Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Maska - peeling - żel 4 w 1 korygująca niedoskonałości

Dermokosmetyk zapewnia kompleksowe oczyszczenie skóry i łączy cztery funkcje: peelingu mechanicznego i enzymatycznego, maski ściągającej i żelu do mycia twarzy. Peeling odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu zaskórników. Maska reguluje wydzielanie sebum, łagodzi podrażnienia i zwęża rozszerzone pory. Żel do mycia twarzy głęboko oczyszcza i działa antybakteryjnie. Jednym zdaniem: skóra odzyskuje zdrowy koloryt, jest odświeżona, wygładzona i dokładnie oczyszczona.

klasyczne
w saszetce
krem
<50ml

Wykorzystała: kilka próbek

Lubimy sie

Bardzo dobra maseczka! Skóra widocznie oczyszczona, zmatowiona ale nie ściągnięta. Bardzo lubię markę Tołpa. Polecam przetestować osobom ze skóra mieszana lub tłusta :)

Jedyna taka

Tego produktu używam już od kilku lat i uważam że wśród masek dla cery trądzikowej jest to jedyna, która naprawdę działa. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, pojawiają się na niej często pojedyncze krostki. Maskę nakładam raz w tygodniu, wieczorem po uprzednim wykonaniu peelingu (innej marki). Bezpośrednio po nałożeniu faktycznie piecze, ale dla mnie to znak że rozpoczął się proces dezynfekcji :). Trzymam ją na twarzy ok 15 min i spłukuję po czym nakładam krem. Twarz jest wyraźnie oczyszczona i odświeżona. Na drugi dzień cera ma zdecydowanie lepszy koloryt, jest rozjaśniona. Wszystkie wcześniej aktywne stany zapalne zostają pięknie wygaszone.

średniak

Upolowałam to małe "coś" w Rossmanie na cenie na do widzenia
za 4zł z groszami, zachęcona dobrymi opiniami o Tołpie ,maseczka ma oczyścić twarz, można użyć ja jeszcze jako peeling lub żel,Pierwsze wrażenie? Zapach przypominający słodki lek z dzieciństwa, ma małe granulki, zastyga na twarzy
w opakowaniu jest jej dużo (ogólnie x2, a pojedyncze też wystarczy na dwa razy ) nałóżcie ja tylko wtedy gdy macie myjke do twarzy przy sobie,
granulki ciezko sie zmywaja. Skóra oczyszczona i zmatowiona.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Trochę za mocna

Użyłam dwa opakowania tej maski i mogę ją ocenić pozytywnie, jednak jest dosyć mocna przez co na mojej skórze wywołuje uczucie ściągnięcia i przesuszenia.
Na pewno polecam ją właścicielkom cery tłustej lub mieszanej z trądzikiem, bo potrafi zdziałać cuda na twarzy, bardzo dobrze oczyszcza. Jednak jak już wspominałam, trzeba bardzo uważać, jeśli ktoś ma skórę wrażliwą, wtedy przy dłuższym stosowaniu mogą nas czekać nieprzyjemne zaczerwienienia czy przesuszenie.

Bardzo dobra maseczka na "ciężki dzień twarzy"

Używam tej maseczki gdy moja skóra twarzy jest zapchana, gdy czuję że pod nią zaczyna się dziać coś złego
Ratuje mnie w tych sytułacjach bo po jej użyciu skóra jest gładka bez niepotrzebnych grudek

Świetny produkt!

Maskę dostałam podczas jednych z zakupów. I cieszę się, że miałam okazję ją wypróbować!
Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T, drobnymi wypryskami i przebarwieniami.

Plusy:
*bardzo dobrze oczyszcza twarz – peeling jest miłym zdzierakiem, a buzia po zmyciu maski jest odświeżona, rozświetlona i miękka
*mam wrażenie, że trochę rozjaśnia przebarwienia
*nie piecze, nie podrażnia
*bardzo łatwo się domywa
*idealna konsystencja – nie za gęsta, nie za rzadka
*nie zastyga na bolesną skorupę

Minusy:
*cena – trochę jednak za drogo jak za maskę do twarzy. Ale od święta… ;)

Z pewnością kupię ją na promocji.
Polecam!

Oczyszcza, ale... piecze!

Kupiłam, ponieważ skład wydawał się być naprawdę w porządku. A że maseczka jest w saszetce, nadawała się do pierwszego testu. Moja skóra jest tłusta z niespodziankami. Kiedy zaczęłam nakładać na twarz produkt poczułam straszne pieczenie! Ale potrzymałam maseczkę 15 min. tak jak pisze na opakowaniu. Zmyłam i moja skora nie była czerwona, tylko wyczyszczona. Najgorsze jednak spotkało mnie rano... kiedy popatrzyłam w lustro, na żuchwie czyli w miejscu gdzie moja skóra jest normalna pojawiło się podrażnienie, nawet czerwone. Trzeba uważać na tą maseczkę, nakładać najlepiej w tych miejscach gdzie skóra jest zanieczyszczona, dla bezpieczeństwa. Ale produkt, ładnie oczyszcza, zwęża pory i "wygładza" nowo powstałe syfki.

sprawdza się

Po użyciu tej maseczki miałam wrażenie, że moje przebarwienia się zmniejszyły a skóra była dobrze oczyszczona i gładka. Niestety cena trochę odstrasza, dlatego czekam na jakieś promocje żeby jej użyć. Starcza na kilka aplikacji :)

prawie ideał

Tego typu maseczki najlepiej sprawują się na mojej tłustej skórze. Żadne glinki i inne błotka nie dają sobie rady z moim trądzikiem. Od razu po nałożeniu czuję przyjemne uczucie "wnikania" w skórę i lekkie uczucie ściągania. Po 15 minutach spłukuję maskę i pozostaje lekkie uczucie szczypania. Efekt świeżej skóry utrzymuje się przez wiele godzin. Maskę nakładam wieczorem, a rankiem jeszcze skóra jest gładka - mimo że przez noc zazwyczaj mi się przetłuszcza. Efekt po masce utrzymuje się długo, dlatego zdecydowanie polecam tą maskę dla osób posiadających problemy z trądzikiem i tłustą skórą.

Dla mnie rewelacja :).

Powiem szczerze, naprawdę rzadko jestem zadowolona z danego kosmetyku. O maseczkach nie wspomnę!
Mam cerę naczynkową, a z wiekiem coraz bardziej wrażliwą i skłonną do zaczerwienień i podrażnień. Do tego nałożyło się to, że przed okresem mam na twarzy okropne podskórne wypryski, których niczym nie mogłam wytępić :((. Próbowałam wielu rzeczy! I oto przyszło zbawienie! Ta maska oraz "normalizująca maska głęboko oczyszczająca" zdziałały DOSŁOWNIE CUDA.
Wszystkie tkwiące pod skórą "kuleczki" się wchłonęły. Skóra jest gładka, absolutnie nie podrażniona.
Wystarczy stosować raz na tydzień. Naprawdę szczerze polecam do podskórnych zmian. Jeśli masz tak jak ja bardzo wrażliwą skórę, do tego naczynkową śmiało możesz jej używać!
Na zamieszczonym zdjęciu tego nie ma, ale na opakowaniu jest info, że maska jest "przyjazna dla skóry wrażliwej - hypoalergiczna" - potwierdzam w 100%.
Wart swojej ceny.

Bardzo silny

Produkt posiadałam w małej tubie, nie w saszetce ( kupiłam w Empiku). Skuteczny, jednak mam zastrzeżenia co do konsystencji. Zbyt kremowa, zbyt zadka. Pomimo delikatnej konsystencji niestety kilka razy szczypała mnie buzia po nim/niej. Bardzo wydajny produkt, ale jak dla mnie zbyt mocny.

Moja ulubiona!

Naprawdę warty swojej ceny produkt. Już po pierwszym użyciu skóra jest oczyszczona i gładsza w dotyku a niedoskonałości mniej zaczerwienione. Jedyny minus to opakowanie. Szkoda że nie ma możliwości kupic tego produktu w większym opakowaniu