Satinique, Volumising Hair Cleanser (Szampon zwiększający objętość włosów)

Satinique, Volumising Hair Cleanser (Szampon zwiększający objętość włosów)

Niepozostawiający osadu na włosach szampon nadaje puszystość i zwiększa objętość delikatnych, cienkich i słabych włosów. Zespół składników ceramidowo - białkowych regeneruje włosy przez co nabierają one zdrowego wyglądu, sprężystości i połysku. Bezpieczny dla włosów poddawanych działaniu środków chemicznych. Zawiera zestaw polimerów i składników zwiększających objętość włosów. Szampon został przebadany alergologicznie. Ma neutralne pH. Jest łagodny dla włosów i skóry głowy.

regenerujące
w butelce
>250ml

Lubię

Szampon kupiłam w ciemno 1 l - 115 zł.
Jest niesamowicie wydajny,a przy myciu codziennie przeze mnie włosów to ważne.Nie osłabia włosów,nie powoduje przetłuszczania się,nie obciąża włosów,a co ważne naprawdę nadaje im objętości.
Na początku może się wydawać ojej 115 zł za szampon,ale to się naprawdę zwraca.
Dodatkowym plusem jest fajna pompka,która przy myciu włosów bardzo ułatwia sprawę - nakładamy tyle ile chcemy,a nic się nie marnuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1 l

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724587].usefull || 0 }}% pomocna.