Elie Saab, Le Parfum EDP

Elie Saab, Le Parfum EDP

Cena już od 81,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intrygujący zapach Elie Saab Le Parfum łączy w sobie nuty pomarańczy i jaśminu. Ciepła kwiatowo-drzewna kreacja zapachowa, którą charakteryzuje nadzwyczajna zmysłowość. Koktajl z woni kwiatu pomarańczy, jaśminu, paczuli, drewna cedrowego i róży działa pobudzająca na zmysły i oczarowuje swą niezapominaną niepowtarzalnością. Projektant Elie Saab twierdzi, że został zainspirowany jego dzieciństwem, które spędził w Libanie.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

Znasz skład tego produktu?

Używa produktu od: próbka

Piękny...

Zamówiłam próbkę perfum i jestem pod wrażeniem.
Nie wiem czego oczekiwałam, ale zdziwiłam się pozytywnie.
Ładne, kwiatowe, kobiece i eleganckie. Mają to "coś" w sobie. Nie drażnią, nie są duszące. Naprawdę ładny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174003].usefull || 0 }}% pomocna.

idealne

Idealne.
Piękna nuta, bardzo dobrze wyważona, nie za ciężka, bardzo kobieca,klasa sama w sobie. Na początku bardzo wyrazisty,ale po chwili otulający i nieprzeszkadzający. Duzy plus za"gestosc", flakon jest poprostu nafaszerowany składnikami, a bez woni alkoholowej. Przemyslane składniki w odpowiednich proporcjach. Cudo.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115856].usefull || 0 }}% pomocna.

Seksowna słodka egzotyka

Intrygujący, dla silnej kobiety. Wyczuwalna od razu nuta orientu. Egzotyka. Sexy. Bardzo słodki.
Jedne z najcudowniejszych perfum, jakie miałam.
Na pewno nie dla każdej kobiety, docenią ten zapach kobiety starsze, dojrzalsze, lubiące wyróżnić się z tłumu.
Ja kupiłam je w perfumerii/choć zwykle zamawiam przez internet/, nie mogłam się oprzeć, i ekspedientka powiedziała, że to zdecydowanie wyższa półka zapachów. Chciałam mieć coś luksusowego, niebanalnego, egzotycznego jako nagrodę po trudnym okresie w życiu, który szczęśliwie przetrwałam.
Warte swojej ceny, choć można poszperać za promocjami.

Używam tego produktu od: wiosna 2015
Ilość zużytych opakowań: 1/30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082871].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

klasyczny, uwodzicielski, elegancki, niebanalny....

Jestem zaskoczona, że jeszcze nie dodałam recenzji na temat Elie Saab.
Hm... zapach jest tak jak napisałam powyżej. w 100% oddaje woń jaśminu i kwiatu pomarańczy, róża też jest i wiadomo obowiązkowy gwóźdź programu mister piżmo.
Rozumiem, że zapach uchodzi za duszący, ale wszędzie tam, gdzie pojawia się jaśmin w składzie istnieje ryzyko przesadności. Zatem nie należy przesadzać z psikaniem. Elie Saab zostawia o wiele milszą chmurką za nosicielką, a niżeli przytkać nos do spryskanego nadgarstka. To, że zarzuca mu się jaśminowość, świadczy o jego świetnej projekcji.
Jeżeli ktoś nie lubi króla białych kwiatów, to po co wogóle testować taki zapach, a potem krytykować?
Ja po zużyciu małej próbki pokusilam się o flakon 50 ml używałam sporadycznie w 2014 r. Teraz została mi połowa i rzadko do niego wracam, bo zawsze mam coś lepszego w zanadrzu. Po prostu na mojej perfumowej półeczce konkurencja rośnie nieubłagalnie :) Teraz ES stoi już w odstawce i zastanawiam się, czy by jej nie posłać w świat? Ja już swoją przygodę z tym zapachem przebyłam i ciągle mam chęć na nowe.
ES nie pasuje ot tak, na co dzień i przez to będzie mi jeszcze trudniej ją dokończyć.
Ogólnie jest zapachem bardzo eleganckim i kobiecym. Dla bardzo młodej dziewczyny odradzam.
Poznałam jej siostry INTENSE i Leu Couture, które są porażką i trącą BIOPAROXEM (śmierdzący lek na gardło z lat 90). Dlatego uważam, że ze wszystkich odsłon, klasyczna jest najlepsza.

Na skórze piżmo w ES niestety odkrywa swoją brudną odsłonę i to nie do końca mnie urządza, le kwiat pomarańczy i biały król dają radę by je zatuszować.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: połowa flakonika 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973100].usefull || 0 }}% pomocna.

POEZJA ZAPACHU i TRWAŁOŚCI!!!

Zapach cudowny:
- bardzo bardzo długotrwały;
- wydajny;
- nie pozostanie niezauważony;
- pewnie oberwę po uszach ale przebił niegdyś moje ukochane CHANEL Coco Mademoiselle - bowiem zapach jest o wiele trwalszy - potwierdzam to ja i 3 moje cenzorki przyjaciółki i siostra;
- POLECAM z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml cała 50 ml w trak cie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973083].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, proszę nie

Oceniam próbkę, którą próbowałam dzielnie testować pomimo początkowego niesmaku.

Być może na innej osobie ten zapach jest dobrym zapachem (z ubrań na drugi dzień mógłby nawet być...), ale jak dla mnie to coś okropnego. Piszę tę recenzję ku przestrodze, aby może jednak nie kupować tej wody perfumowanej na prezent lub w ciemno.

Przede wszystkim, po początkowych akordach cytruskowatych, Le Parfum otumania mnie tym rodzajem jaśminy, którego nie znoszę, od którego mnie mdli i pobolewa głowa. Zapach kwiatu pomarańczy próbuje się wydostać bez skutku spod tych oparów czy raczej zalewu jaśminu - mdlącego, niby niewyraźnego, ale z okrucieństwem nędznego muzaka, puszczanego w centrum handlowym mordującego mój nos.

Nie, wolę jaśmin w wersji Bvlgari czy nawet ostry i syntetyczny od Elizabeth Arden, ten mnie męczy, nuży i zniechęca.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960641].usefull || 0 }}% pomocna.

Subtelność kwiatu pomarańczy i jaśminu...

Zapach kwiatowo-drzewny z nutką słodyczy w tle. Ciepły, otulający, trzymający się blisko skóry. Połączenie kwiatu pomarańczy z jaśminem tworzy niezwykle kobiecą i elegancką kompozycję. Zapach idealny zarówno na dzień, jak i na wieczór. Flakon dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 0,8 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960623].usefull || 0 }}% pomocna.

Kwiat pomarańczy i jaśmin

Kwiat pomarańczy i jaśmin tworzą główne nuty tego pięknego, orientalnego zapachu. Opakowany w kunsztowną buteleczkę za każdym razem, kiedy użyję przywołuje w pamięci czarowność Wschodu.
Dla mnie świetny na letnie wieczory.
Zakupiłam go za granicą w świetnej promocyjnej cenie, co mnie tym bardziej cieszy.
Perfumy trwałe i bardzo kobiece.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868968].usefull || 0 }}% pomocna.

Moj ideal

Bardzo mi sie spodobal w momencie gdy przegladalam gazete piekna reklama, no i kartka zapachowa, powachalam i mnie zauroczylo. Wiedzialam, ze to ten zapach,jednak dlugo sie zastanawialam, poprosilam o probke w sklepie, uzywalam jej dosc dlugo, zapach dlugo sie utrzymuje, sweter nastepnego dnia nadal utrzymywal zapach tego cudenka. Az zaszlam do sklepu i go kupilam, nie zaluje, bo zapach moze dla innych jest duszacy, ale przeciez po to sa probki, aby nie kupowac w ciemno, wiec nie rozumiem tych zlych opinii. Zapach jak dla mnie jest elegancki, szykowny, idealny na zimowe dni, na pewno sprobuje wersji zielonej gdy wyjdzie na rynek.

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: na razie nadal pierwsza buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863915].usefull || 0 }}% pomocna.

Ale to już było!

Jak dla mnie zapach wtórny, zapach ten więziła nie jedna buteleczka ( ta a propos całkiem szykowna). Mnie on dusi. Kojarzy się z odpustami, irysami w koscielnych flakonach. Nawet, gdybym była bogata, szkoda byłoby mi kasy na ten słaby, ulotny i migrogenny zapach. Sic!

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861613].usefull || 0 }}% pomocna.