Natural Style, Lakier do włosów naturalnie utrwalający

Natural Style, Lakier do włosów naturalnie utrwalający

Timotei oferuje przyjemność kształtowania fryzury w naturalny sposób, dzięki zawartym w lakierze naturalnym żywicom i ekstraktom z melona o właściwościach nawilżających.

- Elastyczna i naturalnie wyglądająca fryzura

- Długotrwały efekt

- Nie skleja włosów

- Łatwo się rozczesuje

- Włosy miękkie w dotyku

- Sprężystość/Blask

- Pielęgnacja/Ochrona włosów

Cena: ok. 12 zł / 250 ml

Lekkie utrwalenie

Lakierów do włosów używam sporadycznie, głównie do ujażmienia "babyhair" gdy splatam je w koka (jedno opakowanie starczyło mi na pół roku).

Z lakieru jestem zadowolona. Nie robi maski na głowie, nie skleja, nie obciąża. Fryzura jest elastyczna ale trzyma się tam gdzie trzeba. Nie da się nim postawić irokreza no ale producent gwarantuje naturalne utrwalenie a nie super extra mocne.

Producent proponuje też stosować do modelowania włosów ale nie próbowałam więc nie jestem w stanie w tym zakresie ocenić. Jako zwykłe utrwalanie dla mnie jest dobry. Aplikacja i zapach też ujdą chociaż jak to lakier do włosów fiolkami nie pachnie.

Co do trwałości to trzyma się jakieś 6 godzin, za to wyczesuje się idealnie i nie trzeba po jego użyciu od razu myć włosów.

Ogólnie polecam do delikatnych, cienkich włosów.

Mój ulubiony lakier

Generalnie rzadko używam lakierów do włosów, bo zazwyczaj nie potrzebuję, ale czasem nadchodzi taki moment, że trzeba... I odkąd znalazłam Timotei te chwile nie są aż tak koszmarne ;)

KOSMETYK: Bardzo delikatny, nie skleja włosów. Ma przyjemny, niechemiczny i nieduszący zapach. Nie obciąża, jest praktycznie niewidoczny i niewyczuwalny, a utrwala. Nie jest to hipermocne utrwalenie, ale sama nazwa tego kosmetyku na to nie wskazuje, więc nie powinno być na tym polu rozczarowania.

OPAKOWANIE: Podoba mi się aplikator - wydziela akurat tyle kosmetyku, ile potrzeba, poza tym jest to delikatna mgiełka.

CENA/JAKOŚĆ: Wydajny, dobry i dość tani - jestem na tak!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

okropny:(

lakier beznadziejny- okropnie skleja włosy, nie utrwala.....
Po użyciu owego lakieru do włosów wyglądały jak mokre i przetłuszcone. Nie poleam-lepiej dołożyc pare złotych i kupic coś porządnego.

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:1-użyte raz

Botoksu zastosowania

A dla mnie bdb.

Sięgnęłam po lakiery Timotei gdy zawiodłam się na Tafcie. Jestem mile zaskoczona. Zdecydowanie lepiej utrwala niż Taft (nawet te bardzo mocno utrwalające). Zapach ma ładny, taki ogórkowy a nie chemiczny i duszący. Gruba mgła mi nie przeszkadza. Łatwo można rozczesać, ale tego akurat mi nie potrzeba bo i tak codziennie myję głowę.
Mozna go kupić w opakowaniu, w którym 50ml dają gratis :)
Ja go polecam, ale wolę ten niebieski - supermocno utrwalający. Nie wiem czy kupię jeszcze ten naturalnie utrwalająy bo na moje długie włosy mocniejszy lepiej się sprawuje.

Przykro mi Timotei

I ja również nie napiszę żadnych pochlebstw.

Tak jak już poprzednia Wizażanka wspomniała, jego aplikacja to koszmar, zamiast drobnej mgiełki to leci z niego jak spod prysznica- dużo duuużych kropel.

Skleja włosy i sprawia że stają się ciężkie.
Jeśli spryskasz nim włosy musisz liczyć się z tym,
że nie "pochodzisz" z tą fryzurą za długo- na następny dzień trzeba umyć włosy.

Absolutnie nie nadaje się do długich włosów. Może na krótkich się lepiej sprawdza bo moja mama nie jest aż tak "zgorszona" na niego.

Ja w każdym razie nie polecam.

Używam tego produktu od: roku, ale mama pomogła mi w tych męczarniach ;)

Bubel stulecia

Skleja włosy w tłuste strąki. Nie utrwala fryzury, a więc nie spełnia swojego podstawowego zadania. Rozpylacz fatalny - daje grube krople zamiast delikatnej mgiełki. Zapach tandetny, za to okropnie mocny - i jak tu uzywać perfum. Słowem, produkt dla mnie osobiście bez żadnej, nawet najdrobniejszej zalety.

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno i o to jedno za duzo

Ok ale ....

Lakier jest bardzo delikatny. Lekko nabłyszcza włosy i (moim zdaniem) ładnie pachnie. Niestety nie utrwala na długo. Przy rozpylaniu z bliskiej odległości skleja kosmyki. Przy rozczesywaniu wykrusza się. Do tego mam wrażenie, że następnego dnia włosy wyglądają na ciężkie i przetłuszczone. Plusem jest jego wysoka wydajność.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

a właśnie,że skleja

A na dodatek się wykrusza.Spodobał mi się jego zapach,który na dłuższą metę jest męczący,bo niestety jest trwały.Z początku lakier wydawał się delikatny,ale bardzo usztywnia włosy,może przez to sklejanie.Jedno co zauważyłam,że dodaje włosom blasku , nie tworząc suchego siana.Mimo to bardzo przeciętny.

Używam tego produktu od:nie używam

zwykly lakier

Elastyczna i naturalnie wyglądająca fryzura - to juz zalezy od umiejetnosci:)
Długotrwały efekt - nie zbyt
Nie skleja włosów - no tutaj plus
Łatwo się rozczesuje - taaaaak!
Włosy miękkie w dotyku - no tez na tak
Sprężystość/Blask - tak
Pielęgnacja/Ochrona włosów - musze wierzyc ze tak

lubie ten lakier poniewaz jest wydajny i zwyczajny:) a zapach.. mozna sie przyzwyczaic

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:3 napewno

ładnie pachnie

Trochę ciężko go wyczuć, bo przy małej ilości prawie nie utrwala, przy większej natomiast skleja włosy i tworzy skorupę. Używam go jakiś czas i trochę już nabrałam wprawy :) Bardzo podoba mi się jego zapach, nie jest duszący, ale trzeba go lubić, ponieważ utrzymuje się jeszcze jakiś czas po rozpyleniu. Ogólnie - przeciętny, nie szaleję z fryzurą, więc mi wystarcza i kupuję go głównie dla zapachu :D

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

średniak

Calkiem przecietny lakier. Plus za nieduszacy zapach i fajna konsystencje (lakier rozpyla sie w postaci delikatnej mgielki). Jednak jego skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia. Slabo utrwala fryzure, skleja pojedyncze pasemka wlosow.
Nie wroce juz do niego.

przetłuszcza włosy

Kupilam wersje najmocniej utrwalajaca i nie dosc, ze kiepsko utrwalala fryzure, to jeszcze strasznie przetluszczala wlosy (moje wlosy sie szybko przetluszczaja, ale z tym lakierem dwa razy szybciej). Plus za nieduszący zapach, mile dla oka opakowanie i niewygorowana cene, co powoduje, ze mimo wszystko czuje do niego sympatie :), wiec litosciwie, z nadzieja napisze, ze moze dla kogos o suchych wlosach, niewymagajacych superutrwalenia bedzie ok :)