanie ( ale kazda maska to robi)
- wydajność,

Wady:
- śmierdzi :(
- włosy zamiast połysku to wydają się matowe,
- nie widzę wpływu na kolor,
- generalnie wywaliłabym ja do kosza, jednak po tym jak dodalam sama do niej olej arganowy w dużych ilosciach, to jakoś daje rade i ja wykończe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220573].usefull || 0 }}% pomocna.

taka sobie

Otrzymałam w prezencie na walentynki. Używam już 2 i pół miesiąca więc podzielę się moja opinia:
- włosy się fajnie rozczesują, ale taki skutek miałam też po wypróbowaniu innych mask
-nie czuję jakiegokolwiek działania nawilżającego
+ przyjemnie pachną włosy pon zastosowaniu
+super cena
+wydajność . Mam włosy półdługie i zużyłam dopiero 1/4 słoiczka 275 ml(choć to nie do końca plus: jako, że czekam z niecierpliwością już końca opakowania, żeby móc kupić coś innego)
+mimo częstego używania nie obciążyła moich włosów
Na pewno można znaleźć lepsze maski. Szukam dalej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169136].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z kallosów

Moje włosy z natury są puszące się, cienkie, gęste, lekko falowane, średnio-porowate. Jest to moja ulubiona odżywka/maska do stosowania codziennego. Póki co (a zużyłam już ponad litr) nie przejadła się moim włosom, a robi z nimi cuda :P

PLUSY
+ wygładza
+ eliminuje puszenie
+ nadaje blask
+ czego się nie spodziewałam (gdyż spodziewałam się ogromnego przyklapu) nadaje się do mycia włosów. czasem gdy moje włosy są zmęczone ciągłym myciem szamponem, np we wakacje, przy częstym chodzeniu na basen myję je odżywką, a ta się również do tego sprawdza w moim przypadku :P
+ zdecydowanie CENA: w opisie napisane jest, że kosztuje 20zł za 1L. nie spotkałam się nigdy z ceną wyższą niż 14zł, często są też promocje na wszystkie kallosy i ostatnio kupiłam za 10 zł
+ dostępność: w wielu niezbyt znanych drogeriach, jak również w sieciówkach hebe, oraz o ile się nei mylę superparhm i rossmann
+ ładny, niedrażniący zapach. nie znudził mi się mimo ciągłego używania kosmetyku
+ po umyciu oraz odlepieniu naklejki mamy poręczne opakowanie które możemy wykorzystać na wiele sposobów :P

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (1L)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101176].usefull || 0 }}% pomocna.

pryzwoity produkt

Od razu zaznaczę, że odżywki do włosów używam tylko po to, żeby łatwiej rozczesywać włosy, bo cudów po nich nie można się spodziewać.

Arganowa maska Kallos jest wydajna, bardzo tania (kilkanaście złotych za litr), ma przyjemny zapach i włosy po użyciu łatwo się rozczesują. Nie ma mowy jednak o żadnej odbudowie (nawet wtedy, gdy nakładam ją, zawijam włosy w ręcznik na godzinę i dopiero wtedy spłukuję) - ale nie spotkałam żadnej maski ani odżywki, która by naprawdę tak działa.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże, litrowe, 1 małe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072591].usefull || 0 }}% pomocna.

Duża ilość w dobrej cenie ale....

Moja pierwsza maska Kallosa, zachęcona opiniami na jednym z wątków znalazłam tę puchę w Hebe i nie zastanawiając się długo - zakupiłam :)

Jeśli chodzi o największe plusy - duża ilość odżywki w bardzo dobrej cenie 1000 ml za jakieś 12 zł. Włosy myję codziennie i codziennie używam odżywki, nie mam czasu na długie kuracje i z reguły bardzo szybko ją spłukuję. Maskę kupiłam pod kątem używania jako odżywki. Ogólnie nie mam wielkich wymagań do odżywek, bo mam wrażenie że żadna cudów nie robi ;) Kallos również - włosy można łatwo rozczesać, są nieco bardziej błyszczące i tyle. Zapach - nijaki, na szczęście na moich włosach krótko się trzyma.

Myślę że będę testować inne produkty tej firmy, a do tej maski raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987895].usefull || 0 }}% pomocna.