Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kallos, Argan, Colour Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Kallos, Argan, Colour Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Chroniąca kolor maska do włosów farbowanych i zniszczonych o zapachu olejku arganowego. Intensywny krem odżywczy, który odżywia i regeneruje włosy farbowane.
Bogata w składniki odżywcze maska przywracają włosom witalność, blask i miękkość.
Olejek arganowy uzyskiwany jest z drzewa arganowego, które rośnie w Maroku. Olejek z drzewa arganowego odżywia i nawilża, zawiera witaminę E oraz karoten.

Dla mnie bomba!

Nareszcie maska, która ładnie pachnie,łatwo się rozprowadza i ma bardzo duże,wydajne opakowanie. Idealna dla blond kosmyków. Łatwo ją nakładać, ogranicza puszenie się włosów,nadaje im odpowiedni kształt i blask:)

dobra.

to jedna z gorszych masek marki Kallos. Efekty nie są tak spektakularne jak w przypadku poprzedniczek, ale sprawdza się jako maska nakładana przed myciem. Bardzo dobrze się wchłania, zapach lekko irytujący, ale to na pewno nie są wyrzucone pieniądze w błoto.

Rozczarowanie

Zacznę od tego, że nie mam farbowanych włosów. Lubię maski kallosa, chciałam przetestować też tą na moich zniszczonych włosach. Maseczka pachnie strasznie chemicznie i nie daje żadnych efektów odżywienia, nawilżenia, blasku(ale podkreślam włosy nie były farbowane, może dlatego coś nie wyszło).

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Po raz kolejny

Po pewnej przewie powróciłam do ulubionej maski Kallos. Maska (tak jak większość tej firmy) pięknie pachnie, fajna konsystencja, dobrze się nakłada na włosy i na nich trzyma. Włosy są rozświetlone, miękkie, dobrze się rozczesują.

Dobra maska.

To moja pierwsza maska do włosów marki Kallos. Maskę cechuje duże opakowanie dlatego starcza na długo. Jest to dobra maska, które ułatwia rozczesywanie (z czym mam spore kłopoty). Włosy są również trochę bardziej zmiękczone. Niestety nie zauważyłam innych plusów stosując tą maskę.

Nie sprawdziła się

Bardzo mnie drażni sztuczny chemiczny zapach produktu. Co do działania, nie zauważyłam, żeby maska robiła cokolwiek z moimi włosami. Brak jakichkolwiek efektów. Może tuż po nałożeniu włosy są bardziej miękkie. I to by było na tyle. Na pewno nie kupię jej ponownie.

Polecam!!!

Bardzo lubię maski Kallos i za każdym razem kupuję inną. Teraz skusiłam się na tą i jak zwykle jestem zadowolona :) Jest bardzo wydajna, włosy są po niej miękkie, zregenerowane. Ale...ale śmierdzi, nie podoba mi się zapach, za mocny i za duszący. Mimo to ją używam.

Zaskoczenie!

Kupiłam ją około tydzień, może dwa tygodnie temu. Włosy myję codziennie, a działanie tej maski poczułam już od pierwszego użycia - było to dla mnie ogromne zaskoczenie.

Mam włosy proste, przetłuszczające się u nasady dość suche na końcach. Maskę nakładałam od połowy włosów do samych końcówek - mam włosy mniej więcej do połowy pleców.

Podczas pierwszego użycia od razu chciałam ją skreślić. Nie czułam, żeby włosy przy spłukiwaniu były niesamowicie miękkie - były miększe, ale jednocześnie były dość tępe, nie miały poślizgu. Pierwsze zaskoczenie dopadło mnie przy rozczesywaniu - zero pociągnięć, zero kołtunów, włosy rozczesały się jak marzenie co u mnie jest rzadkością. Drugie zaskoczenie - rano. Obudziłam się i włosy były nadzwyczajnie gładkie, lśniące i bardzo proste - tak jak to mają w nawyku moje włosy. Nie musiałam używać prostownicy, nie puszyły się były jednolicie proste i gładkie. Wyglądały pięknie, nie były obciążone, nie przetłuściły się na koniec dnia.

Ma konsystencję budyniu. Pachnie fryzjersko, elegancko. Zapach ten utrzymuje się na włosach, jednak jest bardzo delikatny i jeśli komuś nie pasuje - wystarczy popsikać włosy perfumami i przestaje być zupełnie wyczuwalny..

Maskę kupiłam trochę w ciemno - w Hebe jest ich tyle, że ciężko wybrać jedną, jednak jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i na pewno niejednokrotnie będę do niej wracała.

Lubię go

Nie jest tak dobry jak keratin ale zdaje swoje zadanie włosy po niej są miękkie a sama maseczka pięknie pachnie no i oczywiście cena to na duży plus ale opakowanie mogłoby wyglądać ładniej

Świetna !

Maska jest bardzo wydajna,wystarcza na 2-3 miesiące(zależy od indywidualnych potrzeb). W dodatku ma Piękny zapach. Po zastosowaniu maski włosy są miękkie ,pełne blasku, łatwo się rozczesują oraz są sypkie. Jeżeli chodzi o cenę to jest idealna w stosunku do jakości produktu. Niestety opakowanie jest trochę nie praktyczne. Mimo wszystko polecam.

straszna maska...

Maska śmierdzi niemiłosiernie, ale gdyby przynosiła pozytywne efekty to bym przymknęła na to oko ;) jednak... dostałam po niej takiego łupieżu, że walczyłam ok miesiąca aby włosy wróciły do normalnego stanu. Wylądowała w koszu.

rozczarowujący śmierdzioch

Maski Kallosa uwielbiam, miałam różne, na tą trafiłam przypadkiem bo kocham moc oleju arganowego. Najgorsza maska kallosa jaka mialam ( mialam : keratynowa, omega, jagodowa i ta organowa). Olej arganowy pachnie bajkowo, ta maska smierdzi!! Dodatkowo nie robi wg mnie nic.

Zalety:
- cena
- opakowanie,
- ułatwia rozczesywanie ( ale kazda maska to robi)
- wydajność,

Wady:
- śmierdzi :(
- włosy zamiast połysku to wydają się matowe,
- nie widzę wpływu na kolor,
- generalnie wywaliłabym ja do kosza, jednak po tym jak dodalam sama do niej olej arganowy w dużych ilosciach, to jakoś daje rade i ja wykończe.