Tołpa, Dermo Face, Sebio, Maska - peeling - żel 4 w 1 korygująca niedoskonałości

Dermokosmetyk zapewnia kompleksowe oczyszczenie skóry i łączy cztery funkcje: peelingu mechanicznego i enzymatycznego, maski ściągającej i żelu do mycia twarzy. Peeling odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu zaskórników. Maska reguluje wydzielanie sebum, łagodzi podrażnienia i zwęża rozszerzone pory. Żel do mycia twarzy głęboko oczyszcza i działa antybakteryjnie. Jednym zdaniem: skóra odzyskuje zdrowy koloryt, jest odświeżona, wygładzona i dokładnie oczyszczona.

klasyczne
w saszetce
krem
<50ml

polecam

Tuz po nałozeniu przeokropnie piekło, ale po jakiejs minucie ustapilo zupelnie, nie trwalo to dlugo, wiec da sie wytrzymac. Po zmyciu fajne uczucie chlodu, sciagniecie, wygladzenie, ujednolicenie koloru skóry. Nie wysusza. Nie zuzywam jednej saszetki na raz, tylko wystarcza mi ona na dwa zastosowania. Tak wiec opakowanie na 4 razy, cenowo moze byc.

Może być

Akurat nie wierzę w to, że peelingi i kremy mogą pomóc na trądzik, ale ważne, żeby nie powstawało tyle nowych wyprysków i ta maska bardzo dobrze się sprawdza. Mam cerę trądzikową mieszaną i bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni kosmetyk, bo albo za bardzo nawilża albo wysusza a po tej masce skóra jest ładnie oczyszczona i nawilżona ale nie tłusta. Jest po prostu miękka w dotyku. Znikają trochę zaczerwienienia, skóra nabiera ładnego jednolitego koloru.

Wykorzystała: kilka próbek

Efekt widoczny odrazu ;)

Maska cudownie zwęża pory, niweluje wypryski,na następny dzień krostek juz prawie nie ma ;) Skóra jest odświeżona i gładka.
Na początku bardzo mnie piekła przy nałożeniu,ale potem to zniknęło. Bardzo długo nie nakładałam żadnych takich specyfików może to dlatego. Raczej stosowałam delikatny peeling enzymatyczny i maski odżywcze.
Działanie jest szybkie i działa co najważniejsze.
Opakowanie zawiera produkt na dwie aplikację,za tą cenę naprawdę warto wypróbować.
Można stosować na kilka sposobów, maska zawiera małe granulki,które mogą być stosowane jako peeling mechaniczny.

Mile zaskoczona!

Podchodziłam do tego zestawu sceptycznie, żaden drogeryjny peeling nie spełnił moich oczekiwań. Jednak zachęcona pozytywnym działaniem Tołpy na naczynka, postanowiłam zaryzykować.
Skóra po peelingu jest "odplamiona" :) poprawił jej się koloryt, zeszły wszystkie skórki, natomiast po masce, skóra się nawilżyła.
Jeżeli chodzi o mat- mam twarz ŁZS, więc aby faktycznie ją zmatowić potrzebuję zwiększonej artylerii. Mimo to, przyjemnie zmatowiło mi skorę na 3h, więc oceniam to na duży plus!

Idealny do skóry z problemami

Żel / peeling ma cudowne działanie oczyszczające. Po użyciu moja skóra jest gładka i bardziej napięta. Jednak podczas rozprowadzania po twarzy można czasem odczuwać pieczenie, przez co ma się ochotę szybko go zmyć.

Polecam kupić wersje travel!

Skuszona opiniami na youtube zakupiłam wersję podróżną,która w rzeczywistości jest większa od saszetki,bo ma pojemność 25 ml-co w rezultacie starczyła mi na ok.7-8 aplikacji jako maseczka.
Na początku muszę napisać,że ona niestety piecze na skórze i ma się ochotę szybko ją usunąć.
Ale po pewnym czasie wcale mi to już nie przeszkadzało.
Trochę się ją ciężko zmazuje,ale nie aż tak tragicznie.
Co na plus tej maski,kiedy zastyga nie kruszy się na twarzy.
Dosyć radzi sobie z wypryskami,znacznie je spłyca i o wiele szybciej się goją na skórze.
Zapach mocno mentolowy.
Cena ok.8,50.

Jeden z lepszych produktów wielozadaniowych.

Zazwyczaj na produkty wielozadaniowe narzekam, tutaj - nie bardzo jest na co narzekać.

Opakowanie - Podwójna saszetka, całkiem ładna, bardzo lubię jednorazowe opakowania ze względów higienicznych.

Działanie - jest mocna. Typowy zdzierak i wyciągacz - zmiata wszystko z powierzchni i wyciąga to co nie może się przebić pod warstwą skóry, a wręcz się po nią kotłuje. Nie jest komfortową maską, czuć ją porządnie podczas używania, ale później tez widać efekty. Twarz jest oczyszczana, wszelkie niedoskonałości ładnie się goją, maska fajnie sobie radzi z nadmiarem sebum. U mnie nie wywołała żadnych reakcji alergicznych, czy większego wysypu, ale twarz była po niej podrażniona, zaczerwieniona i ściągnięta, coś za coś.

W każdym razie moja skóra raz na jakiś czas potrzebuje takiej terapii szokowej i będę do niej wracać. :)

Bardzo fajna

Super maseczka, która zawsze świetnie się sprawdza, gdy skóra robi się przesuszona. Idealnie zdziera martwy naskórek. Bardzo dobrze nawilża skórę, łagodzi podrażnienia. Plusem jest to, że maseczka nie zasycha na twarzy i nie kruszy się.

Jest ok

Lubię nakładać tą maskę na czas kąpieli. Jest przyjemna - najpierw masaż peelingujący potem zostaje do zastygnięcia. Ma bardzo fajną konsystencję i dosyć łatwo (jak na taką maskę) się zmywa. Nie wiem w sumie jak ocenić działanie peelingujące, bo mam skórę tłustą i używam raczej mocniejszego peelingu, ale oczyszcza naprawdę fajnie. Cera jest widocznie jaśniejsza i oczyszczona. Zostaję przy niej na pewno na dłuższy czas.

My precious

Muszę przyznać, że moje pierwsze spotkanie z tą maseczką było... bolesne. Nie wiem, dlaczego, ale bardzo mnie piekła po nałożeniu i na drugi dzień wyszły mi bolące wypryski. Mojemu niezadowoleniu dałam wyraz w krytykującej recenzji. Ale sprawiedliwość karze mi ją zmienić, bo od dwóch miesięcy to moja ulubiona maseczka.
Postanowiłam dać temu produktowi drugą szansę, bo naprawdę tołpa mnie jeszcze nigdy nie zawiodła.
Odwaga czy głupota, biorąc pod uwagę pierwsze doświadczenie?
Jednak odwaga, ale to dlatego, że za drugim razem maseczka zadziałał tak, jak powinna :)
Skóra jest po niej oczyszczona, świeża, gładka, wyrównuje się koloryt i u mnie oczyszcza i zmniejsza te okropne pory na nosie! A przy regularnym stosowaniu utrzymuje skórę w ryzach.
Nie ważne, jak się zaczyna, ważne, jak kończy.
Polecam ten produkt całą sobą!!!

Wykorzystała: kilka próbek

Lubimy sie

Bardzo dobra maseczka! Skóra widocznie oczyszczona, zmatowiona ale nie ściągnięta. Bardzo lubię markę Tołpa. Polecam przetestować osobom ze skóra mieszana lub tłusta :)

Jedyna taka

Tego produktu używam już od kilku lat i uważam że wśród masek dla cery trądzikowej jest to jedyna, która naprawdę działa. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, pojawiają się na niej często pojedyncze krostki. Maskę nakładam raz w tygodniu, wieczorem po uprzednim wykonaniu peelingu (innej marki). Bezpośrednio po nałożeniu faktycznie piecze, ale dla mnie to znak że rozpoczął się proces dezynfekcji :). Trzymam ją na twarzy ok 15 min i spłukuję po czym nakładam krem. Twarz jest wyraźnie oczyszczona i odświeżona. Na drugi dzień cera ma zdecydowanie lepszy koloryt, jest rozjaśniona. Wszystkie wcześniej aktywne stany zapalne zostają pięknie wygaszone.